Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 5/6, NFL 1/4, prodje i 5+ na The Strongestu, 5+ na LA Galaxy, te prateci NFL tiket sa 4 fiksa. Fudbal uglavnom odabrah dobro. Dortmund uredno do 3+. Imao sam dilemu za Colo Colo, no ipak ih odigrah na kraju. Sudija je pustio ostriji mec, gosti su promasili svoj drugi penal na 0-1, no tesko bi pao treci gol, u zavrsnih 5 minuta. The Strongest je razbio rivala, vec u prvom poluvremenu; pade i peti gol pred kraj meca. Eintracht Frankfurt i Rosenborg taman po 2 gola, Jorge Wilstermann rutinski za prolaz. Juan Aurich je krenuo sporo, ali su brzo poveli sa 2-0 u nastavku meca, da bi 3. gol pao u poslednjih 10 minuta. LA Galaxy je odigrao svoj standardni mec, lepih 5 komada. NFL ne uspevam da proberem kako treba. New England je malo kilavio, u vecem delu prvog poluvremena, ali su probili hendikep bez problema. St. Louis-Pittsburgh i Seattle-Chicago, dve neverovatno dosadne utakmice, na kojima je trebalo pasti dosta vise poena. Zadnje vreme je doslo, kada je Denver poceo odbranom da dobija utakmice. Propratni fiks tiket odigrah sitno i to je naravno proslo, uz dosta srece na Indianapolisu. Ukupno ponovo 6/10, dovoljno za mali plus. Izgleda da jedino na fudbalu trenutno mogu uzeti novac. NFL me ne slusa, dok MLB vise i nije za igru.

 

 

Fudbal

 

Brann-Bryne 3+

 

Sogndal-Strommen 3+

 

Kvote, 1.49, 1.60.

Brann i Sogndal su zakazali ofanzivno prosle nedelje. Rec je o timovima iz vrha, te ocekujem da prorade danas.

 

 

NFL

 

Green Bay-Kansas H1(-6.5)

 

Kvota 1.85.

Gostovanje na Lambeau Fieldu je godinama jedno od najneugodnijih. Kansas ima fin tim, ali dosta losije igra na strani. Dosta povredjenih igraca kod domacina, no dok Rodgers igra, ne plasim se da odigram na njih.

 

Prateci MLB tiket, Washington 1, Texas 1, LA Angels 1. Kvota 4.20.

Link to comment

Aa, izvini, ja mislio igrano. Ma nek brani odmah, bez razmišljanja

Branio sa 12K dinara ovdje, mada je kvota na H2 pala sa 1,85 na 1,70 u međuvremenu  :wacko: , elem,

 

ili 20300-12k (gora varijanta) ili

 

42k-12k (to ako Rodžersara ispadne good sport večeras pa istambura na Lembu, gdje čovjek gubi samo ako mu polome kakvu kost, nije bacio INT na svom bunjištu već tri godine, 545 pasova bez INT, 10 posljednjih utakmica kući pobjede, u prosjeku daju 37 poena, nikad ispod 25, 6 utakmica su dobili sa 10+ razlike, 4 sa 20+)

Link to comment

R1a0KOT.jpg

 

Hvala bratu Rodžersu što je natrpao sirotinju dok je trebalo, mada su ovi i pred kraj odbijali da umru, još su išli da postignu neke poene 20 sekundi prije kraja kad su gubili 10 razlike, samo mene da zajebu, ali sreća pa im nije uspjelo  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...