Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 0/3. Moji Piratesi, regularan poraz. Ne mozes dobiti mec, bez datog poena. Sale odlican, no to je jedina dobra stvar od nocas, ali ne i korisna. Atlanta brzo okrenula, vodila do 9. ininga, da bi closer prodao, te bili porazeni u produzecima, smor. Cim ja odigrah na Hamelsa, on biva porazen protiv Redsa, prvi put u 14 startova, hahaha. Retko baksuzan dan. Sve sto je moglo krenuti naopako, otislo je naopako. Nisu ceste ovakve situacije, da sve bude blizu i nijedan tiket ne prodje.

 

 

MLB

 

Cleveland-Seattle 1 (Kluber-Elias)

 

Chicago White Sox-Houston 2 (Rodon-Keuchel)

 

NY Yankees-Washington <6.5 (Tanaka-Scherzer)

Detroit-Chicago Cubs >7.5 (Anibal Sanchez-Lester)

 

Kvote, 1.50, 1.70, 3.50.

Kluber, 2-0, 1.69 ERA, protiv Marinersa. Sezona, 3-6, 3.61 ERA. Elias, 0-2, 7.15 ERA, sa Indiansima. Do sada, 2-3, 2.94 ERA. Kluber kod kuce, 2-2, 2.94 ERA; vece, 2-3, 2.68 ERA. Elias na strani, 2-1, 2.70 ERA; noc, 2-3, 2.91 ERA. Cleveland je 6-4, na poslednjih 10 meceva, Seattle 2-8. Nakon 0-5 starta, Kluber igra dosta bolje. Pet startova unazad, dozvolio je samo 9 poena, tokom 40 ininga, uz neverovatan broj strajkauta, 59. Ocekujem jos jedno njegovo dobro izdanje. Cruz jeste solidan protiv njega, no ostatak lineupa Marinersa, ne deluje opasno.

Rodon, 0-0, 1.42 ERA, protiv Houstona. Za sada, 1-0, 3.12 ERA. Keuchel, 2-1, 2.21 ERA, protiv White Soxa. Ima odlicnu sezonu, 7-1, 1.85 ERA. Rodon kao domacin, 1-0, 3.14 ERA; vecernji termin, 1-0, 3.52 ERA. Keuchel na gostovanjima, 2-1, 2.56 ERA; uobicajeni termin, 4-0, 1.90 ERA. White Soxi igraju promenljivo; Sale ih je nocas doveo do rutinske pobede. Keuchel bi trebao dovesti do prekida serija poraza Astrosa veceras(5). 30. maja je potpuno zaustavio tim iz Chicaga(3-0), bacavsi svih 9 ininga. Domaca ekipa je primetno losija protiv levaka(D-.247;L-.199).

Tanaka nije nastupao protiv Washingtona. Krenuo sa, 3-1, 2.76 ERA. Scherzer, 4-2, 3.79 ERA, protiv Yankeesa. Dosadasnji deo sezone, 6-4, 1.85 ERA. Tanaka na Yankee Stadiumu, 1-1, 7.00 ERA; nocni termin, 2-0, 2.25 ERA. Scherzer u gostima, 3-1, 0.79 ERA; uvece, 5-2, 1.44 ERA. Na iznenadjenje mnogih, Yankeesi su izgleda nasli dobitnu formulu. Imaju 7-3 skor, na prethodnih 10 meceva, te 6 pobeda u nizu. Washington je 2-8, u istom intervalu i ponovo zaostaju za Metsima. Nationalsi daju malo poena, u poslednje vreme. Scherzer je imao problem sa podrskom, na pocetku sezone, no sada je situacija oko normale. Tanaka se vratio protiv Marinersa, nakon malo manje od 6 nedelja pauze, uz samo jedan pusten run i 9 strajkauta. Do sada nije bio dobar kod kuce, te mi ovaj mec deluje kao dobra prilka za siguran nastup, posto udaraci Washingtona nisu u formi. Lici na tvrd mec i under.

Sanchez, 2-2, 4.55 ERA, protiv Cubsa. Neubedljiv do sada, 3-7, 5.69 ERA. Lester, 2-4, 4.83 ERA, sa Tigersima. Ukupno, 4-4, 3.86 ERA. Anibal na Comerica Parku, 2-4, 6.56 ERA; nocni mecevi, 0-4, 5.84 ERA. Lester van Wrigley Fielda, 1-1, 4.32 ERA; kasni termin, 2-3, 4.66 ERA. Nakon uzasne serije od 8 poraza, Detroit je vezao dve pobede. Napad je stvorio 6, odnosno 7 runova, i odmah nije bilo vecih problema. Cubsi su u promenljivoj fazi, 5-5, 10 meceva unazad. Sanchez nije skoro ovako lose otvorio sezonu, a protivnicki lineup je prilicno opasan. Lester ne tako siguran u gostima, na Marlins Parku je primio 6 poena, na jedinom ovomesecnom startu.

