Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/4, MLB 2/2. Ne secam se losijih CL kvalifikacija, kako u fiksu, tako i na golove. Ajde fiks, tu nikada skoro i nisam u plusu, ali kada golovi ne dodju gde treba, to je vec propast. Plzen je kasno primio golove, te nije bilo vremena za treci. Ovaj Bayernov turnir je bio smor tezak, pa tako i sinocnji mec. Club America rutinski do 3+, vec na poluvremenu. MLB me je izvukao na kraju, Prodjose oba tiketa. San Francisco lako do pobede. Cardinalsi se vratise i dobise u dodatnim ininzima. Toronto je imao problema sa bullpenom, ali je napad dao dovoljno poena. Probudjeni Metsi pobedjuju i dalje. Izgledalo je da ce se desiti jos jedan veoma los dan, nakon nesretnog utorka, no nocni deo je bio mnogo bolji, prosle su sve tri bitne stvari.

 

 

Fudbal

 

Rosenborg-Debrecen 3+

 

Odd-Elfsborg 2+

Stromsgodset-Hajduk 2+

 

Trabzon-Rabotnicki P/K1

Los Angeles-Comunicaciones 3+

 

Astra-West Ham w2

 

Kvote, 1.57, 1.53, 1.59, 1.88.

Rosenborg-Debrecen su odigrali pomalo neocekivano efikasan prvi mec, te ocekujem golove i danas. Norveske ekipe odigrah u 2+ varijanti. Trabzon bi trebao biti zicer, te to povezah sa Los Angelesom. West Ham probah kao viner, nakon one blamaze u prvom mecu, ali je to ipak odigrano za manji dobitak.

 

Prateci tiket, Rubin 2+, Apollon w2, Goteborg 0-3, Liberec 0-3, Zilina 0-3, Zurich w2, Standard w2, Legia 2+, Vojvodina 2+. Kvota 22.23.

 

 

MLB

 

Cincinnati-St. Louis 2 (Lorenzen-Wacha)

Philadelphia-LA Dodgers 2 (Buchanan-Greinke)

 

Kvota 2.19.

Lorenzen nije nastupao protiv Cardinalsa. U sezoni, 3-6, 4.80 ERA. Wacha, 3-1, 2.01 ERA, protiv Redsa. Ukupno, 12-4, 3.09 ERA. Lorenzen kod kuce, 1-3, 4.88 ERA; dan, 1-2, 4.82 ERA. Wacha na gostovanjima, 7-2, 3.57 ERA; dnevni mecevi, 4-2, 2.37 ERA. Forma, Lorenzen, 0-2, 11.77 ERA; Wacha, 2-1, 4.00 ERA. Obe ekipe su 5-5, 10 meceva unazad. Skor u seriji je 1-1. Cardinalsi dosta bolje udaraju, protiv desnorukih picera(D-.259;L-.232). St.Louis je nocas bio blizu cetvrtog poraza u nizu protiv Redsa, ali su nekako oterali mec u produzetak i tamo dosli do pobede. Wacha ima odlicnu sezonu i trebao bi doneti svojoj ekipi realnu sansu za pobedu.

Buchanan, 1-0, 3.60 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 2-5, 6.44 ERA. Greinke, 5-1, 2.03 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 10-2, 1.41 ERA. Buchanan kod kuce, 2-2, 5.79 ERA; raniji termin, 0-2, 9.64 ERA. Greinke na strani, 5-1, 1.26 ERA; po danu, 4-0, 0.49 ERA. Poslednja 3 starta; Buchanan, 2-0, 3.38 ERA; Greinke, 2-0, 1.57 ERA. Greinke ima 10 uzastopnih startova, na kojima nije pustio preko 2 runa(5 pobeda, 4 meca bez odluke i jedan poraz). Karakteristicno je da je retko imao dobru podrsku. Philadelphia je 7-3, na prethodnih 10 meceva, Dodgersi 6-4. Gosti iz Los Angelesa se jure sa San Franciscom na celu divizije; trenutno su 2 pobede ispred njih. Domacin je u fazi renoviranja i danas ima minimalne sanse da dodje do pobede, protiv jednog od najboljih aktivnih picera.

