Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni je Bryne prosao lagano 3+, nesto sitno uzeh i na 5+. Uhvatih i 5 kvotu na tenisu, za manji ulog. MLB je zato krenuo lose.Verovatno cu na kraju biti tu oko nule(pod uslovom da prodje bar jedan MLB singl). -_-

Naporan mesec za igru. MLB fiks, koji je generalno, jedna od najboljih stvari za igru uopste, je par nedelja u kontra periodu. 

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/3, prodje okrnjeni teniski tiket, te jedan fudbalski 5+. Bryne prosao vec na poluvremenu. Ponadah se da ce mozda "brojati" do 7, no zavrsise 4-1. Rosenborg je igrao protiv tima koji ima prilicno losu realizaciju i takav je i ishod bio. Bilo je prilicno vremena za 3. gol, te par sansi na obe strane, no nije se posrecilo. MLB nastavlja toplo-hladno, mada cesce hladno. Under u Washingtonu je pao vec u prvom iningu. Trudim se da ne igram celu seriju isto, no ponekad je tesko odoleti. Tanaki ni odbrana nije bila od pomoci, mada bi Detroit svejedno dobio, posto su udaraci bili raspolozeni. Chicago White Sox-Texas, jedan mec koji je tekao ocekivanim tokom. Niko nije imao preko poena prednosti, od pocetka do kraja. Jedna od retkih dobrih stvari juce. Utesno je sto su i mecevi koje odbacih za singl, redom pali, St. Louis, NY Mets, te hendikep na Giantse. Tenis ponovo uhvatih fino, no nemam poverenja, da odigram jace. Imao sam jednu predaju, na mecu gde mi je vec prosao over prvi set, hahaha. Nastavljam gde sam stao, brojim dane do kraja meseca.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit >7.5 (Bauer-Ryan)

 

Chicago Cubs-LA Dodgers 2 (Wada-Kershaw)

 

Seattle-Kansas 1 (Felix Hernandez-Blanton)

 

Kvote, 1.75, 1.57, 1.60.

Bauer, 2-0, 4.34 ERA, protiv Detroita. Do sada, 6-3, 3.22 ERA. Ryan nije nastupao protiv Indiansa. U sezoni, 1-1, 3.26 ERA. Bauer kod kuce, 2-2, 5.40 ERA; vece, 3-3, 3.44 ERA. Ryan kao gost, 1-0, 2.70 ERA; noc, 0-1, 3.31 ERA. Cleveland tradicionalno ima problema protiv Detroita. Daju puno poena protiv njih, no jos vise primaju. U sezonskoj seriji je 7-2 za Tigerse, isti je i over/under odnos. Victor Martinez se vratio u postavu Detroita i odmah je napad "promrdao". Cabrera i Martinez su nocna mora, za picere Indinasa. Bullpen Detroita uvek moze zakazati, te poena ne bi trebalo da manjka.

Wada, 0-0, 2.53 ERA, protiv Dodgersa. Krenuo sa, 1-1, 3.68 ERA. Kershaw, 4-2, 2.09 ERA, sa Cubsima. Dosadasnji deo sezone, 5-4, 3.29 ERA. Wada na Wrigley Fieldu, 0-0, 3.21 ERA; noc, 1-1, 4.91 ERA. Kershaw na gostovanjima, 1-2, 4.27 ERA; vecernji mecevi, 5-3, 2.68 ERA. Kershaw ima fin trend od 3 meca i 1.74 ERA, u tom intervalu, u odnosu na 5.27 ERA, domaceg startera. Kershaw ne zaostaje u broju strajkauta, u odnosu na ranije sezone(trenutno je drugi u ligi); napreduje kao svom najboljem proseku strajkauta po mecu, u karijeri. Ucinak mu je slabiji, zbog veceg broja pustenih HR, 9 do sada, koliko je imao cele prosle godine. Cubsi bolje udaraju protiv levaka(D-.238;L-.273). Udaraci Dodgersa su malo zivnuli protiv San Francisca(17 runova na 3 meca); Kershaw baca nesto bolje, odigrah na goste.

