Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/4, MLB 2/2. Fudbal nije mogao losije od ovoga. Canada rutinski do 3+ i to je ok. Uruguay bez Suareza, nema zavrsnicu, i to se pokazalo i sinoc. Na stranu onaj njihov antifudbal. Azijske reprezentacije razocarale. Kada vidim 1.05 i slicno na fix, ocekujem da taj tim mora dati 3 ili vise komada(bar je tako u Evropi). Tja, ne diram ih vise. nekonstantni su, retko ko tamo ima "krstenog" napadaca. Cim MLB odigrah malo slabije, prodjose oba bitna tiketa. St. Louis i San Francisco odigrase tesne meceve. Srecom te se Giantsi odlepise u 8. iningu. Kansas lagano do trijumfa, Richards odlican, sa dovoljnom podrskom. Na kraju bilans nije bio dobar, posto je fudbal dosao kilavo. Zavrsice se i ovaj baksuzni jun.

 

 

Fudbal

 

Brazil-Colombia w1

 

Kvota 1.49.

Brazil ne previse ubedljiv protiv Perua, no kao celina su sigurno bolji, te probah viner.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Detroit H2(+1.5) (Cueto-Price)

 

Seattle-San Francisco H2(+1.5) (Felix Hernandez-Bumgarner)

 

Arizona-LA Angels <8.5 (Anderson-Santiago)

LA Dodgers--Texas 1 (Kershaw-Wandy Rodriguez)

 

Kvote, 1.45, 1.55, 2.56.

Cueto nije nastupao protiv Detroita. U sezoni, 4-4, 2.85 ERA. Price, 1-0, 1.69 ERA, protiv Redsa. Cueto kod kuce, 2-1, 1.25 ERA; vece, 2-2, 2.72 ERA. Price na strani, 4-1, 1.75 ERA; normalan termin, 5-2, 3.02 ERA. U Detroitu je plen podeljen(1-1 u pobedama). Serija se seli na Great American Ball Park, danas i sutra. Imamo duel startera, koji se nalaze u odlicnoj formi. Cueto ne pusta previse ljudi na bazu(0.95 WHIP). Price je posebno dobar na gostovanjima. Tigersi imaju opasniji napad, pa odigrah na njih hendikep.

Felix, 2-0, 2.57 ERA, protiv San Francisca. Do sada, 9-3, 3.38 ERA. Bumgarner, 0-0, 1.13 ERA, protiv Marinersa. Dosadasnji deo sezone, 7-3, 3.16 ERA. Hernandez na Safeco Fieldu, 5-2, 3.02 ERA; noc, 6-3, 4.12 ERA. Bumgarner na gostovanjima, 5-1, 3.92 ERA; vecernji termin, 5-3, 3.06 ERA. I ovde se menja domacinstvo u seriji, nakon 1-1 skora u San Franciscu. Felix je u Houstonu, imao najgori start u karijeri. Napravio je samo jedan aut, uz cak 8 pustenih runova. Na poslednja 3 starta je, 1-2, 12.00 ERA. Bumgarner baca standardno dobro, jedini problem mu moze predstavljati nekonzistentna podrska napada(mada i odbrana gresi cesce, u poslednje vreme). Jos jedan picerski duel u najavi, te probah hendikep na Giantse.

Anderson bez nastupa protiv Angelsa. U sezoni, 2-1, 2.82 ERA. Santiago nije imao duele sa Diamondbacksima. Dosta dobar do sada, 4-3, 2.59 ERA. Anderson na Chase Fieldu, 0-1, 3.30 ERA; vecernji mecevi, 2-1, 2.40 ERA. Santiago u gostima, 2-2, 2.76 ERA; nocni termin, 3-1, 2.24 ERA. Obe ekipe su 5-5, 10 meceva unazad. Anderson je na 7 od svojih 12 startova, pustio manje od dva poena, no napad ga je retko pratio. Santiago je dopustio 4 HR, na prethodna 2 starta(6 na prvih 10), no i dalje ima odlicnu sezonu. I ovde imamo startere u ok formi, te probah under, ali kao deo dabla.

Kershaw nema iskustva sa Rangersima. Sezona, 5-3, 3.21 ERA. Rodriguez, 5-5, 2.64 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 3-2, 3.03 ERA. Kershaw na Dodger Stadiumu, 4-1, 1.99 ERA; uvece igrani mecevi, 5-2, 2.51 ERA. Rodriguez u gostima, 3-0, 1.89 ERA; vece, 2-2, 3.54 ERA. Duel levaka u Los Angelesu. Rodriguez baca fino, no Kershaw ima skoro savrsene nastupe na domacem terenu. Obojica imaju ERA ispod 2, na poslednja 3 starta. Kershaw i Greinke su mi obavezni za igru, kao domacini, te i Dodgerse stavih kao deo dabla.

 

Prateci tiketi, Baltimore 2, Washington 1, Toronto 1 i Pittsburgh 2, St. Louis 2, Oakland 1. Kvote, 3.96, 5.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

Za mene je juče krenula nova sezona. Prevashodni cilj je da se držim flat stakes-a, što će biti problem jer se često zaljubim u neki par, vođenje evidencije, i maksimalno izbegavanje bilo čega osim fudbala.

