Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Trebl kv.1.90       Tiket kv.1.70      singl kv.1.85                       singl kv.1.72          Trebl kv.2.80

Lepcenko            Izner                  Kolsrajber-Zverev H.S 2     Juzni-Smit H.S.2    Kudla

Izner                   Marej                                                                                           Bascinski

Azarenka            Azarenka                                                                                     Safarova

                           Anderson

                           Thiem

                           Berdih

 

Velika sreca da su se gotovo svi fejlovi rasporedili na jednom tiketu...

Link to comment

MLB 0/1, tenis 1/1, hokej 0/1. Tesko je bilo naci MLB fiks nocas. Pittsburgh ponovo porazen protiv mediokritetnih Brewersa, smor. Ocekivano lagani minus u Los Angelesu. Bolje da sam to singlirao. Glavni teniski tiket je prosao manje-vise rutinski, sporedni bez sanse. Na hokeju sam ponovo lose odabrao golove. Ipak su Austrija, Norveska i Svajcarska najbolje za overe u Evropi. Dobro je sto skinuh uloge u ponedeljak, ocekivao sam bangavu nedelju i to se i desava.

 

 

Fudbal

 

Coquimbo-Colo Colo 3+

San Luis-U. de Chile 3+

 

Kvota 2.33.

 

Najbolje ekipe ce donekle ekperimentisati sa sastavima, kada se igraju ovi kup mecevi, pa da se ne zalecem sa singlovima.

 

 

MLB

 

Toronto-Cleveland 1 (Dickey-Bauer)

NY Mets-Philadelphia 1 (Harvey-Nola)

 

St. Louis-Washington <6.5 (Wacha-Scherzer)

LA Dodgers-San Francisco 1 (Kershaw-Leake)

 

Kvote, 2.09, 2.59.

Dickey, 3-2, 3.54 ERA, protiv Indiansa. U sezoni, 9-10, 4.25 ERA. Bauer, 0-0, 12.46 ERA, protiv Toronta. Do sada, 10-10, 4.31 ERA. Dickey kao domacin, 7-3, 3.36 ERA; vece, 6-6, 4.37 ERA. Bauer na strani, 5-4, 2.84 ERA; vecernji termin, 7-9, 5.04 ERA. Forma, Dickey, 2-0, 7.02 ERA; Bauer, 1-1, 3.94 ERA. Nakon uzasnog starta sezone, Dickey baca dosta dobro. Bauer je dobar u gostima, no napad Blue Jaysa je jedan od najopasnijih u ligi. Toronto je 8-2, na poslednjih 10 utakmica, Cleveland 7-3. Sinoc je prekinuta serija, od 6 vezanih pobeda Indiansa.

Harvey, 5-1, 1.99 ERA, protiv Philliesa. Do sada, 11-7, 2.48 ERA. Nola nije nastupao protiv Metsa. Na nivou sezone, 5-1, 3.26 ERA. Harvey na Citi Fieldu, 7-2, 2.26 ERA; uvece, 7-5, 2.02 ERA. Nola na gostovanjima, 3-0, 3.71 ERA; nocni mecevi, 2-1, 3.10 ERA. Poslednja 3 starta, Harvey, 1-0, 0.45 ERA; Nola, 2-0, 1.80 ERA. Harvey je imao pauzu od 11 dana, pred start protiv Bostona. To se nije odrazilo na njegovu formu, posto je bacao 6 ininga, bez pustenog runa. Nola je odlicno iskoristio sansu do sada, Na poslednja 2 starta, je pustio samo 1 run(Miami i San Diego). Veceras ce imati dosta ozbiljnijeg protivnika ispred sebe, videcemo kako ce se snaci. Metsi su 7-3, 10 meceva unazad, Philadelphia 4-6. Dobro je sto su Metsi izgubili sinoc, ne volim kada stalno igram na ekipu da pocisti protivnika. Philadelphia je 1-8 na prethodnih 9 duela u New Yorku.

