Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja odigrao 1600din, onako rekreativno, cisto da ispostujem 3.45 kvotu. Ako se gleda po formi, sanse su mu nikakve ali malo je zivnuo u zadnje vreme protiv Lignjoslava pa nije bas bez sansi.

To je bilo na šljaci koja mu baš leži, za razliku od Feda. Na ovoj USO podlozi stvar je skroz obrnuta. Ovo kao da je pravljeno za matorog.

Link to comment

To je bilo na šljaci koja mu baš leži, za razliku od Feda. Na ovoj USO podlozi stvar je skroz obrnuta. Ovo kao da je pravljeno za matorog.

 

 

Sve mi je to jasno ali Vavrinka u svom najboljem izdanju moze da pobedi bilo koga na bilo kojoj podlozi. Odigrao sam zbog prevelike kvote i nadam se da ce odigrati muski i pobediti, to je to.

Link to comment

Uze Vava celih 8 gemova :d Što mi done 3 dobitna tiketa, današnji singl i dubl, kao i onaj stari za Novak Fed finale po 2.7. Poklon kvota bila, A ispostavilo se ušla lagano.

 

Poslednji otvoren tiket je Novak osvaja Uso. To mi najveći singl od svih ovih. Možda budem i malo branio, mada će Novak to lagano...

Link to comment

Kakav sam tiket ubo za kraj a ispogađao sam i singlove

 

Čuka under 2,5 bilo 2:0 poluvreme

 

Clermont under 2,5 bilo 1:1 u 60.

 

Lechia under 2.5

 

Federer 1

 

Pittsburgh 1

 

Texas 1

 

Argentina 1 

 

kvota 24 plus 10% bonusa

Link to comment

Fudbal+tenis 2/3, MLB 0/2, prodje i 5+ na MLS mecu. Fudbal korektno. Dinamo i Stromsgodset sam mozda odigrao kukavicki. Ovo drugo je narocito lako otislo u 3+. Djokovic nije imao problema. New York RB prodje vec na poluvremenu. Koji me djavo tera da igram fiks, makar i na ovom slabijem tiketu i to jos tim koji nema pobedu u sezoni, retard. MLB retko proberem kako treba, u poslednje vreme. Wood je imao ocajan nastup, u porazu Dodgersa. Keuchel solidan, ali ga napad nije ispratio. Prateci tiket je bio blizu, no Nationalsi su trokirali u ofanzivi. Ponovo kilav period, valjda ce vikend biti bolji.

 

 

Fudbal

 

Dallas-New York City 3+

 

LA Galaxy-Montreal 3+

 

Espanyol-Real Madrid P/K2

Juventus-Chievo P/K1

 

Hannover-Dortmund 2+

Arsenal-Stoke 2+

Crystal Palace-Man City 2+

 

Bayern-Augsburg 2+

Altach-Rapid 2+

Salzburg-Grodig 2+

Basel-St. Gallen 2+

 

Kvote, 1.50, 1.45, 1.61, 1.64, 1.57.

New York City i LA Galaxy u 3+ varijanti, ipak se tamo igra otvoren fudbal, uvek ima sansi. Vreme je da Real i Juventus pokazu snagu, jedini fiks tiket na fudbalu, koji odigrah ozbiljnije. Dva tiketa sa uobicajenim ekipama, koje igram na golove, nesto opreznije ispraceno. Englezi nisu krenuli efikasno, te ih nisam dirao 3+. Bayern cesto povede 2-0 i ne forsira. Austrijanci su konstantno dolazili sa dosta golova, pa da ih probam danas ovako.

 

Par pratecih tiketa. Ponovo izdvajam onaj sa najvecom kvotom, East Stirling P2+, Brechin 2P2+, Hibernian P2+, Forest Green P2+, Wrexham 2P2+, Grimsby P2+, Chesterfield 2P2+, Peterborough 2P2+. Kvota 500.43+8% bonusa.

 

 

MLB

 

San Francisco-San Diego 1 (Bumgarner-Kennedy)

 

Kvota 1.55.

