Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Retko. A i to na nekim sirim tiketima. Praticu LA Galaxy, kada su domacini. Cekam CONCACAF CL u utorak i sredu. Verovatno ce biti male 3+ kvote, no to vredi odigrati i po 4+. 

Pogledacu statistiku za MLS, mada ne volim da preterano sirim igru.

Kada krenu sve lige, nadam se da cu lakse uklapati kombo tikete. Pomalo me nervira ovo 3/4 pogadjanje(ili 4/5). Sinoc preskocim The Strongest 3+ u gostima, naravno dodjose(dobise 3-1).

Edited by Miljenko
Link to comment

Copa Sudamericana nije losa za 2+. Spojim 2 meca  za 1.9-2 kvotu. Prva runda, prethodne nedelje, je bila iznenadjujuce efikasna.

Chile, Bolivia, MLS, krece i Primera za vikend, uz ponesto iz Bundeslige i Premiera, ostalo ne moram ni da gledam za golove.

Link to comment

Copa Sudamericana nije losa za 2+. Spojim 2 meca za 1.9-2 kvotu. Prva runda, prethodne nedelje, je bila iznenadjujuce efikasna.

Chile, Bolivia, MLS, krece i Primera za vikend, uz ponesto iz Bundeslige i Premiera, ostalo ne moram ni da gledam za golove.

Norvezani su raj za golove - bilo koja liga. Plus Island plus Holandija 2.

Link to comment

Na Norvezanima su sada dosta smanjenje kvote, a ja obicno ne umem da povezem dva meca. Stoji da se igra dosta divljih meceva, mada su im sudije propast. Holandija 2 i Island su mi previse random; na stranu sto ne mogu da gledam ovo prvo. Ako nesto mrzim, to je kada nemam prenos meca, koji sam odigrao na golove. Tako nisam mogao naci Bolivar pre dva dana, no to je retka situacija kod Bolivije.

Link to comment

norvezani su ok, mada druga liga podjebava. austrijanci su odlicno poceli.... i svajcarci nisu losi. zbog kvote ponekad odigram i brazilce ( fluminense i palmeiras iz prve, santa cruz iz druge lige)

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 0/2. Fudbal nisam mogao provuci nikako juce. Liverpool je prosao, ali je onda River pokazao, zasto Argentinu retko igram. Dosla je kontra u fiksu, te golovi 0-1, nepogodivo. Barcelona je razocarala, jos jednim losim mecom, mada je izasao najbolji tim koji su imali na raspolaganju; ni na 3+ ne bih prosao bolje.

MLB vec par dana ne uspevam uklopiti. Moj Pittsburgh je standardno tezak za pogadjanje, pa je takav slucaj bio i juce, kada su izgubili od Arizone, iako je bacao najbolji starter. St. Louis je dosao do jos jedne tesne pobede, 2-1. Yankeesi dobise nekako, ali je mec u Houstonu otisao u over(kako me nervira Tampa, ne mozes ih proceniti). Ne moze biti losiji dan od ovoga. Dobro je sto ponedeljkom polovim fond, mozda ce uslediti losa serija, nakon solidne prosle nedelje.

 

 

Fudbal

 

Tigres-Metapan 4+

 

Los Angeles-Comunicaciones 4+

 

Man Utd-Club Brugge P/K1

Bolivar-Defensor 2+

 

Kvote, 1.58, 1.93, 1.48.

Dva meca iz CONCACAF CL u 4+ varijanti. U Meridianu su nesto vece kvote, ali ne vredi kada ne moze u singlu. Ovi moji su mi jedini interesantan par danas, od "nase" CL. Dodah 2+ na Bolivar, koji mora zaigrati otvoreno, nakon 0-3 u prvom mecu. Dabl stavih u slabiju grupu.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Toronto 2 (Nola-Dickey)

Oakland-LA Dodgers 2 (Doubront-Kershaw)

 

Colorado-Washington 2 (Hale-Zimmermann)

LA Angels-Chicago White Sox 1 (Richards-Danks)

 

Kvote, 2.25, 2.56.

