Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ispostovase nase :) A prvo sam hteo henidkep na poluvremenu -3.5 bio samo 2.05 (Meridian) a slobodnu igru sa -8.5 hendikepom mi dali samo 3. I nisam hteo nista od toga. U tom pocne drugo poluvreme, ja bacim pogled na Mocart i vidim dosta bolje kvote na nas nego u Meridianu (mada oni ne uvazavaju pobedu na produzetke, pa me pojeo onaj poslednji napad Beloruskinja) idok dodjem do Mozarta nekih 50m ove povedu 6 razlike i ode kvota na ovih 2.5.

 
Zaradu i jos pride prebacih na Dundalka. Prosli mec kod kuce su izgubili, pa je red da se u ovom iskale na nejakim Limerekom. Prvo sam hteo domacin golovi, ali me kvote odbile 3+ samo 1.6 , a 4+ jadnih 2.5. Pa odigram UG 4+ po 1.95 i 5+ po 3.2. I na sitno prvo 3+ po 4.4 i 1-1@2+prvo po 2.5.. edit. Dok ja sve iskucah uvali ga vec Dundalk :)
Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 2/3. Argentina se ispromasivala. Ovi bunkerasi mi bas idu na nerve, svejedno su ispali na kraju. MLB je konacno dosao nesto bolje. Washington lagano do pobede. Detroit se standardno mucio. Napad dobar, Soria zakomplikovao, ali ipak uspesno zatvorio mec. Miami-LA Dodgers, taman koliko treba poena za over. Lagodan PX na Busch Stadiumu, no Angelsi zakazase. Walker imao jos jedan odlican start, mimo svakog ocekivanja. U neku ruku je i bolje sto su Angelsi pali, inace bi kombo zveknuo samo na Argentina-Colombia, a to bi me vec prilicno iznerviralo. Nesto bolje, mada jos uvek nedovoljno dobro.

 

 

Fudbal

 

Brazil-Paraguay 2+

 

Rosenborg-Molde 3+

 

Kvote, 1.46, 1.58.

Fudbal dolazi bas lose i vreme je da nesto konacno i prodje. Razocaravajuce kilavi mecevi na Copa America, do sada. Brazil bez najboljeg igraca, mada sigurno imaju dovoljno kvaliteta. Rosenborg-Molde, duel dobrih ekipa, nadam se da ce biti ispracen golovima.

 

 

MLB

 

Miami-LA Dodgers 2 (Koehler-Kershaw)

 

LA Angels-Seattle 1 (Richards-Happ)

 

NY Mets-Cincinnati 1 (Harvey-Lorenzen)

Houston-NY Yankees 2 (Oberholtzer-Tanaka)

 

Kvote, 1.47, 1.55, 2.63.

Koehler, 1-2, 2.91 ERA, protiv Dodgersa. Do sada, 5-4, 3.76 ERA. Kershaw, 5-1, 1.99 ERA, protiv Marlinsa. U sezoni, 5-5, 3.33 ERA. Koehler kod kuce, 3-1, 1.52 ERA; dan, 2-3, 5.75 ERA. Kershaw u gostima, 1-3, 4.22 ERA; dnevni mecevi, 0-1, 5.68 ERA. Kershaw je bez pobede, na 3 vezana starta i duel sa anemicnim napadom Marlinsa(8 poena na prethodnih 5 utakmica), deluje kao dobra prilika za pocetak pobednicke serije. Miami je 2-8, 10 meceva unazad, Dodgersi 5-5(3 trijumfa u nizu).

Richards, 3-2, 2.45 ERA, protiv Marinersa. Ukupno, 7-5, 3.66 ERA. Happ, 0-3, 9.82 ERA, protiv Angelsa. Presek sezone, 3-4, 3.78 ERA. Richards na Angel Stadiumu, 4-1, 2.23 ERA, noc, 5-2, 4.18 ERA. Happ na strani, 1-2, 5.86 ERA; vece, 3-1, 1.96 ERA. Marinersi su pomalo neocekivano dobili sinoc. Veceras Angelsi ponovo imaju matchup startera na svojoj strani, te ocekujem poravnanje skora u seriji.

