Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mislio sam danas da preskočim, ali vidim štoperski tandem Arsenala sad kad su izašle postave, pa možda odigram neke golove..sačekaću malo da vidim kako će se odvijati stvari na samom početku.

Link to comment

Da se nadovežem kada je Galata u pitanju..prvi put sam gledao ovaj Osmanli...sasvim dobra ekipa. Ok, znao sam pozadinu priče ko su i šta su, ali opet nisam očekivao da će ovako solidno izgledati.

Kad se priključe Webo i Szukala biće to skroz dobra ekipa

 

Edit: Nije mi jasan fenomen Rodgersa, čovek ima užasne transfere

 

A Arsenal k'o Arsenal..

Edited by Godfrey
Link to comment

Liverpool je po meni odigrao ok. Arsenal me je vec razocarao. Dodju na 20-25 metara od gola i onda kao da ne znaju sta sa loptom. Samo je Wengeru jasno, zasto mu trebaju dva "sporaca" u timu(Ramsey i Cazorla). Walcott i Chamberlain i milina od brze igre.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/1. Arsenal i Liverpool razocarali trapavom zavrsnicom. Retardirane sudije ponovo ponistile gol na startu meca. Kada ce im vise reci da favorizuju napade. Galatasaray bez problema do 3+, vec na pocetku drugog poluvremena. Ponadah se da ce mozda proci i 5+, odnosno 7+, no nije bilo vise golova. MLB dabl je prosao nekako(konacno). Yankeesi dodjose do walk-off pobede, u 9. iningu, 1-0. Jacob deGrom je neocekivano nalupan protiv "mrtve" Philadelphie, ali ga je napad ispratio. Metsi ipak dobise lagano, 16-7. I MLB prateci tiket je bio blizu. Cekah Seattle 1 za prolaz. Marinersi su poveli 5-0, a onda ja Iwakuma "zatrpan". Razumem da se desavaju preokreti, ali je ovo vec retka pojava. Uzeh nesto na kraju, mada me nervira kako kombo ne moze proci.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Zagreb-Skenderbeu 3+

 

Maccabi Tel Aviv-Basel 3+

 

Washington-Montego Bay 3+

 

Kvota, 1.67, 1.80, 1.45.

Vreme je da Dinamo razbuca nekog kod kuce. Skenderbeu je zalutao ovde, te ocekujem goleadu. Basel je u neugodnoj situaciji i nema mesta za taktiziranje. Washington igra protiv dosta slabijeg rivala sa Jamajke, te probah i tu 3+. Ispratih sve parove, pomenutim 5+, 7+ sistemom, za 10-12 % singl uplate; mogao bi negde da uleti neki 7+, za popravak budzeta.

 

Probah dva prateca tiketa, kod Engleza i Skota. Evo jednog, Crystal Palace P2+, Bournemouth 2P2+, Peterborough 2P2+, Swansea 2P2+, Hearts P2+, Kilmarnock P2+. Kvota 88.42.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Houston <7.5(Nova-Keuchel)

Detroit-LA Angels >8.5 (Simon-Weaver)

 

Texas-Toronto 2 (Holland-Buehrle)

Arizona-St. Louis 2 (Ray-Garcia)

 

Kvote, 3.61, 3.15.

Nova, 1-0, 3.18 ERA, protiv Houstona. Do sada, 5-5, 3.72 ERA. Keuchel, 1-1, 1.59 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 14-6, 2.37 ERA. Nova kod kuce, 2-3, 3.86 ERA; vece, 3-3, 4.11 ERA. Keuchel u gostima, 3-6, 3.65 ERA; nocni termin, 10-3, 2.39 ERA. Tri starta unazad, Nova, 1-2, 5.19 ERA; Keuchel, 1-1, 2.49 ERA. Picerski duel sinoc; mec je resen u 9. iningu. Keuchel je i dalje nepobediv kao domacin; u gostima nesto losiji, ali i dalje jedan od najboljih startnih picera ove sezone. Obe ekipe su 6-4, na prethodnih 10 utakmica. Jos jedan tvrd mec u najavi. Domacin nije tako neefikasan, dok Houston ima cak 8 vezanih meceva, na kojima nije dao preko 3 poena. Mozda nece biti malo poena kao sinoc, ali bi mec trebao ostati u granicama undera.

