Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, MLB 1/1, tenis 0/1, NCAAF 1/1. Fudbal klasika, oba 3+ singla prodjose, fiks pada. Samo je Catolica bila u jacoj grupi, te je bilans skoro idealan. MLB je krenuo lose, no najpre Astrosi okrecu, a zatim i San Francisco, za lagodan prolaz na kraju. Tsonga rutinski dobija, da bi Djokovic neprijatno iznenadio gubitkom seta u naizgled resenoj situaciji. Marshall i Purdue odigrase lep mec; over dodje u zavrsnici. Kada je MLB prosao, izgledalo je da kombo ne moze pasti, ali je onda usledio Djokovic, neverovatno. Uzeh nesto; ovo je najuspesniji dan, u poslednje dve nedelje, ali je moglo i bolje.

 

 

Fudbal

 

Armenia-Denmark w2

Poland-Gibraltar 5+

Albania-Portugal w2

Scotland-Germany w2

 

Kvota 2.39.

Kvalifikacije dolaze promenljivo, no to nije novost. Poland bi trebala da nakanta Gibraltar, dali su im 7 komada u gostima. Za fiks nikada ne mozes biti siguran. Denmark se bori za prolaz. Portugal se vec jednom obrukao protiv vecerasnjeg protivnika. Ne verujem da ovi mogu stalno imati toliko srece. Germany je izvestan fix.

 

 

MLB

 

Washington-NY Mets 1 (Scherzer-Niese)

LA Angels-LA Dodgers 2 (Tropeano-Greinke)

 

Kvota 2.33.

Scherzer, 2-2, 1.89 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 11-11, 2.89 ERA. Niese, 3-4, 3.19 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 8-10, 4.17 ERA. Scherzer kod kuce, 4-6, 3.28 ERA; dan, 5-3, 1.84 ERA. Niese na gostovanjima, 4-5, 3.78 ERA; raniji termin, 1-2, 4.08 ERA. Prethodna 3 starta, Scherzer, 0-2, 4.26 ERA; Niese, 1-1, 9.92 ERA. Scherzer nas je navikao na skoro savrsena izdanja, te sada baca nesto ispod svog standarda. Pustiti 2, 3, 4 runa nije previse, osim u situacijama, kada te napad ne prati, a to se sada njemu desava. Niese je vezao par uzasnih meceva. Washington je 7-3, 10 meceva unazad, Metsi 5-5. Domacin je vezao 5 pobeda. Ovo je jedna od kljucnih serija, za playoff aspiracije Nationalsa. Do kraja regularnog dela sezone, oba tima imaju po 26 meceva; Metsi imaju 4 pobede vise. Washington mora makar minimalno dobiti ovu seriju, kako bi se priblizio cilju. Matchup startera je na njihovoj strani, probah 1.

Tropeano nema nastupa protiv Angelsa. Na nivou sezone, 1-2, 5.51 ERA. Greinke, 2-5, 3.86 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 15-3, 1.59 ERA. Tropeano na Angel Stadiumu, 1-2, 5.51 ERA; vece, 0-2, 8.71 ERA. Greinke na strani, 7-2, 1.81 ERA; nocni termin, 8-3, 1.73 ERA. Forma, Tropeano, 1-2, 5.51 ERA; Greinke, 2-1, 1.69 ERA. Tropeano ce dobiti novu priliku veceras, posto Shoemaker ima problema sa povredom. Greinke je nastavio niz sigurnih nastupa. Protiv San Francisca je pustio 1 poen, u pobedi tima 2-1. Pet startova unazad, primio je samo 5 runova. Ima najbolji ERA i WHIP u ligi. Nema sjajnu tradiciju protiv Angelsa, ali je u odlicnoj formi i evo mu prilke da popravi statistiku. Angelsi su 5-5, na prethodnih 10 utakmica, Dodgersi 8-2. Dodgersi su podigli formu u pravo vreme. Pociscen je direktan konkurent za vrh divizije, a zatim sa 3-1 dobijena i serija na Petco parku. Angelsi su blizu drugog wild card mesta, te je ovo i za njih bitna serija. Dodgersi imaju neuporedivo boljeg startera, te im dajem prednost danas.

 

Prateci tiket, White Sox 1, Houston 2, San Francisco H2(+1.5), Texas H2(+1.5), Kansas 1. Kvota 8.39.

 

 

Tenis

 

Azarenka fix

Wawrinka fix

Murray fix

Kvitova fix

Federer fix

 

Kvota 1.74.

Novak me je bas razocarao nocas. Da ga je ovaj pocistio u tom setu, pa da razumem. Povezah par klasicnih fikseva, ovogodisnji USO je tezak za pogadjanje, pa da ne komplikujem.

 

Prateci tiket, Halep >18.5, Matkowski/Zimonjic fix, Babos/Mladenovic fix, Hingis/Paes fix, Berdych 9+ 1. set. Kvota 3.71.

 

 

Link to comment

Meni najvise odgovaraju zbog ogromnog broja igara na fudbal, i zbog vecih kvota na igru koju najcesce igram. Nikad mi se nije desilo da im sajt baguje, uvek te porukom obaveste kad sajt nece biti u funkciji zbog azuriranja- to bude mozda jednom mesecno sat vremena tokom noci.

