Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas opet taj kombo tiket padnem na 1 par, na under golova na Kabalu i JB tako što mrtvi švajcarci naprave penal i dobiju crveni u 4. minutu a drugi gol u 43.min najgore vreme i naravno bude 3:0

 

Inače ako danas puknem na ovog Karena Bustu a znam da ću da puknem neću više nikad tenis odigrati u životu, treći ili četvrti dan zaredom me jebu majmuni tako što serviraju za meč i brejknu ih. Konstantno je 5:2, 5:3, 5:4 uz servis i završi se 5:7 ili 6:7 ali nekom teorijom velikih brojeva jednom bi bilo u redu da me usere da moj bar dobije taj tajbrejk ili treći set kad izgubi taj servis za jebeni meč.

 

I nisam ni ispisao post već je brejk u prvom gemu u trećem setu, pa tačno ne mogu da verujem

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 1/4, MLB 1/1, hokej 1/2, prodje i 5+ na Catolicu, te prateci MLB tiket. LE nije mogla mnogo losije doci. St. Etienne kilavio protiv tima iz Moldavije, neverovatno. Salzburg je rano dosao do drugog gola, no 3+ ipak nije proslo. Holandjani nekorisni, kao i obicno, moracu ih potpuno izbaciti, kada je rec o ozbiljnijoj igri. Najveca odigrana 3+ kvota, U. Catolica, odigrana za manji ulog, je naravno prosla bez problema, cak je i 5+ doslo. MLB dabl je bio prilicno siguran i dosao je ocekivano. Greinke savrsen. Napad Dodgersa se nije proslavio, ali je i taj jedan poen bio dovoljan. Bumgarner je nakon startnih problema, lepo iskontrolisao Cubse. Udaraci San Francisca su imali fin mec. Cak je i prateci tiket, izasao manje-vise rutinski. Hokej polovicno. CL je dosla dobro, ali je St. Petersburg odigrao metiljav mec(2-1). Kako je krenulo, licilo je da ce minus biti solidan, no na kraju je to svedeno u prihvatljiv opseg. Nadam se da ce vikend deo biti bolji.

 

 

Fudbal

 

San Jose-LA Galaxy 3+

 

Kvota 1.75.

Pratim LA Galaxy i dalje. Nisu tako efikasni na gostovanjima, no 3 gola nisu prevelika cifra.

 

Prateci tiket, Shakhtar 3+, Aalesund 2+, Villarreal 2+, Wolfsburg 3+, Falkirk 3+, Huachipato 2+. Kvota 6.57.

 

 

MLB

 

Toronto-Detroit 1 (Dickey-Boyd)

LA Dodgers-Chicago Cubs 1 (Kershaw-Hammel)

 

Washington-Miami 1 (Scherzer-Conley)

Atlanta-NY Yankees 2 (Perez-Tanaka)

 

Kvote, 2.03, 1.96.

Dickey, 6-3, 4.05 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 8-10, 4.26 ERA. Boyd nije nastupao protiv Blue Jaysa. Do sada, 1-2, 4.88 ERA. Dickey kod kuce, 6-3, 3.31 ERA; vece, 5-6, 4.39 ERA. Boyd na strani, 0-1, 7.36 ERA; nocni termin, 1-1, 3.46 ERA. Forma, Dickey, 2-0, 7.31 ERA; Boyd, 0-1, 6.94 ERA. Toronto je 7-3, na prethodnih 10 meceva, Detroit 4-6. Nakon par finih trejdova, Toronto deluje kao ozbiljan kandidat za sam vrh. Detroit ide u suprotnom smeru. Udaraci su im opasni, tu nema zbora, no to je jedino sto imaju.

Kershaw, 4-3, 2.36 ERA, protiv Cubsa. Dosadasnji deo sezone, 10-6, 2.29 ERA. Hammel, 2-5, 4.90 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 7-5, 3.35 ERA. Kershaw na Dodger Stadiumu, 7-2, 1.49 ERA; nocu, 8-4, 2.20 ERA. Hammel u gostima, 5-3, 3.17 ERA; vecernji termin, 5-2, 2.67 ERA. Poslednja 3 starta, Kershaw, 1-0, 0.78 ERA; Hammel, 1-0, 4.80 ERA. Dodgersi su 5-5, 10 meceva unazad(3 vezane pobede), Cubsi 6-4. Da nemaju ovako dobru rotaciju(ili bar dvojicu monstruozno dobrih startnih picera), imam utisak da bi Dodgersi bili daleko iza Giantsa. Tim iz Los Angelesa daje nedopustivo malo poena dosta cesto, pa je dobar nastup startera skoro imperativ. Kershaw je u odlicnoj formi, te ocekujem 1 danas.