 

Bilo bi lepo da mogu ovde da kucam sve parove, ali kako imam dosta in-play betova, to je nemoguće..

 

Jučerašnji dan je bio 2-0-0, + 1.47; Ostersunds -0,5 live @1,97 i Srbija u21 X2 live @1,50

 

 

Pa, srećno u 2015/16 ;)

Link to comment
 

danas igraju Isner-Lopez. Kvota za prvi set ispod 12,5 gemova  je 2,03. Jesu odlicni serveri, jeste trava ali po ovoj kvoti ja ovo moram da probam

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/3. Brazil razocarao, kako igrom, tako i rezultatom. Bumgarner dobar, Felix jos bolji, te nije prosao hendikep. Na Detroitu tezak baksuzluk. Ajde sto je bullpen prodao vodjstvo, nije mi ni trebala njihova pobeda. Redsi dobise grand slamom, u dodatnim ininzima, neverovatno. Bilo koje drugo poentitiranje, bi znacilo prolaz. Kershaw nesiguran, napad nije uspeo da ga pokrije. Lagani minus na Chase Fieldu, no nije vredelo, posto ne singlirah. Fudbal u fiksu je stvarno bacanje para. Potrudicu se da ga ne igram, bar dok ne krenu kvalifikacije za CL i EL, odnosno top lige. Golovi, pa kako se posreci. MLB ce uci i u dobru seriju, tu vec ne mogu igrati samo jednu igru.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Baltimore >8.5 (O` Sullivan-Norris)

 

NY Yankees-Miami >7.5 (Sabathia-Latos)

 

Cincinnati-Detroit H2(+1.5) (Leake-Verlander)

 

LA Dodgers-Texas 1 (Greinke-Ranaudo)

 

Kvote, 1.90, 1.70, 1.45, 1.45.

O` Sullivan, 0-0, 8.64 ERA, protiv Oriolesa. Do sada, 1-5, 5.08 ERA. Norris, 1-3, 4.21 ERA, protiv Philliesa. Ukupno, 2-4, 8.29 ERA. O` Sullivan kod kuce, 1-1, 3.77 ERA; dan, 1-2, 4.85 ERA. Norris na strani, 1-3, 8.66 ERA; raniji termin, 2-2, 8.00 ERA. Philadelphia je medju neefikasnijim timovima i ovo im je prilika da daju neki poen vise. Gosti nemaju problema sa napadom, imaju 9-1 skor, na poslednjih 10 meceva. Domacin ima 9 vezanih poraza. Duel picera, koji i dalje traze formu, lici na over.

Sabathia igra toplo-hladno, 3-7, 5.38 ERA, ove sezone. Latos, 2-4, 5.44 ERA, za sada. Sabathia kao domacin, 1-3, 9.00 ERA; vece, 2-5, 4.38 ERA. Latos u gostima, 1-2, 2.42 ERA; uvece, 1-3, 5.60 ERA. Povoljan matchup za udarace. Yankeesi su bolji protiv desnjaka(D-.250;L-.228), Marlinsi efektivniji sa levorukim picerima(D-.251;L-.271). Sabathia je sve samo ne siguran ove godine, mada ni Latos nije sjajan. Nakon minusa nocas, veceras je over izgledan.

Leake nije nastupao protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 3-4, 4.35 ERA. Verlander, 0-0, 3.00 ERA, protiv Redsa. Imao je solidan sezonski debi, 0-0, 3.60 ERA. Leake na domacem terenu, 1-2, 6.23 ERA; noc, 3-3, 3.94 ERA. Verlander je imao samo jedan ovosezonski start, te nema parametara za njega. Bullpen je prodao Tigerse sinoc(ponovo). Napad Detroita ce morati da produkuje vise poena, kako bi pokrio nesigurne picere. Verlander bi trebao da omoguci bar egal mec svome timu, te odigrah hendikep na goste.

Greinke, 3-5, 2.84 ERA, protiv Rangersa. Ukupno, 5-2, 1.95 ERA. Ranaudo nema nastupa protiv Dodgersa. Imao je jedan start ove sezone, 0-1, 32.40 ERA, i ovo ce mu biti nova prilika da se dokaze. Kershaw je trokirao sinoc. Greinke ce morati da odigra dobar mec, posto udaraci i nisu u nekoj formi. Mozda napadu Dodgersa pomogne , na MLB nivou, neiskusan starter. Na prethodnih 10 meceva, Dodgersi 5-5, Rangersi 6-4. Nadam se da bullpen tima iz Los Angelesa, nece imati previse prilike za dokazivanje(imaju par povredjenih igraca, mora se priznati). Adrian Gonzalez je u losoj seriji nastupa(AVG .183 na 15 poslednjih meceva), uz samo 2 HR od 6. maja; mogao bi prekinuti ovaj trend danas.

