Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne uspeh iz 10 puta da odigram basket sistem na jebenoj meridian aplikaciji. Sve daje kvote su promenjene. Gasio tel vraćao se džaba. Na računaru ima opcija da se prihvate promene kvote. Na telefonu ne. I ostah ja bez odigranih hendija na favorite :(

Link to comment

Fudbal 2/5, MLB 1/1. Ocekivao sam puno od fudbalskog vikenda, no rezultati nisu bili dobri. City sa onako jakom ekipom, odigra utakmicu sa jednim golom. Pre toga kod kuce daju samo 2. Englezi dolaze uzasno ove sezone. Tiket koji mi je bio sumnjiv je prosao "na misice". Bayern poravnava u zavrsnici, Basel daje drugi gol, kada sam vec izgubio nadu. Juventus je bio jedan od najsigurnijih fikseva na nivou vikenda i stativa. Real lagano dobija, dok bi kilavci iz Torina do pobede jedino dosli, da im je sudija poklonio jos jedan penal. New York City uredno 3+. LA Galaxy-Montreal 0-0, potpuno neverovatan rezultat. Za mene najsigurniji 3+ mec juce. MLB za promenu odabrah dobro. Bumgarner izdominirao, uz odlicnu podrsku. Na NCAAF mecevima sam ustedeo novac, sto sve spojih na jedan tiket. Lose dodjose kako fiks, tako i poeni. Prateci tiketi su tokom celog dana padali na jednom paru. MLB-Texas fix, Englezi + Skoti-Burton 2+. Singlovi na P2+ i 2P2+, bi ponovo doneli plus(5/8 je doslo), no strah me je da tu ulozim previse. Kilav dan. Jos jedan prolaz i ne bih se bunio(bar ne previse).

 

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Werder 3+

 

U. Catolica-O`Higgins 3+

 

Ciclon-Bolivar 3+

 

Sunderland-Tottenham 2+

The Strongest-Oriente Petrolero 2+

Toronto-New England 2+

 

Kvote, 1.59, 1.56, 1.43, 1.88.

Hoffenheim-Werder je jedan od tradicionalnih over parova. Nadam se da ce opravdati ocekivanja. Catolica, Bolivar, kao i obicno. Catolica igra protiv solidne ekipe, dok je rival Bolivara dosta slabiji. Potonji tiket, sa 2+ mecevima, odigrah opreznije.

 

 

MLB

 

Cincinnati-St. Louis 2 (Iglesias-Wacha)

 

Kvota 1.75.

Iglesias, 0-1, 5.73 ERA, protiv Cardinalsa. U sezoni, 3-7, 4.18 ERA. Wacha, 4-1, 1.74 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 15-5, 2.96 ERA. Iglesias kod kuce, 2-2, 3.60 ERA; dan, 1-3, 4.95 ERA. Wacha na strani, 9-2, 2.90 ERA; raniji mecevi, 6-2, 2.02 ERA. Forma, Iglesias, 0-2, 5.29 ERA; Wacha, 1-1, 3.94 ERA. Cincinnati je 6-4, 10 meceva unazad, St. Louis 2-8. Cardinalsi su upali u krizu u losem trenutku. Preti im ciscenje protiv Redsa, posto su porazeni na sva tri dosadasnja meca ove serije, 0-11, 2-4, 1-5. Veceras baca njihov najbolji starter, te ocekujem prekid loseg niza. Cardinalsi dosta bolje udaraju protiv desnjaka (D-.259;L-.227).

 

Prateci tiket, Washington 2, Pittsburgh 1, Chicago White Sox 1. Kvota 3.49.

 

 

NFL

 

Chicago-Green Bay w2

Dallas-NY Giants >51.5

 

San Diego-Detroit >45.5

Denver-Baltimore >48.5

 

Kvote, 2.52, 3.42.

Retko glupo NFL kolo, za igranje fiksa. Green Bay tu deluje kao jedina verovatna stvar, mada je i to uvek nepoznanica, posto je rec o velikom derbiju. Dallas-NY Giants mi je najverovatniji over. San Diego, Detroit, Denver, odlicni ofanzivni timovi, te Baltimore koji vise nije tako ubedljiv u defanzivi, a napad ume ako treba. Nisam forsirao sa ulozima, te oba dabla odose u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Indianapolis w2, Carolina w2, Cleveland P<20.5, Seattle P<20.5. Kvota 8.65.

 

Hokejaski tiketi mi konstantno padaju na jednom paru, no da probam, AK Bars w1, CSKA w1, Salzburg 5+, Ingolstadt 5+, Kosice w1, Lillehammer 5+. Kvota 4.73.

Edited by Miljenko
Link to comment

moze li Barnjani da skoci 5 puta? Izrael je slaba skakacka ekipa

skupio 3 skoka u prvoj cetvrtini i povredio se u drugoj :isuse:

 

na poslednjih 6 tiketa sam pao za po jednu. Ni singlove vise ne mogu da ubodem. Ostao mi je jos Federer, mada kako me je islo do sada slaba vajda i to

Link to comment

 

Italy - Serie A - Inter - Milan

 

13.9.2015 20:45:00

 

1X2

 

1

 

  

 

2,25

 

 

 

1 - 0

 

ScommesseDettaglioEsito_0.gif

 

England - Premier League - Manchester Utd - Liverpool

 

12.9.2015 18:30:00

 

1X2

 

1

 

  

 

2,00

 

 

 

3 - 1

 

ScommesseDettaglioEsito_3.gif

 

Spain - Liga BBVA - Sporting Gijon - Valencia

 

12.9.2015 18:15:00

 

1X2

 

2

 

  

 

2,27

 

 

 

0 - 1

 

ScommesseDettaglioEsito_3.gif

 

Spain - Liga BBVA - Malaga - Eibar

 

13.9.2015 20:30:00

 

DC

 

X2DC

 

  

 

2,06

 

 

 

0 - 0

 

ScommesseDettaglioEsito_3.gif

 

Link to comment

Konacno spojih kombo, posle cini mi se petnaestak dana. Hoffenheim jedva 3+, Catolica i Bolivar lagano. Cardinalsi na kraju lagano dobise.

