Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zato je Helikson izgledao kao MadBum, jebeni Vong me iznervirao o Kolu da ne pričam. Kad mu je Helikson udario RBI ja bih ga odmah izbacio. A i ostavili su bases loaded u sedmom i osmom, mislim i u šestom da su imali RISP. Jedna od onih utakmica gde mora xxx stvari da se poklopi da ti ne dođe fix i sve se to dešava, startni pičer indisponiran, najbolji udarači tipa Mekačen strajkautuju ničim izazvani, onda i odbranu počne da kenja, na kraju Mekačen udara line drive tačno u jedinog čoveka na opposite side fielda, pored njega levo i desno nema žive duše.

Link to comment

Da probam posle duže vremena da okačim nešto

 

Turska - Hrvatska over 143,5 jer me nijedna ni druga ekipa ne impresioniraju odbranom a i Turci od kako im je stigao Dikson igraju dosta bržu košarku

Edited by theanswer
Link to comment

Da probam posle duže vremena da okačim nešto

 

Turska - Hrvatska over 143,5 jer me nijedna ni druga ekipa ne impresioniraju odbranom a i Turci od kako im je stigao Dikson igraju dosta bržu košarku

 

:isuse:  :isuse:  :isuse:

 

tako mi i treba kad kačim šta ću da igram. e nećeš više. naravno dixon ne igra, gledamo borbu moćnih bekova roka stipčevića, leni ukića, sipahija, osmana i ostalih poluamatera, jebo ih onaj koji ih je učio košarci. da se sklone sa terena i jedni i drugi u odbrani ne bi palo 120p na ovoj tekmi.

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 1/2, prodje i prateci MLB tiket. Meksikanci smoreni, kao i obicno. Tigres okrenuo rezultat, u zavrsnici meca, nedovoljno za 4+. Srecom te Queretaro nije bio u ponudi kod nas. Odigrase 0-0, a videh da je na netu 4+ bilo oko 1.30. Man Utd se lepo vratio, nakon glupo primljenog gola, Bolivar daje drugi gol, u zavrsnih 10 minuta, za prolaz. Puno srece, na mecu koji je LA Galaxy igrao, Robbie Keane daje cetvrti gol(a zatim i peti), par minuta pre kraja. Malo je falilo da MLB prodje kompletno, no nije se dalo. Napad Toronta je izneo mec protiv Philliesa. Kershaw odlican, ali ga napad nije ispratio do 8. ininga. Kada su Dodgersi poveli 4-1, mislio sam da je gotovo. Bullpen gostiju nije tako mislio, te je prodao prednost u bottomu istog ininga, da bi Oakland dosao do pobede u produzetku. Washington je konacno proradio i prekinuo los niz, mada Zimmermann nije bio tako dobar. Angelsi manje-vise rutinski iskontrolisase mec. Prosao je cak i propratni tiket, sa 4 fiksa, sto je stvarno retka pojava. Ne svidja mi se sto su pala dva tiketa iz jace grupe, no kada se podvuce crta, zavrsih u ok plusu, pa nema razloga za nerviranje(bar ne previse).

 

 

Fudbal

 

O`Higgins-U. de Chile 3+

 

Celtic-Malmo w1

Basel-Maccabi Tel Aviv 2+

 

Rapid-Shakhter w2

 

Huachipato-Olimpia 2+

Danubio-U. Catolica 2+

Sportivo Luqueno-Aurora 2+

Seattle-Olimpia 2+

 

Kvote, 1.66, 1.53, 1.70, 2.76.

U. de Chile igra odlozen mec, te ispratih sa 3+ taj mec. Malmo je iznenadio Salzburg(ponovo) i mada Celtic nije neka sila, trebao bi biti dovoljno jak za njih. Basel je kvalitetnija ekipa , te ocekujem da duel resi vec veceras. Slicno vazi i za Shakhter. Njima na ruku ne ide, specificna situacija u zemlji, no ako su mogli resiti Fenerbahce, Rapid ne bi trebao predstavljati veci problem. Za kraj kombinacija 3 meca iz Copa Sudamericana i jednog para iz CONCACAF CL. Huachipato i U. Catolica na papiru ce igrati nesto tvrdje meceve, mada to za ekipe iz Cilea, ne znaci puno. Sportivo Luqueno i Seattle su dva izrazita favorita, pa se tu ocekuje da ce golovi lakse pasti. Prva dva tiketa, stavih u jacu grupu.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Toronto 2 (Morgan-Buehrle)

St. Louis-San Francisco 1 (Garcia-Cain)

 

Kvota, 2.32.

Morgan, 1-0, 3.00 ERA, protiv Toronta. U sezoni, 3-4, 4.11 ERA. Buehrle, 6-2, 3.50 ERA, protiv Philadelphie. Ukupno, 13-5, 3.31 ERA. Morgan kao domacin, 1-1, 4.22 ERA; vece, 2-3, 3.82 ERA. Buehrle na strani, 6-4, 3.48 ERA; nocni mecevi, 9-2, 3.09 ERA. Prethodna 3 starta, Morgan, 1-2, 4.24 ERA; Buehrle, 2-0, 3.43 ERA. Na poslednjih 13 startova, Buehrle ima 2.17 ERA. Na 10 od poslednjih 11, bacao je bar 7 ininga. Philadelphia je 4-6, 10 meceva unazad, Toronto 8-2. Blue Jaysi jure Yankeese, koji su ponovo u dobroj formi, te je svaka pobeda bitna, a narocito ove protiv slabije rangiranih rivala.

Garcia, 2-1, 1.78 ERA, protiv San Francisca. Dosadasnji deo sezone, 5-4, 1.57 ERA. Cain, 2-5, 6.63 ERA, protiv Cardinalsa. Do sada, 2-3, 6.05 ERA. Garcia na Busch stadiumu, 3-2, 1.79 ERA; uvece, 5-3, 1.60 ERA. Cain na gostovanjima, 1-2, 6.84 ERA, nocni termin, 1-1, 5.74 ERA. Trend forme, Garcia, 2-0, 0.44 ERA; Cain, 0-1, 9.22 ERA. St. Louis dosta bolje udara protiv desnorukih picera (D-.255;L-.234). Obe ekipe su 6-4, na prethodnih 10 utakmica. Skor u seriji je 1-1. Matchup startera je potpuno na strani domacina, te bi St. Louis trebao dobiti ovaj mec, samim tim i seriju.

 

Prateci tiket, Yankees 1, Dodgers 2, San Diego 1, Baltimore 1. Kvota 7.44.

Edited by Miljenko
Link to comment

Skenderbeu - Dinamo, Dinamo @1,95

Rapid - Šahtjor, Šahtjor @2,70

 

Suluda, suluda kvota na Šahtjor..i sa 2,30 sam bio presrecan, ali ovo je ludilo

Edited by Godfrey
Link to comment

Jeste, ali je zato sada sudjen sumnjiv penal za U. de Chile, za 1-1.  :P

Idemo. ^_^

 

Imao je O`Higgins dve "mrtve"sanse za 2-0. Herrera nije siguran veceras, gol ide njemu na dusu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bio je ono penal. Povukao ga za dres sa ledja, ovaj jedva docekao da padne. To se svira. Al sta se bunis ti :D

 
Meni uslo prvo2+ po 2.25, a pao prvo3+. Sad cekam 4+, 5+, 7+, drugo3+ i drugo4+. Gurace valjda bar do 5 :) A igrao sam i skroz sitno GG GG po 9.5. Nisam hteo GG varijante, samo odigrah ovako ciste golove. Pojescu se ako bude 2:2 :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...