Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4, uz 5+ na The Strongest. U. de Chile jedva do 3-0, uz pristojnu pomoc sudije, koji je dosudio 2 penala, u zavrsnici meca. Dosta sansi, na obe strane,no realizacija nije bila na nivou. Mora se priznati i da je golman domacina, Herrera, branio sve i svasta.. Catolica je rano povela, bilo je malo vremena za treci gol, ali se nije desilo. Ispali su nakon penala. The Strongest je prosao vec na poluvremenu i jedini doneo mali bonus na kraju. Bolivar daje gol pre pauze i na moje iznenadjenje, nema gola u nastavku meca. Dobro je sto tenis preskocih sa jacom igrom, pao bih na Azarenku. Mozda sam mogao ukombinovati 5+ na Zurich i Federera, no to mi je delovalo kao long shot(retard). Prateci MLB tiket je bio blizu, ali je Kansas ponovo porazen. Ocekivao sam bar 3 prolaza na fudbalu, te nisam previse zadovoljan bilansom na kraju.

 

 

MLB + NFL

 

New England-Pittsburgh w1

Philadelphia-Chicago Cubs 2 (Morgan-Arrieta)

 

Atlanta-NY Mets 2 (Miller-Colon)

 

Cincinnati-St. Louis 2 (Lamb-Garcia)

 

Cleveland-Detroit >7.5 (Salazar-Simon)

 

Kvote, 1.77, 1.57, 1.65, 1.75.

Brady igra od starta sezone, moj Pittsburgh nije jak kao ranijih godina, pa ovo lici na lagani 1.

Morgan nije nastupao protiv Cubsa. U sezoni, 5-5, 4.42 ERA. Arrieta, 2-2, 4.94 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 18-6, 2.03 ERA. Morgan kao domacin, 3-1, 4.03 ERA; vece, 4-4, 4.32 ERA. Arrieta u gostima, 11-1, 1.76 ERA; nocni termin, 10-2, 1.90 ERA. Forma, Morgan, 1-1, 6.19 ERA; Arrieta, 3-0, 0.00 ERA. Morgan naizmenicno ima dobre i lose nastupe. Arrieta je vezao 4 starta, bez pustenog poena, uz bacen no-hitter protiv Dodgersa, u Los Angelesu. Philadelphia je znala da nalupa vrhunske startere ove sezone(Kershaw, Greinke, Jacob deGrom), no njihovi piceri bi pustili jos vise poena. Napad Cubsa funkcionise odlicno. Philadelphia je 2-8, 10 meceva unazad, Cubsi 7-3. 

Miller, 0-1, 3.15 ERA, protiv Metsa. Ukupno, 5-13, 2.81 ERA. Colon, 7-2, 2.53 ERA, protiv Atlante. Na nivou sezone, 13-11, 4.18 ERA. Miller na Turner Fieldu, 2-7, 2.21 ERA; mecevi igrani uvece, 3-12, 3.06 ERA. Colon na gostovanjima, 6-7, 4.62 ERA; uvece, 7-10, 4.20 ERA. Prethodna 3 nastupa, Miller, 0-3, 5.50 ERA; Colon, 2-0, 0.00 ERA. Nakon uzasnog starta u Denveru, Colon je izdominirao na 3 meca u nizu. Ima niz od 25 ininga bez primljenog poena. Miller je u neverovatnoj seriji od 20 startova bez pobede. Nije naravno uvek porazen, no i nema previse meceva bez odluke, zbog ceste lose podrske. Atlanta je 2-8, na poslednjih 10 utakmica, Metsi 7-3. 

