Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, MLB 0/2., ponovo je prosao teniski tiket, te 5+ na oba fudbalska meca. Odd-Start 3+ je prosao vec do poluvremena. Nije bilo vremena za 7. gol. Chile takodje rutinski, bez nerviranja. MLB je zato zakazao(kao i u vecem delu meseca). Mecevi tzv. Interlige, su uvek losi za igru i ove sezone nije drugacije. Cubsi ubedljivo izgubise od Minnesote, desava se. Oakland je pak imao 7-2, nakon 6 ininga, a onda kolaps. Nije pomoglo sto su izmenjali gomilu picera u 7. iningu, primise u njemu cak 8 runova, neverovatno. Tenis je pomalo neocekivano, ponovo prosao, jedino se Murray mucio. Teniski tiket i ovi 5+ prolazi na fudbalu, su mi pomogli da se pokrijem. Licilo je na fin plus, kada se Oakland odlepio na 7-2, stativa.

 

 

Fudbal

 

Molde-Valerenga 3+

 

Argentina-Jamaica 3+

 

Kvote 1.41, 1.55.

Slicno kao juce. Norvezane ispratih za golove verovatnijim mecom. Argentina bi trebala da dokaze kvalitet, protiv dosta slabijeg rivala.

 

 

MLB

 

Washington-Pittsburgh <6.5 (Scherzer-Liriano)

 

Cleveland-Tampa <7.5 (Kluber-Erasmo Ramirez)

 

Kvote, 1.90, 1.75.

Scherzer, 3-2, 3.05 ERA, protiv Piratesa. Do sada, 7-5, 1.93 ERA. Liriano, 1-1, 2.84 ERA, protiv Washingtona. U sezoni, 4-5, 2.94 ERA. Scherzer na Nationals Parku, 3-3, 2.68 ERA; dan, 2-2, 1.96 ERA. Liriano u gostima, 2-1, 1.52 ERA; dnevni mecevi, 3-0, 1.31 ERA. Duel vrhunskih picera. Scherzer je mini losu seriju(2 starta), prekinuo fenomenalnim nastupom protiv Brewersa, uz cak 16 strajkauta.Liriano ima finu sezonu, no cesto je bez prave podrske. Lici na lagani minus. Nationalsi su sinoc prekinuli niz od 8 pobeda Pittsburgha.

Kluber, 2-0, 1.08 ERA, protiv Tampe. Za sada, 3-8, 3.54 ERA. Ramirez, 1-0, 5.68 ERA, protiv Indiansa. Ukupno, 6-2, 4.45 ERA. Kluber kao domacin, 2-3, 2.88 ERA; vece, 2-4, 2.67 ERA. Ramirez na gostovanjima, 3-1, 6.58 ERA; nocni mecevi, 5-1, 4.98 ERA. Cleveland igra promenljivo, 4-6 su na poslednjih 10 meceva. Tampa je u odlicnoj formi, 8-2 u istom periodu. Kluber i kada odigra dobro, ima slabu podrsku, te zato i ima samo 3 pobede. Ramirez je odlicno iskoristio ukazanu sansu u rotaciji. Na prethodna 4 starta, je pustio 3 poena ukupno. I ovo lici na minus, te odigrah to. Mozda bolje prodjem nego sa fiksom.

 

Prateci tiketi, Toronto 1, Kansas 1, Detroit >8.5 i St.Louis 2, Atlanta H1(+1.5), Houston 2. Kvote, 5.98, 4.44.

Edited by Miljenko
Link to comment

Preksinoć kad sam jurio mlb jače ni blizu pogotka a sinoć za nešto sitnije pogodim Milvoki h2 i čekao Baltimore h2 i Estrada baca no hiter kroz 7 ininga i imaju 5:0 i 2 runa u osmom i 2 runa u devetom sa 2 outa i završi se 5:4 u dođe. Sad sam prošao over za pola koša na LTU-CRO poluvreme i onda h2 uživo na 22,5 završilo 19. Jurim večeras naše protiv španjolki pa šta bude.

Link to comment

Zato ja i ne volim ove lige sa severa Evrope. U Cileu, na primer, nema sanse da ne padne neki gol, na potencijalno najefikasnijem mecu kola, tja. -_-

Link to comment

Jebem mu, moram i veceras probati Redjo Emiliju dvojku, iako su realno velika govna i mogli su vec prelomiti. Ostavili su bolji utisak u ova prva tri meca i mogli bi mozda napraviti brejk veceras a kvota je 3.10. Probacu izmedju 3 i 6 hiljada, nosim 50e pa cu odigrati kako mi dodje. Ali ako mi se pojavi kvota 3-4 i jace na keca, svakako cu bar pokriti ulog ovaj put, vise necu da se zajebavam :D

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 2/2. Fudbaleri nisu ni morali da igraju. Molde-Valerenga nisam gledao, no pretpostavljam da je bio uzasan mec. Argentinu zato pogledah i smorih se za medalju. Odigrati onako kilavo, protiv nizerazredne ekipe, nedopustivo. Zasto Tevez ne startuje umesto Higuaina, ne verujem da je bilo kome jasno. MLB sam dobro odabrao u singlu. Mec u Washingtonu, taman na granici. Cleveland-Tampa je krenulo lose, licilo je da sledi lagani over; 3 poena u 1. iningu, 4 nakon drugog. Onda je Kluber uspostavio kontrolu, dok piceri Raysa i nisu imali previse problema. Kombo je skoro nemoguce uklopiti. Bio bih zadovoljan i sa 3/4, no i to tesko dolazi od starta meseca(srecom pa mu se blizi kraj).