 

Prateci tiket, NY Yankees >9.5, Toronto 1, San Francisco H2(+1.5). Kvota, 4.68.

Link to comment

vredi bocnuti to.

 

ja ću danas za jači ukog da vezem dubl Sampdorija & West Ham @5.43 u Mozzartu.

 

ja uplatila 500din na vosha - sampdoria 5+, kvota 6,3

prati me, dobices pare ko ono za ldp<5% -_-

Link to comment

vredi bocnuti to.

 

ja ću danas za jači ukog da vezem dubl Sampdorija & West Ham @5.43 u Mozzartu.

Što West Ham?

 

Oni danas završavaju sa Evropom

Link to comment

Nocni utesni prosao (da su Dodgersi postigli jos poen proso bis jos jedan utesni, al ajde i ovo nije lose):

 

pogodak.png

 

:)

 

Kad vec pominjete Sampdoriju, drugar odigrao singl X-X. Kvota u Mozzartu 6.25.

Ja mozda odigram to u nekoj kombinaciji za sitno da ne bude posle reko sam ti, a ti ne slusas. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Danas jos nista sam nisam sastavio za sebe, al evo jednog olimpijsklog koji je osmislio drugar br 2, a ja se prikljucio skromnim prilogom:

 

mika.png

 

Kaze nema gde da pusti. :D

Link to comment

Što West Ham?

 

Oni danas završavaju sa Evropom

 

Pa mislio sam da nece Bilic da se bruka 6 puta zaredom. Mada sad videh da je poslao ipak drugi tim.

Link to comment

Padose kvote na Sampu golovi u Meridianu,. Srecom sam na vreme izigrao. I nisam hteo nista da komplikujem, iako sam gledao razne kombinacije dvojki i golova. Na kraju samo osnovno gost2+ (1.93), gost u oba (3) i gost 3+ (4.3). Poklon kvote :D

Link to comment

Sinoć uhvatio Partizan, Bazel u 95. i ostali mi golovi under na Skendera bega i ostane 2:0. I čekam Angelse za isplatu i oni gube 1:3 2 auta kraj devetog ininga, izjednače na 3:3 i na wild pitch dobiju 4:3, ko prati bejzbol zna o čemu pričam :D neviđena sreća. jedino sam bate uhvatio rutinski 0-2

Edited by theanswer
Link to comment

Nocas je MLB fino dosao, kada sam i ja bio skeptican. Prodjose oba dabla. Ja sam samo na Cardinalsima imao preokret, od 0-3, 4-3, no ne tako dramaticno kao kod tebe.. Jos kada bi fudbal poceo da dolazi bolje.

 

Nista lepse nego kada cekas pobedu domacina i docekas neki walk-off preokret. Verovatno najlepsi osecaj u kladjenju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Za mene je najlepši osećaj u klađenju kad ortak i ja odigramo singl na NBA over i na poluvremenu krenemo da igramo 2k jer je palo toliko poena da ne može da ne dođe na kraju :)

 

Ili kad se kao fol nerviram kad izađe iz koša zadnji šut u četvrtini gde je palo već 66 poena 

Edited by theanswer
Link to comment

Nego kakvo je stanje sa online kladjenjem po Srbiji. znam da Mozzart ima onu foru da uplatis sebi na karticu pa posle trosis kredit, ali me zanima da li ima jos neka kladionica nesto slicno?

Link to comment

Online kladjenje (uplatis pa se kladis, isto kao u Mozzartu) imaju i Soccer, Maxbet, Meridian...u ostale kladionice bas i ne zalazim, pa ne znam kakva je situacija.

Link to comment

Online kladjenje (uplatis pa se kladis, isto kao u Mozzartu) imaju i Soccer, Maxbet, Meridian...u ostale kladionice bas i ne zalazim, pa ne znam kakva je situacija.

 

 

Hvala, sad cu da bacim pogled. U zadnje vreme mi se cini kao da Mozzart ima najmanje kvote.

Link to comment

Meridian je u startu imao mnogo veću ponudu za live od Mozzarta, ne znam kakvo je sad stanje u Mozzartu, ne pamtim kad sam uplatio na onu karticu njihovu nešto. Maxbet mislim da ima najbolju aplikaciju za androide

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...