Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Izvesce kombinovane sastave, ovo sam odigrao cisto da ispratim.

Ja imam sledece nedelje, potencijalni dan odmora, kada bude MLB pauza oko All-Star meca(ponedeljak verovatno). :lolol:

Link to comment

U Meridianu 2.35 da Cilic uzme set (u Maxbetu 2.10). Probacu na nekom tiketu, mislim da nije losa kvota, a ne bi bilo nikakvo cudo da dodje.

Edited by Nesh
Link to comment

Igram često undere na žensku košarku, ovo u20 prvenstvo, ali uživo kada vidim nerealne granice. I tako sad odigram Italija-Belgija under 106,5 negde na sredini treće i ide sve jako lepo, rezultat 46:41 na minut do kraja kad ne lezi vraže Belgija pravi 5:0 i dolazi do izjednačenja što je za ovu utakmicu ekvivalent 25:0 serije za 3min u muškoj košarci. Srećom Italijanke iz odbojke pogađaju uz zvuk sirene i izbegavam produžetak. Ne znam zašto sam vam ovo napisao, trebao mi ventil :D

Link to comment

Sve je stresnije i dinamicnije za kladionicare od fudbala, mnogo brze se sve odvija i mnogo cesce se desavaju preokreti. Fudbal je dobar samo za igrati tikete i singlove sa golovima i to je to, nista vise.

Link to comment

Jbg, on mi je bio fiks dana. Ni jednog trnutka nisam sumnjao u njegovu pobedu. Sa druge, verovao sam da ce Novak i Federer da dobiju 3-0, ali nisam imao muda da odigram jer sam u losoj seriji. To je ono kad pocnes da promasujes, pa izgubis hrabrost da igras sve sto bi inace igrao i pocnes da pravis sve losije izbore. Ali nema veze. Cekam 2-3 dobra vezana dana i sve ce da dodje na svoje mesto.

Link to comment

Partizani Tirana - Stromsgodset, Tirana +0.5 @2,13

Gabala - Dinamo Tbilisi, Gabala -0.5 @1,85

Aberdeen - Shkendija, Shkendija +2 @1,65

Omonia - Dinamo Batumi, over 2.5 @1,95

Lokomotiva ZG - Airbus, over 3.0 @1,70

 

Očekujem da će kvota na cigane da pada do početka meča, pa možda dodam Kairat DNB..u zavisnosti koliko će skočiti na njih.

Edited by Godfrey
Link to comment

A zašto bi kvota na CVZ padala, odnosno zašto očekuješ jake uplate na njih ?

Zato što masa random likova misli da je 0-2 iz prve utakmice rezultat iskljičivo ranog crvenog. A i momci "koji crni Kazahstan", "možda Zvezda neće proći, ali će bar dobiti danas" su uspeli da obore kvotu sa preko 3,00 na ovih 2,30-2,40..

Sa druge strane Kairat ne mora da pobedi, pa se ni ne očekuju uplate na njih..

Kad na to dodaš da većina ljudi uplaćuje na dan utakmice, a ovde se očekuje mahom na Zvezdu jer dosta ljudi i ne gleda koja je kvota, ako imaju "osećaj" igraće i na 4,50 i na 1,80 kvotu, onda je izvesno da će kvota do nekog trenutka padati...sve dok se value solidno ne prebaci na stranu Kairata..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...