Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ne igram ove meceve kad je Klivlend domacin, male kvote na keca a dvojke nece doci. Cekam ono da Klivlend osvaja i da ce Lebron biti MVP finala za solidne pare, a i peti mec cu zakuvati dvojku na sitno. Prljaviji su tim, uzece zbog toga.

Link to comment

Za njegov način igranja sistemi su dušu dali. Da njih igra sa istim uplatama i parama uzimao bi pare. Ali nece čovek :(

Edited by Timmy
Link to comment

Pa dobro, uzecu ovde svoje pare (pogodjena kvote nesto preko 25, pa vracaju ulog), a na prethodnom sam uzeo dupli ulog. 

Malo li je? :D

 

Salu na stranu, da sam igrao 4 od 5 na ovom tiketu pogodio bih najvise 3 utakmice :D al ajde, racuna radi, da pretpostavimo da bih pogodio 4: na 100 jedinica dobitak bi mi bio 517.71 (dakle, realna dobitna kvota 5.71). Da sam pogodio sve dobitak bi bio 3608.14 (dakle, kvota 36....ovde racunam samo sistem 4/5 bez dodatnog 5/5 na istom tiketu sto bi naravno uvecalo dobitak).

 

Ako mi je cilj kvota 5.71, igracu drugacije i svakako imati veci procenat uspesnosti. Ovo je rekreativna igra za sitnu lovu, za sisteme treba ulagati vise. A ja ne odigram samo jedan tiket.

 

Naravno, sto se dugorocnog igranja sa ozbiljnijim ulozima tice, Timmy je u pravu.

 

Meni je i ovako zabavno. Ako uleti nesto, uleti, ako ne, teramo dalje. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Meni udje lepo Jonkoping sinoć. Greška je što sam ubacivao goste, 4:0 bilo... Al me sjebsse naši mladi, igrao sam singlove keca i tim2+

Edited by Timmy
Link to comment

Ja ne igram ove meceve kad je Klivlend domacin, male kvote na keca a dvojke nece doci. Cekam ono da Klivlend osvaja i da ce Lebron biti MVP finala za solidne pare, a i peti mec cu zakuvati dvojku na sitno. Prljaviji su tim, uzece zbog toga.

Trebalo bi da bude nesto veca kvota na GS u cetvrtoj tako da cu probati opet. Kako stvari stoje, dobre su sanse da se zavrsi tako kako si predvideo sa Lebronom kao MVP-ijem ali ja mislim da mora ovo u 7 tekmi da ide.

Link to comment

MLB 0/3. Napad Houstona ponovo zakazao, losa serija i dalje traje. Sta tek reci za poraz Indiansa. Kluber dobar, no i ovde udaraci prodase startera. Dobro je sto bar poene spojih. U New Yorku, poen viska pade u 8. iningu. Sanchez izdominirao protiv jedne od opasnijih postava. Dosta hitova(21), ali samo 6 poena. Nije bilo sanse sinoc da se odabere bolje, posto su i prateci mecevi, dosli bez ikakve logike. Bez prolaza, prethodna dva dana, nadam se boljem ucinku danas.

 

 

Fudbal

 

Germany-USA 3+

 

Switzerland-Liechtenstein 3+

Brazil-Honduras 3+

 

Kvote, 1.50, 1.91.

Nisam ljubitelj prijateljskih meceva, no danas ima par zanimljivih parova za golove.

 

 

MLB

 

NY Mets-San Francisco <7.5 (Harvey-Hudson)

 

Minnesota-Kansas <8.5 (Gibson-Volquez)

 

Kvote, 1.75, 1.75.

Harvey, 0-1, 3.46 ERA, protiv Giantsa. Sezona, 6-3, 3.05 ERA. Hudson, 17-10, 3.52 ERA, protiv Metsa. Do sada, 3-5, 4.41 ERA. Harvey kod kuce, 3-1, 2.83 ERA; vece, 3-2, 2.20 ERA. Hudson na strani, 0-1, 5.64 ERA; nocni termin, 2-2, 3.66 ERA. Heston je bacio no-hitter nocas, u pobedi San Francisca 5-0. Harvey ima zadatak da utisa Giantse, mada je pitanje, kakvu ce podrsku imati. Jos jedan tvrd mec u najavi. Domaca ekipa i dalje oslabljena, te odigrah under.

Gibson, 4-1, 2.03 ERA, protiv Kansasa. U sezoni, 4-3, 3.00 ERA. Volquez, 1-1, 2.18 ERA, protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 4-4, 3.26 ERA. Gibson na Target Fieldu, 3-1, 2.35 ERA; kasniji termin, 3-1, 2.27 ERA. Volquez kao gost, 0-2, 4.12 ERA; vecernji mecevi, 2-3, 3.89 ERA. Royalsi su resili seriju u svoju korist(vode 2-0 u pobedama). Imamo duel startera, koji se nalaze u solidnoj formi. Gibson je odlican kao domacin, te bi trebao uslediti jos jedan duel sa malo poena. Granica je relativno visoka(8.5).

