Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

veće mi je čuđenje kako posle tako osvojenog seta se ovako raspadneš u drugom da ne možeš jedan udarac da pogodiš a trebalo bi da imaš psihološku prednost. 

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 2/3, tenis 0/2. Vecinom zamoran mec za gledanje, Chile-Argentina, bas onakav, kakav ja ne volim, dobre odbrane i trapavi napadi. MLB je dosao dobro. Price izdominirao uz odlicnu podrsku. Cardinalsi i Dodgersi tesno dobise, te je i dabl prosao. Felix korektan. Pustao je dosta ljudi na bazu, ali je primio samo 2 poena. Napad Marinersa ponovo uzasan. Cano i Cruz na stranu, ostatak ekipe je u ofanzivi neverovatno los. Tenis je dosao najlosije od starta W. Federer izgubio set, protiv ispodprosecnog igraca. Porazene Kerber i Kvitova, nepogodljivo. Los dan. Tri najsigurnije stvari padose, srecom te je MLB dosao ok. Vratih dosta para uzetih na Argentina-Paraguay.

 

 

Fudbal

 

Stromsgodset-Viking 3+

 

Bryne-Fredrikstad 3+

 

Bodo Glimt-Rosenborg 3+

 

Libertad-General Diaz 3+

 

Kvote, 1.62, 1.58, 1.45, 1.85.

Norway i Paraguay probrah danas, vecinom prvo. Tu su i prateci 5+, 7+ sistemi, ako se raspucaju.

Prateci tiket, Levanger 3+, Aalesund 3+, Cerro Porteno 3+, Sao Paulo 2+, Flamengo w1, Palmeiras w2. Kvota 8.67.

 

 

MLB

 

Atlanta-Philadelphia <6.5 (Miller-Hamels)

Pittsburgh-Cleveland <6.5 (Cole Salazar)

 

Kvota 3.52.

Miller, 3-1, 2.41 ERA, protiv Philliesa. U sezoni, 5-4, 2.20 ERA. Hamels, 16-9, 3.21 ERA, protiv Bravesa. Do sada, 5-6, 3.22 ERA. Miller na Turner Fieldu, 2-3, 2.22 ERA; dan, 2-0, 2.30 ERA. Hamels u gostima, 3-4, 4.13 ERA; raniji termin, 1-3, 4.65 ERA. Atlanta je losija protiv levorukih picera(D-.258;L-.225), Philadelphia protiv desnjaka(D-.237;L-.258), pa i to navodi na under. Rotacija domace ekipe funkcionise prilicno dobro, dok je napad ocekivano kilav. Philadelphia ulazi u period rekonstrukcije, prilicno je verovatno da ce Hamels biti trejdovan, te mu je ovo dobra prilika da se ponovo pokaze.

Cole nije nastupao protiv Indiansa. Dosadasnji deo sezone, 11-3, 2.20 ERA. Salazar bez startova protiv Piratesa. Za sada, 7-3, 3.80 ERA. Cole na PNC Parku, 5-2, 2.72 ERA; dnevni mecevi, 5-1, 1.66 ERA. Salazar na strani, 4-2, 3.38 ERA; po danu, 3-0, 2.49 ERA. Osim pojednacnog loseg starta, Cole sa Redsima, Salazar protiv Tigersa, vecerasnji starteri retko pustaju preko 3 runa. Jos jedan tesan mec u najavi, lici na minus.

 

Teski parovi za procenu danas(mislim na matchup startera), te probah ovaj dabl, ali za manji ulog.

Prateci tiket, NY Yankees <7.5, Detroit >8.5, LA Dodgers 1. Kvota 5.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bodo - Rosenborg

 
5+ - 3.25
6+ - 5.5
7+ - 11

prvo3+ - 4.5

prvo4+ - 11
prvo GG - 3.8
GG GG - 10.5
 

Sitnije, tj, sve sa racuna, mrzelo me da izlazim, pa sam smanjio da se uklopim. Najvazniji su boldovani. 

Edited by Timmy
Link to comment

Dabl @1,70

Čilić-Isner 10+ prvi set

Federer 3-0

 

 

Kvitova-Janković UNDER 20.5 @1.85

0/2=-2,00  :thumbdown:

Prva nedelja Vimbldona: 11/18 = +0,29  :thumbsup:

 

U oba meča se desilo iznenađenje kada je sve već izgledalo kao siguran prolaz, ali jbg, zato je tenis zanimljiv. Da su došli Federer i Kvitova, ovo bi bila odlična prva nedelja Vimbldona. Ovako, samo mali plus.

Link to comment

Srecom sto nisam video tu granicu na Kvitova-Jelena, trpao bih sigurno. Bas sam mislio da ce Kvitova to rutinski.. Al JJ se nije slagala sa tim :)

Link to comment

srecom dala valerenga gol, pa sam posle poprilicne pauze progurao jedan tiket. doduse, sada nema nekog izbora za golove.

 

miljenko, kad pocinju cileanci? :D

Link to comment

To sam i ja danas gledao. :lolol:

Krecu 24. jula. Ko ce to docekati.

 

Razbranili se golmani na Bodo Glimt-Rosenborg. :isuse:

Prva dva meca dosla lagano 3+, uz 5+ na oba. Gomila promasaja, nije se posrecilo za 7+.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jebeni Rozenborg ima vec 23 suta ka golu (64.min), 12 u okvir. Al ne mogu nikako da ga daju :isuse: A savrseno poceo mec golom Bodea u 3. minutu.

Link to comment

Pocelo je idealno, no ovima se razbranio golman. Jos je domacin masio dve ciste kontre, pored svih ovih zicera Rosenborga.

