Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebem Kalneitisu mamu, tatu, babu, dedu, ženu, sestru, šta god ima. Kakav raspali bednik, na jednom ga čekam over fale 2 poena od početka četvrtine, na drugom imam keca na Litvance, on šutira 5sek pre kraja promašuje i otvara kontru 

Link to comment

Gledam tenis danas i resim da igram Federera 3:0. Kad ono kvota samo 1.4. Al zato ima manje gemova od 39.5 sto je 1.75. Kako misle da 3:0 ode u vise gemove :unsure: Kiks kladionica  A ovih manje gemova moze da udje mozda i sa 4 seta. A svakako upada i pobeda Isnera od 3:0, sto je nemoguce ali ajde. Poenta je da 3:0 sigurno ide u minus gemove, a duplo veca kvota.

To je žešća krađa @1,40...

Evo sad gledam Mozzart, 3-0 je 1,85, a U39,5 je 1,75. Na stranu kvote, ja cenim da Isner može do seta, ali kako mi ide u poslednje vreme, ako bih to uplatio verovatno ne bi uzeo 6 gemova ukupno.  :lol:

 

Pennetta @1,75

 

Pennetta vodi protiv Stosur 7:0 u međusobnim mečevima, 14:2 u setovima, sve na tvrdoj podlozi. Hajde da vidimo da li ću uspeti i Pennettu da izbaksuziram.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/1, tenis 0/1. Fudbal je posao nekako. Kvota 1 na Denmark, te pobeda Portugala u zavrsnici meca. Germany je kontrolisala mec, Poland rutinski do 5+(doslo je i 7+). MLB nisam mogao provuci, posto rezultati nisu bili sjajni. Scherzer na pocetku meca pusta 3 solo HR. Udaraci ga pokrivaju sa 5 poena, ali on kasnije prima jos 2, da bi gosti nalupali bullpen Nationalsa. Greinke solidan, napad Dodgersa odlican. Nekoristan USO. Ako sam za nesto juce bio siguran, to su pobede Murraya i Federera. Nakon dva ok dana, povratak kilavom trendu.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-Coquimbo 3+

 

Macedonia-Spain P/K2

England-Switzerland w1

Liechtenstein-Russia 2+

 

Kvote, 1.41, 1.62.

Colo Colo igra revans mec kupa, nakon 1-1 na gostovanju. Jos jedan tiket kvalifikacija, koje dolaze solidno. 

 

 

MLB

 

St. Louis-Chicago Cubs 1 (Wacha-Hammel)

LA Angels-LA Dodgers 2 (Heaney-Kershaw)

 

Kvota 2.54.

Wacha, 3-1, 3.62 ERA, protiv Cubsa. Ukupno, 15-4, 2.69 ERA. Hammel, 1-3, 6.31 ERA, protiv Cardinalsa. Do sada, 7-6, 3.55 ERA. Wacha kod kuce, 6-2, 2.43 ERA; vece, 9-2, 3.13 ERA. Hammel na strani, 5-4, 3.33 ERA; nocu, 5-3, 2.82 ERA. Forma, Wacha, 1-0, 0.95 ERA; Hammel, 1-1, 4.96 ERA. Wacha ponovo u prepoznatljivoj formi, sa starta sezone. St. Louis je 6-4, 10 meceva unazad, Cubsi 5-5. Cubsi retko dobijaju na Busch Stadiumu i sinocna ubedljiva pobeda, 9-0, je donela puno radosti njihovim navijacima. Veceras je matchup startera potpuno na strani Cardinalsa. Udaraci Cardinalsa su dosta bolji protiv desnorukih picera (D-.259;L-.231). St. Louis je 23-9 protiv Cubsa, na mecevima na Busch Stadiumu. 

