Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Španija @1,70 za dvostruki ulog

 

Dabl @1,74

Isner

Federer 3-0

 

Combo @11,68 za 0,2 uloga

Isner (-3,5)

Federer 3-0

Spain (-2,5)

Greece (-13,5)

Croatia

Austria

Montenegro

1/3=-1,75 :thumbdown: 

Sjebaše me naši, sve ostalo sam pogodio (Isner poništen, jer mu je ovaj predao pri 2:0 u setovima). Mogli su juče i da izgube pa da se osvete u finalu   :)

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/2, tenis 1/1, NCAAF 0/2, prodje i prateci MLB tiket. Fudbalski dabl je prosao uz dosta srece. England je ocekivano napunila San Marino. Switzerland je bila na pragu poraza, ali se u zavrsnici desio neverovatan preokret. Arrieta i Garcia izdominirase, te Cubsi i Cardinalsi, dobise bez vecih problema. Moore je proradio bas juce. Ocekivao sam da ce Yankeesi nalupati bullpen Tampe, no nije se desilo. Washington se popravlja. Propratni MLB tiket prodje rutinski. Felix se popravlja, Dodgersi su u formi. Tenis ok, bar ovaj glavni tiket, mada mi se nije dopala manja kvota zbog ove predaje. NCAAF nije dosao sjajno. Kako je Stanford izgubio od dosta slabijeg rivala, nije mi jasno. Zato je bolje i da ne igram fiks; overi i cao. Nebraska je otisla u plus u zavrsnici, ali je Auburnu zafalio FG, zbog kilavog prvog dela meca. Konacno jedan ok dan, nakon prilicno duge lose serije. Kombo je zveknuo na Yankeese.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-Union La Calera 3+

 

Cobresal-San Luis 3+

 

Latvia-Czech Republic w2

Turkey-Netherlands w2

Cyprus-Belgium w2

Italy-Bulgaria w1

 

Kvote, 1.55, 1.71, 2.28.

Catolica standardno. Ispratih i Cobresal, efikasno su poceli sezonu. Kvalifikacije me nerviraju iz dana u dan, mada sam imao dva prolaza juce i prekjuce. Odigrah cetiri vinera. Jedini sumnjiv par je Netherlands. Igraju neverovatno lose i ovo im je jedan od presudnih meceva. Catolicu stavih u jacu grupu, ostalo opreznije.

 

Prateci tiket, Burton 3+, BIH 4+, Columbus 3+, Cruzeiro w1, Egypt w2, Cote d Ivoire w2, Huachipato 3+, Union Espanola 3+, River Plate w2. kvota 18.55.

 

 

MLB

 

Houston-Minnesota 1 (Keuchel-Duffey)

Colorado-San Francisco 2 (Flande-Bumgarner)

 

Kvota 2.13.

Keuchel, 1-1, 1.17 ERA, protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 16-6, 2.24 ERA. Duffey nije nastupao protiv Astrosa. Do sada, 2-1, 4.56 ERA. Keuchel na Minute Maid Parku, 12-0, 1.35 ERA; dan, 4-3, 2.33 ERA. Duffey na strani, 1-1, 6.00 ERA; nema nastupa u ranijem terminu. Forma, Keuchel, 2-0, 1.29 ERA; Duffey, 1-0, 3.57 ERA. Keuchel je i dalje neporazen na svom stadionu. Baca dobro i u gostima, no tu mu ponekad zafali podrska napada(a ponekad i pusti koji poen vise). Duffey ce imati 5. start u MLB karijeri, u gradu u kome je rodjen. Houston je 5-5, na prethodnih 10 utakmica, Minnesota 6-4. Duffey ce sigurno zeleti da se pokaze u rodnom gradu, no Keuchel ostavlja malo prostora protivnickim udaracima. Tvrd mec u najavi; ocekujem jos jedno dominantno izdanje startera Astrosa.