Bumgarner je 7-5, 3.49 ERA, protiv Padresa. Dosadasnji deo sezone, 17-7, 3.05 ERA. Kennedy, 11-5, 2.41 ERA, protiv San Francisca. Ove sezone, 8-13, 3.99 ERA. Bumgarner na AT&T Parku, 8-2, 2.02 ERA; nocni mecevi, 9-6, 3.02 ERA. Kennedy u gostima, 2-8, 3.48 ERA; vece, 6-9, 4.06 ERA. Forma, Bumgarner, 2-1, 3.32 ERA; Kennedy, 0-2, 3.86 ERA. Bumgarner ima sansu da dodje do 20 sezonskih pobeda, sto piceru Giantsa nije uspelo vec 22 godine. Bumgarner je bacao nesto losije protiv Colorada(4 primljena poena), na poslednjem startu, ali ga je napad pokrio. Kod kuce je fenomenalan. Kennedy je niz odlicnih nastupa, prekinuo protiv istog rivala, ali je generalno u dobroj formi, 2.74 ERA, 10 startova unazad. Na gostovanjima nema pobedu na prethodnih 7 nastupa. San Francisco je 4-6, 10 meceva unazad, San Diego 3-7. San Francisco je u naizgled beznadeznoj poziciji, kada je o ulasku u doigravanje rec, no dok se igra ima nade. Znali su da prave perfektne serije pobeda. 

 

Prateci tiket, Miami 1, Texas 1, LA Dodgers 2. Kvota 4.20.

 

 

NCAAF odigrah oprezno, u vidu jednog tiketa, Louisville w1, Notre Dame w2, California >60.5. Kvota 2.55.

 

Evropski hokej je prilicno nepredvidljiva stvar za igru, te za ozbiljniju igru cekam NHL, Karpat w1, Lorenskog 6+, Olimpija 5+, Dornbirn 5+, Zurich w2, Bern w2. Kvota 7.36.

Edited by Miljenko
Link to comment

sta se igra danas od basketa?

ja hteo grcka belgija manje poena, ali su dali bas nisku granicu (140), tako da cu veorvatno tu igrati "pomocni" hendikep na belgijance (12,5)

Edited by pbg12345
Link to comment

Timmy, kapa dole na proceni! Moj ti je savet da branis tiket, mislim da ako Federer odigra ovako kako igra u poslednje vreme- nemoguce ga je dobiti.

Džaba mi branjenje. Igrao sam Novaka po kvoti 2, A sad imam Feda po 2.05.. Tako da onda nema smisla braniti. Čekaću da Novak uzme prvi set, pa da skoči bar na 3.. Do danas sam bio uveren da će dobiti. Al igra matori odlicno, podloga je skroz po njegovom ukusu.. A svestan je da ako dobije sutra verovatno je zakucao najveći broj GS titula jer će onda Novaku bežati čak 9. Porazom mu prilazi na 7... Svašta je moguće.

 

U svakom slučaju spektakl u najavi.

Link to comment

Raznece ga Novak rutinski, Sinsinati je prodao za kladionice da bi imao motivaciju da ga uzme narednih godina a ovo je ipak ozbiljnija prica i igrace kako zna. 3:0 ili mozda 3:1, ali svakako laganica.

Link to comment

Kako me sjebase španski gani sinoć. Igrao sam 2/3 i u glavu hendikepe na Grčku, Poljsku i Francusku. I sve lagano ulazilo, čak se Poljaci držali 3/4 kad sam mislio da i to ulazi. Al ovi naprave 21:2 i obore mi tiket za tih jebenih pola poena.

 

Ušao mi je sistem, ali to je dovoljno samo za izvlačenje uloga. Ta treca tekma je bila poenta.

 

Danas ću opet hendije na favorite.

 

A imam i tiket sa 7 pobeda favorita. 3, ušla još 4 danas. Al to je sitnije.

Link to comment

Džaba mi branjenje. Igrao sam Novaka po kvoti 2, A sad imam Feda po 2.05.. Tako da onda nema smisla braniti. Čekaću da Novak uzme prvi set, pa da skoči bar na 3.. Do danas sam bio uveren da će dobiti. Al igra matori odlicno, podloga je skroz po njegovom ukusu.. A svestan je da ako dobije sutra verovatno je zakucao najveći broj GS titula jer će onda Novaku bežati čak 9. Porazom mu prilazi na 7... Svašta je moguće.

 

U svakom slučaju spektakl u najavi.

mislim da ga Fed dobija u manje od  5 setova. U 5 setova do izrazaja dolazi fizicka sprema i tu je Djokovic u prednosti. Ja cu igrati na Federera(-1.5) po kvoti 2,88.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...