Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Francuskinje odlučile da prime 21p u prvoj četvrtini, mislim da im niko za cele pripreme nije ubacio toliko. Onda se uozbiljile ali je bilo kasno. 

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/2. Prvi tiket je prosao uz dosta srece, nakon sto je Qatar dosao do pobede, u 100. minutu. Chile je startovao pobedom, resivsi mec u drugom poluvremenu. MLB me ne slusa najbolje i dalje. San Francisco je ostao u okviru hendikepa. Na Marlins Parku, samo 6 poena. Mocni napad Colorada, zatajio u potpunosti. Kombo za promenu pao na jednom paru. Prateci tiket je bio blizu, ali je Atlanta dozvolila preokret u 8. iningu(vodili su 4-2). Dosta bolje, u odnosu na ostatak nedelje, mada se ponadah da ce proci sve.

 

 

Fudbal

 

Kazakhstan-Turkey w2

Wales-Belgium w2

Latvia-Netherlands P/K2

 

Kvota 1.62.

Jos malo kvalifikacija. Turkey ima imperativ pobede, da bi imala kakve-takve sanse za prolaz. Netherlands ima neverovatno los start. Trenutno trece mesto u ovakvoj grupi je sramotno, za tako kvalitetan tim. Jos jedan mec koji se mora dobiti. Wales-Belgium; gosti su mnogo bolji kao celina, te bi se trijumfom izdvojili na vrhu grupe.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 1 (Price-Salazar)

Houston-Seattle 2 (Oberholtzer-Felix Hernandez)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Despaigne-Kershaw)

San Francisco-Arizona 1 (Bumgarner-Anderson)

 

Kvote, 2.75, 2.10.

Price, 7-1, 2.40 ERA, protiv Indiansa. U sezoni, 5-2, 2.70 ERA. Salazar, 2-1, 2.93 ERA, protiv Detroita. Za sada, 6-1, 3.50 ERA. Price na Comerica Parku, 1-1, 4.22 ERA; vece, 4-2, 3.59 ERA. Salazar u gostima, 3-1, 3.75 ERA; noc, 3-1, 4.21 ERA. Tigersi su nakon uzasne serije, vezali 3 pobede, no to je prekinuto prekjuce, ubedljivim porazom od Cubsa, 12-3. Cleveland je 5-5, 10 meceva unazad, uz samo 2 pobede, na poslednjih 6 meceva. U sezonskoj seriji je 5-1 za Detroit. Salazar baca dobro, no Price je jedan od najboljih picera u ligi, te dadoh sansu domacoj ekipi.

Oberholtzer, 2-0, 1.20 ERA, protiv Marinersa. Krenuo sa, 0-1, 3.75 ERA(3 starta). Felix, 3-2, 1.84 ERA, protiv Houstona. Dosadasnji deo sezone, 9-2, 2.51 ERA. Oberholtzer na Minute Maid Parku, 0-0, 3.24 ERA; vecernji mecevi, 0-0, 3.24 ERA. Hernandez na strani, 4-0, 1.82 ERA; kasniji termin, 6-2, 2.82 ERA. Seattle je dosta bolji protiv levaka(D-.226;L-.261). Astrosi imaju cak 7 vezanih poraza. Bullpen, koji je bio siguran, negde do polovine maja, sve cesce trokira, a ni udaraci nisu u formi(samo jednom su dali preko 2 poena, tokom serije poraza). Ne moze se reci da Marinersi blistaju, no imaju 3 pobede, 5 meceva unazad. Ukupno su i dalje prilicno losi, 27-33, mada je ekipa dosta jaca. Hernandez i Cruz dominiraju od starta, ali ce ocigledno morati jos neko da istupi, kako bi konkurisali za playoff. Cruz je pauzirao dva meca, zbog problema sa ledjima, no ocekuje se njegov povratak u tim danas. Felix bi trebao da jos malo produzi gubitnicki niz Astrosa.