Wacha, 2-1, 0.79 ERA, protiv Washingtona. Ove godine, 15-4, 2.69 ERA. Scherzer, 0-2, 3.71 ERA, protiv Cardinalsa. Ukupno, 11-11, 2.88 ERA. Wacha na Busch Stadiumu, 6-2, 2.43 ERA; mecevi igrani uvece, 9-2, 3.13 ERA. Scherzer u gostima, 7-5, 2.54 ERA; nocu, 6-8, 3.61 ERA. Pogled unazad, Wacha, 1-0, 0.95 ERA; Scherzer, 0-3, 7.31 ERA. Wacha ima 6 startova u nizu, na kojima nije pustio preko 2 poena. Scherzer je i dalje u krizi. Povezao je 3 poraza, 5 meceva bez pobede. Primao je, 3, 4, 6, 3, 4, poena na ovim startovima. Nationalsi imaju sve manje sansi za playoff, dok Cardinalsi marsiraju ka novom ucescu i jedni su od glavnih kandidata da odu do samog kraja. St. Louis je 9-1, kada je o timskom trendu rec, Washington 6-4. Nationalsi igraju solidno, no to nece biti dovoljno, jer Metsi igraju jos bolje. Trebace im kontinuirani dobri nastupi, rotacije pre svega, pa je vreme da i Scherzer vrati prepoznatljivu formu, te probah minus.

Kershaw, 14-7, 1.63 ERA, protiv San Francisca. Ukupno, 11-6, 2.24 ERA. Leake, 2-3, 5.35 ERA, protiv Dodgersa. Presek sezone, 9-6, 3.53 ERA. Kershaw kao domacin, 8-2, 1.45 ERA; nocni mecevi, 9-4, 2.13 ERA. Leake u gostima, 5-3, 2.27 ERA; mecevi igrani uvece, 8-3, 3.48 ERA. Prethodni startovi, Kershaw, 1-0, 1.17 ERA; Leake, 0-1, 3.38 ERA. Kershaw je primio samo 3 poena, na prethodna 4 starta, ali je zabelezio samo 2 pobede, zbog kikseva bullpena. Osim losijeg starta protiv Cardinalsa, Leake ima niz dobrih nastupa(dobar deo toga i kao clan Redsa). Dodgersi su 7-3, 10 meceva unazad, Giantsi 3-7. Da Bumgarner baca i veceras za goste, igrao bih under ponovo. Ovako ocekujem jos jedan 1 i ucvrscivanje Dodgersa na celu divizije.

 

Prateci tiket, Yankees 2, Houston 1, Kansas 1, Arizona 2, Texas 2. Kvota 12.08.

 

 

Tenis

 

Ferrer fix

Cilic fix

A. Radwanska fix

Tsonga fix

Bencic fix

Djokovic 3-0

 

Kvota 1.67.

Djokovic standardno. Ferrer, Cilic i Tsonga, ne bi trebali imati previse problema. WTA deo je uvek nesiguran, no Radwanska igra protiv zemljakinje, te bi trebala lagano doci do pobede, a Bencic je u odlicnoj formi.

 

Propratni tiket, Bautista-Agut fix, Goffin fix, Pavlyuchenkova fix, Raonic fix, Dimitrov fix, Cibulkova fix, Herbert/Mahut fix, Matkowski/Zimonjic fix, Pospisil/Sock fix, Seppi fix, Makarova fix, Bryan/Bryan fix. Kvota 11.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

lopez - fish 1

dimitrov - kukushkin over 35.5    tu sam razmisljao i h2 2.5

robredo - groth prvi set over 9.5

raonic - verdasco h2 3.5g

hercog - bouchard  h2 1.5

Edited by 189-
Link to comment

Eurobasket

U Mozzartu kvota 15 da ce Letonija biti prva u grupi D, naspram 4-5 u ostalim kladzama (domacim I stranim), nece jos dugo tako stajati.

Mislim da vredi probati, makar na sicu, s obzirom na domaci teren I nekompletne Litvance.

Odigrao I da ce 1/4finale biti faza eliminacije za Letoniju, kvota 12. Ocekujem da zavrse na nekom od prva dva mesta u grupi, pa da u 1/8finala idu na Sloveniju/Gruziju/Makedoniju.

Interesantna je ista igra na Gruziju (kvota 17), mogli bi da iznenade pa budu ispred Slovenaca u grupi, tj. zavrse treci iza Grka i Hrvata, pa bi verovatno izbegli Litvance u 1/8 i mozda mogli da prodju u 1/4.

 

Edit: Gobert MVP kvota 40, cini mi se bas visoko, mada vidim da je i na drugim mestima slicno

Edited by Madjer
Link to comment

Trebl: kv.2.32      Tiket: kv.1.70        Tiket: kv.1.94    Tiket: kv.1.92

 

Bouchard H. S.    Ferer                   Keys                 Bencic

Cilic                     Cilic                      Bouchard H.S.  Bautista

Raonic                 Herb/Mahut         Bautista             Cilic

                            Brajan/B.             Cilic                    Ferer

                                                                                 Tsonga

Link to comment

lopez - fish 1

dimitrov - kukushkin over 35.5    tu sam razmisljao i h2 2.5

robredo - groth prvi set over 9.5

raonic - verdasco h2 3.5g

hercog - bouchard  h2 1.5

 

4/5

 

zajebo me verdasco i njego ubedljivo izgubljen prvi set.

