Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1004 dinara. ali ladno sam na kijev smeo 3 litra krvi da stavim, a i koeficijent je :isuse:

Edited by MILF HUNTER
Link to comment

Mogao sam i bolje da sortiram, mada ko zna. U Bostonu, potpuno neočekivano, goleada. Druga grupa korektno. Prošao pomenuti tiket, pa se nisam nervirao.Danas:Grupa APittsburgh 6+Los Angeles w1Man City w2Braga w2Tsurenko fixDolonc fixGrupa BMiami 2Portland doh1(-9.5)Denver dop>207.5Golden State dop>201.5Doi fixSirotkina fixGlatch fixDushevina fixVandeweghe fixPingvini protiv Tampe. Šta drugo osim plusa. Kingsi nemaju neku tradiciju protiv Predatorsa, ali su u dobroj formi.Indian Wells WTA na redu. Ovo su mečevi prve runde kvalifikacija.Nemam neki 2+ izbor za danas. Lecce igra derbi meč, te odlučih da to ne čačkam.Uzeh ova 2 vinera za promenu.NBA na kraju otišao za manji ulog.

Link to comment

Samo da se zahvalim presvetom Alahu na prvom pogodjenom tiketu u 2013.! :)Udine 2, Totenhem 1, Besiktas - Fener ppX, Malaga - Atletiko ppX

Link to comment

Ja sinoc odigrao rekreativni samo, jer sam dobro prosao ovih dana pa nisam hteo da forsiram. Prosao 1X Finiks, LA Kings 0-1 prvu trecinu (iskusno, jer su posle otisli u 6+), Nikse 2, Denver manje poena, 3 tenisera sigurice i Andreu Petkovic po kvoti 1.85. Pao na nasu slepicu Dolonc od 1.23 koja je pukla rutinski od neke amaterke i na Toronto H2 +6.5, izgubili 125:118 :isuse: Bilo 7 hiljada na 100din, steta.

Link to comment

Standardnih 3/4. Dolonc pukla od 158 mesta losije rangirane, koje se secam kao kroz maglu.Bitno je da je uzeto nesto, ali je mogla cela prva grupa da dodje, za promenu.Danas:Grupa ABoston w2Detroit w1Los Angeles w1Real 2+Dortmund 2+Grupa BOklahoma w1Denver w2Peterborough 2+Brechin 2+Berwick 2+New Jersey 6+NY Islanders 6+Edmonton w2NY Rangers w1Tsurenko fixStakhovsky fixRochus fixPetkovic fixBruinsi porazeni protiv Canadiensa preksinoc. Odlicno igraju u gostima, imaju i finu tradiciju. Detroitu dolazi omrazeni Colorado. Poceli su da uzimaju bodove u seriji, pa ocekujem da i ovde budu uspesni. Kingsi imaju odlicnu tradiciju protiv vecerasnjeg protivnika.Sto se tice parova iz druge grupe. Sumnjiv dabl overa, sa finim kvotama. Rangersi dobro igraju protiv File, Oilersi moraju da se pokazu i u gostima.Kvalifikacije za Indian Wells se nastavljaju. Nadam se i sa boljim rezultatima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Razmatram razne NHL uzaludnosti za nocas: Columbus 1, Detroit 1, probacu verovatno X na NY Rangers - Philla i LA - St Luis, 6+ na Devilse i Floridu...Chicago? Ima li kraja? Probacu na nekom saljivom 2. Cisto reda radi, da ne ispustim trenutak kad se i to cudo desi...

Link to comment

U Championsipu vatromet u prvom poluvremenu. Na 12 utakmica (2 pocele, doduse, u 21.00) celih 5 golova. :Hail:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...