Despaigne, 0-2, 5.84 ERA, protiv Dodgersa. Ukupno, 3-4, 4.72 ERA. Kershaw, 12-6, 2.33 ERA, protiv Padresa. Solidan do sada, 5-3, 3.36 ERA. Despaigne kao domacin, 2-2, 4.31 ERA; mecevi u vecernjem terminu, 3-3, 5.08 ERA. Kershaw na gostovanjima, 1-2, 4.76 ERA; nocni termin, 5-2, 2.64 ERA. San Diego je podelio plen u Atlanti(2-2 u pobedama). oni su 6-4, 10 meceva unazad. Dodgersi su iskoristili seriju protiv Arizone, za podizanje morala(3-0 ciscenje). Povratak Puiga u lineup, doneo je preko potrebnu efikasnost. Ove sezone, Dodgersi vode 6-3 u pobedama, kada je rec o medjusobnim duelima(dobili su sve tri serije sa po 2-1). Despaigne se stabilizovao, nakon par losih startova, na pocetku sezone. Kershaw ulazi polako, u svoj razbijacki mod, 3-0, 0.82 ERA, na prethodna 3 starta. Bullpen Dodgersa, i dalje uliva strah, ali se nadam da Kershaw moze bacati, skoro ceo mec.

Bumgarner, 7-4, 2.76 ERA, protiv Diamondbacksa. U sezoni, 7-2, 3.38 ERA. Anderson nije nastupao protiv Giantsa. Na nivou sezone, 1-1, 3.12 ERA. Bumgarner na AT&T Parku, 2-1, 2.82 ERA; uvece, 5-2, 3.34 ERA. Anderson na strani, 1-0, 2.97 ERA; nocni mecevi, 1-1, 2.74 ERA. Obe ekipe su 4-6, na poslednjih 10; gosti imaju 4 poraza u nizu.U sezonskoj seriji, Arizona vodi 4-3 u pobedama. Duel kvalitetnih startera, gde dadoh prednost Bumgarneru, jer ocekujem da odigra dosta bolje, nakon dosta pustenih runova protiv Philliesa.

 

Prateci tiket, Baltimore <7.5, Pittsburgh 1, Boston >8.5, NY Mets 1, Washingto H2(+1.5). Kvota 13.84.

 

Jeste MLB najbolji za singlove, no posto ga ne gadjam najbolje, u poslednje vreme, odigrah oprezniju varijantu sa dablovima. U oba slucaja trebam 3 pogodjena para za plus(kod dablova mogu i 2, ako se posreci). Minus jeste za nijansu veci, ako pogodim 2 para i spojim ih pogresno, ali me naplasise ove situacije sa jednim pogotkom, odnosno svim promasajima. Ulozi su mi smanjeni, pa ni razlike nisu prevelike. 

 

Zadnje je vreme doslo, kada je meni fudbal najuspesnjia stvar za igru.

Edited by Miljenko
Link to comment

bosna-izrael 0:0 na kvotu 5, manji ulog, ali ima mi rezona, užasno igraju i jedni i drugi, bosna ne može da se poveže, izrael došao po bod.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/2. Belgijanci se obrukase sinoc. Onako kvalitetan tim, nije mogao izvuci bar X, protiv prosecne ekipe. MLB dablove uklopih po ocekivanju, lose. Price izdominirao. Felix je imao najlosiji start u karijeri. Napravio je samo 1 aut, uz cak 8 primljenih poena, neverovatno. Utesno je sto se takva stvar, nece ponoviti nekoliko narednih godina. Dodgersi nekako dodjose do pobede, ali je San Francisco zatajio. Bumgarner je pustio samo 1 run, no napad ga nije ispratio, u porazu 1-0. Izgledni dueli nocas, ali rezultati nisu bili po ocekivanju. Fudbal fiks mi retko donosi zaradu, mada ove nedelje i nije bio tako los. Singlovima bi minus bio za nijansu manji, no razlika je minimalna, te nastavljam sa ovom opreznom igrom, do starta pozitivnog trenda.

 

 

Fudbal

 

Cape Verde-Sao Tome and Principe 2+

Algeria-Seychelles 3+

 

Armenia-Portugal w2

Burkina Faso-Comoros 2+

Argentina-Paraguay 2+

 

Gibraltar-Germany 6+

 

Kvote, 1.51, 1.53, 1.50.