Link to comment

Trebl: kv.2.32      Tiket: kv.1.70        Tiket: kv.1.94    Tiket: kv.1.92

 

Bouchard H. S.    Ferer                   Keys                 Bencic

Cilic                     Cilic                      Bouchard H.S.  Bautista

Raonic                 Herb/Mahut         Bautista             Cilic

                            Brajan/B.             Cilic                    Ferer

                                                                                 Tsonga

Nije ispao los teniski dan :) sve je proslo osim tiketa br.2 na kom su omanuli braca Brajan u koje sam bas verovao..Ipak za najveci uspeh smatram to sto sam izbegao da stavim na tiket jednog bugarskog diletanta koji me je cesto obarao u pocetnim kolima velikih turnira...

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2, tenis 1/1. Zato ja i igram 3+ u singlu, retko umem da ih spojim, a i ako uleti 5+ ili 7+, na jednom mecu, samo se dodatno nerviram. Colo Colo je ponovo odigrao kilavo prvo poluvreme i izuzetno dinamicno drugo, kada se domacin otvorio. Puno sansi u nastavku, par 1 na 1 situacija na obe strane, no nije bilo 3. gola. Gosti skoro kompletni, pa je iznenadjujuce da nisu dosli do pobede; nije da nisu pokusavali. U. de Chile rutinski 3+, ponovo. Prodje jedan MLB dabl. Toronto i Metsi su se u startu odlepili i nije bilo previse problema do kraja. Wacha nije startovao za Cardinalse. Mozda bi i sa njim palo ovih 7 poena, no ja ipak sumnjam u to. Kershaw i Dodgersi dodjose do jos jedne tesne pobede. Glavni teniski tiket je nekako prosao. Mrzim WTA meceve. Bencic tri puta servira, za prvi, odnosno drugi set, corak. Spasava par mec lopti, i u trecem setu manje-vise lagano dobija. Metiljava nedelja nastavljena. Ne moze se sastaviti siri tiket na USO(kvota 5 i vise), suvise iznenadjenja svakog dana.

 

 

Fudbal

 

Cobreloa-U. Catolica 3+

 

Azerbaijan-Croatia w2

Czech Republic-Kazakhstan P/K1

Netherlands-Iceland 2+

Belgium-BIH w1

Italy-Malta 2+

 

Kvote, 1.60, 1.77.

Probah Catolicu na golove veceras, takodje je kup u pitanju. Par meceva kvalifikacija, mozda jednom i dodju korektno.

 

 

MLB

 

Nisam se mogao odluciti da nesto odigram ozbiljnije. Dodgersi ce sigurno biti malo opusteniji, nakon ciscenja San Francisca. Giantsi imaju neugodno gostovanje u Denveru. Moj Pittsburgh i dalje gubi od Brewersa. Washington trazi formu.

 

Propratni tiket, Washington 1, Pittsburgh 2, Kansas 1. Kvota 3.51.

 

 

Tenis

 

Wawrinka fix

Kerber fix

Murray 3-0

Kvitova fix

Federer 3-0

 

Kvota 1.88.

Drzim se i dalje jednog tiketa. Wawrinka, Kerber i Kvitova su prilicni favoriti. Ocekujem da Federer rutinski dobije. Murray je u solidnoj formi, izgubio je vec set u prvom kolu, te bi danas mogao provesti manje vremena na terenu.

 

Prateci tiket, Azarenka fix, Stosur fix, Babos/Mladenovic fix, Troicki fix, Sock fix, Halep fix, Berdych fix, Isner fix, Anderson fix, Goerges/Zimonjic fix, Gasquet fix. Kvota 3.51. 

I na egzibicionom tiketu su prilicno verovatni mecevi, mozda danas ne bude prevelikih iznenadjenja.

 

 

Hokej

 

TPS-Metrostars w1

Sonderjyske-HV 71 w2

Farjestads-Pardubice w1

 

Kvota 1.69.

Tri para hokejaske CL. Razlika izmedju liga, iz kojih dolaze ove ekipe je prilicna, svi se bore za prolaz, te probah fiks.

 

Prateci tiket, Liberec 5+, Kalpa w2, Magnitogorsk w1, Salavat 4+. Kvota 3.48.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...