Simon, 0-2, 6.43 ERA, protiv Angelsa. U sezoni, 11-7, 4.52 ERA. Weaver, 5-4, 4.61 ERA, protiv Detroita. Za sada, 5-9, 4.34 ERA. Simon na Comerica parku, 5-2, 3.44 ERA; vecernji mecevi, 6-6, 4.88 ERA. Weaver na gostovanjima, 2-7, 5.40 ERA; nocu, 5-6, 3.90 ERA. Aktuelni nastupi, Simon, 1-1, 4.35 ERA; Weaver, 1-1, 2.08 ERA. Simon je izdominirao protiv Texasa, uz samo jedan dopusten hit, nakon serije losih nastupa. Ne verujem da moze povezati dva onako dobra meca. Weaver je imao tri fina starta, nakon povratka sa liste povredjenih, no lineup Tigersa je udaracki bolji, od vecine timova, protiv kojih je bacao u skorije vreme. Detroit je 4-6, 10 meceva unazad, Angelsi 3-7. Angelsi su vezali 4 poraza(svi kod kuce), uz ocajna izdanja njihovih picera(8, 9, 15, 12 primljenih poena). Nakon povratka Cabrere u tim, napad Detroita produkuje ok, ali i oni imaju problema sa picerima. Ne zna se ko je gori, starteri ili bullpen.

Holland, 3-2, 5.02 ERA, protiv Toronta. Presek sezone, 1-1, 3.68 ERA. Buehrle, 14-5, 3.26 ERA, protiv Texasa. Dosadasnji deo sezone, 13-6, 3.45 ERA. Holland je oba ovosezonska starta imao bas u Arlingtonu, 1-1, 3.68 ERA; ovo ce mu biti prvi vecernji nastup. Buehrle na strani, 6-5, 3.74 ERA; uvece, 9-3, 3.35 ERA. Forma, Holland, 1-1, 3.68 ERA; Buehrle, 2-1, 4.50 ERA. Texas je 8-2, na prethodnih 10, Blue Jaysi 7-3. Toronto dosta bolje udara protiv levaka (D-.253;L-.279). Toronto je pocistio Angelse i sada im sledi jos jedna bitna serija. Buehrle baca pristojno. Imao je nesto nesigurniji start protiv Philliesa, ali mi deluje kao neko ko moze iskontrolisati udarace Rangersa. Gosti imaju opasan lineup, te odigrah na njih.

Ray nema nastupa protiv Cardinalsa. Na nivou sezone, 3-9, 3.38 ERA. Garcia, 4-0, 2.78 ERA, protiv Diamondbacksa. Ove godine, 5-4, 1.79 ERA. Ray na Chase Fieldu, 0-4, 4.45 ERA; nocu, 2-8, 3.27 ERA. Garcia kao gost, 2-2, 1.32 ERA; mecevi igrani uvece, 5-3, 1.87 ERA. Vecerasnji starteri se ne mogu pohvaliti sjajnom podrskom. Garcia pusta malo runova. Na 12 startova ove sezone, nije primio preko 3 runa. Ray baca solidno, mada se ne moze reci da je strah i trepet za protivnicke udarace. Oba tima su 6-4, kada je o timskom trendu rec. Cardinalsi tradicionalno dominiraju u seriji protiv Arizone i tako je i ove godine. Igraju dovoljno dobro, da im vrh divizije ne bude ugrozen.

 

Oba MLB dabla stavih u grupu opreznih tiketa.

 

Prateci tiket, NY Mets 2, Washington 1, LA Dodgers 2, Chicago Cubs 2. Kvota 6.93.

 

 

Hokej

 

Barys Astana-Magnitogorsk w2

Jokerit-Cherepovets w1

 

Kvota 1.91.

Juce je otvorena sezona u KHL, spektakularnim duelom proslosezonskih finalista. Ispratih danasnje meceve, sa dva vinera. Golovi su na hokeju ipak prvo resenje kod mene, te mi KHL nije jedna od omiljenih liga za igru. Jokerit je jasan favorit. Barys ima fin tim, sa dosta stranaca, dok Magnitogorsk ima isti kostur ekipe, predvodjen prvim strelcem Mozyakinom. Nisam ljubitelj tovarenja na gostujucu ekipu, na otvaranju sezone, no Magnitogorsk je sigurno kompaktniji tim, sa dosta kvalitetnijom igrom u odbrani. 

