Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na svim mecevima juce, gde sam igrao golove, bilo je dosta sansi. City je promasio par zicera na 2-0. Na Rapidu su bile 2-3, za 7+. Barcelona takodje nije imala koncentracije u zavrsnici. Gledao sam samo LA Galaxy, ove sezone, pa htedoh da vidim, sta igra New York City. Kod njih Pirlo, Villa, Lampard(izasao na pocetku drugog poluvremena, nije jos fit), kod Columbusa Higuain. Onoliko polukontri nisam video skoro na nekom mecu. Bilo je i dosta suteva, no preciznost nije bila na nivou. Sada i kapiram, kako kod njih ove sezone dolazi onoliko 3+ meceva. Izbacim mec u Torontu za 3+ singl sinoc, naravno da je doslo.

Link to comment

Trebl @2,22

Dortmund

CZV

Rijeka

1/1=+1,22 [emoji106]

 

Prosle nedelje nisam stigao sa ispratim ono malo tenisa, pa je bilo samo dve uplate, ali obe uspesne 2/2=+2,42 [emoji106]

Link to comment

Fudbal 2/6, MLB 1/1, prodjose i 5+ na Bolivaru, te 5+ i 7+, na U. de Chile. Chile i Bolivia su pomalo zakazali sa golovima. Colo Colo mi je delovao sumnjivo, pa ga stavih 2+, no ni to nije pomoglo, pre toga su prosli Dortmund, Basel i Rosenborg na tom tiketu. Bolivar lagano do 3+, vec na poluvremenu, da bi peti gol pao u samoj zavrsnici meca. Crveni karton za goste, na kraju prvog dela meca, je poremetio ritam utakmice. U. de Chile je odigrao jos jedan spektakularan mec, mada dosta zasluga ide i gostima, 4-4 na kraju. The Strongest 1-1 na poluvremenu, ostaje do kraja. Catolica je imala i bolje meceve, drugi gol je kasno pao. MLB dabl je ponovo prosao. Toronto je jos jednom pocistio Detroit. Strasburg nije krenuo dobro, primivsi 3-run HR, ali ga je napad pokrio. Srecom te je prosao 7+ na U. de Chile-Palestino, pa sam se pokrio. Ponedeljak i utorak su bili dobri, ali ostatak nedelje nije zadovoljio. Puno sam ocekivao od vikenda, mozda cak i spojene kombo tikete, ali su rezultati bili losi.

 

 

MLB

 

Toronto-Cleveland 1 (Price-Salazar)

Houston-Seattle 1 (Keuchel-Nuno)

 

Kvota 2.10.

Price, 9-1, 2.04 ERA, protiv Indiansa. Dosadasnji deo sezone, 13-4, 2.42 ERA. Salazar, 1-1, 2.70 ERA, protiv Toronta. U sezoni, 11-7, 3.30 ERA. Price kao domacin, 4-2, 2.88 ERA; vece, 9-4, 2.85 ERA. Salazar na gostovanjima, 6-5, 3.41 ERA; nocni mecevi, 8-4, 3.15 ERA. Tri starta unazad, Price, 2-0, 2.95 ERA; Salazar, 2-1, 2.84 ERA. Price je vezao 6 dobrih nastupa, dok je Salazar imao nesto losiji start protiv Yankeesa. Obe ekipe su 8-2, na prethodnih 10 meceva. Toronto i Yankeesi se bore za vrh divizije. Blue Jaysi igraju fenomenalno, nakon serije trejdova. Cleveland je 5 pobeda iza Texasa, za drugo wild card mesto, mada ja licno ne verujem da imaju realne sanse da udju u playoff. Ocekujem tvrd mec i pobedu domace ekipe.

