Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja jesam igrao protiv nas do sada, ali ovo sam preskočio..pojma nemam zašto

Planirao sam valjda lagano kladioničarsko veče, a nas da gledam onako lagano..

 

Ali 4,20 jutros je baš bilo suludo

 

Hajde da ih zgazimo da mi ne bude žao što sam ovo preskočio :s_c:

Edited by Godfrey
Link to comment

Eh kad bih znao koji prolazi okacio bih, a odigrao sam svasta veceras. Uspesno vece. Ovaj sto sam okacio odigrah na kraju i sve 3+ bez duplih sansi i to je proslo:

 

111.png

 

I jos jedan na iznenadjenje na Bazel:

 

112.png

 

 

Link to comment

Libertad - Catolica, GG3+, GG4+, prvoGG, drugoGG, GG GG, 5+

 
Bolivar, prvo2+, prvo3+, prvo4+, dom4+ i dom prvo2+
 
Sve na sitnije, Bolivar pogotovu. Tu sam se lomio, pa resih samo prvo poluvreme.
Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 2/2, NFL 1/1, uhvatih i kombo. Fudbal skoro idealno. Malo fiksa, nema nerviranja. Fener je odigrao lose, no golova nije manjkalo. Napoli i Dortmund odigrah oprezno, oba meca udjose i u 3+. Besiktas je bez problema iskontrolisao mec. Bolivar ponovo rutinski prolazi 3+. Catolica je zatajila. Puno promasenih sansi na ovom mecu, no nisam ni bio previse ubedjen u njega. MLB je odlicno dosao. Bilo je malo meceva, pa i nisam imao dilemu sta igrati. Estrada i Toronto nisu mogli mnogo lakse doci do pobede. Texas je zavrsio ciscenje Astrosa; isto uradise i Cardinalsi protiv Brewersa. Malo je falilo da NFL obori kombo, no u zavrsnici regularnog dela meca, padaju cak 3 TD(8 poena mi je trebalo za prolaz). Tesko je naci zamerku ovakvom danu. Neki tiket sa vecom kvotom, je vec bilo tesko uklopiti, no tu je sreca bitan faktor.

 

 

Fudbal

 

Viking-Stromsgodset 3+

 

San Jose-Ciclon 3+

 

Mainz-Hoffenheim 3+

 

Kvote, 1.56, 1.52, 1.77.

Par zanimljivih meceva za golove i danas. Viking, a narocito Stromsgodset, dolaze sa dosta golova, pa ih probah i danas. Bolivia je zahvalna za golove. Ciclon igra interesantne meceve, od starta sezone. Hoffenheim standardno, mada je i Mainz krenuo efikasno. Poslednji singl odigrah slabije.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Pittsburgh 1 (Greinke-Locke)

 

San Francisco-Arizona 1 (Bumgarner-Rubby De La Rosa)

 

Washington-Miami <6.5 (Scherzer-Jose Fernandez)

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.85.

Greinke, 5-3, 5.37 ERA, protiv Pittsburgha. U sezoni, 17-3, 1.61 ERA. Locke, 1-2, 3.50 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 8-10, 4.43 ERA. Greinke kod kuce, 8-1, 1.41 ERA; vece, 9-3, 1.85 ERA. Locke na gostovanjima, 4-6, 5.69 ERA; nocni termin, 7-7, 4.81 ERA. Forma, Greinke, 3-0, 1.69 ERA; Locke, 1-2, 4.20 ERA. Ne treba previse hvaliti domaceg startera. Jedan od glavnih kandidata za CY Young Award u NL. Locke baca solidno. Na dva uzastopna starta je primio samo 1 run, ali ga cesto prati mediokritetna podrska. Dodgersi su 7-3, na prethodnih 10 utakmica, Pittsburgh 6-4. Dodgersi su stabilizovali formu, dobijaju seriju za serijom. Piratesi su sa 3-1 u pobedama, izgubili bitan duel protiv Cubsa. Ovo bas i nije zgodan stadion za vadjenje. Domacin bolje udara protiv levorukih picera (D-.245;L-.260).

Bumgarner, 8-5, 2.63 ERA, protiv Arizone. Dosadasnji deo sezone, 18-7, 2.91 ERA. Rubby De La Rosa, 2-1, 4.56 ERA, protiv San Francisca. Bumgarner na AT&T Parku, 9-2, 1.85 ERA; nocu, 10-6, 2.81 ERA. De La Rosa na strani, 5-5, 4.53 ERA; vecernji mecevi, 11-5, 4.71 ERA. Aktuelni nastupi, Bumgarner, 2-1, 2.45 ERA; Rubby, 1-2, 8.31 ERA. Bumgarner je u formi, gotovo nedodirljiv kao domacin. De La Rosa ima par neubedljivih izdanja, verovatno ce malo pauzirati nakon ovog starta. Giantsi su 7-3, 10 meceva unazad, Arizona 4-6.

Scherzer, 3-1, 3.09 ERA, protiv Marlinsa. Ukupno, 12-11, 2.91 ERA. Fernandez, 3-0, 0.58 ERA, protiv Nationalsa. Ove godine, 5-0, 2.06 ERA. Scherzer na svom stadionu, 4-6, 3.57 ERA; nocu, 6-8, 3.58 ERA. Fernandez u gostima, 1-0, 3.50 ERA; mecevi igrani uvece, 4-0, 2.00 ERA. Poslednja 3 starta, Scherzer, 1-0, 3.15 ERA; Fernandez, 1-0, 1.13 ERA. Scherzer je nasao formu, nakon par losih nastupa. Fernandez nije izgubio nimalo od svoje "magije", nakon operacije. Kao domacin je jos uvek neporazen; u gostima nesto losiji, no i dalje prilicno dobar. Picerski duel u najavi. Kada je o over/under trendu rec, Washington je 6-4, Miami 4-6.
 
Under stavih u slabiju grupu, posto me ne slusaju minusi ove sezone.
 
Prateci tiket, NY Mets <7.5, Texas 1, Houston 1. Kvota 4.21.
Edited by Miljenko
Link to comment

 

Libertad - Catolica, GG3+, GG4+, prvoGG, drugoGG, GG GG, 5+

 
Bolivar, prvo2+, prvo3+, prvo4+, dom4+ i dom prvo2+
 
Sve na sitnije, Bolivar pogotovu. Tu sam se lomio, pa resih samo prvo poluvreme.

 

Udje samo Bolivar tim4+, al to je bilo dovoljno za nepuno pola uloga.

 

Danas pre svega  nas basket. Morao sam da iskoristim velike razlike u kvotama u Mozartu i Meridianu.

 

Srbija-5.5 po 1.85. U Meridijanu granica -7.5

Srbija 1-1 po 1.9. U Mer jadnih 1.46

Srbija dupla pobeda po 2.7. Meridian nema ovu igru

 

Nece zeleni znati sta ih je snaslo :fantom:

 

Tek cu da gledam fudbal. Na prvu loptu mi zanimljivo deluju Miljenkovi Norvezani.

Link to comment

Gledam sad listu nasih strelaca. Bjelica 103, Radule 101, Teo 87... Moram da navijam da budala ne poludi opet. Al verujem da ce Teo i Bjelica ipak najvise da plode u poslednje 2 tekme.

 

Nisam mogao da pretpostavim da ce Radule da mi ugrozi tikete :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...