Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

da, bezobrazno visoka kvota na real, posebno poslije mizernog izdanja pimplera u milanu...steta sto sam bio prevelika dojka da stavim vise od 10 ojra, ali ajde, plus je plus.

Link to comment

Glavni deo dosao 3/4. Ne mogu da verujem da na Bolton-Peterborough nije pao drugi u preostalih 85 minuta.Ostalo turbulentno. Oba NHL fixa kvota 1, Tampa trokirala, kao i Tsonga. NBA polovicno.Dovoljno za pokrice, ali nista vise od toga.Danas:Grupa ABayern 2+Chelsea 2+Djokovic 9- 1.setNadal 9- 1.setOklahoma doh1(-9.5)Grupa BToronto 0-5Philadelphia 6+Anaheim 0-5Errani 9- 1.setFerrer 9- 1.setSan Antonio dop>196.5Na 2+ sam hteo da vezem Bayern i Salzburg, ali je drugi odlozen. Ovo je rezervna varijanta.Minus prvi set standardno.NHL tezak za tipovanje veceras. Ne vidim neki fix. Underi na osnovu tekucih trendova. Over na tradiciju.Oklahoma bi trebala lagano do pobede. Nakon 2 undera Sunsa, ocekujem over veceras(ne mogu da sutiraju gore od ovog).

Link to comment

Uspeo sam ponovo da ispadnem jako glup. Poceo kineski plejof, skinuo sam sva 4 para kako treba ali vezivao sve u dublovima sa ovim jebenim Barakom, i urnisali me jebeni Filipinci na svim tiketima jer su pukli 25 razlike a ja imao od cistog keca do hendikepa +11.5 :isuse: Da sam igrao samo 4 Kineza, mogao sam uzeti opet 6300 na 500 kao pre par nedelja ali ne, pravio se pametan i na kraju -15 evra...

Link to comment

naajs, bravo! :)bemliga, ja nikad ne igram ove 2-3 i slicne igre na golove - "ne javlja mi se" to nikad. "javlja mi se" vazda 3+, cak i kad sve statistike, tradicije i zdravi razumi govore da ce bit 0-0.nikad necu zaboravit kako me raspali arsenal (mada u to vrijeme nije bio raspao, ima tome 5-6 godina) jednom bacio na 3+ protiv nekog nizeligasa u kupu - bilo je 1-1 poslije 15 minuta, i onda nista do kraja, iako je arse imao cudo bozje sansi, pogadjao precke, stative itd.i onda su klosari dali gol otprilike u 20. sekundi produzetaka, i do kraja natrpali ove nesrecnike nekih 5-1. kako sam ih samo mrzio tada... :D

Link to comment

Hvala, kolege. :)Ovu kombinaciju fiks i 2-3 igram ponekad jer su kvote dobre (od kladionica koje pratim, najvise su u Socceru). Obicno stavim dve na tiket i dodam neki X ili jos par utakmica, ali ovog puta sam dodao Boku.

Edited by Nesh
Link to comment

Sad videh tamo da je utakmica Naval - Leixoes preuzela ulogu Urugvajaca od pre neki dan. Iz 2 u 1 je u Mozzartu 12.00, Socceru 3.0, a u Maxbetu nema.Pogledam njihov medjusobni odnos i vidim da su u prvom delu odigrali 4:3 iz dvojke.Hm...ako cemo se drzati "pravila", onda ce sigurno da bude i 7+ . Kvota na 7+ u Socceru je 45.00. Malo li je? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...