Ulagao sam i vece pare i uvek mi je odmah prihvacen tiket, za razliku od mozzarta gde su mi slali tikete od 2000 pa smanjvali kvotu i slicno.

 

Bice ti neobicno prvih nekoliko dana dok se naviknes na onoliko igara ali posle je ok

 

@theanswer

 

Edit: Imaju i razne bonuse za one koji igraju vise tekmi na tiketu. A za vece praznike i svetska prvenstva imaju dodatne bonuse. Imaaju i najveci limit za isplatu, koji nisam dostigao :D

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment

Gledam tenis danas i resim da igram Federera 3:0. Kad ono kvota samo 1.4. Al zato ima manje gemova od 39.5 sto je 1.75. Kako misle da 3:0 ode u vise gemove :unsure: Kiks kladionica  A ovih manje gemova moze da udje mozda i sa 4 seta. A svakako upada i pobeda Isnera od 3:0, sto je nemoguce ali ajde. Poenta je da 3:0 sigurno ide u minus gemove, a duplo veca kvota.

Link to comment

Meni najvise odgovaraju zbog ogromnog broja igara na fudbal, i zbog vecih kvota na igru koju najcesce igram. Nikad mi se nije desilo da im sajt baguje, uvek te porukom obaveste kad sajt nece biti u funkciji zbog azuriranja- to bude mozda jednom mesecno sat vremena tokom noci.

Ulagao sam i vece pare i uvek mi je odmah prihvacen tiket, za razliku od mozzarta gde su mi slali tikete od 2000 pa smanjvali kvotu i slicno.

 

Bice ti neobicno prvih nekoliko dana dok se naviknes na onoliko igara ali posle je ok

 

@theanswer

 

Edit: Imaju i razne bonuse za one koji igraju vise tekmi na tiketu. A za vece praznike i svetska prvenstva imaju dodatne bonuse. Imaaju i najveci limit za isplatu, koji nisam dostigao :D

 

a jel registracija u kladži kao u mozzartu recimo ili može online kao u meridianu? pošto gledam sad sajt i ne vidim nigde da piše registracija ima samo login. verovatno sam slep.

Link to comment

sad sam malo pogledao kako izgleda sajt planetwina, lepo, brzo se moze skontati. ima i kladionica blizu mene, tako da ce dobro doci jos jedna gde se moze igrati preko neta. dobro dodje vise kladionica kada se igra na poene igraca, ponekad jedan poen moze napraviti razliku ;D

Link to comment

sad sam malo pogledao kako izgleda sajt planetwina, lepo, brzo se moze skontati. ima i kladionica blizu mene, tako da ce dobro doci jos jedna gde se moze igrati preko neta. dobro dodje vise kladionica kada se igra na poene igraca, ponekad jedan poen moze napraviti razliku ;D

Planetwin365 je odlicna kladionica ali uvek postoji neki zajeb a to je ovoga puta to sto jedino mozes da uplacujes i isplacujes na uplatnom mestu gde si otvorio nalog. Posto su oni "svaka za sebe"

Poz ;)

Link to comment

Meni se to otvorilo na  bukvalno 20m od gajbe, ali nisam jos nikad igrao. Par puta bile najbolje kvote kod njih u ponudi na to sto sam hteo, ja odem kad one pale ispod sledece najbolje. Tako da ostajem veran Meridianu koji mi je 10 puta dalji (na 200 metara :D )

Link to comment

to mi nije problem. mislim da je takva bila situacija i sa mozzartom kad sam tamo otvarao nalog.

Nije to slucaj u Mozzartu, kod njih mozes bilo gde da uplatis i da podignes iznos do 10000 a ako zakazujes isplatu(vecu od 10000 din) onda na maticnom uplatnom( a to nije gde si otvorio nalog vec poslednji put uplatio).

Iskomlikovali su to malo. Sad su u Mozzartu uveli da mozes da isplatis direktno na racun u banci bez odlaska u ekspozituru.

Link to comment

Jel ima još neko problem sa android aplikacijom za Meridian? Prijavilo mi da treba skinem novu verziju, ali to mi radi očajno. Na google play je nema više, samo valjda na njihovom sajtu. A kad otvorim sajt u brauzeru radi normalno, bar ono malo što sam probao, a izgleda isto kao app.

Link to comment

Nije to slucaj u Mozzartu, kod njih mozes bilo gde da uplatis i da podignes iznos do 10000 a ako zakazujes isplatu(vecu od 10000 din) onda na maticnom uplatnom( a to nije gde si otvorio nalog vec poslednji put uplatio).

Iskomlikovali su to malo. Sad su u Mozzartu uveli da mozes da isplatis direktno na racun u banci bez odlaska u ekspozituru.

 

okej, ja kazem kada sam otvarao nalog, pre nekoliko godina. nisam mogao dizati pare iz drugog uplatno mesta, nego samo iz onog gde sam napravio nalog.

Link to comment

mada, menjali su tu nesto u mozzartu, ali je manje vise sumanuto i dalje

 

dve gluposti se izdvajaju, to sto ne mogu (nece) da vide status tiketa na drugom uplatnom mestu i to sto ne mogu (nece) da vide stanje na kartici

Link to comment

U Meridianu možeš da uplatiš gde hoćeš ali moraš da odabereš jedno isplatno mesto i da tu dižeš pare. U mozzartu sam davno prestao online da igram, premalo su igara imali za live.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...