Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4, MLB 0/1. Jedva nabrah 2 izlazna tiketa, a i ovaj drugi nije bio kompletan. Moj Man Utd odigrao jos jedan kilav mec. Odbrana je bila dobra, no to je deo koji me ne zanima previse. Ja ocekujem za gol vise igru, a ne onakav uzas od realizacije. Leicester-Tottenham, utakmica sa jos manje sansi, no padose dva gola u zavrsnici, cak je bilo par prilika i za treci, ali se nije posrecilo. Schalke lako do 2+, Rapid nesto teze, Bayern dobija sa igracem manje, kada se vec oprostih od njih. Wolfsburg jedva usao u 2+, Roma standardnih 1-1 i ja retard ih igram u fiksu(bar ne izgubih na njima). MLB i dalje kilavo dolazi. Greinke je bacao ok, no njegov napad je odvrmorio. Cardinalsi napunjeni u 7. iningu. Septembar je obicno najnezgodniji za MLB kladjenje, no jun i avgust nisu sjajni uopste, ove godine. Ne moze sve doci, ali je ovo totalno nelogicno, te nemoguce za uklopiti. Tja, ima dobrih i losih sezona, nema tu pomoci. Fudbal je delovao prilicno izgledno juce, ali je na kraju bilans bio slab.

 

 

Fudbal

 

LA Galaxy-NY City 3+

 

San Marcos-U. de Chile 3+

 

Colo Colo-Iquique 3+

 

U. Catolica-U. Concepcion 3+

 

WBA-Chelsea w2

Juventus-Udinese P/K1

 

A. Bilbao-Barcelona 2+

Gijon-Real Madrid P/K2

 

1.51, 1.57, 1.48, 1.62, 1.46, 1.42.

LA Galaxy je krenuo efikasno, pa stavih i njih na listu timova za pracenje sa golovima. Tu je uobicajeni triling ekipa iz Cilea, U. de Chile, Colo Colo, U. Catolica. Fiks svedoh na par najboljih ekipa, uz Barcelonu 2+, koja se obrukala protiv istog rivala, pre par dana.

Nadam se da cu uhvatiti bar 5/6, za plus, ako je vec tesko sve pogoditi za kombo.

 

Prateci tiket, Man City w2, Napoli w2, Inter w1, Dortmund 2+, Monchengladbach w1, Boca Juniors w1, Salzburg 3+, Anderlecht w1, U. de Sucre 2+, Jorge Wilstermann 2+, Plzen 2+, Emelec w1, Feyenoord 2+, Rosenborg 3+, Benfica w2, Rangers 2+. Kvota 16.77.

 

 

MLB

 

Houston-LA Dodgers 2 (McCullers-Kershaw)

San Diego-St. Louis 2 (Rea-Wacha)

 

Kvota 2.59.

McCullers nije bacao protiv Dodgersa. U sezoni, 5-4, 3.17 ERA. Kershaw, 3-2, 2.60 ERA, protiv Astrosa. Dosadasnji deo sezone, 10-6, 2.34 ERA. McCullers na Minute Maid parku, 4-0, 1.50 ERA; dan, 2-1, 2.57 ERA. Kershaw u gostima, 3-4, 3.09 ERA; raniji termin, 2-2, 2.79 ERA. Forma, McCullers, 1-1, 6.57 ERA; Kershaw, 1-0, 2.14 ERA. McCullers je od 3. avgusta bio u AA filijali i sada se vraca u rotaciju. Kershaw je u prepoznatljivoj formi i jedino je pitanje, kakvu ce podrsku imati. Houston je 7-3, na poslednjih 10 meceva, Dodgersi 5-5. Gosti su vezali 4 poraza. Houston je vec dobio seriju(vode 2-0 u pobedama) i ovo je prilika utesnu pobedu Dodgersa. San Francisco ih jos nije stigao, na vrhu divizije, jer ima tesku seriju u Pittsburghu. Svaki novi poraz bi mogao poljuljati moral ekipe, a i napad Dodgersa mora proraditi negde.