 

Prateci tiketi, LA Angels 2, Atlanta H1(+1.5), Kansas 1 i Washington PX, Pittsburgh PX, Houston 2. Kvote, 4.83, 4.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sta mi pocini Redjo Emilija, majko mila... igrao dvojku uzivo po 3.27 za 3600, dobitak 100 evra, imali do 13 razlike i kvota na keca bila i 7 ali nisam branio nista, a onda neverovatna govna pocela da padaju s neba, jebeni Logan se povampirio i poceo da pogadja cigle... jebem im mater svima u po picke, i jednima i drugima.

Link to comment

da probam da okačim dva bejzbola večeras u hendikepu, kvote po 1,65 vašington i atlanta. volim da igram protiv bakholca pa da ga jebeš. što se vašingtona tiče, kad sam video da arčer baca hteo sam da igram na tampu u hendikepu, ali na moje iznenađenje tampa se favorizuje na ovom meču, pa sam napravio okret za 180 stepeni. a napravio sam danas neki plus na jebenoj odbojci, igrajući na naše prva dva seta u hendikepu protiv poljaka i još smo dobili ta 2 seta i tu se mudro prebacim na  drugi i treći protiv australije u svetskoj ligi, pa sam samo prebacio taj plus na ova 2. ako dođe biće baš dobar dan. ako ne dođe, ništa novo. 

Link to comment

Naravno u odsutnom trenutku se povredi na bacanju iz outfielda Harper i košta me 2 runa i još trkač ode na treću, pih ukleta srećo

Edited by theanswer
Link to comment

MLB 2/3, uz jednu kvotu 1, prosao je i propratni teniski tiket. I dalje ne verujem, da su na Philadelphia-Baltimore, pala samo 3 poena. Duel picera u losoj formi i naravno obojica imase odlican dan. Glupave stvari, nastavljaju da se desavaju. Cincinnati-Detroit odlozeno zbog kise. Lagani over u New Yorku. Dodgersi ponovo uzasni ofanzivno, no dobise na walk-off balk, u 9. iningu. Tenis nije dolazio lose ove nedelje i nakon serije padova na po jednom paru, juce se sve uklopilo. Uzeh nesto sitno, no i to nije lose, kako je jun kilav.

 

 

Fudbal

 

Odd Grenland-Start 3+

 

Chile-Bolivia 3+

 

Kvote, 1.50, 1.74.

Norway nastavlja, pa do probam jedini danasnji mec. Problem je sto je to fakticki jedina liga zanimljiva za golove, koja se trenutno igra, na stranu to sto ja ne volim, tehnicku nepotkovanost njihovih timova. Chile redovno igra efikasne meceve, protiv vecerasnjeg protivnika. Redovno ide u 3+, kada je domacin.

 

 

MLB

 

Minnesota-Chicago Cubs H2(+1.5) (Hughes-Hendricks)

 

Oakland-LA Angels 1 (Gray-Shoemaker)

 

Kvote, 1.45, 1.60.

Hughes nije nastupao protiv Cubsa. U sezoni, 4-6, 4.79 ERA. Hendricks nema iskustva sa Twinsima. Do sada, 2-2, 3.80 ERA. Hughes kod kuce, 3-2, 4.85 ERA; vece, 2-2, 3.53 ERA. Hendricks na strani, 2-1, 4.05 ERA; noc, 1-2, 2.92 ERA. Minnesota je 3-7, na prethodnih 10 meceva(Vezali su 2 pobede protiv Cardinalsa), Cubsi 6-4. Cubsi imaju startera, koji je u boljoj formi, mada do sada nije bio dobar u mecevima izmedju konferencija, 0-1, 7.04 ERA(2 starta). Gosti su dobili 5 od poslednjih 6 meceva, na kojima je Hendricks startovao. Verujem da on moze odrzati mec u egalu, pri cemu je lineup Cubsa, sve samo ne prijatan.

Gray, 5-1, 2.11 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 8-3, 1.60 ERA. Shoemaker, 1-2, 4.57 ERA, protiv Oaklanda. Ukupno, 4-5, 4.85 ERA. Gray na svom terenu, 3-2, 1.62 ERA; vecernji mecevi, 5-2, 2.18 ERA. Shoemaker u gostima, 4-1, 4.58 ERA; uvece, 4-4, 4.86 ERA. Oakland je dosta bolji protiv desnjaka(D-.264;L-.226). Obe ekipe imaju 6-4 skor, na prehodnih 10 odigranih meceva. Gray tradicionalno dominira protiv Angelsa; napad Athleticsa je dao 40 poena, 5 meceva unazad, te mislim da vredi odigrati 1.

 

Prateci tiketi, Detroit H2(+1.5), St. Louis 2, Chicago White Sox 1 i Toronto >9.5, San Diego H2(+1.5), LA Dodgers <6.5. Kvote, 3.46, 5.88. 

Edited by Miljenko
Link to comment

U zadnjih 48 sati sam puko jedno 200 evra, a nisam imao ulog jaci od 2000 dinara. Dzabe sto sam pogodio sad Karsijaku kad sam ih slabo igrao, a Barselonu pojacavao i danas Raonica vise od 12.5 treci set, i sto kuraca raznih. Sve padalo na fazon Redjo Emilije sinoc, na korak od prolaza i onda raspad sistema. Zlo :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...