Africki Kup Nacija ima par zanimljivih parova za golove, koje provukoh na dva tiketa. Tu je i jedan siri sistem, sa ova 3 para. Germany je odigrala neozbiljno prvi mec protiv Gibraltara(4-0). To je ekipa koja je slabija od San Marina, pa ako ih je Poland mogla dobiti 7-0, ne vidim razlog zasto veceras ne bi primili 6 komada. Portugal i Argentina su vec uobicajene stvari.

 

 

MLB

 

Boston-Toronto >8.5 (Buchholz-Dickey)

San Diego-LA Dodgers 2 (Kennedy-Greinke)

 

Houston-Seattle 1 (McHugh-Montgomery)

Baltimore-NY Yankees >8.5 (Norris-Sabathia)

 

Kvote, 2.88, 2.89.

Buchholz, 12-9, 3.42 ERA, protiv Toronta. Sezona, 3-6, 4.07 ERA. Dickey, 6-5, 4.45 ERA, protiv Red Soxa. Do sada, 2-6, 5.35 ERA. Buchholz kod kuce, 1-4, 4.37 ERA, dan, 2-1, 3.38 ERA. Dickey na strani, 0-4, 6.52 ERA; dnevni mecevi, 0-2, 5.11 ERA. Prvi mec serije je bio izuzetno efikasan(cak 23 poena). Buchholz je podigao formu, 2-1, 2.70 ERA, na poslednja 3 starta, ali je protivnicki lineup prilicno neugodan. Boston je juce dozvolio veliki preokret, nakon 8-1 vodjstva, te verujem da ce danas biti naostreni i nalupati inace nesigurnog knuckleballera.

Kennedy, 5-9, 4.50 ERA, protiv Dodgersa. Krenuo sa, 3-5, 6.48 ERA. Greinke, 5-0, 1.53 ERA, protiv Padresa. U sezoni, 5-1, 1.92 ERA. Kennedy na Petco parku, 2-3, 8.23 ERA; vece, 2-4, 7.32 ERA. Greinke na gostovanjima, 3-0, 1.63 ERA; nocni mecevi, 4-1, 2.11 ERA. Dodgersi bolje udaraju protiv desnjaka(D-.261;L-.239). Poveli su 1-0 u pobedama, i ocekujem da rese pobednika serije veceras.

McHugh, 5-2, 4.23 ERA, protiv Marinersa. Dosadasnji deo sezone, 6-2, 4.34 ERA. Montgomery bez nastupa protiv Houstona. Fin pocetak, 0-1, 2.08 ERA. McHugh na Minute Maid Parku, 4-1, 5.17 ERA; raniji termin, 2-0, 3.60 ERA. Montgomery je imao dva starta i to prilicno dobra. Ukupno je bacao 13 ininga, primio samo 3 runa, no bez prave podrske, te nema pobedu. Seattle je dosta losiji protiv desnorukih picera(D-.226;L-.253). Altuve se povredio sinoc(zadnja loza buta); nadam se da nece pauzirati duze, jer bi onda Astrosi mogli imati problema, Domacin je prekinuo los niz, iznenadjujucim trijumfom sinoc, te bi trebali krenuti u pobednicku seriju.

Norris, 4-1, 4.02 ERA, protiv Yankeesa. Ukupno, 2-4, 8.63 ERA. Sabathia, 18-7, 3.40 ERA, protiv Oriolesa. Sezona, 3-7, 5.25 ERA. Norris na Camden Yards, 1-1, 8.59 ERA; vecernji mecevi, 0-2, 9.42 ERA. Sabathia u gostima, 2-4, 3.91 ERA; noc, 2-5, 4.14 ERA. Norris je prilicno los na svom stadionu ove sezone. Sabathia baca bolje, mada nikada nisi nacisto, kakav ce biti. Nocas je Baltimor dobio lagano, 11-3. Tesko je proceniti pobednika danas, no poena ne bi trebalo da manjka.

 

Prateci tiketi, Pittsburgh 1, Detroit H1(+1.5), LA Angels 1 i Miami >7.5, NY Mets 1, Tampa 1. Kvote, 3.67, 4.09. Ove pratece tikete odigrah bas za sicu, cisto za zanimaciju, ponekad su 4 para, koja standardno igram, previse.

