Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bravo Nesh. ^_^Ja ne mogu ni ovu moju kvotu 4-10 da napravim. Glavni deo dobrih 3/4, ostalo lose, narocito NHL.Na Bayern-Dortmund nisu pala dva gola, podjednako neverovatno kao i Peterborough, vece pre toga.Danas:Grupa ADjokovic 9- 1.setNadal 9- 1.setFerrer 9- 1.setBoston w1Grupa BPittsburgh 6+NY Islanders 6+NY Rangers 6+Edmonton 0-5Minnesota 0-5Tenis standardno. Djokovic najsumnjiviji, Ferrer i Nadal bi trebali lagano.Boston bi mogao da zabelezi pobedu i kod kuce. Pingvine bez Malkina ne volim da igram u fiksu, zato i golovi.Ostalo sam grupisao u dva dabla, naplasili me sinoc.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dobro je te tenis dolazi kako treba. Pored singlova, prosao i dabl Berdych < i Federer <. NHL jos jedno kilavo vece. Boston kvota 1, sto i nije problem, samo je dobitak nesto manji. Sreca te ogranicih drugu grupu jer su golovi opet dosli kontra.Nista, stari sistem je ipak najbolji. Parovi iz prve grupe nesto jace, ostalo vise za pracenje.Danas:Grupa AFerrer 9- 1.setLA Clippers w2Chicago w1(NHL)New York dop>189.5Shakhtar 2+Monaco 2+Napoli 2+Grupa BDjokovic <21.5San Antonio dop>207.5Oklahoma doh2(+0.5)Suarez Navarro fixErrani 9- 1.setMinus prvi set je fino dolazio tokom cele nedelje. Veceras mi Ferrer deluje kao dobar izbor za ovu igru. Igram i Errani, ali to je sumnjivije, pa ide za dosta manju uplatu. Djokovica ceo mec minus. Del Potro igra treci vezani turnir, mora da je bar malo umoran. Nadala ne diram.Vecerasnja 2+ kombinacija najneobicnija ovonedeljna. Mozda to lakse dodje.Clippersi imaju fine izglede da prekinu losu tradiciju protiv Clevelanda. Hteo da odigram i Houston, ali nije izvesno da li ce igrati Harden i Lin, pa preskacem.Dabl San Antonio i Oklahoma simbolicno.Morace i Blackhawksi negde da izgube, ali ne verujem da ce to biti veceras.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne moze drugacije. Ima previse produzetaka. Ja igram vinere, zbog nesto vece kvote, no poenta je ista.Valjda ce danas padati golovi gde treba. Tokom nedelje je bilo par neverovatnih 0-1 meceva. Monaco sinoc i mogu da razumem, teren je stvarno bio katastrofalan, mada 50 minuta igrac vise...Zato mi nije jasno, kako na Washington-New York ne moze da padne 40 poena u zavrsnom periodu. :frust:Danas:Grupa ADortmund 2+Man Utd 2+Real 2+Chelsea 2+Berwick 2+Partizan 2+U. de Chile 2+A. Italiano 2+Djokovic fixBoston w1(NHL)Grupa BPhiladelphia w1San Jose w1Errani fixNadal fixLeverkusen 2+Milan 2+Boston igra fino. Dolazi im uvek nezgodna Tampa, mada za njih po tradiciji i ne tako nezgodna. Nakon dolaska Gagne-a, Fila bi mogla da zaigra sigurnije. Sharksi ne igraju tako dobro, protiv danasnjeg protivnika, no moraju pokusati da vrate momentum, koji su imali pocetkom sezone.Novak ne bi trebao da ima problema, ali da ne cackam prvi set manje, jer dosta zavisi od toga ko prvi servira, kada je ovakva podloga.Errani i Nadal nisu tako sigurni, zato i idu za manju uplatu.

Link to comment

Prosli put igrao na Svonsi pa su ih Liverpuldjani razguzili, sad idem protiv njih (Njukasl w2) logikom da im puca patka za Premier posle Liga kupa.. :unsure: Uz to, Sautempton GG3+..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Miljenko, hoce li Chicago konacno da pukne veceras protiv uvek neugodnog Detroita (prosle sezone Detroit nije dobio nijednu utakmicu u regularnom toku - dobili su 2 u produzetku i jednu na penale, a izgubili 4 klot (doduse sve sa jednim golom razlike) i jednu na penale)? :DKvota? Sitnica. U Mozzartu 2.50.

Link to comment

Jutarnji tiket:Shandong H1 -12Xinjiang <209.5 (negde je i 212 granica)Guangdong <210.5Rain or Shine 1I mozda cu ubaciti manje od 151.5 na Unikaha - Bilbao, tradicionalno se raspadaju u Malagi ali za to cu jos razmisliti.

Link to comment

Jos uvek pokusavam da se razbudim. :lolol:Gledao Pingvine i malo bejzbola posle toga.Mislim da je vreme. Dobili su par meceva "na misice". Red Wingsi vezali 3 pobede, uz sasvim pristojnu igru.Mozda i ja probam viner, ali za neku sicu.Na kraju ispao sasvim fin dan, kod mene. Jedino kod ovih Benitezovih, pao samo jedan gol.On bi i kliker pokvario. Ovakav tim se muci protiv tamo nekog WBA, :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Danasnji izbor:Grupa AU. Catolica 2+Roma 2+Fiorentina 2+Tottenham 2+Bayern 2+Colo Colo 2+Boston 0-5Grupa BDetroit w1Vancouver w2Dallas 0-5NY Rangers 0-5Mainz 2+Benfika 2+Oklahoma dop>200.5Houston dop>214.5Derbi mec u Bostonu, Bruinsi protiv Canadiensa. Oba tima igrala sinoc, pa ocekujem defanzivno orijentisan mec. Rask je odmarao juce i veceras ce sigurno biti na golu domacih.Negde se i ova serija Chicaga, bez poraza u regularnom toku, mora zavrsiti. Detroit ce sigurno biti naostren. Tim se vraca u formu, a i rivalitet je ogroman.Canucksi imaju finu tradiciju protiv Flamesa.Probah i ovaj dabl undera. Red je da golovi pocnu da dolaze kako treba.NBA standardno, 2 overa, na efikasne timove, ali za manji ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...