Scherzer, 2-0, 3.60 ERA, protiv Marlinsa. Za sada, 11-10, 2.79 ERA. Conley nema iskustva sa Nationalsima. Na nivou sezone, 1-1, 4.88 ERA. Scherzer na svom stadionu, 4-5, 3.11 ERA; mecevi igrani uvece, 6-7, 3.50 ERA. Conley na gostovanjima, 0-0, 8.22 ERA; nocu, 0-0, 6.55 ERA. Aktuelni nastupi, Scherzer, 0-2, 7.80 ERA; Conley, 0-1, 5.65 ERA. Washington je 6-4, kada je o timskom trendu rec, Miami 3-7. Sest pobeda zaostatka, nije malo kada ima 30 i kusur meceva, do kraja regularnog dela sezone. Scherzer mora naci brzo formu, ako zeli da usmeri ekipu prema doigravanju. 

Perez nije imao startove protiv Yankeesa. Do sada, 4-4, 4.76 ERA. Tanaka bez iskustva sa Atlantom. Presek sezone, 9-6, 3.61 ERA. Perez na Turner Fieldu, 2-1, 4.34 ERA; nocni mecevi, 4-4, 4.40 ERA. Tanaka kao gost, 3-2, 2.85 ERA; kada startuje uvece, 5-3, 3.47 ERA. Trend od 3 starta; Perez, 0-2, 5.68 ERA; Tanaka, 1-2, 2.57 ERA. Atlanta je 1-9, na prethodnih 10 utakmica, Yankeesi 5-5. Bravesi ocekivano imaju ofanzivnih problema, dok za goste to nije vazilo, u vecem delu sezone. Tim iz New Yorka je ponovo iza Toronta, te su dobra izdanja, kako rotacije, tako i udaraca, neophodnost.

 

Drugi dabl odigrah opreznije.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, NY Mets 1, Arizona <7.5, St. Louis 2. Kvota 6.94.

 

 

Hokej

 

Sparta Prague-Storhamar 5+

Trinec-Stavanger 5+

 

Kvota 1.80.

Kombinacija iz CL, tu je obicno lakse naci efikasne meceve.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bila prica na netu da je Ural-Terek namestena dvojka jer ih je Terek spasio prosle sezone porazom kod kuce. Odigrao 1X oko 70. minuta na 2:3 po kvoti 9 i 1 po kvoti 101 i dodje 3:3 na kraju. :)

Link to comment

St. Etienne - Milsami, over 2,5 @1,78

Salzburg - DInamo Minsk, Minsk to qualify @1,44

             -0,56

 

Coleraine - Ballinamallard, Coleraine @3,00

Link to comment

    

 

Coleraine - Ballinamallard, Coleraine @3,00

             +2,00

Uleteh lajv na 1-1 u 81.minutu

Ispoštovali dečaci, 2-1 za njih i mene  :thumbup:

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2, hokej 0/1. Malo mi je neobicno, da ovako iskusan tim, kao LA Galaxy, igra toliko losije u gostima. Propustih par 3+ meceva, na propratnom tiketu, koji je pao na Shakhtar 3+(imaju toliko bolji tim i ne mogu da nakantaju neku random ekipu). MLB ok. Dabl koji jace odigrah je izasao. Toronto i Dickey, nastavili niz dobrih meceva. Kershaw odlican protiv Cubsa. Yankeesi su proradili nocas, ali je Scherzer pustio par HR, protiv kilavih Marlinsa, te drugi dabl nije prosao. Ceski timovi se nisu proslavili juce u hokejaskoj CL, Sparta pre svega. Ipak ja bolje prolazim sa NHL mecevima, no praticu i ovaj "nas" hokej sa po jednim tiketom. Tja, mini losa serija(tri dana). Nadam se da ce danas padati golovi gde treba, a mogao bi i kombo konacno da uleti.

 

 

Fudbal

 

Newcastle-Arsenal w2

Chelsea-Crystal Palace P/K1

 

Man City-Watford 3+

 

Rapid-Mattersburg 3+

 

Barcelona-Malaga 3+

Real Madrid-Betis 3+

 

New York City-Columbus 3+

 

Dinamo Zagreb-Slaven 3+

 

Darmstadt-Hoffenheim 2+

Tottenham-Everton 2+

Partizan-OFK Beograd 2+

 

Kvote, 1.61, 1.40, 1.46, 1.65, 1.40, 1.60, 1.85.

Od fiksa samo Arsenal viner i Chelsea poluvreme ili kraj. Chelsea veoma retko i igram na golove, zbog stila igre. Par potencijalno efikasnih duela; favorit-autsajder, Man City, Dinamo Zagreb, Rapid, te New York City, koji igra otvorene meceve, Barcelona i Real kao standard za golove, nakon kilavog starta. Potonji tiket ispratih opreznijom 2+ igrom. Prosle sezone efikasni Hoffenheim i Tottenham, uz Partizan.

