Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jeziv vikend za nama (ManUTD, Real, VfL, Nansi, Svonsi, Lion, PSV, Roma), jedino povez City & Chelski al mi to bilo malo pa pojacam sa 2&3+ :isuse:

Ponedeljak je bio nadomak pogotka, ali Arsenal ne dobi & 3+. K'lauter, Alborg, Zenit dosli, Djurgarden 3+ i sjajnih 2.25 na Granada-Eibar GG.

LS sinoc pao Malme X (ocekivao sam bolji otpor Seltika, al oni ispadose seronje i primise 2 komada iz prekida).

Link to comment

Ovom prilikom bih hteo da se zahvalim drugarici Konti sto je spasila set loptu u prvom i uspela da dobije 2:0. :)

 

Veceras jos Wozniacki 2:0 @1.8. Sinoc je pregazila Riske, valjda ce odigrati na istom nivou protiv Vinci.

Link to comment

4d9ab945884f1d3c03b0cc1e04e1ba58.jpg

 

Jebo me pas da me jebo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ja uhvatio Partizan, Mancester, CSKA i Lever fikseve, ali me sjebao Apoel

Link to comment

Club Brugge - Man Utd, Man Utd @1,85

 

 

              +0,85

Opet masa mečeva u LE, ali slabo šta može da se odigra..

Dajte neke predloge :)

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 0/2, hokej 0/1. Fudbal da kazem, da je korektno prosao. Fiks ne moze doci naravno, bar se pokrih vinerom. CSKA lako do 2+. Man Utd se raspucao sada kada ih je retko ko igrao(narocito ne na golove). Na Bolivar-The Strongest, relativno kasni prvi gol, te nije doslo 3+. 2+ dabl meceva CONCACAF CL je prosao "na misice". Queretaro je odigrao jos jedan neozbiljan mec, drugi par bez problema. MLB sareno. Felix odlican, no nije vredelo, posto su Royalsi zakazali. Archer je bacao solidno, ali Tampa nije koristila ljude na bazama, pa je Minnesota dosla do pobede. Price se stabilizovao, nakon loseg prvog ininga; Toronto razbija i dalje. I prateci MLB tiket je pao na jednom paru. Metiljavi Boston dobija u seriji, tamo gde se ocekuje da glatko izgube(dobro, i napad White Soxa je retardiran). Rusi i golovi, tja; tesko za proceniti. Nije moglo mnogo bolje, posto rezultati nisu bili sjajni. Eventualno sam na hokeju mogao odigrati oba fiksa.

 

 

Fudbal

 

St. Etienne-Milsami 3+

 

AZ-Astra 3+

 

Salzburg-Dinamo Minsk 3+

 

U. Catolica-Libertad 3+

 

Kvote, 1.68, 1.72, 1.73, 2.15.

St. Etienne nije dobio prvi mec, protiv dosta slabijeg rivala, pa bi trebali dovoljno ozbiljno da pristupe utakmici. AZ-Astra duel je doneo pomalo neocekivanu kanonadu u Rumuniji, te ne vidim razlog zasto ne bi bilo golova i danas. Salzburg juri 0-2. Nemaju tako dobru ekipu, kao ranijih sezona, no protivnik nije neka sila. Jedan mec iz Copa Sudamericana, za kraj. Catolicu pratim, kao i obicno. Par jeste sumnjiv, te se i nisam zaletao sa ulogom.

 

Potonji singl, odigrah opreznije.

 

Tu su i prateci tiketi. Evo jednog, San Jose 3+, Wilstermann 3+, Emelec 2+, Comunicaciones 3+, Motagua 2+. Kvota 6.85.

 

 

MLB

 

Cincinnati-LA Dodgers 2 (DeSclafani-Greinke)

San Francisco-Chicago Cubs 1 (Bumgarner-Haren)

 

Kvota, 2.28.

DeSclafani, 1-1, 3.00 ERA; protiv Dodgersa. U sezoni, 7-9, 3.97 ERA. Greinke, 6-2, 2.62 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 13-3, 1.67 ERA. DeSclafani kod kuce, 3-6, 5.85 ERA; dan, 0-3, 4.09 ERA. Greinke u gostima, 6-2, 1.98 ERA; raniji termin, 6-0, 1.45 ERA. Forma, DeSclafani, 0-2, 5.82 ERA; Greinke, 2-1, 1.80 ERA. Greinke je doziveo poraz protiv Astrosa, mada je bacao solidno(3 primljena runa), no napad je zatajio. Redsi su 1-9, 10 meceva unazad, Dodgersi 5-5. Cincinnati je potpuno van forme, sto bi Dodgersi trebali iskoristiti do kraja i pocistiti ih u ovoj seriji.

Bumgarner, 5-2, 2.54 ERA, protiv Cubsa. Ukupno, 15-6, 3.02 ERA. Haren, 7-6, 3.00 ERA, protiv San Francisca. Na nivou sezone, 8-8, 3.76 ERA. Bumgarner na AT&T Parku, 7-2, 2.05 ERA; dnevni mecevi, 6-1, 2.98 ERA. Haren na gostovanjima, 3-5, 4.35 ERA; po danu, 4-3, 3.71 ERA. Poslednja 3 starta, Bumgarner, 3-0, 1.48 ERA; Haren, 1-1, 6.28 ERA. San Francisco je 4-6, na prethodnih 10 utakmica, Cubsi 6-4. Skor u seriji je 1-1. Bumgarner je ove sezone sigurniji kod kuce, te mislim da vredi probati na njega i Giantse veceras.

 

Ovo je nesto najblize sigurica dablu, sto je moguce naci kod MLB meceva. Uvek se naravno moze desiti da i vrhunski starter ima off vece.

 

Prateci tiket, Toronto <9.5, Pittsburgh 2, St. Louis <8.5. Kvota 5.02.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Dinamo Minsk 5+

Litvinov-Grenoble 5+

ZSC Lions-GAP 5+

 

Linz-TPS w2

Vaxjo-Ingolstadt w1

 

Kvote, 1.92, 1.50.

Ogranicih igru na 2 tiketa. Samo St. Petersburg, od KHL meceva, ostalo su mecevi CL. Litvinov i ZSC Lions igraju protiv Francuza, koji su prilicno losi. TPS i Vaxjo dolaze iz jakih liga. St. Petersburg igra napadacki, kao i uvek.

Link to comment

vidjeh na netu da je kvota na ivanu spanovic 11.5. Ako nije mnogo pala kvota nakon kvalifikacija i ispadanja reese, zasto ne probati.

 

zaboravite, pala je kvota drasticno.

Edited by Timmi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...