Mogao bi sada i jedan NFL dabl da dodje.

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 1/1, NFL 1/2, prodje kombo tiket, te Catolica i Bolivar po 5+. Nema sta, golovi kada dodju kako treba, na fudbalu mozes napraviti fin plus. Hoffenheim je dosao jedva, u nadoknadi vremena. Catolica je do poluvremena vodila 3-0, 5-0 kraj. Bolivar prolazi na startu nastavka. Ne singlirah The Strongest, rekoh da ne bude previse meceva, i oni dobise 6-1, retard. Tottenham je ponovo zakazao, srecom na manje bitnom tiketu. Cardinalsi su krenuli sporo. Wacha je primio 2 runa, a onda iskontrolisao Redse. Na kraju su proradili udaraci gostiju, za lagodnu pobedu. Prateci kao i obicno pada na jednom paru. Nije mi jasno kako je Sale izlupan protiv metiljavih Twinsa(jos smesnije mi je sto ovi imaju realne playoff sanse). Verovatniji NFL dabl je prosao, ali i to nije moglo doci, bez velike doze srece. Deset poena za over, na Dallas-NY Giants, u samoj zavrsnici meca. Kombo rutinski; jos kada bi dolazio malo cesce.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-U. La Calera 3+

 

Palestino-Santiago Wanderers 3+

 

Kvote, 1.45, 1.80.

Bolje da se drzim golova, pa kako mi bude. Palestino je od starta Aperture pokazao da ima solidnu ofanzivu, te nesigurnu odbranu(narocito prekide ne brane kako treba). Colo Colo kao i uvek. Malo su zakazali, sa dva vezana 1-0 meca u prvenstvu i vreme je da se realizacija popravi, posto sansi za gol ima.

 

Prateci tiket, Brann 3+, Sogndal 3+, Rayo Vallecano 3+. Kvota 4.89.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Kershaw-Gray)

San Francisco-Cincinnati 1 (Hudson-Sampson)

 

Kvota 2.14.

Kershaw, 16-5, 3.27 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 13-6, 2.15 ERA. Gray nije nastupao protiv Dodgersa. Do sada, 0-0, 5.17 ERA. Kershaw kod kuce, 9-2, 1.41 ERA; vece, 11-4, 2.03 ERA. Gray na strani, 0-0, 2.35 ERA; nocni termin, 0-0, 5.17 ERA. Forma, Kershaw, 3-0, 1.13 ERA; Gray, 0-0, 4.30 ERA. Nakon nesto losijeg izdanja na PNC Parku, Kershaw je nanizao 6 meceva, gde nije primio vise od jednog poena. Gosti su u standardnoj septembarskoj eksperimentalnoj fazi. Dodgersi su 7-3, na poslednjih 10 utakmica, Colorado 5-5. 

Hudson, 5-2, 3.08 ERA, protiv Redsa. Ukupno, 7-8, 4.51 ERA. Sampson bez startova protiv Giantsa. U sezoni, 2-4, 6.94 ERA. Hudon na AT&T Parku, 4-6, 4.38 ERA; uvece, 4-5, 4.21 ERA. Sampson na gostovanjima, 2-0, 4.91 ERA; nocni mecevi, 2-3, 7.18 ERA. Aktuelni nastupi, Hudson, 1-0, 1.08 ERA(nepunih 9 ininga); Sampson, 0-2, 9.75 ERA. Nakon pauze od kraja jula, Hudson je imao dva nastupa iz bullpena, te start 8. septembra, protiv Arizone, uz samo jedan primljen run. Ruki Sampson ne deluje previse ubedljivo. Standardno pusta 4-5 poena po mecu. San Francisco je 6-4, 10 meceva unazad, Cincinnati 5-5. Domacin i dalje gaji kakve-takve playoff nade. Trebace im trijumfi u nizu, mada 7.5 pobeda zaostatka deluje previse.

 

Prateci tiket, Washington 2, NY Mets 1, Texas <7.5, Minnesota >8.5. Kvota 9.18.

 

 

NFL

 

Atlanta-Philadelphia >54.5

 

Kvota 1.85.

Philadelphia ima novog coveka na QB mestu(Bradford), ali njihovom napadu ne bi nista trebao da fali. Igraju izuzetno brzo, konstantno pokusavajuci da slome odbranu rivala. Atlanta je nepredvidljiva. Dosta su bolji kod kuce, te ocekujem da ce i oni dati dosta poena.

 

 

Hokejaski propratni tiket, Jokerit 4+, Avangard 5+, Torpedo 5+, Medvescak 4+. Kvota 3.53. Nisam ja za fiks, bolje ovako, pa kada uleti, uletelo je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...