Prvih pet tiketa stavih u jacu grupu. Oni istovremeno cine i kombo.

 

Pratecih tiketa najvise ima subotom. Evo jednog, sa najvecom kvotom, Port Vale 2P2+, Peterborough 2P2+, Forest Green P2+, Dunfermline P2+, Annan P2+, Berwick 2P2+, kvota 114.89.

 

 

MLB

 

Toronto-Detroit 1 (Hutchison-Farmer)

Pittsburgh-Colorado 1 (Happ-Rusin)

 

Kvota 2.03.

Hutchison, 0-1, 3.86 ERA, protiv Detroita. Do sada, 12-2, 5.06 ERA. Farmer nije nastupao protiv Blue Jaysa. U sezoni, 0-2, 7.80 ERA. Hutchison kod kuce, 10-1, 2.57 ERA; dan, 5-0, 4.91 ERA. Farmer na strani, 0-2, 7.90 ERA; raniji termin, 0-1, 6.30 ERA. Forma, Hutchison, 3-0, 2.89 ERA; Farmer, 0-0, 6.75 ERA. Toronto je 8-2, 10 meceva unazad, Detroit 3-7. Hutchison na pocetku sezone i nije bacao nesto, ali je imao odlicnu podrsku. Sada je u dobrom nizu nastupa, Detroit fakticki i nema mnogo playoff sansi, te ocekujem jos jedan 1 ovde.

Happ, 1-0, 1.93 ERA, protiv Colorada. Dosadasnji deo sezone, 6-7, 4.21 ERA. Rusin, 1-2, 4.19 ERA, protiv Piratesa. Ukupno, 4-6, 4.97 ERA. Happ na svom stadionu, 1-1, 3.48 ERA; vece, 2-1, 2.08 ERA. Rusin na gostovanjima, 1-4, 4.87 ERA; nocni mecevi, 0-5, 6.33 ERA. Pittsburgh je 8-2, na prethodnih 10 meceva, Colorado 3-7. Colorado dosta losije udara protiv levaka (D-.268;L-.246). Pittsburgh igra odlicno i smesi im se jos jedan ulazak u doigravanje, makar preko wild card meca. Happ je nasao sebe u novom dresu i deluje kao solidno resenje pred playoff.

 

MLB dabl stavih u grupu opreznih tiketa.

 

Prateci tiket, NY Mets 1, Washington 1, NY Yankees 2, Houston 2. Kvota 4.86.

 

 

Hokej

 

 

Lulea-Fribourg w1

SKA St. Petersburg-Torpedo w1

Blues-Grenoble 5+

Braehead-Vaxjo 5+

 

Kvota 2.15.

Tri meca iz CL i St. Petersburg kao KHL predstavnik. Nisam bas sjajno otvorio hokejasku sezonu, 2/5, no trebalo bi da bude lakse, kada krenu sve lige.

I ovaj tiket odigrah za manji dobitak.

Link to comment

Odigram Reala prvo3+ i prvo4+. I uz dosta promasaja bude 2:0 HT. Krene drugo i u 50.minutu 4:0. Nek se nose u kurac :mad: A tamo mogu po svemu sudeci i NY CITY i Kolumbus. To sam igrao 4+, 5+, 6+ i 7+i krene odlicno 1:1 do 30 minuta. I stadose do evo 75. minuta. 

Link to comment

Kod mene tri prolaza za sada(4 ako racunam 5+ na Rapidu), no to nije dovoljno dobro. Englezi dolaze ocajno, Barcelona takodje. Bolje da sam igrao Reala 4+ u singlu. MLB je i dalje u igri, mozda i tu prodje jos nesto. Gledam New York City-Columbus. Ne igraju se odbrane, ali dzabe kada su zavrsnice katastrofalne. Bar je 3+ proslo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 3/7, MLB 1/1, hokej 0/1, prodje i 5+ na Rapidu. Fudbal nije dosao dobro. Englezi nikad gori start sezone. Nema golova, a fiks lose dolazi. Arsenal je dosao do tesne pobede, ali se Chelsea obrukao, protiv prosecne ekipe. Man City daje samo 2 gola, protiv mozda i najslabijeg tima u ligi, smor. Rapid dobija crveni karton u 5. minutu, ali je mec ostao otvoren, te je do kraja palo 6 komada. Barcelona se ponovo obrukala. Igrali su sa kompletnim napadom i dali samo jedan gol. Ja i igram na ove najbolje ekipe, jer ocekujem spektakl, a ne neko takticko 1-0 sranje. Real je dobio 5-0, no to mi nakon Barse nije bilo bitno. Dinamo opravdao poverenje, mada je mogao i ranije pasti treci gol. New York City je odigrao jos jedan lep mec za gledanje. Gomila sansi na obe strane i moze se reci samo 3 gola na kraju. MLB dobro odabrah. Toronto je razvalio Detroit 15-1, Pittsburgh vodio od 1. ininga, u 4-3 pobedi. Hokej me ne slusa. ne uspevam da ga uklopim. Juce bih pao na St. Petersburg, u bilo kojoj varijanti. Kombo nije imao realne sanse, previse glupih rezultata. Nastavljen los niz. I dalje mi je neverovatno, kako su neki mecevi(fudbal) juce dosli lose.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-Palestino 3+

