Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Obožavam ovaj period godine, evro kvalifikacije, period najvećeg broja dnevnih betova, ali i  najvećih uplata..pa idemo

 

Shirak - Zrinjski, Zrinjski DNB @1,93

Aktobe - Nomme Kalju, Aktobe to win to nill @ 1,83

Flora - Rabotnicki, Rabotnicki +0.5 @ 1,72

Olimpik Sarajevo - Spartak Trnava, Spartak Trnava 0.0, -0.5 @1,70

College Europa - Slovan Bratislava, Slovan to win to nill @1,90

Domzale - Cukaricki, Cukaricki 0.0, +0.5 @1,70

Crvena Z. - Kairat, Kairat +1 @2,09

 

Evro kvalifikacije su jedini period kada odigram neki kombo (tiket, narodski), ne više od 3 para sa manjim kvotama, ali sa najvećom uplatom u toku godine, koja je totalno van BRM, što je ok jer i onako to ne uplaćujem od novca koji mi služi za klađenje, tako da taj combo svakako neće ući u statistiku, došao, ne došao..

Pošto ću baš jako odigrati moram još malo da proanaliziram pa pišem kasnije:)

Edited by Godfrey
Link to comment

MLB 2/3, Tenis 2/3. MLB dobro procenih. Oriolesi dobise, nakon loseg pocetka meca. Houston se ne sali, okrenuse sinoc, ali je mec srecom ostao u okviru hendikepa. San Francisco je vodio do 9. ininga, a onda je Casilla pustio 3-run HR za preokret. Dobro je sto to odigrah slabije. Cilic i Anderson su me nervirali do kraja, no najbitnije je da je proslo. Serena me je ponovo oborila. Na nju je pao i lep kombo, smor. Nije se posrecilo da danas pokusam i trece prebacivanje. Uzeh nesto na kraju, mada je moglo i bolje.

 

 

Fudbal

 

Brondby-Juvenes Dogana 4+

College Europa-Slovan B. 3+

West Ham-Lusitanos 4+

 

Vikingur-Rosenborg 2+

La Fiorita-Vaduz 2+

Glentoran-Zilina w2

Skendija-Aberdeen w2

 

Kvote, 1.73, 1.46.

EL kvalifikacije, te odabrah par stvari.

 

Prateci tiket, Jagiellonia P/K2, Omonia w2, Neftchi 2+, Randers 3+, AIK w2, Debrecin 2+, Hajduk P/K2, Sheriff w1, Apolon w2, Stromsgodset P/K1, Lokomotiva Zagreb w2. Kvota 5.47 ERA.

 

 

MLB

 

Atlanta-Washington 2 (Banuelos-Scherzer)

 

Miami-San Francisco PX (Jose Fernandez-Cain)

NY Mets-Chicago Cubs PX (Jacob deGrom-Arrieta)

 

Kvote, 1.47, 2.56.

Banuelos ce veceras imati svoj MLB debi. Scherzer, 1-2, 4.13 ERA, protiv Atlante. U sezoni, 9-5, 1.79 ERA. Scherzer na strani, 5-2, 1.40 ERA; vece, 6-3, 1.95 ERA. U odlicnoj je formi, 3-0, 0.69 ERA, na prethodna 3 nastupa. Skor u seriji je 1-1. Atlanta je 4-6, 10 meceva unazad, Nationalsi 8-2. 

Na Marlins Parku imamo duel picera koji su imali dug period oporavka. Fernandez je imao operaciju(cuveni Tommy John zahvat), maja prosle godine i deluje spremno(bar na probnim mecevima). Nije nastupao protiv Giantsa. Cain je operisan nakon prosle sezone i trebalo je vremena da pripremi rame za sezonske napore. Protiv Marlinsa je, 6-4, 3.20 ERA. U seriji je neocekivanih 2-0 za Miami, starteri nisu dugo nastupali, te probah prvu devetinu X.

Jacob, 0-1, 7.20 ERA, protiv Cubsa. Do sada, 8-5, 2.15 ERA. Arrieta, 1-1, 2.03 ERA, protiv Metsa. Dosadasnji deo sezone, 7-5, 2.94 ERA. Jacob deGrom kao domacin, 5-1, 1.33 ERA; dan, 4-0, 0.74 ERA. Arrieta u gostima, 5-1, 2.58 ERA; dnevni mecevi, 3-3, 2.91 ERA. Vecerasnji starteri su u odlicnoj formi, Jacob, 1-1, 1.21 ERA, Arrieta, 1-1, 2.14 ERA, kada je rec o trendu od 3 meca. Tesan mec u najavi, pa i ovde probah pocetak gde niko nece imati prednost.

 

Dabl odigrah za manji ulog. Prateci tiket, Detroit >7.5, Texas H2(+1.5), Oakland 1. Kvota 4.22.

 

 

Tenis

 

Federer 3-0

Berdych fix

Kvitova fix

 

Kvota 1.89.

 

Prvo sam hteo 5 meceva bez hendikepa, no nisam uspeo skupiti 1.40 kvotu, pa sam odustao. Na kraju stavih Federera u hendikepu, on obicno lako resava servere.

 

Prateci tiket, Giorgi fix, Seppi fix, Bacsinszky fix, Lisicki fix, Jankovic fix, Troicki fix, Dolgopolov 10+ 1. set, Tsonga 3-0. Kvota 4.71.

Edited by Miljenko
Link to comment

Obožavam ovaj period godine, evro kvalifikacije, period najvećeg broja dnevnih betova, ali i  najvećih uplata..pa idemo

 

Shirak - Zrinjski, Zrinjski DNB @1,93

 

 

Kako je mrtvi Zrinjski uspeo biti favorit u uvek neugodnoj Jermeniji? Sad je lako biti general, ali jel Zrinjski se to kao nešto pojačao ili šta? Ja odigrao keca na 1:0 oko 30og minuta bila 1,55 kvota, što mi bilo insane. Znam sad da je naknadno kurčenje sa moje strane, ali ne vidim logiku ove kvote. 

Link to comment

Kvote kada su otvorene Shirak je bio favorit, kvota 1,46.

Do početka utakmice tržište je tako reagovalo da je pred početak Zrinjski bio favorit.

 

Mislim da tržište ne greši, ali eto, ne dolazi uvek očekivano.

Link to comment

Kvote kada su otvorene Shirak je bio favorit, kvota 1,46.

Do početka utakmice tržište je tako reagovalo da je pred početak Zrinjski bio favorit.

 

Mislim da tržište ne greši, ali eto, ne dolazi uvek očekivano.

 

Ne pratim bosanski fudbal, znam da se Sarajevo pojačavalo dosta prošle sezone, pa reko možda je i Zrinjski dobio nekog šeika™

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...