Link to comment

Fudbal 3/3, MLB 0/2, prosao je i jedan prateci MLB tiket. Germany proradila u drugom poluvremenu. Burkina Faso pomalo zakazala, no bitno je da su pala bar 2 gola. Ostalo rutinski. Opet dva pogotka na glavnim MLB tiketima, naravno pogresno spojena. Overi u Bostonu i Baltimoru, prodjose bez problema, ali je fiks zatajio ovog puta. Uzasna serija u Houstonu, gde je svaki mec dolazio kontra, pa tako i sinoc. Greinke odlican, no Dodgersi daju samo 1 run, sto nije bilo dovoljno za pobedu. Skracivanje pratecih tiketa je dalo rezultata. Moji nekako dobise, Detroit taman u okviru hendikepa, Angelsi tesno do pobede. Konacno jedan plus dan. Ne prevelik plus, no da se ne bunim.

 

 

Fudbal

 

Ghana-Mauritius 3+

 

Egypt-Tanzania 3+

 

Lithuania-Switzerland w2

Sweden-Montenegro w1

Brazil-Peru 2+

 

Slovenia-England w2

Belarus-Spain 2+

 

Kvote, 1.40, 1.70, 1.45, 1.72. Ghana deluje kao zicer za golove. Egypt redovno ubedljivo dobija danasnjeg protivnika, pa probah i to. Evropske kvalifikacije, uz dodatak Brazila. Potonji tiket odigrah slabije.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Washington 2 (Jungmann-Scherzer)

San Francisco-Arizona 1 (Heston-Rubby De La Rosa)

 

Tampa-Chicago White Sox 2 (Karns-Sale)

Pittsburgh-Philadelphia PX (Burnett-Hamels)

 

Kvote, 2.64, 2.67. 

Jungmann ce imati drugi MLB start, prvi pred domacom publikom. Nakon debija, 1-0, 1.29 ERA. Scherzer, 0-0, 2.77 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 6-5, 2.13 ERA. Scherzer na strani, 3-2, 1.55 ERA; dan, 1-2, 2.60 ERA. Harper je pod znakom pitanja danas kod gostiju. Scherzer je bio nesto losiji protiv Yankeesa, inace ima fenomenalnu sezonu. Ocekujem njegov siguran nastup, dok ruki starter domacina, uvek predstavlja nepoznanicu.

Heston, 2-0, 0.66 ERA, protiv Arizone. Sezona, 6-4, 3.77 ERA. Rubby De La Rosa, 1-1, 6.62 ERA, protiv San Francisca. Krenuo sa, 4-3, 5.84 ERA. Heston na AT&T Parku, 2-3, 3.16 ERA; raniji termin, 1-2, 7.78 ERA. De La Rosa u gostima, 1-3, 6.38 ERA; dnevni termin, 0-0, 12.60 ERA. Heston ce imati prvi start, nakon sto je bacio no-hitter protiv Metsa, uz 11 strajkauta. To je do sada, jedini ovosezonski no-hitter. Arizona je dobila seriju(2-0 u pobedama), nakon loseg ucinka napada Giantsa. Jos jedno dobro izdanje Hestona, bi trebalo doneti domacoj ekipi utesnu pobedu.

Karns, 0-1, 10.80 ERA, protiv White Soxa. U sezoni, 3-3, 3.86 ERA. Sale, 2-2, 3.67 ERA, protiv Tampe. Dosadasnji deo sezone, 6-2, 3.04 ERA. Karns na Tropicana Fieldu, 2-3, 5.18 ERA; po danu, 1-1, 1.53 ERA. Sale u gostima, 4-1, 3.41 ERA; dan, 3-1, 1.95 ERA. White Soxi bolje udaraju protiv desnjaka(D-.249;L-.207). I ovde je serija resena(2-0 za Tampu). Sale je pustio samo 1 run, na prethodna 3 starta. Na 8 od 11 startova ove sezone, je primio 2 ili manje poena.