Rea bez nastupa protiv Cardinalsa. Do sada, 2-0, 4.22 ERA. Wacha, 0-0, 1.29 ERA, protiv Padresa. Ukupno, 14-4, 2.85 ERA. Rea ce imati tek treci MLB start; kod kuce, 2-0, 4.22 ERA, bez dnevnih izdanja. Wacha na gostovanjima, 8-2, 3.24 ERA; dnevni mecevi, 5-2, 2.08 ERA. Aktuelni nastupi, Rea, 2-0, 4.22 ERA; Wacha, 2-0, 1.35 ERA. San Diego je 8-2, 10 meceva unazad, St. Louis 5-5. San Diego je dobio ovu seriju i ocekujem da Wacha izdominira danas, protiv ne tako iskusnog startera protivnickog tima. Cardinalsi imaju ok prednost, na celu divizije, ali bi ih serija poraza mogla dovesti u neprijatnu situaciju.

 

MLB ponovo stavih u slabiju grupu, van kombo tiketa.

 

Prateci tiket, Yankees 1, Texas 2, Washington 1, Toronto H2(+1.5). Kvota 6.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bolt ocigledno nije u formi dok Getlin sabija ali moram probati kvotu 3 u finalu na Bolta. Ima i 3.25 na Maratonu ali sam vec odigrao na bet365.

 

Fedex 2:0 @3.5 Pinnacle

Fedex igra odlicno, niko mu nije uzeo brejk na turniru. Protiv Noleta gameplan mora da mu bude da uzme u 2 seta, inace znacajno smanjuje sebi sanse da dobije mec. Nole nije sasvim svoj ove nedelje sto je vidljivo, jedini bljesak je bio protiv Vave koji je veoma lose igrao ceo turnir.

Link to comment

 

Ingolstadt - Dortmund over 2,5 @2,10

      +1,10

Aubameyang je idiot. Koliko me samo podseća na drugog idiota, Eliu.

 

Iako ne volim ovako male kvote, i dalje mislim da je ovo value bet:

Bilbao - Barselona, Barsa @1,66

Edited by Godfrey
Link to comment

  

 

Iako ne volim ovako male kvote, i dalje mislim da je ovo value bet:

Bilbao - Barselona, Barsa @1,66

        +0,66 lep vikend

 

Poslednji bet za danas

Inter Milan - Atalanta, Inter @2,00

Link to comment

Bravo za Zidana i Godfreya :)

 

Idem sad da igram Colo Colo. Razmišljah koje golove da igram, malo falilo da se odlučim za goste1+ i 2+, al ipak cu čiste golove 4+, 5+, 6+ i 7+. Kvote 2.15, 3.9, 7.13 i 16. Nek padne 5 ja presrećan :)

Link to comment

      

 

Poslednji bet za danas

Inter Milan - Atalanta, Inter @2,00

    +1,00  Joveta :kralj:

+4,26 za vikend, bez promašaja

 

Elem, nije da sam alav, ali moram da izbacim negde iz sebe.. Bio sam na klik da uzmem Ajax na poluvremenu @1,90, ali pomoć prijatelja je presudila da ipak ne uzmem :isuse:  Zašto sam ga poslušao, kad je Ajaxa poslednji put gledao ko zna kad, pojma nemam.

Zaboravio sam i Cibaliu da uzmem..jednostavno mi promaklo..ceo dan planiram lajv da ih pojurim i dok sam vrteo lajv ponudu vidim vode 0-2

No dobro, nećemo plakati

 