Keuchel, 3-4, 2.88 ERA, protiv Marinersa. Do sada, 15-6, 2.28 ERA. Nuno, 0-0, 1.50 ERA, protiv Astrosa. Keuchel na Minute Maid Parku, 11-0, 1.35 ERA; vecernji mecevi, 11-3, 2.25 ERA. Nuno na strani, 0-0, 4.15 ERA; uvece, 0-1, 2.92 ERA. Forma, Keuchel, 2-0, 1.29 ERA; Nuno, 0-0, 3.75 ERA. Houston je 6-4, 10 meceva unazad, Seattle 5-5.  Za goste je trebao da baca Felix Hernandez, no posto su sanse Marinersa sa udju u doigravanje minimalne, vreme je za eksperimente. Keuchel je kandidat za picera sezone u AL. Ima fenomenalan ucinak na svom stadionu, te mu dajem sansu i danas.

 

Prateci tiket, Yankees H2(+1.5), Mets 1, St. Louis <7.5, San Francisco H2(+1.5). Kvota 5.80.

 

 

Hokej

 

Lada-AK Bars w2

Cherepovets-SKA St. Petersburg w2

 

Kvota 1.81.

Prednost u kvalitetu gostujucih ekipa je nesumnjiva. Golovi me ne slusaju najbolje, pa probah viner na obe utakmice.

 

 

Tenis

 

Dimitrov fix

Nishikori fix

Raonic fix

Ferrer fix

Djokovic 3-0

 

Kvota 1.40.

Nisam imao previse ideja danas. Sharapova se povukla, kvote na under prvi set na Serenu su bas smanjene, te sam od toga odustao. Odigrah samo jedan egzibicioni tiket, sa ostalim fiksevima, no da ne piskaram to.

 

Od fudbala me nista nije dojmilo za singl, te probah nesto vise na srecu, Forest Green 3+, Grimsby 3+, Tranmere 3+, Wrexham 3+, Bate Borisov 3+, Coventry 3+.

 

Sada slede reprezentativni mecevi, kada je o fudbalu rec, a to je retko dobra stvar za igru. Dobro je sto ima poneka tekma iz Juzne Amerike, probrace se tu vec nesto za golove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Evo malo kontre za probati:Ivanovic-Cibulkova hend. gemovi 2 (4,5) kv.1.75  i  Pliskova-Tatisvili hend.gem 2 (5,5) kv.1.80...Fiksevi: Tsonga,Nisikori,Ferer,Cilic,Klizan,Fish,Keys,Pospisil,Bencic,Dimitrov,Sepi,Monfils Kv.3.04 + bonus 40% na 12 meceva.

Link to comment

Evo malo kontre za probati:Ivanovic-Cibulkova hend. gemovi 2 (4,5) kv.1.75  i  Pliskova-Tatisvili hend.gem 2 (5,5) kv.1.80...Fiksevi: Tsonga,Nisikori,Ferer,Cilic,Klizan,Fish,Keys,Pospisil,Bencic,Dimitrov,Sepi,Monfils Kv.3.04 + bonus 40% na 12 meceva.

Singlovi  H.G 2 rutinski prosli,cak u oba slucaja i ciste dvojke a na fiksevima prodao Nishikori prokockavsi 2 mec lopte.

Link to comment

Fish 3-0 @2,05

 

Trebl @2,20

Dellacqua

Chardy 3-0

Novak 3-0

 

 

Trebl @1.61

Chardy 3-0

Novak 3-0

Ferrer

0/3=-3,00  :thumbdown:

 

I Chardy i Fish su ubedljivo dobili po tri seta, ali su morali da odigraju i po jedan TB... i naravno obojica izgube.

Link to comment

MLB 0/1, tenis 0/1, hokej 1/1. MLB je mogao bolje doci, no imao sam par lepih pogodaka u nizu, pa se ne mogu previse buniti. Morao je i Toronto negde izgubiti, mada nisam ocekivao da se to moze desiti kada Price baca kao domacin. Keuchel solidan, udaraci su mu pruzili lagodan start. USO je poceo razocaravajuce. Nishikori gubi od prosecnog igraca, neverovatno. Na pratecem sam se smorio, kada je Pliskova izgubila od Tatishvili, no kasnije je i Pospisil izgubio, uz par predaja; nepogodljivo. KHL dabl je prosao lagano, jedina dobra stvar juce.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Pittsburgh 2 (Nelson-Cole)

LA Dodgers-San Francisco <5.5 (Greinke-Bumgarner)

 

Kvota 3.12.

