Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da nisam na pauzi sa kladjenjem sigurno bih zategao na Novaka danas. I pobedu po 1.8 i hendikep setove-1.5 po 2.4.  Mislim da su sve ovo poklon kvote i da ce nas Novak sve iznenaditi dominantnom pobedom

Link to comment

Ma meni juce bio rodjendan pa sam morao, a i stvarno je bila nerealno velika kvota. Inace sam dosta proredio igru u zadnje vreme, igram za 200din ove indijanske meceve da bih ubio vreme a kad nesto naizgled dobro uvrebam onda odigram od 1000-3000 i to je to. I bolje prolazim otkad igram manje, sto bas i nema logike ali eto :D

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 3/3. Cileanci dodjose ok. Kvote su bile dobre, te su i dva pogotka bila dovoljna za plus. Mozda sam trebao odigrati samo U. de Chile i U. Catolicu, no tesko je suzdrzati se. MLB ponovo odlicno izabrah. Lagani underi na Cleveland-Oakland, odnosno Texas-San Diego. San Francisco je poceo tvrdo, te resio mec u jednom iningu. Srecom te Casilla nije prodao mec, pri pokusaju zatvaranja. Trebao sam praviti kraci kombo, no dobro, zadovoljan sam i ovako.

 

Danas sledi ocekivani dan odmora. Odigrah fudbalski i teniski tiket za pracenje.

Evo fudbalskog, Club Brugge 2+, Sillamae Kalev 2+, Kalju Nomme P/K2, Flora P/K2, Union Berlin w2, Luzern 2+, Hammarby w1, Mansfield P/K2, Leiknir 2+, Haukar 3+, Breidablik 3+. Kvota 11.76.

Link to comment

nevezano za tvoj tiket danas, tomić je jedno od većih đubradi koje su ikad uhvatile reket u ruke. koji je to ološ. uz rajana harisona. samo što je tomić ipak bolji igrač od ovog debelog smrada.

Edited by theanswer
Link to comment

Tomic je i bio najslabija karika danas, ali sam ipak ocekivao da nece imati problema. Ali prvo se muci Dzonson, koji je trebalo da dobije rutinski 2-0, pa onda Tomic izbriljira, da bi na kraju Karlovic u drugom setu ispustio mec loptu na svoj servis. U dve ipo nedelje izgubih zaradu od prethodna tri meseca. Sreca te za par dana idem na odmor, pa cu malo da odmorim dve nedelje. Mozda odigram ponesto u onoj meri koliko stignem da ispratim ponudu.

Link to comment

Fudbal

 

Midtjylland-Lincoln Red Imps 4+

 

APOEL-Vardar P/K1

Ludogorets-Milsami 2+

Hibernians-Maccabi Tel Aviv w2

Molde-Pyunik 2+

 

Kvote, 1.40, 1.71.

Tim iz Gibraltara je nekako prosao prvu rundu i sada je vreme da ih Midtjylland napuni. Probah i 7+, za 10% glavnog singla. Ako odigraju ozbiljno, mogu im dati desetak komada, bez problema. APOEL bi trebao biti zicer, dok Maccabi odigrah opreznije. Ludogorets i Molde na golove, dva komada valjda nece biti preveliki problem. Midtjylland na golove ima samo u Meridianu; drugi tiket je iz Mozzarta.

 

Probah prateci fudbalski i teniski tiket ponovo, mada je to cista sreca, cak i sa mojom igrom na vinere i 2+, 3+.

 

Kod MLB All-Star meca sam se dvoumio, da probam poene, no kod nas stavise granicu na 7.5, a to mi vec nije za igru.

Link to comment

Ja sam HJK uzeo X2, ali još je rano za slavlje.

 

Midtjylland - Lincoln 5+

Skenderbeu - Crusaders Hc1

@3,99

 

Skenderbeu - Crusaders 1

Molde - Pyunik 1

Ludogorec - Milsami Hc1

Partizan - Dila Gori 1

@3,68

 

Jedinica na Albance prije 2 dana bila 1,80, danas palo na 1,40 :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...