Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @1,71

Troicki

Wawrinka

 

Dabl @1,61

Safarova

Sharapova

 

Dabl @1,62

Govortsova +5,5

Bryan/Bryan

 

 

Herbert/Mahut @1,70

 

 

Dabl @2.03 za dvostruki ulog

Novak 3-0

Federer 3-0

1/5=-4,38  :thumbdown:

Sve je počelo sa epskim raspadom Troickog, pa Safarova gubi oba seta u taj brejku, i tako dalje...  :isuse:

Link to comment

Nesh da probamo sutra na Azarenku mislim vrača se u formu uvek igra sa Serenom i jadnica uvek za dlaku izgubi red bi bio da je sreča jednom pogleda.

Link to comment

Maxbet i Soccer nemaju kvote za sutra, u Meridianu 4.20 na Azarenku (da osvoji set 2.05). Lepa kvota, stavicu na neki tiket da mi ne bude krivo ako se cudo desi.

Edited by Nesh
Link to comment

El Zamalek, 2-0 in-play, under 3.5 @2,05

Krivo mi je što juče nisam prepisao Simona, masa dobrih tipstera je igrala na njega..

Zato danas Khachanov @2,40

Link to comment

MLB 1/2, tenis 1/3. Moji Piratesi dobise nakon walk-off singla 2-1. Ocekivano neugodan mec. Utakmica na Kauffman Stadiumu je odlozena zbog losih vremenskih prilika. Heston odlican(imao je 4 walka, bez posledica), nije pustio run, no Metsi docekase njegov izlazak i izlupase bullpen Giantsa. Jos jedan los teniski dan. Nije se tu moglo nista vise pogoditi. Djokovic iznenadjujuce los, ocekivao sam laganih 3-0. Anderson nikada nije znao da igra protiv top igraca. Da li je Berdych bio povredjen? Neverovatno mi je da ga Simon moze onako pocistiti na travi. Francuz je verovatno najomrazeniji igrac kod nas koji se kladimo. Tiket sa 5 zicera je prosao manje-vise lagano. Cilic je malo kilavio, te priveo mec kraju u 4. setu. MLB deo je doneo mali plus, ali je tenis oterao dan u minus. Ja retko i uzimam novac, u drugoj nedelji GS turnira, mada je ovo bilo previse kilavo.

 

 

Fudbal

 

Folgore-Pyunik P/K2

Shamrock-Niederkorn P/K1

 

Kvota 1.65.

Pyunik se nije proslavio na prvom mecu. Rival je prilicno slab, te ocekujem da ce pokusati da osiguraju prolaz u prvom poluvremenu. Shamrock je odigrao lose drugo poluvreme, na prvoj utakmici, ali nisu primili gol. Kod kuce bi trebali izboriti, makar minimalnu pobedu.

 

 

MLB

 

Washington-Cincinnati 1 (Scherzer-Cueto)

 

Texas-Arizona 1 (Gallardo-Ray)

 

Kvote, 1.65, 1.67.

Scherzer, 0-0, 1.50 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 9-6, 1.82 ERA. Cueto, 6-3, 4.06 ERA, protiv Nationalsa. Do sada, 5-5, 2.84 ERA. Scherzer kod kuce, 4-3, 2.22 ERA; vece, 6-4, 1.97 ERA. Cueto u gostima, 2-4, 3.90 ERA; nocni mecevi, 2-3, 2.98 ERA. Duel vrhunskih startera, koji se nalaze u odlicnoj formi, Scherzer, 2-1, 1.42 ERA; Cueto, 1-1, 2.79 ERA, na poslednja 3 starta. Washington je 6-4, Cincinnati 3-7, 10 meceva unazad. Redsi su sinoc, pomalo neocekivano dobili prvi mec serije, 3-2. Cueto je standardno dobar, no Scherzer ima jos bolju sezonu. U sezonskoj seriji je 4-0 za goste i veceras Nationalsi imaju dobru priliku da prekinu ovaj los trend.

Gallardo, 7-1, 2.12 ERA, protiv Arizone. Za sada, 7-6, 2.56 ERA. Ray, 0-1, 18.90 ERA, protiv Rangersa. Ukupno, 2-4, 2.55 ERA. Gallardo kod kuce, 4-2, 2.23 ERA; uvece, 6-5, 2.85 ERA. Ray u gostima, 2-2, 1.75 ERA; nocu, 1-4, 2.72 ERA. Prethodna 3 nastupa, Gallardo, 1-0, 0.00 ERA; Ray 0-3, 4.58 ERA. Gallardo bi imao bolji odnos pobeda i poraza, da cesto nema losu podrsku. Pomalo cudna stvar, kada se uzme u obzir kvalitet udaraca u njegovoj ekipi. Gallardo ima niz od 29 1/3 ininga, bez pustenog runa. Texas je 4-6, kada je aktuelnom trendu tima rec, Diamondbacksi 5-5. Probah na Rangerse, zbog boljeg startera.

 

Prateci tiket, Yankees <7.5, Pittsburgh PX, LA Angels 2, LA Dodgers 1. Kvota 6.87.

 

 

Tenis

 

Sharapova fix

Bryan/Bryan fix

 

Kvota 1.46

Blizi se kraj turnira, pa je sve teze odabrati dobitnu kombinaciju. Sharapova bi jos uvek trebalo da je prejaka, za danasnju protivnicu. Braca Bryan kao i obicno,

 

Prateci tiket, Muguruza >22.5, Serena >21.5, Radwanska fix. Kvota 5.05.

Edited by Miljenko
Link to comment

Krivo mi je što juče nisam prepisao Simona, masa dobrih tipstera je igrala na njega..

Zato danas Khachanov @2,40

Ma tako je, ne daj Bože da prepišem tenis i da prođe

marš u pičku materinu i šugavi tenis i govna koja ga igraju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...