Nelson, 3-1, 1.85 ERA, protiv Piratesa. Do sada, 10-10, 3.81 ERA. Cole, 2-2, 3.00 ERA, protiv Brewersa. Dosadasnji deo sezone, 15-7, 2.44 ERA. Nelson kao domacin, 4-3, 3.32 ERA; vece, 10-7, 3.21 ERA. Cole na strani, 7-4, 2.13 ERA; nocni mecevi, 8-6, 2.89 ERA. Forma, Nelson, 1-1, 5.28 ERA; Cole, 1-1, 2.14 ERA. Nelson je imao nesto losiji start protiv Indiansa, uz 5 pustenih runova. Cole je vezao dva odlicna nastupa, uz samo jedan pusten poen ukupno. Milwaukee je 4-6, na prethodnih 10 utakmica, Pittsburgh 7-3. Brewersi nam nisu lezali ni prethodnih godina. Ove sezone je skor u sezonskoj seriji 6-6, pri cemu su nas pocistili od 17. do 19. jula, na Miller parku. i vreme je za revans. Nelson ima finu sezonu, no Cole baca sigurno, vratio je formu, te probah 2.

Greinke, 6-0, 2.28 ERA, protiv San Francisca. Ukupno, 14-3, 1.61 ERA. Bumgarner, 13-5, 2.34 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 16-6, 2.97 ERA. Greinke kod kuce, 7-1, 1.42 ERA; uvece, 7-3, 1.76 ERA. Bumgarner u gostima, 8-4, 4.17 ERA; nocu, 9-5, 3.04 ERA. Aktuelni nastupi, Greinke, 2-1, 1.71 ERA; Bumgarner, 3-0, 1.69 ERA. Sudar ekipa koje se bore za vrh divizije. Picerski duel u najavi. Suceljavanje dvojice najboljih ovosezonskih startnih picera. Greinke je neporazen protiv Giantsa. Bumgarner je dobio 8 od poslednjih 9 startova, dok je pustao 2 ili manje runova, na 7/9.

 

Prateci tiket, NY Mets 1, Kansas 1, White Sox 2, Texas H2(+1.5). Kvota 5.36.

 

 

Tenis

 

Berdych fix

Isner fix

Wawrinka fix

Murray fix

Kerber fix

Azarenka fix

Kvitova fix

 

Kvota 1.56

Ne mogu reci da je nesto sigurno, nakon sto je Nishikori izgubio juce, no da probam najbolje ATP i WTA matchupove i danas.

 

Propratni tiketi, Giraldo fix, Vesely fix, Simon fix, Halep fix, Safarova fix, Muguruza fix, Federer 3-0, Lisicki fix i Karlovic >38.5, Brown >38.5, Anderson >36.5, Querrey >36.5. Kvote, 5.04, 8.85.

 

 

Hokej

 

Magnitogorsk-Yugra w1

Traktor-Barys Astana 4+

CSKA-Dinamo Riga w1

Dinamo Moscow-Vladivostok 4+

 

Kvota 1.79.

Prednost NHL igranja je sto u fiksu retko ima ovako malih kvota, pa sam prinudjen da kombinujem vise od dva para. Magnitogorsk je defanzivno orijentisan tim, te ih probah u fiksu. CSKA igra tvrdo kod kuce. Traktor i Barys Astana igraju tradicionalno efikasne meceve, no da se ne zalecem, dosta su i 4 komada. Dinamo Moscow je poceo sezonu efikasno, protivnik je dosta slabiji(na papiru), pa bi i tu mogao pasti neki gol.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ajd' da probamo jos koju kontru za danas: Kolsrajber-Zverev  Hend. Set. 2 (-1,5) kv.1.85 i Juzni-Smit  Hend.Set 2 (-1,5) kv.1.72.

 

Fix: Isner,Anderson,Thiem,Azarenka,Marej,Berdih kv. 1.70

 

Trebl :Kudla,Bacsinski,Safarova kv.2.80

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...