 

Union Espanola-U. Catolica 3+

 

Bolivar-Real Potosi 3+

 

The Strongest-San Jose 3+

 

Dortmund-Hertha 2+

Basel-Zurich 2+

Tromso-Rosenborg 2+

Antofagasta-Colo Colo 2+

 

Swansea-Man Utd w2

Fenerbahce-Antalyaspor P/K1

 

Kvote, 1.55, 1.74, 1.70, 1.60, 1.67, 1.92.

U. de Chile, U. Catolica, Bolivar i The Strongest su vec uobicajene ekipe za golove. Par timova u 2+ varijanti; to su takodje prilicno verovatno efikasni mecevi. Man Utd ne igra sjajno u PL, no mislim da ih vredi probati u fiksu, jer kako-tako dolaze do pobeda. Fenerbahce ima fin tim i danas su prilicni favoriti.

Fiks tiket stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiketi na fudbalu, me ne slusaju najbolje, no probah i danas par. Evo duzeg, Southampton w1, Napoli w1, Inter w2, Sevilla 2+, Valencia w1, Salzburg 3+, Copenhagen w2, Mydtjylland 2+, Ajax 2+, PSV 2+, Mjondalen 3+, Zvezda P/K2, Rangers 2+, NY Red Bulls 3+. Kvota 37.99.

 

 

MLB

 

Toronto-Detroit 1 (Buehrle-Simon)

Washington-Miami 1 (Strasburg-Hand)

 

Kvota 1.96.

Buehrle, 18-10, 3.52 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 13-6, 3.60 ERA. Simon, 0-2, 6.50 ERA, protiv Toronta. Do sada, 11-8, 4.89 ERA. Buehrle kao domacin, 7-1, 3.11 ERA; dan, 4-3, 3.59 ERA. Simon na strani, 6-5, 5.77 ERA; raniji termin, 5-1, 3.63 ERA. Forma, Buehrle, 1-1, 5.82 ERA; Simon, 1-2, 5.89 ERA. Blue Jaysi su 8-2, 10 meceva unazad, Tigersi 2-8. Toronto je nastavio sa dobrim igrama, dok je Detroit bez sanse za doigravanje. Skor u seriji 2-0 za Toronto, 5-3 i 15-1. Simon je neubedljiv tokom cele sezone, uz povremene bljeskove briljantnosti, no napad ga je cesto pokrivao. Protiv Toronta je tesko, uzdati se u srecu, te danas ocekujem novu pobedu domacina.

Strasburg, 9-7, 3.65 ERA, protiv Marlinsa. Za sada, 8-6, 4.14 ERA. Hand, 0-5, 7.71 ERA, protiv Washingtona. U sezoni, 4-3, 4.23 ERA. Strasburg na Nationals Parku, 4-3, 3.07 ERA; dnevni mecevi, 3-3, 4.26 ERA. Hand na gostovanjima, 1-3, 7.28 ERA; mecevi igrani po danu, 0-0, 1.74 ERA. Aktuelni nastupi, Strasburg, 2-1, 1.89 ERA; Hand, 2-1, 4.05 ERA. Washington je 6-4, na prethodnih 10 utakmica, Miami 3-7. Ovo je serija gde se ocekivalo da Nationalsi eventualno pociste Marlinse i bar malo se priblize Metsima. Oni su medjutim izgubili mec na otvaranju serije, kada je Scherzer bacao, iako su gosti najgori napad lige, te je skor u seriji 1-1. Do kraja im je svaka pobeda imperativ, te ih probah i veceras.

 

MLB dabl je stavljen u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, NY Mets 1, NY Yankees 2, San Francisco PIX, LA Dodgers PIX. Kvota 6.23.

Link to comment

Sutra krece US Open. Nadam se da ce prva 2-3 kola biti standardno dobra(GS turniri), tu obicno napravim nesto. Vidim solidnu kvotu na Sharapovu. Nije igrala od Wimbledona, ali ipak... Tu je i potencijalni minus prvi set na Serenu, te 3-0 na Djokovica, uz par favorita u ATP delu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...