Burnett, 7-9, 4.78 ERA, protiv Philliesa. Za sada, 6-2, 2.11 ERA. Hamels, 3-2, 2.73 ERA, protiv Piratesa. Sezona, 5-5, 3.19 ERA. Burnett kao domacin, 2-2, 1.60 ERA; dnevni termin, 2-0, 1.40 ERA. Hamels u gostima, 3-3, 4.24 ERA; rani mecevi, 1-2, 5.21 ERA. Pittsburgh je tesno dobio, prva dva meca ove serije, 1-0 i 4-3. Veceras imamo jos jedan tvrd mec u najavi i duel vrhunskih startera. Nisam forsirao igranje prve devetine X ove sezone, no kao deo tiketa iz slabije grupe, mislim da vredi probati. Jeste tu i faktor srece bitan(sinoc su recimo Angelsi dobili 1-0, HR Pujolsa u 1. iningu), ali sama igra nije losa.

 

Prateci tiketi, Detroit H1(+1.5), Boston 1, LA Angels H1(+1.5) i St. Louis <7.5, Texas 1, San Diego H1(+1.5). Kvote, 5.05, 5.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prvi put me Meridian pokrao :mad: Odigram juce pred sam pocetak meca na Troickog po 2.65 (samo 500din) i sinoc gledam stanje i tikete i nema tog tiketa. Sta se dogodilo, ne mogu da zamislim. Sumnjam da nije mozda izbacilo promenu kvotu, pa mi nisu prihvatili tiket, ali to bih primetio sigurno. A promene kvota se ne desavaju toliko cesto pre nego sto mec pocne (ovo je bilo preko live kladjenja, jer su vec ubacili u live iako su se igraci tada zagrevali). Nemam nikakv dokaz da bih mogao da se zalim, pa eto bar da zakukam ovde. Nije stvar kinte, sitna je, ali nervira ovo onoliko.

 
A sinoc me jako obradovao kiks Argentine iako sam igrao na njih (dom u oba i dom3+). Povedu 2:0 posle pola sata i umesto da nastave tako i daju taj kljucni treci (i meni i njima kljucni) oni krenu ko picke da igraju. Prime gol u 60. min, ja pomislim super sad ce morati malo da se uozbilje i dace treci. Oni isto. I onda bob ucini svoje i u 90.min prime drugi i zavrsi se nereseno. Toliko me taj gol Paragvaja obradovao, nek se nose Argentinci i ja kad igram na njih. Cela juzna Amerika mi raj za kladjenje, a ja iznova petljam sa Argentincim i padam ko magarac. (doduse branio sam malo posle 2:0 po 3.8 i na HT po 3.1 da nece dati treci, ali time sam samo izvukao vevcinu uloga, sustina je bio u tom trecem nabijem ih sve redom)
Link to comment
 

Live, Finska - Mađarska, Mađarska @3,10

 

Ovo mi je prošlo..

 

 

I ja sam sitno odigrao Argentinu, ali golove... I baš u toku dana komentarišem taj par sa drugom..a on klasika, "kad igraš 3+ igraj kombinaciju 1&3+, veća kvota" Jeste, ali se kladža tu ugradi i dobiješ katastrofa kvotu

 

Inače, zanimljivo da im je Paragvaj pravio kontre na 2-0 i 2-1..i baš mi je drago što su primili na kraju

 

 

Over 2.5 2.00WIN
Argentina vs Paraguay
Over/Under Total Goals
Total Stake: $20.00Paid out: $40.00
Edited by Godfrey
Link to comment

i ja pre neki dan odigrao u pinbetu lajv tiket da zverev i južna koreja pobeđuju, ništa specijalno, kvota 2, uplata hiljadu, taman da vratim hiljadu koju sam izgubio. i apsolutno sam ubeđen da sam to odigrao, izbacilo mi i ukupnu kvotu, sve ono u kalkulatoru. sačekam ja da dođe, pogledam stanje i tikete, ispadne da je pao, pogledam bolje - a ono tamo da sam odigrao na sepija. i onda se setim da mi je neko vreme stajao taj tip dok sam mislio da branim prethodni tiket, ali apsolutno sam ubeđen da sam ga iksirao i da sam odigrao ovo drugo. kako se i šta desilo, pojma nemam, ali ispizd i minus.

Edited by Malvo
Link to comment

3430din na Klivlend @ 4.24, i ostavio 3000 na racunu da mogu da branim ako se ukaze neka lepa prilika. Male su im sanse ali finale je ipak, morao sam i ovo probati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...