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, St. Louis 2, Detroit H1(+1.5), San Diego 2, Cleveland 1. Kvota 14.52.

Link to comment

I ja igrao na EFES ja i ti igramo isto Malvo. Ovo je neverovatno gubili 12 pa poveli za 6 i vidim gube 80-81 upalim TV i Krle ima dva bacanja i tacno sam znao da ce samo 1 da pogodi i da ce onda braniti zadnji napad. Jebeno neverovatno ovo sa iksevima vec postaje smesno. A reko sam si do petka i fudbalskih kvalifikacija ne igram nista. I naravno odigram na nikog drugog nego na najvece mahere u stelovanju rezultata Turke, :frust:

Danas jos tri meca after overtime  :lolol: Barsa,Milano i Makabi...sta reci

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 0/2. Germany -USA jedva udje u 3+. Brazil se zato obrukao, solidnim brojem promasaja(pre svega u prvom poluvremenu). MLB je usao u retko losu seriju. Bilo sta da odigram, ne dolazi. Ponekad ni statistika ne pomaze, mada je ovo sport, gde je ona najbitnija. U New Yorku se po prvom iningu videlo da ce under tesko doci. Gibson zakazao kod Twinsa. Bilo je sanse za minus, ali domacin daje "nepotreban" HR, u 8. iningu; taman da mec ode u over, smor. Retko se desava da ne mogu pogoditi pola odigranih stvari, sada imam jedan pogodak u 3 dana. Stavih uloge na neki moj minumum, kada vec ne ide.

 

 

Fudbal

 

Chile-Ecuador P/K1

 

Cambodia-Singapore 2+

India-Oman P/K2

Maldives-Qatar P/K2

Saudi Arabia-Palestine 2+

 

Kvote 1.42, 1.77. 

Copa America se otvara veceras. Probah na domacina. Asia mi bas i nije poznata, no probah nesto, mozda to lakse pogodim.

 

 

MLB

 

Miami-Colorado >7.5 (Phelps-Rusin)

 

NY Mets-San Francisco H2(+1.5) (Niese-Lincecum)

 

Kvote, 1.72, 1.45.

Phelps je 0-1, 10.24 ERA, protiv Colorada. Sezona, 2-3, 4.68 ERA. Rusin, 1-0, 2.57 ERA, sa Marlinsima. Za sada, 2-0, 1.45 ERA. Phelps kod kuce, 0-1, 5.50 ERA; vece, 1-2, 4.17 ERA. Rusin u gostima, 1-0, 0.77 ERA; noc, 0-0, 1.29 ERA. Vecerasnji starteri su imali duel u Denveru, 6. juna i tada je Colorado dobio mec sa 10-5. Miami bolje udara protiv levaka, Colorado protiv desnjaka, pa i to ide u prilog overa. Puno kvalitetnih ofanzivaca, raspucavanje u najavi.

Niese, 1-3, 2.98 ERA, protiv San Francisca. Za sada, 3-6, 4.43 ERA. Lincecum, 6-1, 2.88 ERA, protiv Metsa. Tekuca sezona, 6-3, 3.29 ERA. Niese kao domacin, 2-2, 4.66 ERA; kasniji termin, 3-4, 3.56 ERA. Lincecum u gostima, 2-1, 5.06 ERA; nocni mecevi, 4-3, 3.42 ERA. Giantsi su dobili 4 od poslednjih 5 meceva. Vode u seriji 2-0, pa bi iza Lincecuma, moglo doci i do ciscenja. On je u blagom padu forme(3 vezana starta sa 4 pustena runa), te odigrah hendikep. Niese je vezao 4 poraza, a u prilog mu ne ide i neproduktivnost udaraca Metsa.

 

Prateci tiket, Atlanta 1, Oakland <7.5, LA Angels 2, Chicago Cubs 1. Kvota 9.36.

 

Teniski tiket je juce bio blizu prolaza. Smesno je sto su ponovo prosli svi fiksevi, no Lopez nije dosao over prvi set. 

Link to comment

efes, valensija, venecija i klivlend, sve x singlovi za po 250 dinara. hiljadarke mi nije žao, ekstaza ako nešto pogodim biće lekovita.

Link to comment

Danas jos tri meca after overtime  :lolol: Barsa,Milano i Makabi...sta reci

 

ne znam što ne igrate u kladionicama gde nema x. pod uslovom da je ulog jači. 

 

jedan predlog za danas. francuska ukrajina žene ep under 130,5 je 1,75. naravno možete da pomerate naniže i povećavate kvotu. francuskinje igraju na otprilike 100 poena utakmice. pogotovo protiv slabijih protivnika. 

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...