Lamb nema iskustva protiv Cardinalsa. Za sada, 0-3, 6.11 ERA. Garcia, 10-3, 3.26 ERA, protiv Redsa. Presek sezone, 8-4, 1.89 ERA. Lamb kod kuce, 0-1, 6.75 ERA; nocni termin, 0-2, 6.06 ERA. Garcia na strani, 4-2, 1.94 ERA; uvece, 6-3, 1.83 ERA. Aktuelni nastupi, Lamb, 0-2, 5.94 ERA; Garcia, 3-0, 2.33 ERA. Izgledalo je da ce Lamb doci do pobede na proslom startu, no odbrana ga je izdala i to se nije desilo. Garcia je u fenomenalnoj formi; St. Louis je dobio 7 poslednjih meceva, na kojima je on startovao. Cincinnati je 4-6, kada je o timskom trendu rec, St. Louis 5-5. Cardinalsi su upali u malu krizu, izgubivsi sa po 2-1, serije protiv Piratesa i Cubsa, direktnih rivala za vrh divizije. I dalje imaju korektnu prednost, Redsi su pogubljeni cele sezone, pa ovo lici na lep fiks.

Salazar, 2-4, 4.58 ERA, protiv Detroita. Do sada, 12-8, 3.54 ERA. Simon, 5-2, 3.38 ERA, protiv Indiansa. Kada je o sezoni rec, 12-9, 4.86 ERA. Salazar na Progressive Fieldu, 5-2, 3.14 ERA; nocni mecevi, 9-5, 3.51 ERA. Simon kao gost, 6-6, 6.13 ERA; vecernji termin, 7-7, 5.04 ERA. Salazar je nalupan protiv Tigersa 5. septembra(6 runova), te i danas ocekujem probleme za njega, protiv mocne postave Detroita. Sa Simonom nikada nisi nacisto. Na pomenutom mecu protiv Clevelanda, nije primio poen; dok je pre toga protiv Toronta i Angelsa, dopustio ukupno 14. Kada nije raspolozen to je siguran over, posto kod njega nema srednjeg nastupa. Cleveland je 6-4, sto se tice tekuceg trenda, Detroit 4-6. Indiansi i dalje imaju sanse da zauzmu wild card mesto, 5 su pobeda iza Texasa. Cleveland i nije top over tim, dok Detroit to sigurno jeste, te probah poene danas.

 

Prateci tiket, San Diego 1, Seattle 1, Pittsburgh 1. Kvota 4.60. 

 

Tenis i hokej, povezah na jedan neobavezan tiket, Serena 2-0, SKA St. Petersburg w2, Skalica w2, Dinamo Moscow w1. Kvota 2.76.

 

 

Link to comment

Prodje tiket Grcka, Srbija i Litvanija osvajaju grupu :) Kvota nepuno 3 bila. A imao sam i sistem 2/3 po 2.1 kvoti.

 
 I ostali dugorocni mi dobro stoje. Teo i Bjelica se izdvojili na vrhu nase liste strelaca, a Novak i Fed grabe ka ocekivanom finalu, gde ce ga Novak oprati :)
Link to comment

MLB+NFL 3/4. New England opravdao poverenje. Cubsi odlozeni, zbog kisovitog vremena. St. Louis nije koristio prilike za poentiranje, plus njihovi piceri nisu bili raspolozeni. Treba primiti 11 runova, od mediokritetnog tima kao sto je Cincinnati. Colon je imao jos jedan fin start, u novoj pobedi Metsa. Ocekivani over na Cleveland-Detroit; starteri su primili dovoljno poena, dok su bullpeni to samo ulepsali. Ne moze proci kombo, no i ovo donosi manji plus. 

 

 

Fudbal(uz dodatak  tenisa)

 

New York RB-Chicago 3+

 

Lokomotiva Zagreb-Dinamo Zagreb 2+

Stromsgodset-Haugesund 2+

Djokovic fix

 

PSG-Bordeaux 2+

Monchengladbach-Hamburger w1

Legia-Zaglebie w1

Benfica-Belenenses 2+

 

Kvote, 1.57, 1.49, 2.20.

Jedan MLS mec je na programu nocas i taj deluje zgodno za golove. Stromsgodset i Dinamo su bili prilicno verovatni i za 3+, no da ne preterujem. Ubacih Djokovica ovde, nikada nije imao problema protiv Cilica. Za kraj, Monchengladbach jer i dalje nema pobedu, Legia kao dominantan tim u zemlji, te PSG i Benfica u 2+ varijanti. Potonji tiket stavih u slabiju grupu.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers 2 (Ray-Wood)

 

LA Angels-Houston 2 (Weaver-Keuchel)

 

Kvote, 1.72, 1.67.