 

Igram 5+, 7+(sa zarezom), za 10-15 procenata uplate na 3+ singl. Danas prodjose dva meca na 5+, no Rosenborg se upravo pobrinuo za kombo. Prava revija promasaja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Pocelo je idealno, no ovima se razbranio golman. Jos je domacin masio dve ciste kontre, pored svih ovih zicera Rosenborga.

 

Igram 5+, 7+(sa zarezom), za 10-15 procenata uplate na 3+ singl. Danas prodjose dva meca na 5+, no Rosenborg se upravo pobrinuo za kombo. Prava revija promasaja.

aha. dakle dva znaka igras kao singl. ako je neki prosek za 5+ oko 4 - dobijas duplo od uplate. nije lose kao koncept... mada ja bih divljao sa 2/4 i 3/4 sistemima. ako uzmemo da je 4 prosek - onda bi sa 2 pogotka uzeo vise love. 16/6 je ~ 2.7, sto je bolje od 2. da ne pricam ako ulete 3 ili 4. 

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 0/1. Fudbal je krenuo dobro, no nije se zavrsilo najbolje. Na prva dva para je proslo i 5+, mada su po sansama lako mogli i do 7+. Rosenborg se ispromasivao "za sve pare", plus je domacin promasio par zicera. Libertad mi nije bio toliko siguran i na kraju je zafalio jedan gol. Gosti kasno izjednacise. Ne umem da sklopim MLB dablove. U Atlanti lagani minus, u Pittsburghu su piceri pomalo zakazali. Tja, ocekivao sam da ce proci bar i 3+ na Rosenborg, pa ako se kombo posreci, dobro jeste. 

 

 

MLB

 

Pittsburgh-San Diego 1 (Burnett-Shields)

 

Kansas-Tampa 1 (Volquez-Colome)

San Francisco-NY Mets 1 (Heston-Niese)

 

Kvote, 1.62, 2.71. 

Burnett, 4-7, 4.38 ERA, protiv Padresa. Do sada, 7-3, 2.05 ERA. Shields, 0-0, 3.00 ERA, protiv Piratesa. U sezoni, 7-3, 4.14 ERA. Burnett na PNC Parku, 2-2, 1.29 ERA; vece, 5-3, 2.45 ERA. Shields na strani, 4-2, 5.50 ERA, nocu, 4-1, 3.61 ERA. Burnett drzi dobru formu i dalje, 1-1, 2.75 ERA; dok je Shields u padu, nakon serije bez poraza, 0-3, 7.02 ERA. Pittsburgh je 7-3, 10 meceva unazad, San Diego 4-6. Pittsburghu je proradio i napad, u poslednje vreme, te su neugodan protivnik, bilo kojoj ekipi. Burnett je protiv Detroita prekinuo niz od 4 starta bez pobede(imao je slabu podrsku, pa je prolazio bez odluke). Od starta sezone je pustio samo 3 HR, pa cu probati na njega i Piratese danas.

Volquez, 2-0, 2.66 ERA, protiv Tampe. Za sada, 8-4, 3.48 ERA. Colome nije nastupao protiv Royalsa. Ukupno, 3-4, 4.70 ERA. Volquez kao domacin, 5-2, 3.21 ERA; vecernji mecevi, 6-3, 3.93 ERA. Colome na gostovanjima, 2-1, 3.06 ERA; uvece, 3-4, 5.06 ERA. Colome nije zabelezio pobedu, jos od 21. maja. Na njegovih osam poslednjih startova, tim je 0-8. Kansas je 5-5, na prethodnih 10 meceva, Tampa 2-8. Obe udaracke postave, ne previse pouzdane, 5-10 utakmica unazad. Royalsi deluju kao kompletnija ekipa, imaju startera u boljoj formi, pa odigrah na njih.

Heston, 1-0, 0.00 ERA, protiv Metsa. Dosadasnji deo sezone, 8-5, 3.78 ERA. Niese, 1-3, 2.92 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 3-8, 3.90 ERA. Heston na AT&T Parku, 3-4, 3.12 ERA; nocu, 6-2, 2.73 ERA. Niese na gostovanjima, 1-5, 4.02 ERA; nocni termin, 3-6, 3.24 ERA. Heston srece ponovo tim, protiv koga je bacio no-hitter, 9. juna na Citi Fieldu. Giantsi su 3-7, kada je o formi rec, Metsi 6-4. San Francisco je nanizao 6 poraza, svih 6 u gostima, protiv Marlinsa i Nationalsa. Veceras sa Hestonom na moundu, je dobra prilika za prekid ove lose serije.

 

Dabl stavih u grupu opreznih tiketa.

Prateci tiket, Washington 1, Cleveland <6.5, Chicago White Sox 1, Seattle >6.5. Kvota 8.24.

 

 

Tenis

 

Djokovic 3-0

 

Sharapova fix

Cilic fix

Bryan/Bryan fix

Murray fix

Federer fix

 

Wawrinka fix

Berdych fix

 

Kvote, 1.45, 1.55, 1.65.

Sada ima manje meceva, gde bih smeo probati hendikep. Djokovica odigrah na taj nacin, ipak Anderson nije na tom nivou. Berdych ima 4-6 protiv Simona, mada bi na travi trebao biti u prednosti. Goffin igra dobro, ali je Wawrinka trenutno jedan od najboljih igraca. Tiket sa 5 parova cine najveci ziceri.

 

Prateci tiket, Troicki fix, Safarova fix, Bacsinszky fix, Serena >20.5, Azarenka fix, Wozniacki >21.5. Kvota 10.65.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...