A sad nas čeka Evropa i verovatno kanal

Link to comment

Fudbal 2/6, MLB 0/1. Retko glup fudbalski dan. Chelsea dobio, ali je Juventus promasivao sansu za sansom i na kraju primio gol. Nervirao sam se sto Barsa nije dosla 2+, ali onda ni Real nije pobedio, pa je mozda i bolje tako. U. de Chile odigrao ostar mec, uz par promasenih zivera, u prvom poluvremenu. Neverovatan broj promasaja na Colo Colo-Iquique. Pocetkom nastavka, gostima je ponisten regularan gol, da bi domacin kasno poveo. Najsumnjiviji 3+ mec iz Cilea, U. Catolica je naravno prosao nekako. LA Galaxy je opravdao poverenje, nakantavsi protivnika u drugom poluvremenu; steta sto nije bilo 7. gola. Nastavljen pretezno baksuzni MLB niz. Cardinalsi lako dobise; Dodgersi pustise run za izjednacenje, na 2 auta u 9. iningu i izgubise u produzetku. Sa mojim sistemom igre, najgore je kada je kraj nedelje los, posto tada igram najjace, a to se bas sada desilo. Nadam se da ce ove nedelje uleteti neki kombo, po mogucstvu 2 spojena. Narednog vikenda rezultati mogu biti samo bolji, ne moze se ponoviti ovakva gomila kikseva top timova.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Liverpool 3+

 

Galatasaray-Osmanlispor 3+

 

Kvote, 1.80, 1.55.

Liverpool bas i nije ohrabrujuci za golove, no Arsenal bi mogao da proigra, nakon gomile promasenih sansi, na startnim mecevima. Turci su uvek neugodni za igru, no Galatasaray ima solidnu ekipu, a protivnik je prilicno anoniman.

 

Sada slede CL i LE, a to je propast u najavi. Nista, treba preziveti do narednog vikenda, kada bi i rezultati trebali biti logicniji.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Houston 1 (Eovaldi-Feldman)

Philadelphia-NY Mets 2 (Morgan-Jacob deGrom)

 

Kvota 2.47.

Eovaldi, 1-0, 1.50 ERA, protiv Astrosa. U sezoni, 13-2, 4.24 ERA. Feldman, 5-4, 3.45 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 5-5, 4.05 ERA. Eovaldi kao domacin, 5-0, 3.46 ERA; vece, 7-2, 5.00 ERA. Feldman u gostima, 3-1, 2.78 ERA; nocni mecevi, 2-4, 4.36 ERA. Poslednja 3 nastupa, Eovaldi, 2-0, 3.86 ERA; Feldman, 1-0, 1.89 ERA. Yankeesi su 6-4, na prethodnih 10 utakmica, Houston 7-3. Tim iz New Yorka je neocekivano izgubio seriju protiv Clevelanda(3-1 u pobeda za Indianse). Na ruku im ne ide dobra igra Toronta. Napad se nije proslavio sa 14 poena, na 4 meca ove serije ukupno. Astrosi su neocekivano pocistili Dodgerse. Imali su dosta srece(narocito sinoc), no i to je sastavni deo igre. Ocekujem da budu malo opusteniji; Eovaldi obicno ima korektnu podrsku(da ne kazem da je talican), te odigrah 1.

Morgan nije nastupao protiv Metsa. Na nivou sezone, 4-4, 3.92 ERA. Jacob deGrom, 2-0, 1.67 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 12-6, 1.98 ERA. Morgan na svom stadionu, 2-1, 3.81 ERA; uvece, 3-3, 3.61 ERA. Jacob deGrom u gostima, 6-4, 2.54 ERA; nocni termin, 7-5, 2.60 ERA. Aktuelni nastupi, Morgan, 2-1, 2.84 ERA; Jacob deGrom, 2-0, 1.29 ERA. Philadelphia je 5-5, 10 meceva unazad, Metsi 6-4. Metsi ove sezone dominiraju protiv tima iz Philadelphie. Veceras za njih baca najkonstantniji ovosezonski starter. David Wright("lazni 3B i pravi gay", kako ga freak zove :lolol: ), bi se trebao vratiti u gostujucu postavu danas.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs PIX, Pittsburgh 2, Seattle 1. Kvota 4.35.

Edited by Miljenko
Link to comment

Stavio sam Đokovića na tiket iz zezanja, zbog kvote 1,8, u fazonu kad će na Noloa biti opet kvota 1,8 iako sam po svemu što sam gledao znao da je Federer favorit ali tiket je bio uplate 200din i imao još 6 parova i kao ko ga jebe. Elem, pogodim 3 bejzbola, 3 under golova (Zvezdu na 2,10, Mordoviju i neke Grke) i padnem samo na bednika za 9900

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...