I ovaj tiket je otisao u slabiju grupu.

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Rapid - Šahtjor, Šahtjor @2,70

 

Suluda, suluda kvota na Šahtjor..i sa 2,30 sam bio presrecan, ali ovo je ludilo

Moram da kvotujem jer se ponovo dešava ista stvar, kvota na Šahtjor raste, trenutno je na 1,80...opet mi nije jasno, ali ok, hvala

 

Šahtjor - Rapid, Šahjor @1,80

 

Ne mogu više da čekam jer verujem da će se sada jako uzimati Šahtjor i opet će krenuti na dole

Edited by Godfrey
Link to comment

Dinamo Zg - Skenderbeu, over 3,5 @2,63

Šahtjor - Rapid, Šahjor @1,80

       +0,63

 

Nisam gledao Šahtjor, tako da ću se sudržati od komentara

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/2, hokej 1/1, prodje 5+ na Dinamo, te MLB prateci tiket. Dinamo Zagreb rutinski do 3+. Da nije bilo crvenog kartona, mozda bi i 7+ doslo, mada ni ovih 5+ nije za bacanje. Basel razocarao losom igrom u zavrsnici. Na 1-1 sam bio siguran, da mora pasti 3. gol. Ovo je i do trenera, koji je vec na pola drugog poluvremena, trebao prozvati "svi u napad" taktiku. Washington jedva do 3+, u samoj zavrsnici meca(90. minut). MLB prijatno iznenadio. Neocekivana kanonada na Yankees-Astros, no to je jedina losa stvar od sinoc. Lagani over u Detroitu. Toronto je bio u zaostatku, tokom celog meca, da bi okrenuli, kada vise nisu imali prostora za gresku(9. ining, 2 auta). Cardinalsi nizu pobede, nocas nesto lakse od uobicajenog. KHL dosao kako sam ocekivao; Magnitogorsk okrece u 3. trecini, Jokerit je odigrao dobar mec. Kombo naravno corak, no bar je prosao prateci MLB tiket. Na njemu na kraju cekah Cubse, koji odigrase jos jedan dobar mec. Fin dan.

 

 

Fudbal

 

APOEL-Astana w1

CSKA Moscow-Sporting 2+

 

Bolivar-The Strongest 3+

 

San Francisco-Queretaro 2+

Herediano-Tigres 2+

 

Kvote, 1.71, 1.64, 1.69. 

APOEL bi trebao da je jos uvek jaci od Astane, koja je talicno i dosla do zavrsne runde. CSKA mi deluje kao kompaktnija ekipa. Ipak preskocih fiks, te probah 2+. Bolivijski derbi 3+. Obicno igram favorit-autsajder tekme iz njihove lige na golove, no da ispostujem ekipe koje redovno pratim i koje retko zakazu u ofanzivi. Meksicki timovi su uvek nepoznanica, kada igraju protiv dosta slabijih rivala, pa se ovde nisam zaletao ni sa golovima, ni sa uplatom.

 

Treci tiket stavih u slabiju grupu.

 

 

MLB

 

Tampa-Minnesota 1 (Archer-Duffey)

Texas-Toronto 2 (Lewis-Price)

 

Seattle-Oakland 1 (Felix Hernandez-Bassitt)

Kansas-Baltimore 1 (Cueto-Wei-Yin Chen)

 

Kvote, 2.33, 2.40.

Archer, 4-0, 0.74 ERA, protiv Minnesote. U sezoni, 11-9, 2.77 ERA. Duffey nije nastupao protiv Raysa. Za sada, 2-1, 4.60 ERA. Archer na Tropicana Fieldu, 3-5, 2.63 ERA, noc, 7-5, 3.30 ERA. Duffey na strani 1-1, 7.45 ERA, vecernji termin, 2-1, 4.60 ERA. Poslednja 3 starta, Archer, 1-1, 4.43 ERA; Duffey, 2-1, 4.60 ERA. Tampa je 4-6, na prethodnih 10 utakmica, Minnesota 7-3. Gosti imaju 5 vezanih pobeda. Archer je najbolji picer domacina, dok je Duffey skoro dobio sansu i ovo mu je cetvrti MLB start. Napad Tampe mi nikada nije ulivao poverenje, no Archer je kvalitetan picer i mislim da vredi odigrati 1 zbog njega. Protiv Houstona je 20. avgusta, na gostovanju, bacao svih 9 ininga, bez pustenog poena, uz 11 strajkauta.

