Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam igrao nekoliko dana, pa da nastavimo

 

in-play, Gibraltar - Rep. of Ireland, over 3,5 @2,00

             +1,00

 

Estonia - Lithuania, Lithuania +0.5@1,69

Link to comment

Tesko je izbeci mine u tenisu,ima ih i previse..na nekoliko tiketa mi bio ostao samo Nadal i sinoc u kladzi vidim lika da uplacuje na Fonjinija uz over gemove na kvotu 7 te prepisem i ja to na sitno.Rekoh Nadal i ako izgubi tesko da ce u minusu,pa mi bilo zgodno da branim...ali slaba je to uteha

Link to comment

Gasol + poena. Ne bi me cudilo da nam ubaci oko 30

Bogdan - poena. Ne verujem da ce ga danas mnogo jahati Sale a i zezala su ga ledja tokom priprema.

Razmisljam da li Schilba ili Veselog da gadjam +. Mozda i obojica dodju

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/1, hokej 0/2, prodje i prateci fudbalski tiket. Rep. of Ireland jedva do 4+, no bitno je da je proslo. Cak je i propratni tiket izasao manje-vise lako. Poluvreme ili kraj fiksevi rutinski. Canada do 3+ u samoj zavrsnici, Argentina raspucana. MLB dabl, dupli promasaj. Hutschison neocekivano napunjen, Metsi se vratise i izgubise u dodatnim ininzima. Prateci tiket je bio blizu, ali je Kansas nalupan protiv White Soxa. Hokej nije mogao mnogo losije doci. Blues je bio siguran pad, ma sta da sam odigrao. Moracu igrati jedan tiket eventualno, dok ne krene NHL. Tenis nisam mogao provuci nikako. Dobro je sto to ne odigrah ozbiljnije. Retko glup period(desetak dana). Ne da ne mogu uklopiti kombo, vec ni manji plus ne uspevam napraviti.

 

 

Fudbal

 

San Marino-England 5+

Switzerland-Slovenia w1

 

Kvota 1.58.

England redovno puni San Marino(narocito u gostima), te odigrah "opreznih" 5+. Switzerland igra fino, probah viner na njih. Razmatrane su i Ukraine i Austria, no posto su kvote za viner, odnosno poluvreme ili kraj, bile premale, odustao sam od ozbiljnije igre(prateci tiket ok).

 

Par propratnih, Englezi i Skoti, dva komada i jedan putujuci. Optimisticna kombinacija, Berwick 2P2+, East Stirling P2+, Brechin 2P2+, Crewe P2+, Tranmere P2+, Peterborough 2P2+. kvota 141.26.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Arizona 1 (Arrieta-Ray)

St. Louis-Pittsburgh 1 (Garcia-Morton)

 

NY Yankees-Tampa 1 (Eovaldi-Moore)

Washington-Atlanta 1 (Gio Gonzalez-Miller)

 

Kvote, 2.31, 2.32.

Arrieta, 0-1, 4.26 ERA, protiv Arizone. Do sada, 17-6, 2.11 ERA. Ray nije nastupao protiv Cubsa. U sezoni, 3-10, 3.72 ERA. Arrieta na Wrigley Fieldu, 6-5, 2.56 ERA, dan, 7-4, 2.37 ERA. Ray u gostima, 3-5, 2.64 ERA; raniji termin, 1-1, 4.09 ERA. Forma, Arrieta, 3-0, 0.00 ERA; Ray, 0-2, 6.14 ERA. Ray baca solidno, cesto bez prave podrske napada. Arrieta je vezao tri meca bez primljenog poena. Bacio je no-hitter protiv Dodgersa, prosle nedelje. Ima 14 kvalitetnih startova u nizu. Cubsi su 4-6, na prethodnih 10 meceva, Diamondbacksi 3-7.

Garcia, 1-1, 0.73 ERA, protiv Piratesa. Za sada, 7-4, 2.03 ERA. Morton, 2-10, 5.58 ERA, protiv Cardinalsa. Ukupno, 8-6, 4.22 ERA. Garcia kod kuce, 3-2, 2.12 ERA; po danu, 1-1, 2.59 ERA. Morton na gostovanjima, 3-4, 5.62 ERA; matine termin, 2-2, 7.32 ERA. Prethodna 3 nastupa, Garcia, 2-0, 3.86 ERA; Morton, 1-2, 3.50 ERA. Pittsburgh je ubedljivo dobio prvi mec serije, 9-3, no to ce se tesko ponoviti danas. Morton redovno bude izlupan protiv Cardinalsa, a i ovi moji retko dobijaju serije na Busch Stadiumu. St. Louis dosta bolje udara protiv desnjaka (D-.260;L-.232).