Harvey, 1-0, 3.21 ERA, protiv Redsa. U sezoni, 7-5, 3.18 ERA. Lorenzen nije nastupao protiv Metsa. Na nivou sezone, 3-2, 3.56 ERA. Harvey kao domacin, 4-2, 3.38 ERA; dnevni termin, 3-1, 4.74 ERA. Lorenzen u gostima, 2-1, 3.22 ERA; po danu, 1-1, 3.38 ERA. Metsi su nakon prekida duge serije poraza, vezali dve pobede, mada im je napad i dalje neubedljiv. Mozda prorade na svom stadionu, iako sinoc nisu bili previse produktivni, ali ipak dovoljno za pobedu.  Harvey je njihov najbolji picer. Nakon par startova, ispod svog nivoa, protiv Atlante je pustio samo jedan run, no nije bilo podrske udaraca. Ocekujem jos jedno njegovo dobro izdanje, na Citi Fieldu.

Oberholtzer, 0-2, 4.96 ERA, protiv Yankeesa. Za sada, 2-1, 2.81 ERA. Tanaka nema startova protiv Astrosa. Dosadasnji deo sezone, 4-3, 3.17 ERA. Oberholtzer na Minute Maid Parku, 1-0, 1.65 ERA; dnevni mecevi, 0-1, 4.91 ERA. Tanaka kao gost, 2-1, 1.32 ERA; raniji termin, 1-2, 4.43 ERA. Houston vise nije tim sa dna lige, mada su i Yankeesi iznenadjujuce dobri ove sezone. Tesan mec u najavi. Dajem prednost gostima, zbog loseg trenda startera Astrosa protiv njih, te Tanake koji ne vezuje dva losa starta.

 

Prateci tiket, Washington 2, Oakland <7.5, Detroit >9.5. Kvota 5.06.

 

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/3. prosao i okrnjeni prateci MLB tiket(dva para odlozena). Nesretni Molde ponovo zakazao. Izbili su mi dosta para, u poslednje vreme. Ponekad mi je fascinantno, sta sve ljudi mogu da promase, kao da ne treniraju ceo zivot. Brazil-Paraguay, taman potrebnih 2 komada. Kershaw solidan, ali ga napad nije ispratio. Miami je ostao bez Stantona i ipak dobio. Ne znam, mozda je vreme da Dodgersi potraze novog menadzera. Nedopustivo je da sa ovoliko ulozenih para, nemaju bar 10 pobeda vise. Yankeesi vodise 6-0, Astrosi poravnjavaju, na kraju 9-6 za goste. Tu sam imao Metse, koji nisu priveli mec kraju, te je racunata kvota 1. Angelsi i Richards krenuse jako(2-0 u 1. iningu), te iskontrolisase mec relativno lako. Propratni MLB tiket je imao 3 para, no na kraju je ostao samo under u Oaklandu. Korektan dan, mada su pale dve najsigurnije stvari, Rosenborg i Dodgersi.

 

 

Fudbal

 

Valerenga-Bodo Glimt 3+

 

Mjondalen-Sandefjord 3+

 

Kvote 1.41, 1.67. 

Norvezani ne opravdavaju ovako male kvote za golove. Morali bi imati prolaznost u 3 od 4 slucaja, a to se ne desava. Kada krenu jace lige, necu ih ni dirati. Neka pocnu samo nize lige na Ostrvu, dovoljno je i to.

Valerenga je prilican favorit, nadam se da ce uslediti efikasan mec. Mjondalen-Sandefjord, imaju fin 3+ trend ove sezone; tradicionalno igraju sa dosta golova, pa odigrah i njih.

 

Prateci tiket, Atletico MG 3+, Coritiba 2+, Ponte Preta 2+, KR Reykjavik 3+, Valur 3+. Kvota 7.53.

 

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Price-Samardzija)

 

Miami-LA Dodgers 2 (Urena-Greinke)

 

LA Angels-Seattle 2 (Santiago-Felix Hernandez)

San Francisco-Colorado 1 (Bumgarner-Kendrick)

 

Kvote, 1.60, 1.47, 2.52.

Price, 5-5, 3.12 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 7-2, 2.42 ERA. Samardzija, 1-1, 3.63 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 5-4, 4.53 ERA. Price na Comerica Parku, 2-1, 3.29 ERA, dan, 1-0, 1.51 ERA. Samardzija na strani, 2-3, 5.34 ERA; dnevni mecevi, 2-3, 4.26 ERA. Price je 2-0, 1.21 ERA, na 4 ovomesecna starta. Samardzija je u dobroj formi, 1-0, 3.00 ERA, 3 meca unazad. Cesto ima problema na pocetku meca; 19 od 52 sezonska pustena runa, pustio je u 1. iningu. White Soxi su dosta losiji protiv levaka(D-.243;L-.217). Ovo je uvek neugodno gostovanje za White Soxe, 13-32, na prethodnih 45 gostovanja u Detroitu. Tesko da ce im danas biti lakse, posto Price startuje.

