Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, MLB 2/3. Dva tesna prolaza na fudbalu. Na Mjondalen-Sandefjord, treci gol je pao 84. minutu. Od Valerenge sam se oprostio na poluvremenu. Odmah su poveli u nastavku, da bi gosti izjednacili u 81. minutu, te dosli do pobede u nadoknadi vremena, nakon fine kontre. Greinke savrsen. Preko potrebno zbog metiljavog napada Dodgersa. Samardzija je kontrolisao udarace Detroita, do 8. ininga. Rezultat 0-4, izgledalo je da je mec resen. Victor Martinez udara 3-run dabl za izjednacenje, da bi Tigersi dosli do pobede u 9. iningu. Hernandez odlican, no cim je izasao Angelsi poravnjavaju i kasnije dolaze do pobede. Mozda je Felix mogao ostati jos jedan ining. Bumgarner je odmah na startu meca, primio 2 poena, ali ga je napad ispratio kasnije. Tja, kombo je bio blizu, no nije se posrecilo. Lep dan, nakon bangavog perioda.

 

 

Fudbal

 

Chile-Peru 2+

 

Kvota 1.43.

Evo meca gde bi trebalo biti golova, no naplasise me neefikasnim utakmicama na Copa America, pa odigrah opreznih 2+. Tu je naravno i sistem 4+, 7+, za sicu.

 

 

MLB

 

Baltimore-Texas >8.5 (Norris-Wandy Rodriguez)

LA Angels-NY Yankees >7.5 (Wilson-Sabathia)

 

Kvota 3.24.

Norris, 2-0, 5.91 ERA, protiv Rangersa. Do sada, 2-6, 6.70 ERA. Rodriguez, 0-1, 5.87 ERA, protiv Oriolesa. U sezoni, 4-3, 4.06 ERA. Norris kod kuce, 1-1, 7.97 ERA; vece, 0-3, 6.66 ERA. Rodriguez na strani, 4-0, 2.28 ERA; nocni mecevi, 3-3, 4.86 ERA. Baltimore bolje udara protiv levaka(D-.254;L-.272), Texas protiv desnorukih picera(D-.249;L-.236). Rodriguez u padu forme, 1-1, 6.75 ERA, na poslednja 3 starta. Oriolesi su 7-3, na prethodnih 10, Texas 2-8. Cini mi se da je ovo dobra prilika, za budjenje gostujuceg napada. Puno odlicnih ofanzivaca na danasnjem mecu, te probah over.

Wilson, 4-4, 3.41 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 5-6, 3.92 ERA. Sabathia, 9-8, 3.97 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 3-7, 5.65 ERA. Wilson kao domacin, 3-3, 4.44 ERA; vecernji termin, 4-4, 3.18 ERA. Sabathia na gostovanjima, 2-4, 4.19 ERA; nocu, 2-5, 4.84 ERA. Nakon par solidnih nastupa, Sabathia je izlupan od strane "mrtvih" Philliesa. Granica nije previsoka, i ovde imamo puno dobrih udaraca, te mislim da je over ok opcija. 

 

Nisam se mogao odluciti, singlirati nesto od ovoga ili ne, pa odigrah samo dabl za manji ulog(dobitak).

 

Prateci tiket, Boston >8.5, Houston >7.5, Oakland >7.5. Kvota 5.99.

 

 

Tenis

 

Azarenka fix

Isner fix

Sharapova fix

Wawrinka fix

 

Djokovic 3-0

 

Serena 9- 1. set

Nishikori fix

 

Kvote, 1.44, 1.50, 1.56.

Prvi tiket bi trebao biti zicer. Djokovic je ipak dosta bolji igrac i ocekujem da od starta krene jako. Retko ce se naci ovako dobra hendikep kvota na njega. Nishikori se valjda dovoljno oporavio, Serena standardno.

 

Prateci tiketi, Kokkinakis 10+ 1. set, Raonic 10+ 1. set, Anderson 10+ 1. set i Cilic 3-0, Goffin fix, Kyrgios fix, Cetkovska hendikep(+1.5), Kar. Pliskova fix, Tomic fix, Ivanovic fix, Stosur fix, Janowicz fix, Cuevas hendikep(+1.5). Kvote, 4.33, 6.68.

Link to comment

Stolmar LIVE @1,50

 

 

Dabl @1,86

Kyrgios 3-0

Raonić 3-0

 

Dabl @2,19

Benčić

Mladenović

 

 

Dabl @1.45

Cercone

Anderson

3/4 = +1,14  :thumbsup:

 

Da Raonić nije glupo izgubio set bio bi džek pot.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/1, Tenis 2/3. Cileanci su mogli dati jos neki gol, kada su vec imali igraca vise, u vecem delu meca, no bar je prosla osnovna stvar. Dobro je sto MLB odigrah oprezno; singlovi bi imali polovican uspeh. Vecina stvari od tenisa je dosla, ali je Serena zakazala, protiv igracice van prvih sto. Kako je uspela da izgubi 4 gema u prvom setu, nije mi jasno. Djokovic fino iskontrolisao mec i dosao sa hendikepom. Treci tiket nije mogao pasti, kao sto sam i mislio. Bio sam ubedjen da kombo mora proci konacno, ali ga je Serena dokrajcila. Neverovatno kako se ne moze napraviti neka veca kvota(5 i vise). Mali plus na kraju; nisam previse zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Argentina-Paraguay 2+

 

Pyunik-Folgore 3+

Balzan-Zeljeznicar w2

Niedercorn-Shamrock w2

 

Kvote, 1.40, 1.69.