 

 

Fudbal

 

Bryne-Levanger 3+

 

Sarpsborg-Rosenborg 3+

 

Kvote, 1.57, 1.57.

Norvezani ponovo, posto izbor nije sjajan, a Copa America dolazi katastrofalno. Po jedan mec iz prve, odnosno druge lige. Sarpsborg nije preterano efikasan tim, no igraju protiv Rosenborga, koji je ubedljivo najefikasniji tim u ligi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Detroit 1 (Tanaka-Anibal Sanchez)

 

Washington-Pittsburgh <7.5 (Gio Gonzalez-Morton)

 

Chicago White Sox-Texas H2(+1.5) (Quintana-Gallardo)

 

Kvote, 1.60, 1.80, 1.50.

Tanaka, 0-0, 1.42 ERA, protiv Detroita. Do sada, 4-2, 2.49 ERA. Sanchez, 2-1, 4.09 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 5-7, 4.65 ERA. Tanaka kod kuce, 2-1, 4.50 ERA; dan, 1-1, 3.12 ERA. Anibal na strani, 1-3, 4.23 ERA; dnevni mecevi, 3-3, 5.62 ERA. Duel startera koji su u dobroj formi, Tanaka, 2-1, 1.71 ERA, na poslednja 3 starta; Sanchez, 2-1, 1.52 ERA, u istom periodu. Nakon kriznog perioda, Yankeesi su vezali 4 pobede i ponovo se bore za vrh divizije. Dobili su lagano prva dva meca ove serije, 7-2 i 14-3, te bi moglo uslediti ciscenje. Detroit igra dosta losije od ocekivanog. Ponovo su u seriji poraza(4), Sanchez mi ne uliva poverenje ove sezone, bullpen je uvek propast u najavi, te probah 1.

Gio, 2-0, 3.64 ERA, protiv Piratesa. U sezoni, 4-4, 4.82 ERA. Morton, 2-3, 4.70 ERA, protiv Nationalsa. Krenuo sa, 5-0, 1.62 ERA. Gonzalez na Nationals Parku, 2-1, 3.26 ERA; raniji termin, 2-1, 5.82 ERA. Morton na gostovanjima, 2-0, 3.00 ERA; nije jos imao dnevne meceve ove sezone. Washington je vec dobio seriju(2-0 u pobedama), uz dva minusa. I dok je Gio imao i bolje sezone, Morton je nanizao pet odlicnih nastupa u isto toliko ovosezonskih startova. Pittsburgh nije bio efikasan, ni tokom pobednicke serije, no piceri su bili skoro savrseni, te se nije odrazilo na rezultate ekipe. Morton deluje sigurno, Gonzalez je obicno dobar protiv mojih, lici na jos jedan minus.

Quintana, 1-1, 5.00 ERA, protiv Texasa. Za sada, 3-7, 4.03 ERA. Gallardo, 0-0, 0.00 ERA(6 ininga), protiv White Soxa. Quintana kao domacin, 1-3, 3.69 ERA; po danu, 0-4, 7.59 ERA. Gallardo u gostima, 2-4, 4.23 ERA; dnevni mecevi, 0-1, 4.05 ERA. Quintana baca nesto bolje u poslednje vreme, 1-1, 3.15 ERA; Gallardo je skoro "nedodirljiv", 1-0, 0.90 ERA. Skor u seriji je 1-1, pri cemu su oba meca resena poenom razlike(2-1 za Texas i 3-2 za White Soxe). Domacin je sinoc prekinuo niz, od cak 8 vezanih poraza. Texas je stabilizovao formu, nakon blago receno loseg otvaranja sezone. Na prethodnih 10 meceva su 6-4. White Soxi imaju problema sa davanjem poena, a protiv vecerasnjeg startera Rangersa, nece biti nista lakse. Ocekujem jos jedan tvrd mec i odigrah hendikep na goste.

 

Prateci tiketi, St. Louis 2, NY Mets 2, San Francisco H2(+1.5) i Miami <8.5, Kansas 1, Oakland 1. Kvote, 3.74, 5.51.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nema odmora. :lolol:  <_<

Uvek ima nesto za igru. Ponekad vise, ponekad manje. Jedini siguran dan za odmor je 24. decembar. :P

Igra unosi malo tenzije u svakodnevicu, bez toga bi bilo prilicno dosadno. Ja uostalom i ne igram za neke prevelike novce(u odnosu na Glija, Feia).

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne igram ni ja za velike novce, vrtim ono sto sam zaradio prosle dve godine :D Trenutno sam u uzasnoj seriji u zadnjih 4-5 dana ali nista sto par lepih pogodaka ne mogu da rese. Sad merkam ovaj Bajern 2 za singl i h2 za tiket, Brose je zreo za jedan kvalitetan raspad. Iskombinovacu to sa nekim tenisom, samo ne znam jos sta.

Link to comment

Nema odmora. :lolol:  <_<

Uvek ima nesto za igru. Ponekad vise, ponekad manje. Jedini siguran dan za odmor je 24. decembar. :P

Igra unosi malo tenzije u svakodnevicu, bez toga bi bilo prilicno dosadno. Ja uostalom i ne igram za neke prevelike novce(u odnosu na Glija, Feia).

evo ja nakon nekih 10 dana ponovo odigrao tiket i vec pao na norvezanima. Kad god igram 3 + bude 1-1 a kad igram gg bude 3 ili 4:0 nek se nose ti norvezani.

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...