Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pa znam ali da stavim tipa 5k na x2 dobar sam 3soma. Uvek sam mrzeo to branjenje, a juce dok sam pravio tiket uopst nisam obratio paznju da se tekma igra u pon :isuse:

Link to comment

čekaj malo do početka utakmice, manja je kvota na keca, moguće je da pada još jer će ljudi da jure keca, pa ti čekaj da poraste na x2. u meridianu je trenutno 1,65

Link to comment

Svakako cu cekati do sedmice, a mozda zabodem i live pa vidim kako stoje stvari.

Prvo kolo je, do sad su dosla 3 keca i jedna dvojka plus 1 mec je otkazan.

Link to comment

Korner za domace i 1:1. Ajmooooooo

 

Inace na Mozzartu je uzivo 2 1.55 sto mi deluje kao puno, a prateci statistiku deluje da ih je Alborg sabio prvo poluvreme.

Link to comment

MLB 1/3. Ne bas lepi rezultati sinoc. Over u Detroitu je dosao u 8. iningu, nakon sto su Tigersi okrenuli. Neocekivana gomila poena, na oba meca koja odigrah under. To narocito vazi za Washington-NY Mets, gde se nije ocekivalo vise od 3-4 runa. Pfff, nadam se da ce biti bolje danas. Mogao bi i MLB poceti da dolazi malo logicnije. Znam da ne moze doci sve, ali bar u nekom zadovoljavajucem procentu. Cileanska Apertura krece tokom vikenda, pa ce biti lakse uzeti novac(na golovima naravno).

 

 

Fudbal

 

Lincoln Red Imps-Midtjylland 3+

 

Vardar-APOEL w2

 

Milsami-Ludogorets w2

Maccabi Tel Aviv-Hibernians 3+

Zalgiris-Malmo w2

 

Kvote, 1.55, 1.50, 2.18.

Midtjylland je zakazao na prvom mecu i dobio samo 1-0. Domacin je mnogo slabija ekipa, dolaze iz Gibraltara, te je vreme da ih neko napuni. APOEL se nije proslavio prosle nedelje i danas im je potrebna pobeda ili neresen ishod sa golovima za prolaz. Ludogorets juri pobedu. Malmo slicno kao APOEL, dok se Maccabi obrukao na Malti i sve osim njihove sigurne pobede u revansu je senzacija. Potonji tiket stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Bayern 3+, Hoffenheim 3+, Leverkusen 3+, PSV 3+, Barcelona 3+, Man Utd 3+. Kvota 10.42.

 

 

MLB

 

Detroit-Seattle >8.5 (Greene-Walker)

 

Chicago White Sox-St. Louis <7.5 (Rodon-Wacha)

 

San Diego-San Francisco 2 (Despaigne-Heston)

 

Kvote, 1.60, 1.95, 1.75.

Greene nije nastupao protiv Marinersa. U sezoni, 4-7, 6.32 ERA. Walker, 0-0, 7.50 ERA, protiv Detroita. Do sada, 7-7, 4.84 ERA. Greene kod kuce, 2-3, 4.65 ERA; vece, 2-4, 6.52 ERA. Walker u gostima, 5-4, 5.47 ERA; noc, 6-4, 4.87 ERA. Trend forme, Greene, 0-3, 12.00 ERA; Walker, 1-1, 5.82 ERA. Greene je pustio minimum 4 poena, na poslednjih 5 nastupa. Walker je nakon sigurne serije startova, vezao dva losa izdanja. Protiv Tigersa, 7. jula, je primio 5 poena, tokom 6 ininga. Greene je imao period proveden na AAA nivou, pre starta protiv Twinsa. Nastavio je po starom, uz 7 primljenih runova, tokom nepunih 5 ininga. Detroit je i dalje jedan od top over timova. Vidim da je na netu granica vec otisla na 9.5.

Rodon nema startova protiv Cardinalsa. Za sada, 3-2, 3.80 ERA. Wacha bez iskustva protiv White Soxa. Dosadasnji deo sezone, 10-3, 2.93 ERA. Rodon kao domacin, 3-1, 2.87 ERA; nocni mecevi, 2-1, 4.24 ERA. Wacha u gostima, 6-2, 3.14 ERA; vecernji termin, 6-2, 3.52 ERA. Poslednja 3 starta, Rodon, 0-1, 3.94 ERA; Wacha, 1-0, 3.32 ERA. Duel odlicnih under ekipa(domacin 52-34, gost 53-36, kada je rec o odnosu undera i overa, gledano u odnosu na standardnu granicu). U sezonskoj seriji je 2-0 za White Soxe; over/under 1-1. St. Louis dosta losije udara protiv levorukih picera(D-.264;L-.224), pa i to govori u prilog minusa. 

Despaigne, 2-0, 0.91 ERA, protiv Giantsa. Ukupno, 3-6, 4.64 ERA. Heston, 1-1, 5.63 ERA, protiv san Diega. Na nivou sezone, 9-5, 3.39 ERA. Despaigne na Petco Parku, 2-3, 4.36 ERA; uvece, 3-4, 4.95 ERA. Heston na strani, 5-1, 4.44 ERA; nocu, 6-2, 2.45 ERA. Tekuci trend, Despaigne, 0-1, 3.55 ERA; Heston, 1-0, 1.80 ERA. Nakon serije poraza, San Diego je vezao 5 pobeda. San Francisco ima 7-3 skor, na prethodnih 10 utakmica. Niz od 6 pobeda im je prekinut nocas, na prvom mecu tekuce serije, u 2-4 porazu. Despaigne baca solidno, ali je Heston ipak u boljoj formi. San Francisco i dalje solidno zaostaje za Dodgersima, te im nova serija poraza nikako ne bi trebala.

 

Treci singl odigrah opreznije.

Prateci tiket, Tampa 2, LA Dodgers 2, Pittsburgh 2, Milwaukee >7.5, LA Angels <7.5. Kvota 16.54.

Link to comment

Ćorić - Granollers 1

Milsami - Ludogorec 2

Dila Gori - Partizan  -3.5

@2,94

 

Maccabi - Hibernian 1/1

Vardar - Apoel -3

Žalgiris - Malmo X2

Crusaders - Skenderbeu 2+

@3,53

Link to comment

čekam đorđi za dobre pare, ona napravi brejk, servira za meč i napravi tri duple greške :lolol: napravila ih bar 20 do sada.

 

sad dve brejk lopte ima i... četiri puta zakuca loptu u aut. ovo je nadrealno jbt

Edited by Malvo
Link to comment

Kakvi glupi rezultati CL kvalifikacija(ponovo). :isuse:

Vardar se pobrinuo da na trecem tiketu bude samo povracaj. Mydtjylland, jedino da je pao neki dogovor, pa da ne moze doci 3+ na oba meca.

Link to comment

Odigram danas jedan cisto za pracenje

 

Partizan

Molde

Apoel

Crusaders

 

Sreca da me je sjebao vec Molde ne bih voleo da sam pukao zbog Vardara u zadnjem minut. 

 

 

I naravno zbog sitne ponude (probrao svega pet meceva) resim da danas ipak preskocim PPX koje obicno jurim kroz sistem ma redje kroz fix. I naravno dodje svih pet...

 

EDIT: preokrenuli Skenderbezi sa igracem manje 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...