Felix je 4-4, 2.80 ERA, protiv Royalsa. U sezoni, 10-3, 3.08 ERA. Blanton, 8-7, 3.69 ERA, protiv Marinersa. Veceras ce imati drugi ovosezonski start, nakon prvog je 1-0, 1.80 ERA. Hernandez na Safeco Fieldu, 6-2, 2.59 ERA; nocni mecevi, 7-3, 3.59 ERA. Blanton u gostima, 0-0, 3.86 ERA; nocu, 1-0, 2.30 ERA. Felix je niz od par nesigurnih/losih nastupa, prekinuo dominacijom protiv San Francisca, odnosno Bumgarnera, u pobedi 2-0. Kansas je pokazao da prosla sezona nije slucajnost, imaju odlicnih 39-27 do sada. Cruz, Cano i drustvo, moraju bolje produkovati poene, kako bi opravdali ulozen novac. Cruzu se slabo sta i moze prigovoriti, no ostali su prilicno losi. Blanton mi nikada nije ulivao poverenje, ma gde bacao; previse nepouzdan za moj ukus. Felix pokazuje znake povratka forme, Seattle je dobio seriju protiv Astrosa, dok su Royalsi pokazali neke slabosti protiv Bostona, pa probah na domacina.

 

Manji broj meceva danas, te odigrah samo 3 singla.

Prateci tiket, NY Yankees 1, Minnesota 1, LA Angels >7.5. Kvota 3.90.

 

Pocinju W kvalifikacije, te ispratih i to minimalnim ulogom. Od fudbala mi nista nije bilo za singl, eventualno neki siri "na srecu" tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja danas nabacao 4 narodna tiketa prvog kola kvalifikacija Wimbledona, još je sve u igri, to onako laganini.

3 kolo će biti pakleno jer se igra na 3 seta.

 

Inače, probao bih večeras kontrahendikep na Sassari, da ne gube 10 razlike, malih 1,30 ali povezati sa nečim.

Link to comment

Ove naše žene neće (ne žele)  da pobede Litvaniju u basketu?!

 

Uzeo sam Litvaniju za 1,72

Edited by Godfrey
Link to comment

Ekstremno glup bet.

Mada, to nije ništa novo kada su u pitanju moje opklade van fudbala.

Naše su i tek kako želele pobedu i bile bolje, po mom skromnom basket znanju.

 

Srećno prošlo ovo, ali glupe opklade često dolaze :fantom:

Edited by Godfrey
Link to comment

Dabl @2,06

Cibulkova

Ward

 

 

Gajdosova @1,80

 

Keys @1,65

1/1 = +0,80  :thumbsup:

 

Samo Gajdosova naplaćena. Cibulkova rutinski. Ward dobio prvi set i prekinuto u drugom na 4:5 bez brejka. Keys prebačena za sutra, a to sam video tek pošto sam uplatio. Mrzim ovaj deo sezone u Engleskoj kada više pada kiša nego što se igra tenis.

Link to comment

MLB 1/3, na teniskom tiketu ostao jos Harrison(9 parova proslo). Detroit brzo otisao u over, kao i obicno. Fiks je zato tropa. Dodgersi su poveli 1-0, ali je Kershaw ponovo imao HR probleme. Njihovi udaraci jednostavno moraju bolje, ne mogu ni piceri uvek biti savrseni. Seattle-Kansas mec me je smorio totalno. Jebeni Blanton iskontrolisao Marinerse, neverovatno. Nesretni Seattle bolje neka trejduje svoje nazovi zvezde(pozicioni igraci), da ne trose novac bezveze. Felix je imao i bolje nastupe(4 pustena runa), ali je tesko dobijati meceve bez korektne podrske. Tja, nista novo. Sledece nedelje krece Wimbledon, te ce i izbor stvari za igru biti siri.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Philadelphia >8.5 (Sabathia-O`Sullivan)

San Francisco-San Diego 1 (Bumgarner-Despaigne)

 

Cleveland-Detroit H2(+1.5) (Salazar-Price)

Chicago Cubs-LA Dodgers 2 (Hammel-Greinke)

 

Kvote, 2.62, 2.54.

Sabathia, 2-1, 4.23 ERA, protiv Philliesa. U sezoni, 3-7, 5.31 ERA. O`Sullivan, 2-2, 5.87 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 1-5, 4.79 ERA. Sabathia kod kuce, 1-3, 7.92 ERA; vece, 2-5, 4.39 ERA. O`Sullivan na gostovanjima, 0-4, 6.75 ERA; noc, 0-3, 5.40 ERA. Yankeesi bolje udaraju protiv desnjaka(D-.258;L-.239), Philadelphia protiv levorukih picera(D-.233;L-.250), sto je jos plus za over. Domacin se obrukao sinoc(picerski deo tima pre svega), te ocekujem da ce probati da zatrpaju goste i brzo rese mec.

