Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako sam mogao sinoc da ih ojadim samo da sam bio istrajan. Ocekivao sam da Novak razvali i pre meca odigram H1 na -10.5 po 1.8 i manje gemova 26.5 po 1.7. I resim da igram uzivo igru osvaja dva sledeca gema Novak. Davali manje kvote nego sto sam mislio 2.55. Krenem redom i prva 3 padnem jer je ovaj osvajao svoje gemove servisima kojima Novak nije nista mogao. A kvota i dalje jadna i ne mrda. Propustim sledeci krug za 4:4 i pomislim vrag odneo salu i da padam i ona dva veca singla od pre meca, jer ovome treba samo jos 4 i 5 gemova da me izobara... I resim da stanem da se ne ukanalim skroz. Kad u tom trenutku Novak pronadje resenje za servis i od narednih 8 servisa uzeo mu je cak 5. Tako da mi za 1, odnosno za 2 gemaa udjose i veliki tiketi i donese solidan plus. Ali da sam nastavio progresijom da igram 2:o u gemovima bas bih razvalio. Jbga, nikako me nece da uleti sve..

Link to comment

jel to mrtvi meridian prestao da deli one bonuse na početku meseca?

Bas sam razmisljao o tome juce. Al nije to bilo 1 mesecno, vec i cesce, ako puknes malo vise oni uplate 10% od minusa koji si napravio

Link to comment

Bas sam razmisljao o tome juce. Al nije to bilo 1 mesecno, vec i cesce, ako puknes malo vise oni uplate 10% od minusa koji si napravio

 

Bilo je početkom meseca 5% od uplate ukupne, ne od tiketa. Sad vidim da je 3%, stiglo mi malopre. A bilo je utorkom jedno vreme na kvotu 4 i bar pet parova na tiketu 5% uplate. Ali to je ukinuto brzo. A i svakako mi nije značilo jer jurim uglavnom singlove.

Link to comment

Ako bi davali 3% od uplate onda bi ih ljudi cepali sa kvotama 1.01 i na taj 0.01 zarade dobijali jos 0.03. Tesko mi da prihvatim da je tako.

Edited by Timmy
Link to comment

Nesto cisto reda radi: Holandija, Cipar, Bugarska: sve GG. Ja odigrao online u Meridianu (8.77), dok je, sad vidim, u Socceru kvota 11.27. (EDIT: sad odigrao i jedan "mini" bez Holandije (kvota 4.2))

I jedan uzaludni: Holandija 1&2-3, Hrvatska 2&2-3, Belgija 1@2-3 i Qulmes - Estudiantes (Argentinski kup) GG. Kvota u Maxbetu 46.55.

Edited by Nesh
Link to comment

Dabl kv.1.60- Ceska1,Holand 1

 

Dabl kv.1.96- Keys/Raymond 1,Paes/Verdasko 1

 

Tiket 1 kv.1.80-Peya/Soares 1,Isner 1,Anderson 1,Wawrinka 1,Gerges/Zimonja 1

 

Tiket 2 kv.1.70-Peya/Soares 1,Isner 1,Ceska 1,Izrael 1

 

Tiket 3 kv.2.04-Isner 1,Babos/Mladenovic 1,Holand 1,Sock 1

 

Tiket 4 kv.1.55-Peya/Soares 1,Ceska 1,Gerges/Zimonja 1,Izrael 1

Link to comment

Ja na coversu pogledam statistiku. Isticam najave meceva(ko je povredjen, kakva je filozofija trenera, bla, bla). Vidim sta se igra, sta eksperti predlazu, pa suzim izbor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...