Urena nije nastupao protiv Dodgersa. U ruki sezoni, 1-3, 4.34 ERA. Greinke, 3-0, 3.51 ERA, protiv Marlinsa. Za sada, 5-2, 1.70 ERA. Urena kod kuce, 1-1, 3.57 ERA; dnevni termin, 0-0, 1.50 ERA. Greinke na gostovanjima, 3-1, 1.51 ERA; po danu, 1-0, 0.00 ERA. Marlinsi bolje udaraju protiv levorukih picera (D-.246;L-.265). Urena je solidan, no pitanje je koliko ce imati prilike za dokazivanje. Greinke je 0-1, 0.86 ERA, na poslednja 3 starta. Ima uzasnu podrsku, te zato nema trijumf, vec 9 startova, Na dva prethodna nastupa nije pustio nijedan poen, no ni to nije pomoglo, jer je bullpen kasnije kiksirao. Miami bez najboljeg udaraca. I sa njim su relativno bezopasni, vreme je da Greinke udje u seriju pobeda.

Santiago, 1-2, 4.57 ERA, protiv Marinersa. Ukupno, 4-4, 2.68 ERA. Felix, 13-13, 3.41 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 10-4, 3.24 ERA. Santiago na Angel Stadiumu, 2-1, 2.38 ERA; dan, 1-2, 3.38 ERA. Hernandez u gostima, 4-1, 3.86 ERA; raniji termin, 3-0, 1.93 ERA. Seattle bolje udara protiv Levaka(D-.223;L-.249). Skor u seriji 1-1. Hernandezu je ovo bio najlosiji matchup, do prosle sezone, a onda je zaredjao sa pobedama protiv Angelsa. Marinersi su dobili 8 vezanih meceva, na kojima je Felix nastupao protiv vecerasnjeg protivnika. Ima 1.04 ERA, na prethodnih 5 duela sa njima, svih 5 je dobio.. Cano je pod znakom pitanja, kod gostiju veceras, nakon bizarne povrede prosle noci. Santiago je prijatno iznenadjenje do sada, ali cesto dobija malo poena za rad. Hernandez je imao toplo-hladno mesec. Tesan mec u najavi, jedan od najboljih picera lige kod gostiju, te probah 2.

Bumgarner, 9-6, 3.13 ERA, protiv Colorada. Presek sezone, 7-4, 3.04 ERA. Kendrick, 2-3, 4.85 ERA, protiv Giantsa. U sezoni, 3-9, 5.96 ERA. Bumgarner na AT&T Parku, 2-2, 2.52 ERA; dnevni mecevi, 2-0, 3.48 ERA. Kendrick u gostima, 2-5, 5.33 ERA; rani mecevi, 2-2, 3.51 ERA. Colorado losije udara protiv levaka(D-.272;L-.250). Bumgarner baca odlicno, ali ga napad ne prati. Tri starta unazad ima skor, 0-2, 1.93 ERA. Kendrick je imao solidan niz nastupa u maju, a sada se vec vratio slabijoj formi sa starta sezone. Colorado ima neugodnu postavu, koja moze izlupati bilo kog picera, no u isto vreme dopustaju puno poena. Serija 1-1. Tacno je da Bumgarner baca, ali je ipak previse rizicna kvota za singl, protiv jedne od najboljih ofanzivnih ekipa, pa probah kao deo dabla.

 

Prateci tiket, Texas H2(+1.5), Tampa 1, St. Louis PX. Kvota 4.08.

 

Sutra krece W, te se nadam da cu popraviti prolaznost. Nije skoro neki mesec bio ovako kilav, kao ovogodisnji jun.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dabl @1,77

Delbonis

France W

 

 

France W LIVE @1,85

0/2 = -2,00  :thumbdown:

 

Košarkašice mi začinile ionako najgoru nedelju u ovoj godini 4/12=-5,40, što mi je i ceo juli uvelo u minus. Od sutra Wimbledon pa će biti bolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...