Argentina je valjda videla u grupi, da Paraguay ume da igra, te ocekujem da krene ozbiljno od starta. Potonji tiket sa par meceva CL i EL kvalifikacija.

 

 

MLB

 

Detroit-Pittsburgh H1(+1.5) (Verlander-Cole)

 

Atlanta-Washington H1(+1.5) (Miller-Zimmermann)

Tampa-Cleveland H1(+1.5) (Erasmo Ramirez-Salazar)

 

Kvote, 1.65, 2.64.

Verlander, 4-1, 3.00 ERA, protiv Piratesa. U sezoni, 0-1, 6.17 ERA. Cole, 1-0, 1.50 ERA, protiv Detroita. Do sada, 11-3, 2.16 ERA. Verlander kod kuce, 0-0, 3.60 ERA; vece, 0-1, 8.10 ERA. Cole u gostima, 6-1, 1.71 ERA; nocni termin, 6-2, 2.50 ERA. Verlander je imao dva solidna starta, po povratku sa liste povredjenih. Cole je primio 5 runova, protiv Redsa, 24. juna, mozda je to naznaka male krize. Detroit je 5-5, na prethodnih 10 meceva, Pittsburgh 4-6. Tacno je da Cole ima fenomenalnu sezonu, no napad Tigersa moze biti neugodan, za bilo kog startera. Udaraci nisu jaca strana Pittsburgha, pa ocekujem egal mec.

Miller, 2-0, 0.85 ERA, protiv Washingtona. Dosadasnji deo sezone, 5-3, 1.94 ERA. Zimmermann, 5-2, 2.84 ERA, protiv Atlante. Za sada, 5-5, 3.42 ERA. Miller na Turner Fieldu, 2-2, 1.59 ERA; vecernji mecevi, 3-3, 1.80 ERA. Zimmermann na gostovanjima, 2-2, 5.40 ERA; nocu, 4-2, 2.66 ERA. Atlanta bolje udara protiv desnjaka(D-.258.;L-.232). Atlanta je 4-6, 10 meceva unazad, Nationalsi 8-2. Niz od 8 pobeda Washingtona je prekinut u nedelju uvece protiv Philliesa. Washington ima 8 vezanih trijumfa u ovoj seriji. Miller ima odlicnu sezonu, Zimmermann nije tako dobar u gostima, pa predvidjam egal mec.

Ramirez, 1-0, 3.86 ERA, protiv Indiansa. Ukupno, 6-2, 4.23 ERA. Salazar nije nastupao protiv Raysa. Do sada, 6-3, 4.06 ERA. Ramirez na Tropicana Fieldu, 3-1, 2.76 ERA; uvece, 5-1, 4.66 ERA. Salazar na strani, 3-2, 3.77 ERA; nocni termin, 3-3, 4.82 ERA. Salazar u padu forme, 0-2, 6.19 ERA, 3 meca unazad, starter domace ekipe, 2-0, 1.29 ERA. Tampa je 4-6, na prethodnih 10 meceva, Cleveland 3-7. Oba napada su nepredvidljiva, domaci imaju startera koji je u boljoj formi, probah hendikep.

 

Nisam se zaletao kod MLB meceva danas, te obe stvari stavih u oprezniju grupu.

 

Prateci tiket, Houston 1, St. Louis PX, Oakland 1. Kvota 3.89.

 

 

Tenis

 

Kerber fix

Kvitova fix

Federer 3-0

Berdych fix

 

Tsonga fix

Murray 3-0

 

Kvote 1.50, 1.71.

Uobicajena igra na igrace(igracice) iz samog vrha.

 

Prateci tiketi, Brown 10+ 1. set, Karlovic 10+ 1. set, Querrey 10+ 1. set, Halep 9- 1.set i Dolgopolov fix, Bautista-Agut fix, Seppi fix, Pospisil fix, Troicki fix, Vesely fix, Bouchard fix, Makarova fix, Giorgi fix, Lisicki fix. Kvote, 3.55, 5.48.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad gledao malo podatke, stvarno nema previse iskustva na travi. Dobio je Stahovskog na sljaci a izgubio na betonu sto ide u prilog tome da je Ukrajinac favorit na brzoj podlozi ali ipak mislim da bi mogao barem jedan set da uzme.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Uzeo Coric set a mogao bi i da dobije ovo kad bi iskoristio koju brejk loptu. Imao je dve u prvom i vec dve u trecem setu.

 

Edit: Evo cuo me da ga kritikujem i odmah napravio brejk.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Zakasnih na prve mečeve, a zicer mi je bila Kerber 2-0.

 

Trebl @1,58

Federer 3-0

Querrey

Berdych

 

Dabl @1,91

Sock

Lisicki

 

 

Dabl @1,84

Giorgi 2-0

Lisicki

2/3 = +0,42  :thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...