Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jutarnji tiket:Shandong H1 -12 (110:95)Xinjiang <209.5 (112:89)Guangdong <210.5 (109:86)Rain or Shine 1 (96:93)manje od 151.5 na Unikaha - Bilbao (63:59)
Glinticu majstorcino! :Hail: :Hail: :Hail:Jos sam miksovao jedan tiket, menjao hendikepe i manje poena ali i dodao Barsu po 1.20 da pojacam kvotu :isuse: :0.6: Elem, u plusu 35 evra juce, danas vec 30... sto sve ukazuje na propast u nastavku dana :D
Link to comment
Bravo! :)Kod mene Feniks zeznuo stvar.clip57.jpg
Prijatelju i mene Phoenix sjeba. Danas ko sto ti kazes svim silama na Detroit, vreme je da Chicago pukne a i mislim da su u malom padu forme. Edited by Cash
Link to comment

Ja vikendom(subota i nedelja), utrapim listu caletu kako bi sastavio tiket fikseva. Danas napravio kvotu 25 koja je prosla. :thumbup:Bayern ide na crnu listu za golove. :rant:Druga 1-0 utakmica u 5 dana. Mozda ih odigram protiv Arsenala, jer su ovi beznadezni, ali ne vise od toga.Tottenham i Fiorentina opravdali poverenje, videcemo vecernji deo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja odigrao tiket, treći u poslednjih godinu dana i to možda...Marsej 1Tottenham 3+Mirandu 1Villareal 2Roma 1 i sve izgađam u maniru stručnjaka i zviznem samo na Espanyol 1, bilo 0-0

Link to comment

Svaka cas' dobitnicima, ja ovog vikenda bio u ovom mnogoljudnijem taboru... A bio sam blizu samo na tiketu od petka, tu me bacio muceni napoli (izgleda da jos samo ja vjerujem da oni mogu do titule bez Maradone)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...