Heaney, 0-1, 3.38 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 6-2, 3.18 ERA. Kershaw, 3-2, 3.14 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 12-6, 2.18 ERA. Heaney na svom stadionu, 3-1, 4.17 ERA; nocni termin, 3-1, 3.75 ERA. Kershaw u gostima, 3-4, 2.93 ERA; mecevi igrani uvece, 10-4, 2.06 ERA. Aktuelni nastupi, Heaney, 1-1, 6.06 ERA; Kershaw, 2-0, 1.08 ERA. Heaney je vezao dva dobra starta u gostima, nakon sto je na Angel Stadiumu, nalupan od strane Toronta. Kershaw dominira. Od poslednjih 10 startova, samo jednom je pustio vise od jednog poena. Angelsi su 5-5, na prethodnih 10 utakmica, Dodgersi 8-2. Domacin je losiji protiv levaka(D-.246;L-.227), dok gosti bolje udaraju protiv istih (D-.244;L-.265).

 

Prateci tiket, Yankees 1, Mets H2(+1.5), Toronto 2, Houston H2(+1.5). Kvota 5.44.

 

 

Tenis

 

Djokovic 3-0

Tsonga 9+ 1. set

 

Kvota 1.42.

Nedopadljivi rezultati na USO. Taman cu odmoriti od tenisa do AO, kada se turnir zavrsi. Djokovic je nepotrebno izgubio set protiv Bautiste-Aguta. Danas ima nesto slabijeg rivala, ali se nadam da nece biti opustanja. Tsonga i Cilic ne bi trebali doneti mec sa mnogo brejkova. Ove jajare u Mozzartu, oborise kvotu na 9+ 1. set, dok stigoh da odigram, no dobro i nema boljeg resenja danas.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne znam dal može da se vezuje ali na Grke je 1,25 na Litvance 1,35. Litvanci istina imaju sa Česima da igraju ali opet...

 

Buduci da nisam juce odigrao (zaboravio skroz da smo o ovome pricali :isuse:) sad je kvota skocila na Litvaniju na 1.7. Gledam sad tu grupu Litvanija ako dobije obe (Estoniju i Cesku) skoro sigurno je prva. A ne verujem da ce sebi dozvoliti jos jedan onakakv kiks. Pre mislim da ce poslednje dva da odvale i da pokazu da vrede vise nego sto su do sada igrali. 

 

Na nas i Grke ostale iste kvote, tako da te 3 daju cak 2.98 pa sam to odigrao. Odnosno podelio sam uplatu na ovo i na sistem 2 od 3. Gde je kvota 2.08, al ako udju ove dve najmanje izvlacim pola uloga, a ako kiksnemo mi ili Grci, a ude Litvanija onda na tom sistemu izvlacim 3/4 uplate. Recicete da sam picka, ali ja vise volim tako. Cak sam prvo hteo samo sistem, al onda resih da odigram i u glavu za nesto malo manje od sistema.

Link to comment

 

 

Buduci da nisam juce odigrao (zaboravio skroz da smo o ovome pricali :isuse:) sad je kvota skocila na Litvaniju na 1.7. Gledam sad tu grupu Litvanija ako dobije obe (Estoniju i Cesku) skoro sigurno je prva. A ne verujem da ce sebi dozvoliti jos jedan onakakv kiks. Pre mislim da ce poslednje dva da odvale i da pokazu da vrede vise nego sto su do sada igrali. 

 

Na nas i Grke ostale iste kvote, tako da te 3 daju cak 2.98 pa sam to odigrao. Odnosno podelio sam uplatu na ovo i na sistem 2 od 3. Gde je kvota 2.08, al ako udju ove dve najmanje izvlacim pola uloga, a ako kiksnemo mi ili Grci, a ude Litvanija onda na tom sistemu izvlacim 3/4 uplate. Recicete da sam picka, ali ja vise volim tako. Cak sam prvo hteo samo sistem, al onda resih da odigram i u glavu za nesto malo manje od sistema.

 

 

U početku sam mislio da si se zajebao jer Belgijanci imaju dve da dobiju i budu isti sa Litvancima ali onda vidim da Letonija ima 2 lake utakmice koje bi trebalo da dobije pa će verovatno da izvuče Litvance u krugu da budu najbolji jer su ih dobili prilično ubedljivo.

Link to comment

Kakav poklon juce, tj. bezobrazna kvota koja se morala ispostovati..

 

11996519_10206804233536755_2052307082_o.

 

11259697_10206804233576756_331546842_o.j

 

 

 

Za danas dubl Mladenovic + Conga, mislim da su dva realna keca, a sve ostalo u lajvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...