Nola nije nastupao protiv Toronta. U sezoni, 3-1, 4.25 ERA. Dickey, 5-4, 2.58 ERA, protiv Philliesa. Za sada, 7-10, 3.96 ERA. Nola kod kuce, 1-1, 2.45 ERA; vece, 1-1, 3.18 ERA. Dickey u gostima, 1-7, 4.76 ERA; nocni mecevi, 5-6, 4.09 ERA. Forma, Nola, 2-0, 5.06 ERA; Dickey, 2-0, 1.80 ERA. Nola solidno koristi ukazanu sansu. Dickey je vezao 7 meceva, na kojima nije pustio preko 3 poena. Nakon jos jednog loseg starta sezone, ovo je iznenadjujuce dobar niz nastupa, koji podseca na njegov period u Metsima. Philadelphia je 4-6, 10 meceva unazad, Toronto 8-2. Nakon serije od 11 pobeda Blue Jaysi su izgubili seriju protiv Yankeesa. Tim iz New Yorka je dobio i sinoc, pa su gosti pod imperativom pobede, protiv dosta slabijeg protivnika, kako ne bi zaostali previse.

Doubront, 1-0, 11.05 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 1-1, 4.59 ERA. Kershaw, 0-0, 0.66 ERA, protiv Oaklanda. Dosadasnji deo sezone, 10-6, 2.39 ERA. Doubront kod kuce, 0-1, 6.48 ERA; uvece, 1-1, 3.81 ERA. Kershaw na gostovanjima, 3-4, 3.24 ERA; noc, 8-4, 2.25 ERA. Poslednja 3 starta, Doubront, 0-1, 4.91 ERA; Kershaw, 2-0, 1.64 ERA. Oakland 3-7, na prethodnih 10 utakmica(7 vezanih poraza), Dodgersi 5-5(dobili 5 od poslednjih 6 meceva). Dodgersi i San Francisco su u trci za vrh divizije, te je ova dobra forma gostiju, dosla u pravo vreme. Kershaw bi trebao nastaviti taj trend.

Hale, 0-0, 0.00 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 3-4, 5.69 ERA. Zimmermann, 5-0, 2.10 ERA, protiv Colorada. Ukupno, 8-8, 3.34 ERA. Hale na Coors Fieldu, 3-1, 5.52 ERA; nocni termin, 3-2, 5.21 ERA. Zimmermann u gostima, 4-5, 4.55 ERA, vece, 7-5, 2.85 ERA. Aktuelni nastupi, Hale, 1-2, 5.27 ERA; Zimmermann, 0-2, 3.20 ERA. Colorado je 3-7, na prethodnih 10 meceva, Washington 2-8. Pomalo mi je neverovatno, da su se Nationalsi ovako raspali. Tim sa tako dobrom rotacijom, da se nadje u seriji od 6 poraza. Zimmermann ima savrsen skor protiv Rockiesa, te probah 2, za prekid ove lose serije. Metsi su sve dalje, na celu divizije, no nije to nedostizna prednost.

Richards, 1-0, 5.14 ERA, protiv White Soxa. U sezoni, 11-9, 3.55 ERA. Danks, 3-4, 2.94 ERA. Presek sezone, 6-9, 4.58 ERA. Richards na Angel Stadiumu, 7-3, 2.53 ERA; mecevi igrani nocu, 8-5, 3.88 ERA. Danks u gostima, 2-6, 6.09 ERA; vecernji termin, 4-6, 4.84 ERA. Tri starta unazad, Richards, 1-1, 4.66 ERA; Danks, 1-1, 2.37 ERA. Angelsi su 3-7, na prethodnih 10, White Soxi 4-6. Angelsi imaju realne wild card sanse i dalje, uprkos neubedljivoj formi, dok su White Soxi par pobeda iz njih. Angelsi su totalno drugacija ekipa na svom stadionu. Imaju 37-23 kod kuce, te 24-34 u gostima. Richards bi trebao doneti potrebnu sigurnost, mada bi i udaraci mogli pomoci bar malo.

 

Drugi dabl odigrah za manji ulog(dobitak).

 

Prateci tiket, NY Mets 2, NY Yankees 1, Pittsburgh 1, Seattle 2. Kvota 7.57.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...