 

Prateci tiket, Toronto >8.5, San Diego 2, LA Angels >7.5, Kansas H2(+1.5), St. Louis 2. Kvota 13.09.

 

Deo sezone na travi je poceo cudno. Juce pogodih par fikseva, dok su svi over prvi setovi, otisli u minus. Vidim da ce i danas dolaziti minusi, gde im mesto nije. Nista, ceka se W, za ozbiljniju igru.

Link to comment

Jonkopings Sodra prevelike kvote na sve golove. To mi se i jutros učinilo A sad su još sve kvote lepo skočile. Pa sam izigra: GG 1.81, prvoGG 4.85, drugoGG 3.9, GGGG 16.5, dom u oba 2.2, dom3+ 2.8, Dom4+ 5.1, 4+ 2,5, 5+ 4...

Link to comment

i opet iks, o majku vam jebem :lolol: ovo kao skrivena kamera

 

i još idiot ertel maši dva bacanja, a krstić bacanje za vođstvo i pobedu. naravno, sad će da dobiju onako laganeze.

 

da, sad šarić sa trojke pogađa prvi obruč, a onda se odbija u koš.

Edited by Malvo
Link to comment

I ja igrao na EFES ja i ti igramo isto Malvo. Ovo je neverovatno gubili 12 pa poveli za 6 i vidim gube 80-81 upalim TV i Krle ima dva bacanja i tacno sam znao da ce samo 1 da pogodi i da ce onda braniti zadnji napad. Jebeno neverovatno ovo sa iksevima vec postaje smesno. A reko sam si do petka i fudbalskih kvalifikacija ne igram nista. I naravno odigram na nikog drugog nego na najvece mahere u stelovanju rezultata Turke, :frust:

Link to comment

nikad mi nece biti jasan fenomen kladionicara koji krive igrace zato sto su oni odigrali pogresno.

 

šta ako marko jarić treba da šutira dva bacanja, da ti dođe tiket treba ti da pogodi jedno i on ni ne šutne. znači ne šutne slobodno bacanje, da sudiji loptu, kraj utakmice, bilo je 0:00. ja gledao svojim očima, ortak čekao za dobre pare. igrao je u španiji negde tad.

Edited by theanswer
Link to comment

To je normalna reakcija, kod vecine kladionicara. Kakvih sam se sve psovki naslusao. :D

Radim i ja to povremeno, ali samo kada je fudbal u pitanju. Kada igrac promasi "mrtvu sansu", na primer.

Americke sportove, odnosno igrace, vise postujem , te tu nemam takvih reakcija(a i razlike izmedju ekipa nisu velike, kao na fudbalu).

Link to comment

šta ako marko jarić treba da šutira dva bacanja, da ti dođe tiket treba ti da pogodi jedno i on ni ne šutne. znači ne šutne slobodno bacanje, da sudiji loptu, kraj utakmice, bilo je 0:00. ja gledao svojim očima, ortak čekao za dobre pare. igrao je u španiji negde tad.

A jebiga, koliko puta sam jurio over ili hendikep za poen i onda ameri stoje na pola i neće da igraju zadnji napad..
Link to comment

Ja puko 2500 na Karsijaku a racunaju se i produzeci, ali ispustili su mnogo sansi, malo nesto i sudije pogurale ali bas minimalno, i to je to. Posle jos 1500 i onda igrao 4000 na Pamesu po 4.10 kvoti, ipak je malo previse. Videcemo.

Link to comment

A jebiga, koliko puta sam jurio over ili hendikep za poen i onda ameri stoje na pola i neće da igraju zadnji napad..

 

ali ako se kladiš više od recimo jednom nedeljno na košarku to očekuješ. mislim, viđa se izuzetno često, a da neko ne šutne bacanje...to se baš i ne viđa.. pre neki dan mi fali dva poena uživo odigrao over na barsu i unikahu i treba 2p da padnu zadnji minut, stefanson na 37sek pogađa prvo, mrtvi hezonja koji je pre toga promašio jedno 4 otvorene trojke prolazi kroz reket, lopta kod stefansona, sudija mu otima, vraća mu posle 2,3 sek ovaj naravno promašuje. nahbar maši trojku, stefan mrtvi marković tapka loptu, to u evropi obično ne rade, bar ne kada gube. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...