Ray, 0-2, 4.26 ERA, protiv Dodgersa. U sezoni, 3-11, 3.72 ERA. Wood, 1-1, 1.59 ERA, protiv Diamondbacksa. Do sada, 10-9, 3.51 ERA. Ray kao domacin, 0-5, 5.60 ERA; vece, 2-9, 3.68 ERA. Wood na gostovanjima, 7-5, 2.96 ERA; nocni termin, 8-6, 3.25 ERA. Forma, Ray, 0-2, 5.93 ERA; Wood, 2-1, 1.45 ERA. Ray je cesto zrtva lose podrske, sto se vidi i na osnovu ERA statistike. Wood je nakon prelaska iz Atlante, samo jednom dopustio vise od 3 poena. Ni njega napad ne prati dobro. Arizona je 4-6, na prethodnih 10 utakmica, Dodgersi 8-2. Dodgersi dosta bolje udaraju protiv levorukih picera (D-.243;L-.265). Gosti su u odlicnoj formi, sve su blizi osvajanju divizije, te ocekujem njihovu novu pobedu.

Weaver, 4-2, 2.40 ERA, protiv Astrosa. Za sada, 6-10, 4.78 ERA. Keuchel, 6-1, 4.63 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 17-6, 2.29 ERA. Weaver kod kuce, 3-2, 2.86 ERA; nocu, 6-6, 4.07 ERA. Keuchel na strani, 4-6, 3.35 ERA; vecernji mecevi, 12-3, 2.20 ERA. Aktuelni nastupi, Weaver, 1-1, 7.64 ERA; Keuchel, 3-0, 1.64 ERA. Weaver je tezak za procenu. Bude savrsen, a zatim primi gomilu poena. Ove sezone je protiv Houstona, dopustio 2 poena, na 2 starta. Keuchel je jedan od kandidata, za picera sezone u AL. Samo Arrieta ima vise pobeda od njega ove godine. Poslednji poraz je doziveo 7. avgusta u Oaklandu. Angelsi su 5-5, 10 meceva unazad, Houston 4-6. Samo Keuchel i McHugh donose pobede Astrosima, u poslednje vreme. Domacin dosta losije udara protiv levaka (D-.246;L-.226).

 

Prateci tiket, St. Louis 2, Washington 2, Texas 1, San Francisco 1. Kvota 7.91.

 

Tu su i dve kombinacije hokeja i fudbala, Znojmo 5+, Salzburg w1, Bern w1, Davos 5+, Zurich  5+ i Trinec w1, Plzen w1, Saipa w1, Mannheim w1, Storhamar w1, Sevilla w2, Shakhtar P/K2, Dordrecht 2+, Eindhoven 2+, Sparta R. 2+. Kvote 4.02, 6.06.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

 

Prodje tiket Grcka, Srbija i Litvanija osvajaju grupu :) Kvota nepuno 3 bila. A imao sam i sistem 2/3 po 2.1 kvoti.

 

I ostali dugorocni mi dobro stoje. Teo i Bjelica se izdvojili na vrhu nase liste strelaca, a Novak i Fed grabe ka ocekivanom finalu, gde ce ga Novak oprati :)

Nema na cemu!!

Link to comment

:)

 

Prodade me Serena. Dobro je što nisam zategao onoliko koliko sam verovao da će da gazi danas.

 

Mislim da su granice za hendikep gemova u večerašnjim polufinalima pokloni. Novak-6.5 i Federer-4.5. Odigrao singlove i dubl. Ima da pokidaju obojica.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja odigrao 1600din, onako rekreativno, cisto da ispostujem 3.45 kvotu. Ako se gleda po formi, sanse su mu nikakve ali malo je zivnuo u zadnje vreme protiv Lignjoslava pa nije bas bez sansi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...