Eovaldi, 0-1, 4.91 ERA, protiv Tampe. Na nivou sezone, 14-2, 4.17 ERA. Moore, 5-2, 3.83 ERA, protiv Yankeesa. Presek sezone, 1-3, 8.78 ERA. Eovaldi na svom stadionu, 5-0, 3.08 ERA; mecevi igrani po danu, 7-0, 3.35 ERA. Moore kao gost, 0-2, 10.50 ERA; rani termin, 1-2, 9.00 ERA. Aktuelni nastupi, Eovaldi, 2-0, 3.60 ERA; Moore, 0-3, 10.66 ERA. Eovaldi je nasao formu, nakon dosta meceva gde ga je napad pokrivao. Moore se vratio nakon Tommy John operativnog zahvata, no ne preterano uspesno. Yankeesi su 7-3, 10 meceva unazad, Tampa 4-6. Domacin je bolji protiv levorukih picera (D-.247;L-.259), gosti losiji sa desnjacima (D-.241;L-.260).

Gio, 3-8, 4.93 ERA, protiv Atlante. Sezona, 9-7, 4.13 ERA. Miller, 2-1, 1.72 ERA, protiv Washingtona. Dosadasnji deo sezone, 5-12, 2.56 ERA. Gonzalez kod kuce, 5-3, 3.32 ERA; vece, 6-6, 3.84 ERA. Miller na gostovanjima, 3-5, 2.95 ERA; nocni termin, 3-11, 2.74 ERA. Pogled unazad, Gio, 0-2, 6.32 ERA; Miller, 0-3,3.60 ERA. Gonzalez je znao i za bolje nastupe, tokom avgusta. Na nivou meseca je 1-3, 5.46 ERA. Miller je sigurno najbaksuzniji starter ove godine. Ima niz od 19 startova bez pobede. Retko baca lose, ali mu je podrska nikakva. Nationalsi su 6-4, na prethodnih 10 utakmica, Bravesi 0-10. Washington je smanjio zaostatak za Metsima nocas, te jos imaju neke playoff sanse. Atlanta deluje beznadezno..

 

Prateci tiket, NY Mets 2, LA Dodgers 2, Seattle 2. Kvota 5.03.

 

 

Tenis

 

Berdych fix

Kvitova fix

Isner fix

Federer prvi set-kraj 1

Wawrinka fix

 

Kvota 1.86.

Par klasicnih fikseva, te prvi set-kraj na Federera(vidim da ima 9-0 protiv Kohlschreibera, a nikada nije izgubio prvi set protiv njega)

 

Prateci tiket, Gasquet fix, Matkowski/Zimonjic fix, Petkovic fix, Hingis/Mirza fix, Troicki fix, Azarenka >20.5, Anderson 10+ 1.set, Halep prvi set-kraj , Murray >29.5. Kvota 22.52.

 

Hokej odigrah oprezno, jedan tiket za pracenje, Skelleftea w1, Karpat w1, Frolunda 6+, Ingolstadt 6+. Kvota 2.80.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Španija @1,70 za dvostruki ulog

 

Dabl @1,74

Isner

Federer 3-0

 

Obično ne igram dugačke kombo tikete, ali me prijatelj zamolio da mu sastavim kvotu preko 10, pa mi glupo da ne uplatim i ja da se ne kajem ako slučajno prođe.

 

Combo @11,68 za 0,2 uloga

Isner (-3,5)

Federer 3-0

Spain (-2,5)

Greece (-13,5)

Croatia

Austria

Montenegro

Link to comment

za letonce se povrijedio strelnieks, tako da je blums ili bertans dobar izbor. ne znam koja je granica za silbaru, tu je najsogirnoja opcija satoranski i to bolje poeni+skokovi+asistencije ako ima. lodzeski je ok ako granica nije previsoka.

 

vec pocela ceska, jebiga.

Edited by Timmi
Link to comment

schilb je bio 10.5.

 

odigrao sam vene over 10.5

schroeder over 14.5

antetokounmpo over 11.5

 

drugi tiket

 

spain - slovakia 1

troicki - young 2

anderson - thiem prvi set over 9.5

georgia - netherlands 1

Link to comment

U Meridianu kasno ubacise NCAAF. Nisam mogao odoleti da ne probam nesto iz ponude.

 

Northwestern-Stanford w2

Auburn-Louisville w1

Notre Dame-Texas U w1

 

Auburn-Louisville >57.5

Nebraska-Brigham Young >57.5

 

Kvote, 1.80, 3.42.

Fiks izbor je jasan, Hendikepi na ova tri para su poveci, ja probah oprezniju varijantu sa vinerima. Auburn sam redovno igrao over i ranijih sezona, mada protivnik nije tako dobar u ofanzivi. Nebraska i Brigham Young, duel ekipa koje nemaju problema sa davanjem poena.

 

Bilo je jos nekih meceva, koji su mogli biti zanimljivi za igru, no izgleda da u Meridianu nemaju nekog ko bi to mogao da odradi. Uvek postoji opcija slobodne igre, ali me je mrzelo da se cimam(Georgia, Oklahoma).

Link to comment

Svasta sam pogodio juce ali samo mali plus zato sto me sjebo Teo za 2 poena u vise kombinacija.. a necu prezaliti zmiju gde sam imao nase, turke i fince u hend plus fix na poljsku i cesku plus tea plus .. samo da sam tu bjelicu stavio..veseli i jon stefanson su bili takvi overi..

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...