Flande je 0-0, 9.82 ERA, protiv San Francisca. Ukupno, 3-1, 4.04 ERA. Bumgarner, 10-6, 3.09 ERA, protiv Colorada. Na nivou sezone, 16-7, 2.96 ERA. Flande na Coors Fieldu, 2-0, 3.62 ERA; dnevni mecevi, 1-0, 5.60 ERA. Bumgarner na gostovanjima, 8-5, 4.04 ERA; po danu, 7-1, 2.83 ERA. Prethodna 3 starta, Flande, 1-0, 3.71 ERA; Bumgarner, 2-1, 2.79 ERA. Rockiesi su dosta losiji protiv levaka (D-.272;L-.246). Colorado je 5-5, 10 meceva unazad, San Francisco 3-7. Giantsi su nocas konacno prekinuli niz poraza, na brojci 7. Veceras nastupa njihov najbolji starter, koji ima realnu sansu da dodje do 20 sezonskih pobeda. Dodgersi sve vise beze San Franciscu. Na ruku im ne idu ni sve cesce povrede, no Bumgarneru nije neophodna prevelika podrska.

 

Prateci tiket, Toronto 1, Kansas 1, St. Louis <7.5. Kvota 3.87.

 

 

Tenis

 

Tsonga fix

Djokovic 3-0

 

Kvota 1.71.

Blizi se kraj turnira, pa je i sve manje stvari za igru. Paire nas je dosta nervirao, no ne verujem da moze nesto uraditi protiv Tsongine sirove snage. Novak kao i obicno.

 

Propratni tiket, Cilic fix, Venus fix, Lopez 10+ 1. set, Bouchard uzima set, Makarova fix. Kvota 5.68.

 

 

NCAAF

 

Marshall-Purdue >61.5

 

Kvota 1.85.

Od dva danasnja para ovaj mi deluje zgodnije za kanonadu. The Thundering Herd ima novog coveka na poziciji QB. Birdsong je zamenio Catoa. Imaju sjajnog RB Johnsona, te senior WR Allena, te se ocekuje da napad produkuje i ove sezone. Purdue nema taj kvalitet, no trebalo bi da dodaju neki TD za over. Gosti vec peti put u nizu otvaraju sezonu sa razlicitim QB. Appleby je imao 7 odigranih meceva prosle sezone, te nije potpuni novajlija, kada je o sistemu tima rec.

Ovo stavih u grupu tiketa sa slabijim ulogom.

 

Probah i jedan hokejaski tiket za sicu, St. Petersburg 5+, Munich 5+, Metrostars 5+, Eisbaren 5+. kvota 3.25.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Novak 3-0 @1,35 za dvostruki ulog

 

Hteo sam da spojim sa Grcima, ali pošto sam u lošoj seriji, odigraću sigurniju varijantu. Grke možda nešto odigram LIVE ako bude interesantno.

Edited by radar
Link to comment

Pogodio pobede Makedonije i Češke sa hendijem, Izraela bez, pogodio da će SImon dati više od 11,5 da će onaj Bosanac dati manje od 13,5 i obori me Valancuonis dao 15 a trebalo mi 17 :cry:

Link to comment

Nisam stigao da ispisem. Igrao sam pre sampionata najbolji strelac Srbija. Kvote bile na Tea 2.7, a na Bjelicu 3.6. Nisam mogao da verujem ovakav kiks da su napravili. Ne mogu da zamislim da iako treci bude najbolji strelac. Ok, moze da neko natrpa na tekmi ili dve, ali ova dvojica ce na kraju biti prva dva strelcaiguran sam. Iako je na Bjelicu veca kvota nisam hteo da ga igram na manji ulog od Tea, jer mislim da on sigurno uzima. Al sam naravno igrao i na Tea, a bas na sitno i na Bogdana, da pokrijem pola uplate. Tako da ako udje Bjelica, u plusu sam preko 50%, a Teo oko 20%.

 

 

A posle prvog kola na USO odigram Novak osvaja po 2.0 i finale Novak - Fed po 2.7. U obe igre sam uveren, nema ko da ih dobije pre finale. A onda zna se :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...