Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kairat  - Zvezda 1X @1,43

Vojvodina - MTK under 2,5 @1,65

Omonia Nicosia - Dinamo Batumi HC1 @1,50

Elfsborg - Lahti 1 @1,30

AIK - Vaasa 1 @1,20

Nomme Kalju - Aktobe 2 @1,55

Link to comment

MLB 1/2, tenis 1/2. Oakland je usao u hendikep, kada sam vec bio digao ruke od njih, u 9. iningu. Mec u Washingtonu odlozen, taman za prolaz tiketa. Jos jedna kanonada na Kauffman Stadiumu, neverovatno. Archer je bacao za Tampu, te je ovakva gomila poena tim pre neocekivana. Nije vredelo sto su Angelsi ponovo dobili. Tenis je mogao bolje. Simon je prevara kao i obicno. Ocigledno je ono protiv Berdycha bilo slucajno(ili je ovaj bio povredjen). Murray lako iskontrolisao mec, kao i Djokovic. Tja, moglo je i bolje. MLB kombo je ponovo pao na jednom paru, Oriolesi izgubise, cim je Jimenez izasao.

 

 

Fudbal

 

Inter Baku-Laci w1

Kalju Nomme-Aktobe w2

Omonia-Dinamo Batumi P/K1

 

Slovan B.-College Europa 4+

Rosenborg-Vikingur 3+

Vaduz-La Fiorita 4+

 

AIK-VPS 2+

Apollon-Saxan 2+

Lusitanos-West Ham 3+

Randers-Sant Julia 3+

Zilina-Glentoran 2+

 

Kvote, 1.49, 1.61, 1.69.

Revans mecevi EL kvalifikacija. Iskombinovah slicno, kao prosle nedelje(uz nadam se bolji ishod). Odigrah i sistem sa mecevima gde se ocekuje dosta golova(Slovan B. 7+, Vaduz 7+, Rosenborg 5+, 7+, Randers 6+, 7+).

 

Prateci tiket, Zvezda 2+, Debrecin 2+, Elfsborg P/K1, Shakhter S. P/K1, Beroe 2+, Hajduk Split P/K1, Lokomotiva Z. P/K1, Trnava P/K1, Koper 2+, Aberdeen P/K1, Rabotnicki w1, Slak w1, Vojvodina w1, St. Johnstone w1. Kvota 7.48.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-St. Louis <7.5 (Locke-Carlos Martinez)

 

Miami-Cincinnati <7.5 (Jose Fernandez-Lorenzen)

 

Minnesota-Detroit 2 (Pelfrey-Price)

 

Kvote, 1.70, 1.75, 1.65.

Locke, 2-2, 3.82 ERA, protiv Cardinalsa. U sezoni, 5-4, 4.15 ERA. Martinez, 0-2, 6.23 ERA, protiv Piratesa. Do sada, 9-3, 2.70 ERA. Locke na PNC Parku, 3-2, 2.64 ERA; vece, 4-3, 4.16 ERA. Martinez na strani, 5-2, 2.73 ERA; noc, 6-3, 3.54 ERA. Forma startera, Locke, 1-1, 1.59 ERA; Martinez, 2-0, 2.29 ERA. Cardinalsi vode 4-2 u pobedama, u sezonskoj seriji. Isti je i under/over odnos. Treba reci da su oba overa dosla u Pittsburghu. Obe ekipe su prilicno dobre za minuse do sada(to narocito vazi za Cardinalse). Bitna serija u borbi za vrh divizije.

Fernandez, 0-1, 5.73 ERA, protiv Redsa. Solidan prvi start, nakon duge pauze, 1-0, 4.50 ERA. Lorenzen je dobio jedini start protiv Marlinsa, 21. juna, uz 2 pustena runa, tokom 7 ininga. Fernandez je delovao spremno, na prvom startu u sezoni, Lorenzen na gostovanjima, 2-1, 2.89 ERA; uvece, 2-2, 4.15 ERA. Miami je 5-5, 10 meceva unazad(imaju 4 vezana poraza); Cincinnati 4-6. Prado i Stanton i dalje fale kod Marlinsa, te je napad u ocekivanom padu. Ofanziva Redsa nije mnogo bolja, te ne bi trebalo biti previse poena. 

