Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Htedoh da izmalerisem Andersona odigram protiv Djokovica al u Maxbetu nema meca u uzivo ponudi. :blink:

Ja u meridijanu pred početak odigrao po 5.5 na Andersona. Sitno, al sam morao da probam, nije to realna kvota.

Link to comment

Htedoh da izmalerisem Andersona odigram protiv Djokovica al u Maxbetu nema meca u uzivo ponudi. :blink:

Ja sam ga izmalerisao da dobija 3. set 6:4 @13, 7:5 @19 i bilo kojim drugim rezultatom @6. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Poslednji put kad pogledah u Meridianu bilo 3.06, odigrao bih al tu mi prazan racun. Maxbet resio da ne zaradi na meniI. :D

 

Humanisti. :D

Link to comment

Tiltujem, odigrao sam Šarapovu over 22,5 gemova, savetujem da igrate under, easy money

Prođe tenis  :ph34r:

Levadia - Crusaders, over 3.5 @2,20

Link to comment

Zato ih i stavih na sporedni tiket, mada nisu morali da izgube, kada je vec ostalo proslo. Mozda sam i ja bio drcan, kada mi nisu dosta 3 para. Ipak je to MLB, gde nijanse odlucuju. Padovi singlova su me iznervirali malo vise nego obicno. Dominantni startni piceri(Scherzer i Gallardo), u odlicnoj formi, bez neke duge serije pobeda, ostali bez podrske napada. Jedan par da padne, ok; padose oba, sto mi se sigurno nije dopalo. 

Sledi par dana pauze oko All-Star meca, od ponedeljka, valda ce nakon toga dolaziti bolje. Ovo je sport koji se najvise igra po statistici i trendovima i ako dolazi kontra od toga(u vecem procentu), bolje je i da ne igram.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/2, tenis 0/1. Fudbal je prosao rutinski, vec na poluvremenu. MLB je zato neprijatno iznenadio. Scherzer nesiguran, napad ga nije pratio, tesko bi dosao do pobede i da je pustio samo poen ili dva. Udaraci Texasa takodje razocarali. Gallardo ok, ali i je i ovde napad Rangersa trokirao. Prateci tiket je bio blizu, ali se picing Dodgersa ponovo raspao, protiv jednog od najmrtvijih napada. Tenis je ipak najvece negativno iznenadjenje. Sharapova je nekako dobila, dok su braca Bryan izgubili od relativno nepoznatog para. Delovalo je da ce 3/4 doci bez problema, mozda i sve, no bio je prilicno los dan na kraju. Bar se ovaj kilavi W blizi kraju. Prva nedelja je bila odlicna, no ovo sada su vec neverovatni rezultati.

 

 

Fudbal

 

Nista zanimljivo za jacu igru danas, te probah egzibicioni tiket. Cileanski kup ipak nije takmicenje, gde jaci timovi igraju ozbiljno.

Prateci tiket, Palestino 3+, U. Catolica 3+, S. Wanderers 3+, Nublense 3+. Kvota 7.80.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Oakland H2(+1.5) (Sabathia-Kazmir)

Washington-Cincinnati 1 (Gio Gonzalez-Lorenzen)

 

Kansas-Tampa <7.5 (Guthrie-Archer)

Colorado-LA Angels 2 (Rusin-Shoemaker)

 

Kvote, 2.25, 2.76.

Sabathia, 8-11, 4.75 ERA, protiv Oaklanda. U sezoni, 3-8, 5.59 ERA. Kazmir, 8-7, 3.28 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 5-5, 2.56 ERA. Sabathia kod kuce, 1-3, 8.49 ERA; vece, 2-6, 4.85 ERA. Kazmir na strani, 1-3, 4.20 ERA; noc, 3-3, 2.72 ERA. Kada o formi rec, Sabathia, 0-1, 6.50 ERA; Kazmir, 2-1, 1.61 ERA. Oakland je dobio prvi mec ove serije. Nista lakse Yankeesima nece biti ni veceras, kada Kazmir bude na moundu za Athleticse. Sabathia ponovo u krizi. Barem egal mec u najavi, probah hendikep.

Gio, 2-1, 1.83 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 6-4, 4.16 ERA. Lorenzen, 0-0, 2.84 ERA, protiv Nationalsa. U sezoni, 3-3, 3.58 ERA. Gonzalez kao domacin, 4-1, 2.44 ERA; uvece, 3-3, 3.59 ERA. Lorenzen u gostima, 2-1, 2.89 ERA; nocni mecevi, 2-2, 4.15 ERA. Washington neocekivano porazen u tekucoj seriji, 2-3 i 0-5. Na nivou sezone su 0-5 protiv Redsa. Gio bolje baca kod kuce. Ponovicu se kada kazem, da je vreme da dobiju jedan mec protiv metiljavih Redsa.

Guthrie, 9-11, 3.97 ERA, protiv Tampe. Za sada, 6-5, 5.42 ERA. Archer, 0-1, 2.84 ERA, protiv Royalsa. Sezonski bilans, 9-5, 2.18 ERA. Guthrie na Kauffman Stadiumu, 2-2, 3.72 ERA, uvece, 3-2, 4.42 ERA. Archer na strani, 6-1, 1.37 ERA; nocni termin, 5-3, 2.32 ERA. Royalsi su ubedljivo dobili oba jucerasnja meca. Veceras za Rayse baca njihov najbolji starter, pa ocekujem ravnopravniji duel i minus. Tampa je do skora bila jedna od najboljih under igara. Sada su u over seriji i mislim da bi trebalo doci do prekida tog trenda. Imaju odlicnog startra i nepredvidljiv napad.

Rusin nema nastupa protiv Angelsa. Na nivou sezone, 3-3, 4.27 ERA. Shoemaker bez startova protiv Rockiesa. Do sada, 4-7, 4.91 ERA. Colorado je 2-8, na poslednjih 10 meceva, Angelsi 8-2. Shoemaker jos uvek trazi proslosezonsku formu. Protiv NL timova je 2-2, 1.67 ERA. Colorado igra lose, dok Angelsi deluju kao sve ozbiljnija ekipa. Pujols i Trout su u formi, te ocekujem jos jedan siguran trijumf gostujuce ekipe. Tim iz Los Angelesa je dobio 8 vezanih meceva u ovoj seriji.

 

Jeste da Kershaw baca za Dodgerse i da je Philadelphia uzasna, no ovo je MLB, te je kvota 1.20-1.25, neprihvatljiva za igru, makar i u kombinaciji. Uvek moze da se desi da starter ima los dan.

 

Prateci tiket, Baltimore 2, Detroit >7.5, San Francisco PX. Kvota 5.08.

 

 

Tenis

 

Federer >33.5

 

Murray 3-0

Djokovic fix

 

Kvote, 1.75, 1.50.

Nakon dobrog starta turnira, od subote je krenula serija tesko pogodljivih rezultata. Simon je igrao dobro do sada i mogao bi napraviti malo problema Federeru(bar dovoljno za over). Dabl standardno.

.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...