Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

da... slicno i ja. na oddsshark-u imas i procenat ljudi koji se klade ba spread ili over/under. od ovih utakmica koje sam odigrao, samo je vandy-wku tipovan kao under u vecini slucaja. ja sam ipak odlucuio da ispostujem wku, prosle godine su sabijali.

Link to comment

Dabl @2,28

Azarenka 2-0

Mahut

 

 

Trebl @2,14

Murray 3-0

Isner

Pennetta

0/2 = -2,00  :thumbdown:

 

Taman sam pomislio da je juče krenula dobra serija. Azarenka, Isner i Pennetta ispoštovali rutinski, ali ova dvojica nisu bila ni blizu.

Link to comment

Dabl kv.1.60- Ceska1,Holand 1

 

Dabl kv.1.96- Keys/Raymond 1,Paes/Verdasko 1

 

Tiket 1 kv.1.80-Peya/Soares 1,Isner 1,Anderson 1,Wawrinka 1,Gerges/Zimonja 1

 

Tiket 2 kv.1.70-Peya/Soares 1,Isner 1,Ceska 1,Izrael 1

 

Tiket 3 kv.2.04-Isner 1,Babos/Mladenovic 1,Holand 1,Sock 1

 

Tiket 4 kv.1.55-Peya/Soares 1,Ceska 1,Gerges/Zimonja 1,Izrael 1

Potpuni debakl...greska sa vezivanjem Peye i Soaresa na vise tiketa zacinjena borbom repki da ne odu na EP

Link to comment

Fudbal 0/2, tenis 0/1, hokej 1/1(uz dve kvote 1), prodje i prateci teniski tiket. Fudbal je ponovo dosao lose. Naviknut sam da od reprezentativnih meceva, nema mnogo koristi, no ovo juce je bilo nemoguce pogoditi. Kvota 1 na komsije. Italijani se obrukase protiv Malte, 1-0. Cesi okrenuse. Holandija nikad gora, gubi kod kuce, od solidne, ali potpuno anonimne ekipe i tu samo jedan gol. Na Cobreloa-U. de Chile, dva gola do poluvremena, ne docekah treci. Kup mecevi ipak nisu tako pouzdani. Murray odigrao kilavo prva dva seta, za pad glavnog tiketa. Prateci tiket je prosao, gotovo rutinski. Malo je falilo da i hokejaska kombinacija padne, ali je Farjestads stigao 1-3, u zavrsnih 6 minuta regularnog dela meca. Nastavljen bangav niz. Vreme je da jedan dan udje kako treba, uz kombo po mogucstvu.

 

 

Fudbal

 

Germany-Poland P/K1

Gibraltar-Rep. of Ireland 4+

 

Kvota 1.42.

Cackam mecku i danas, no ovo deluje prilicno verovatno.

 

Prateci tiket, Haiti P/K2, El Salvador P/K2, Canada 3+, Argentina 3+. Kvota 3.60.

 

 

MLB

 

Toronto-Baltimore 1 (Hutchison-Jimenez)

Miami-NY Mets 2 (Koehler-Jacob deGrom)

 

Kvota 2.25.

Hutchison, 5-1, 3.13 ERA, protiv Oriolesa. Do sada, 13-2, 4.87 ERA. Jimenez, 5-4, 4.10 ERA, protiv Toronta. U sezoni, 9-9, 4.34 ERA. Hutchison kod kuce, 11-1, 2.46 ERA; noc, 7-2, 5.14 ERA. Jimenez na strani, 3-7, 5.21 ERA. Forma, Hutchison, 3-0, 1.74 ERA; Jimenez, 0-2, 7.71 ERA. Hutchison je cesto imao srecu, da ga prati sjajna podrska. U poslednje vreme baca odlicno, primio je 4 poena, na prethodna 3 nastupa. Ima 4 vezana trijumfa. Toronto je 8-2, 10 meceva unazad, Baltimore 2-8. Jimenez je dobro poceo sezonu, no ovaj deo nakon All-Star meca, mu je krajnje neubedljiv. Toronto sabija i probah na njih i danas.

Koehler, 1-5, 4.44 ERA, protiv Metsa. Za sada, 8-13, 4.12 ERA. Jacob deGrom, 3-0, 1.32 ERA, protiv Marlinsa. Dosadasnji deo sezone, 12-7, 2.32 ERA. Koehler na Marlins Parku, 4-4, 3.06 ERA; vecernji termin, 4-9, 3.33 ERA. Jacob deGrom u gostima, 6-4, 3.16 ERA; uvece, 7-5, 3.07 ERA. Poslednja 3 starta, Koehler, 0-3, 7.71 ERA; Jacob 1-1, 4.96 ERA. Miami je 5-5, na prethodnih 10 utakmica, Metsi 7-3. Starter gostujuceg tima, je u odlicnoj formi(ne racunajuci onaj start protiv Philliesa), ekipa igra dobro, lici na 2.

 

Prateci tiket, Washington 1, Houston 1, Kansas 1, LA Angels 1. Kvota 5.75.

 

 

Tenis

 

Nisam se mogao odluciti da nesto odigram ozbiljnije, te je tu jedan propratni tiket, Cilic fix, Tsonga fix, Ferrer fix, Djokovic 3-0, Raonic 10 + 1. set. Kvota 3.49.

 

 

Hokej

 

Vitkovice-Neman Grodno w1

CSKA-Neftekhimik w1

Dinamo Moscow-Vityaz w1

 

Grenoble-Blues w2

Fribourg-Lulea w2

ZSC Lions-Eisbaren w1

 

Kvote, 1.69, 2.30.

Od KHL meceva, samo dva najveca favorita. Dinamo Moscow je izgubio prosli mec kod kuce, a danasnji rival je jedna os slabijih ekipa. Ostalo su parovi hokejaske CL. Vitkovice su dobile mec u gostima, protiv istog rivala, pa ni danas ne ocekujem probleme za njih. Blues je zicer. Lulea je dosta ozbiljniji tim, dok su Zurich Lions fino uklopljena ekipa(bice jos jaci kada pravo igranja dobije jedna od najvecih nada USA hokeja, Auston Matthews).

Edited by Miljenko
Link to comment

azerbaijan - hrvatska  2

czech rep. - kazakhstan 1

thiem - istomin prvi set over 9.5

azarenka - wickmayer hg2 6.5

 

uplatio sam pare u kladionicu pre tri dana i od tada svaki put mi fali jedan par za dobitak. jebeni hrvati

 

nadal - fognini prvi set over 9.5

serena - bms prvi set over 8.5

denmark - albania 1

radwanska - keys 1

Link to comment

Dabl: Ferer,Cilic kv.1.84

 

Dabl:Cilic,Raonic kv.1.80

 

Dabl:Raonic,Ferer kv.2.28

 

Dabl: Has/Stepanek,Cabal/Farah kv.1.71

 

Trebl:Dellaqua/Shvedova,Nadal,Herbert/Mahut kv.2.27

 

Tiket 1:Serena,Cilic,Nadal,Tsonga kv.1.65

 

Tiket 2:Ferer,Cilic,Raonic,Tsonga kv.2.93

 

Tiket 3:Serena,Nadal,Tsonga,Germany kv.1.82

Link to comment

Jbm li ga. Osim ovoga sto sam igrao izgleda mi interesantno Bencic pobeda uz over... Mozda i tacan rezultat 2:1 za Bencic. Genie nisam ni razmatrao, suzavam izbor dok ne udjem u pobednicki niz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...