Lewis, 3-5, 6.94 ERA, protiv Toronta. Do sada, 14-5, 4.29 ERA. Price, 2-4, 5.37 ERA, protiv Texasa. Dosadasnji deo sezone, 12-4, 2.40 ERA. Lewis kao domacin, 6-1, 4.96 ERA; uvece, 13-3, 3.78 ERA. Price na strani, 8-2, 1.96 ERA; nocu, 8-4, 2.84 ERA. Forma, Lewis, 2-1, 1.71 ERA; Price, 2-0, 2.01 ERA. Obe ekipe su 7-3, kada je rec o timskom trendu. Lewis ima lepu sezonu, ali Price ima jos bolju. Fino se uklopio u tim(rotaciju) Toronta i vodi ih ka doigravanju. Price nema dobru tradiciju protiv Rangersa, no isto vazi i za domaceg startera. Napad Blue Jaysa je produktivniji, ponovo se nalaze u seriji dobrih nastupa, te mislim da vredi odigrati na goste iz Toronta.

Felix, 20-8, 2.63 ERA, protiv Oaklanda. Sezona, 14-8, 3.74 ERA. Bassitt, 0-1, 3.86 ERA, protiv marinersa. Presek sezone, 1-5, 2.48 ERA. Hernadez na Safeco Fiedu, 9-5, 3.19 ERA; dan, 4-3, 4.00 ERA. Bassitt na gostovanjima, 0-1, 3.65 ERA; raniji termin, 0-2, 2.38 ERA. Aktuelni nastupi, Hernandez, 1-2, 9.39 ERA; Bassitt, 0-1, 2.11 ERA. Felix nas je navikao na kvalitetna izdanja i njegovih 5 poslednjih startova, jednostavno nisu na tom nivou. Tri su bila solidna(4, 4, 2, kada je rec o pustenim poenima), uz dve pobede, ali su se potkrala i dva neverovatno losa(10 primljenih runova protiv Bostona i 7 protiv Arizone). Bassitt ima samo jednu pobedu, zbog uzasne podrske koja ga prati. Felix veceras baca protiv stare musterije i ovo je dobra prilika da se vrati u formu. Retko mu se desavaju ovakve krize.

Cueto nema nastupa protiv Oriolesa. Ove godine, 9-8, 2.70 ERA. Chen, 1-1, 4.17 ERA, protiv Royalsa. Ukupno, 7-6, 3.13 ERA. Cueto na svom stadionu, 2-0, 0.53 ERA; mecevi igrani uvece, 2-2, 3.00 ERA. Chen u gostima, 3-2, 2.89 ERA; nocni termin, 4-3, 3.22 ERA. Trend forme, Cueto, 2-1, 2.74 ERA; Chen, 2-0, 1.86. Cueto je u Bostonu imao prvi los start kao clan Kansasa, uz 6 primljenih runova. Chen baca odlicno, tokom cele sezone i zato ovo i nije zicer, iako Cueto baca za domacina. Napad Oriolesa je upao u krizu. Na 6 vezanih meceva, nisu dali vise od 3 poena, pri cemu su porazeni na svih 6. Kansas je 8-2, 10 meceva unazad, Baltimore, 3-7. Royalsi nisu dopustali sebi ceste padove forme i nalaze nacin da ostvaruju pobede. Oriolesi imaju samo teoretske sanse za playoff, a veceras im se i Cueto isprecio, pa probah 1.

 

Drugi dabl odigrah slabije.

 

Prateci tiket, Houston H2(+1.5), Chicago White Sox 1, St. Louis <7.5. Kvota, 4.75.

 

 

Hokej

 

Dinamo Moscow-Sibir w1

Neftekhimik-Yugra 4+

 

Kvota 1.63.

Nastavljam sa KHL mecevima. Dinamo je tradicionalno neugodan domacin. Neftekhimik-Yugra redovno igraju efikasne utakmice, pa probah 4+; ne volim da se zalecem kod Rusa sa golovima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...