Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

A ja bio na veceri u restoranu i mrzelo me da zovem i i odigram zabare a snimio ih po kvoti 4.3 pri rezultatu 35:34 za Spance. Hteo da probam jer prangijaju bez taktiziranja i kasnije video da je doslo, steta.

Link to comment

E jebi ga, skroz zaboravih na mec Serena - Venus. Kvota na Serenu bila oko 1.1 - 1.12. Hteo sam bas jako to da zategnem. Ne vidim nikakvu mogucnost da Venus spreci sestru u ostvarivanju istorijskog uspeha. Ocekivao sam kvotu do 1.05 najvise, ovo je poklon. Al na racunu nemam nista jer sam zadnje pare stavio na Colo Colo, a oni samo 1:0 ht.

Link to comment

Jedva udjose u 3+. Gledao sam samo drugo poluvreme, par velikih promasaja na obe strane, a onda Paredes prolazi celu odbranu gostiju za 2-0, te 3. gol u nadoknadi vremena. Nadam se da ti je proslo nesto.

Sutra igraju, U. de Chile, Catolica, Bolivar, The Strongest. Eto prilike da se konacno uspesno poveze nesto. ^_^

Link to comment

Igrao sam samo dom3+ i dom4+. Ušlo prvo za mali plus.

 

Serena očekivano. Jebo me konj zaboravnog. Tačno ću da počnem da lepim one stikere po monitoru kad mi nešto ovako padne na pamet. Malo malo pa nesto smetnem sa uma šta sam rešio da se kladim.

Link to comment

auuu koliko danas ima navlakusa da prosto ne mogu da ih ne odigram.

 

Federer 3-0 @1,78 - sigurica

Wawa-Anderson- vise od 42,5. Ocekujem maraton. Anderson dobio poslednja cetiri meca

Poland-Israel- moram da probam 2 po @2,54. Sinoc je bila 2,78

Germany-Italy 2  po kvoti 1,77. Nakon jucerasnjeg meca treba ih ispostovati. Bolji su tim od Nemaca.

Belgija 1 @1,99. Mislim da su jaci od Ceske

 

Od igraca me vuce Vesely+. Svaki visoki igrac je natrpao Belgiju.

Dixon+. 12,5 nije nista za njega s obzirom koliko suteva uzima. A mislim da nemamo igraca koji moze da ga skroz ustopuje.

Erden je dobar bet na 10,5. Kida na ovom prvenstvu a zna se kako Radulje brani pik. Ovo nisam siguran da cu igrati

 

Ko nije patriota :s_c:  moze da proba Italiju ili Tursku da uzimaju prvo mesto u grupi po kvoti 6.

 

Sad jos samo da iskombinujem ovo pa da pratim sta ce da me zajebe

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 0/1, tenis 0/1. Tiket kvalifikacionih meceva je prosao lako. Colo Colo me je nervirao do kraja. Srecom te je pao treci gol u nadoknadi vremena. Izgleda da je vreme da se vratim MLB singlovima, tesko se povezuju dablovi ove nedelje. Wacha neocekivano izlupan protiv Cubsa. Kershaw odlican u pobedi Dodgersa, koju bullpen ipak nije uspeo da "spreci". Nastavljeni glupi rezultati na USO. Djokovic ponovo izgubio set, neverovatno. Ocekivao sam eventualnu krizu na jednom mecu, ali protiv dva prosecna rivala, sigurno ne. Lepo je krenulo na fudbalu, no opet nisam ni 3/4 pogodio. Sada krece i NFL, bice bolje.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-San Luis 3+

 

U. Catolica-Cobreloa 3+

 

Nacional Potosi-The Strongest 3+

 

Bolivar-Blooming 3+

 

Kvote, 1.40, 1.65, 1.64, 1.62.

U. de Chile je porazen 3-1, prosle nedelje. Cini se da ce probati da odu dalje. Catolica ima 0-2 iz prvog meca, te ce morato od starta u ofanzivu(oni retko i igraju drugacije, mada ih napad ne sluzi dobro na startu sezone). The Strongest i Bolivar pratim redovno.

 

 

MLB ispratih jednim opreznim tiketom, nista mi ne deluje preterano sigurno, Pittsburgh 2, Kansas 1, Houston 2. Kvota 4.35.

 

Tenis me je razocarao, pa i njega odigrah za sicu, uz mali dodatak hokeja, Zurich Lions 5+, Federer fix, Azarenka fix. Kvota 2.20.

Link to comment

Dabl @1,78

Kvitova

Wawrinka-Anderson 10+ prvi set

 

Federer 3-0 @1,70

 

Kvitova do sada nije izgubila set na turniru, a i cele godine je u dobroj formi, tako da očekujem da izdominira i danas. 

Anderson je pobedio Vavrinku poslednja 4 meča (3 puta tvrda podloga i jednom trava), ali su u poslednjih 8 međusobnih setova igrali tie break. Može se u singlu probati Anderson @2,11, ili TB @2,10. Za 12+ @1,60 prvi set je kvota premala. Ja sam se odlučio da ubacim 10+ u dabl.

 

Federer ima 14-2 protiv Gaskea, od toga je dobio poslednjih 6 mečeva bez izgubljenog seta pri čemu je Gaske najčešće uzimao po 2 gema, a nikada više od 4. Komotno se može probati i under 32,5 @1,80 ili 1&under @1,98.

Link to comment

auuu koliko danas ima navlakusa da prosto ne mogu da ih ne odigram.

 

Federer 3-0 @1,78 - sigurica

Wawa-Anderson- vise od 42,5. Ocekujem maraton. Anderson dobio poslednja cetiri meca

Poland-Israel- moram da probam 2 po @2,54. Sinoc je bila 2,78

Germany-Italy 2  po kvoti 1,77. Nakon jucerasnjeg meca treba ih ispostovati. Bolji su tim od Nemaca.

Belgija 1 @1,99. Mislim da su jaci od Ceske

 

Od igraca me vuce Vesely+. Svaki visoki igrac je natrpao Belgiju.

Dixon+. 12,5 nije nista za njega s obzirom koliko suteva uzima. A mislim da nemamo igraca koji moze da ga skroz ustopuje.

Erden je dobar bet na 10,5. Kida na ovom prvenstvu a zna se kako Radulje brani pik. Ovo nisam siguran da cu igrati

 

Ko nije patriota :s_c:  moze da proba Italiju ili Tursku da uzimaju prvo mesto u grupi po kvoti 6.

 

Sad jos samo da iskombinujem ovo pa da pratim sta ce da me zajebe

strelci ispostovali. Belgija me oborila na dva tiketa a prosao sam na jednom gde sam igrao hendikep 2,5.

Ova dva tenisa su mi potrebna za fin dobitak. Ako udje i Italija bice jos bolje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...