Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Skenderbeu - Dinamo, Dinamo @1,95

Rapid - Šahtjor, Šahtjor @2,70

 

Suluda, suluda kvota na Šahtjor..i sa 2,30 sam bio presrecan, ali ovo je ludilo

+2,65

Link to comment

 

Bio je ono penal. Povukao ga za dres sa ledja, ovaj jedva docekao da padne. To se svira. Al sta se bunis ti :D

 
Meni uslo prvo2+ po 2.25, a pao prvo3+. Sad cekam 4+, 5+, 7+, drugo3+ i drugo4+. Gurace valjda bar do 5 :) A igrao sam i skroz sitno GG GG po 9.5. Nisam hteo GG varijante, samo odigrah ovako ciste golove. Pojescu se ako bude 2:2 :D

 

 
  ^_^
 
 Nije lose ni ovako.. fin plus.
Link to comment

Fudbal 4/4, MLB 0/1. Fudbal idealno odabrah. Celtic se rano odlepio, dok je na Baselu 2+ prosao vec do poluvremena. Shakhter je dobio duel protiv Rapida, no nisam smeo da se zakunem u taj par, pa ga i ne odigrah jace. U. de Chile jos jedan rutinski 3+ mec. Prodje i nocni 2+ tiket. Dobro sam birao meceve Copa Sudamericana. Tu je jedini kritican bio par iz CONCACAF CL, Seattle je dao dva gola u nadoknadi vremena. MLB neuklopljiv. Toronto se obrukao, protiv trenutno najlosijeg tima lige. I kada primis dosta poena, covek ocekuje da te onakav napad moze pokriti. Cardinalsi naravno dobise, jos jedan tesan mec. Nakon baksuznog ponedeljka, nastavljen je uzlazni trend. Kombo naravno nije prosao, no na to sam vec naviknut.

 

 

Fudbal

 

Dinamo Minsk-Salzburg 2+

Ajax-Jablonec 2+

 

Sparta Praha-Thun w1

Milsami-St. Etienne w2

Bordeaux-Kairat w1

Odd-Dortmund P/K2

Southampton-Midtjylland P/K1

 

Krasnodar-Helsinki 2+

Rabotnicki-Rubin w2

Steaua-Rosenborg 2+

 

Real Potosi-Juventud 2+

U. de Concepcion-Club Nacional 2+

Santa Fe-LDU Loja 2+

Emelec-Leon de Huanuco 2+

 

Kvote, 1.59, 1.72, 2.18, 2.26.

Salzburg bas i nije dobra defanzivna ekipa, te verujem da ce igrati kako jedino znaju, napadacki. Ajax me je u fiksu prodao protiv Rapida, pa ih danas stavih na golove. Fiks tiket, na timove koji ne bi trebali kiksirati. Prva tri para ipak probah kao viner, ne treba rizikovati bez potrebe. Krasnodar je dosta jaci od ekipe iz Finske i mada Ruse ne volim igrati na golove, dva valjda mogu pasti. Rabotnicki je izbacio jednog velikog favorita, ne verujem da to mogu ponoviti. Rosenborg sa ovako finom kvotom na golove, moram probati makar u 2+ varijanti. Tu je i Copa Sudamericana tiket. Do sada su prosla oba, mada to nije nesto gde mozes biti ubedjen u prolaz. Prva dva tiketa stavih u jacu grupu.

 

 

MLB

 

Detroit-Texas >8.5 (Simon-Perez)

Chicago Cubs-Atlanta 1 (Arrieta-Foltynewicz)

 

Kvota 2.30

Simon, 0-0, 5.54 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 10-7, 4.84 ERA. Perez, 0-1, 12.79 ERA, protiv Detroita. Do sada, 1-2, 5.29 ERA. Simon na Comerica parku, 4-2, 3.92 ERA; noc, 5-6, 5.38 ERA. Perez na strani, 0-1, 4.24 ERA; vece, 0-2, 9.75 ERA. Prethodna 3 starta, Simon, 1-1, 7.27 ERA; Perez, 1-0, 2.21 ERA. Tigersi su nesto bolji protiv levaka (D-269;L-.282), Rangersi protiv desnorukih picera(D-.257;L-.244), pa i to govori u prilog overa. Detroit je 5-5, 10 meceva unazad, Texas 6-4. Tigersi su ponovo krenuli sa overima, cim se Cabrera vratio sa liste povredjenih. Domacin ima mocan ofanzivni lineup, mada ni gosti nisu losi, jer imaju puno kvalitetnih udaraca. Ova serija u Detroitu, retko ne ide u plus, pa ocekujem i danas nastavak tog trenda.

Arrieta, 1-1, 3.66 ERA, protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 14-6, 2.39 ERA. Foltynewicz nije nastupao protiv Cubsa. Ukupno, 4-4, 5.61 ERA. Arrieta kao domacin, 5-5, 2.76 ERA; nocni mecevi, 7-2, 2.41 ERA. Foltynewicz u gostima, 0-2, 4.78 ERA; vecernji termin, 3-4, 5.76 ERA. Aktuelni nastupi, Arrieta, 3-0, 0.84 ERA; Foltynewicz, 1-1, 7.71 ERA. Cubsi su 7-3, na poslednjih 10 utakmica, Bravesi 3-7. Nakon serije pobeda, domaca ekipa je vezala 3 poraza. Naleteli su na raspolozene udarace Detroita, 8-10 i 8-15.Arrieta je odlican cele sezone. Ima 11 kvalitetnih startova u nizu, uz 1.35 ERA na njima. Cubsi ne mogu sebi dopustiti luksuz preduge serije poraza, jer konkurenti igraju odlicno. Ocigledno je da ce oni, Pittsburgh i San Francisco, resavati pitanje 2 wild card NL playoff mesta.

 

Prateci tiket, Baltimore 1, Yankees 1, Washington 2. Kvota 4.06.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...