Bumgarner, 7-5, 3.56 ERA, protiv San Diega. Dosadasnji deo sezone, 7-4, 3.09 ERA. Despaigne, 2-0, 0.36 ERA, protiv San Francisca. Za sada, 3-5, 4.92 ERA. Bumgarner na AT&T Parku, 2-2, 2.53 ERA; vecernji mecevi, 5-4, 2.97 ERA. Despaigne kao gost, 1-3, 6.00 ERA; nocni termin, 3-4, 5.24 ERA. Obe ekipe se ne mogu pohvaliti nekom formom. Giantsi su 4-6, 10 meceva unazad, Padresi 3-7. Domacin je te 4 pobede zabelezio na poslednjih 6 meceva, te je to ipak znak pocetka pozitivnog trenda. U sezonskoj seriji je skor 4-3 za San Diego. Bumgarner je 1-1 protiv vecerasnjeg rivala, ove sezone; poraz u gostima i pobeda kod kuce, bez primljenog runa. Padresi su porazeni na prethodna 3 starta, koja je Despaigne imao. Bumgarneru ne bi smetala bolja podrska. U dobroj je formi, ali ekipa na dva vezana njegova nastupa, nije dala poen. Tesan mec u najavi, ali ipak ocekujem da Bumgarner iskontrolise goste.

Salazar, 2-2, 3.06 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 6-2, 3.56 ERA. Price, 8-1, 2.11 ERA, protiv Indiansa. Krenuo sa, 6-2, 2.50 ERA. Salazar na Progressive Fieldu, 3-0, 3.26 ERA; vecernji termin, 3-2, 4.12 ERA. Price na strani, 4-1, 1.92 ERA; uvece, 5-2, 3.06 ERA. Udaraci Detroita su nastavili dominaciju protiv Indiansa, u prvom mecu serije, 8-5; te je ukupan skor u sezonskoj seriji, 8-2 za Tigerse. Danasnji starteri su u formi, Salazar, 1-1, 2.89 ERA, 3 starta unazad; Price, 2-0, 1.17 ERA. Napad Detroita je konacno proradio. Price je dominantan protiv Indiansa, pa probah hendikep za goste.

Hammel, 2-5, 5.52 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 5-2, 2.89 ERA. Greinke, 4-2, 4.30 ERA, protiv Cubsa. Na nivou sezone, 5-2, 1.81 ERA. Hammel kao domacin, 1-0, 2.70 ERA; vece, 4-1, 2.09 ERA. Greinke van Dodger Stadiuma, 3-1, 1.77 ERA; nocni mecevi, 4-2, 1.95 ERA. Cubsi su losiji sa desnorukim picerima(D-.238;L-.266), Dodgersi produktivniji(D-.258;L-.239). Cubsi su dobili prvi mec serije, i veceras imamo jos jedan tesan mec, barem na papiru. Bullpen Dodgersa je desetkovan, no to nije resilo mec sinoc, vec neefikasnost napada. Greinke je cak 8 startova bez pobede. Ima dva poraza i 6 meceva bez odluke, uglavnom zbog lose podrske, uz par bullpen kikseva. Vreme je da dodje do nove pobede, kada se vec nalazi u odlicnoj formi, 0-1, 1.25 ERA, na prethodna 3 starta.

 

Lose biram meceve, mada mi ni rezultati ne pomazu. Previse iznenadjenja; tesko je potpuno se preorijentisati na poene. Odigrah ponovo dablove. Manja je steta, ako se ispromasujem, posto su kvote vece, samim tim i ulozi manji.

 

Prateci tiket, St. Louis 2, Tampa 1, Texas <9.5. Kvota 4.35. 

 

Odigrah i danas tiket W kvalifikacija, samo WTA meceve(7). Vidim da cu pasti vec na prva dva. pretpostavio sam da ce WTA deo biti nepogodljiv.

Edited by Miljenko
Link to comment

mogao je malo da odmori prije wimbledona

Odmarao je dosta prošle godine :D

Realno, ova kvota je poklon i odigrao bih dvostruki ulog da nije bilo onog problema sa ramenom i eventualnog umora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...