Pelfrey, 3-4, 4.37 ERA, protiv Detroita. Za sada, 5-5, 3.94 ERA. Price, 7-3, 2.42 ERA, protiv Twinsa. Ukupno, 8-2, 2.54 ERA. Pelfrey kao domacin, 3-1, 1.80 ERA; nocni mecevi, 4-3, 3.22 ERA. Price u gostima, 5-1, 1.86 ERA; nocni termin, 6-2, 2.90 ERA. Trend forme od 3 starta, Pelfrey, 0-2, 9.95 ERA; Price, 2-0, 2.75 ERA. Minnesota ima 6-4 skor, na prethodnih 10 utakmica, Tigersi 5-5. Napad Detroita funkcionise prilicno dobre i nakon Cabrerine povrede. U sezoni je 7-2 za Detroit u pobedama. 

 

Prateci tiket, Chicago White Sox 1, Seattle 1, LA Dodgers 1. Kvota 3.98.

 

Druga nedelja W ne dolazi najbolje, te odigrah samo tiket za pracenje, Muguruza fix, Mattek-Sands/Bryan fix, Serena fix, Hingis/Paes fix. Kvota 4.82. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Kad znam da ne treba, kad sam se 100 puta opekao na nase klubove... i opet odigram. Sta da pozelim ruzno sebi, ne znam :)

 
Zvezda, tim golovi:
2+ @2.45
u oba @3.9.5
3+ @6.2
 
2-2 @4.6

2-2&2+prvo @9.5

 
Prvi tiket je najvazniji, ostalo sitnije.
Link to comment

odigrao keca na 2,7 i 1x na 1,5 za jaču uplatu

 

igrao uživo na 2:0 na 2,10 hendikep 2,0 i majmuni naprave penal, dal je i bio pitaj boga, al mogli su da daju treći jedno deset puta i onda ih na kraju boleo kurac. dobar je plus ali neka ga popuše i igrači kairata uz ove nesretnike iz zvezde

 

glupi crnac iz špica je najgori realizator ikada

Edited by theanswer
Link to comment

Kakvi metiljavi mecevi kvalifikacija za EL danas. Postase i ove ekipe iz San Marina i Andore sila, kada solidni timovi ne mogu da ih natrpaju. :isuse:

Link to comment

Partizani Tirana - Stromsgodset, Tirana +0.5 @2,13

Gabala - Dinamo Tbilisi, Gabala -0.5 @1,85

Aberdeen - Shkendija, Shkendija +2 @1,65

Omonia - Dinamo Batumi, over 2.5 @1,95

Lokomotiva ZG - Airbus, over 3.0 @1,70

 

Očekujem da će kvota na cigane da pada do početka meča, pa možda dodam Kairat DNB..u zavisnosti koliko će skočiti na njih.

+0,20

Taman kad sam pomislio da mi je falio samo jedan gol Omonie za čišćenje, mrtvi Stroms daje gol u zadnjoj sekundi

Traume imam od zaustavnog vremena

Naravno, Kairat nisam igrao, haos mi bio u kancu ceo dan (što sam i očekivao pa sam još jutros ovo odigrao), ali verujem da ih svejedno ne bih odigrao, jer vidim da kvota posle nije nešto rasla.

 

Biće bolje...valjda

Link to comment

E moj timy na koga si ti nasao da igraš.

Magarac. Za kaznu, do dalnjeg nema kladionice. Imam nekih 500 din na racunu, to cu da spicim prvom prilikom i cao :(

Link to comment

Ja cu vala da odigram na nekom tiketu. 6.00 u Mozzartu (da uzme set 2.25), Meridian 5.50 (2.10), ostali koje pratim jos nemaju kvote. Sanse su minimalne ali kvota odlicna i moram da probam.

Link to comment

3-0 bi trebalo lagano da dođe, ali ako opet bude izvodio besne gliste, možda mu ovaj i uzme set.

 

sve zavisi od đokovićeve glave, nema tu mnogo do tenisa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...