Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @1,81

Barca

Novak

 

 

Gojowczyk @1,60

 

 

Dabl @1.69

Groth

Olympiakos

2/3= +0,29  :thumbsup:

 

Iako je druga nedelja RG bila baš kilava (9/17=-1,27), Roland Garros uz malo pratećeg basketa i fudbala završio je u plusu 23/37 = +1,30  :thumbsup: 

Link to comment

Pojebah na Klivlendu sva tri singla sto sam igrao, i dvojku i h2 i Lebron zabija vise od 5.5 bacanja. Vavrinka i Elbidji mi doneli bas lepe pare u zadnja 24 sata, kapa dole.

 

Danas ovi manje jaki turniri na sljaci i travi, treba biti pametan i srecan pa izabrati nesto pravo.

Link to comment

Ne daju dusmani! :mad:

 

 

 

new-picture-23.png

 

 

 

Nego, ma li neko pojma kakav bi mogao biti ovaj Coric na travi? Bonus kvota u Maxbetu  protiv Troickog 2.50.

Link to comment

Ja sam vec odigrao na Wawu i povezao sa Barsom(2, 2 i 2+, H2). Imam na tiketima da uzima 1 set, dva seta, i nesto sitno i na pobedu

evo ih:

 

1.png

2.png

3.png

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/3. Basel mi je bio dilema, igrati ili ne i naravno odabrah pogresno. Ne valje biti drcan, imao sam 1.48 kvotu i bez njih, vise nego dovoljno. U New Yorku zafalio run. Nije bilo previse hitova, pa ni ovoliko poena ne bi palo, da nije bilo 5 HR ukupno. Houston kolabirao na kraju, no ostase u okviru hendikepa. Metsi su fino iskontrolisali mec, Jacob dovoljno dobar. Greinke je bacao odlicno, ali je bullpen kolabirao u 8. iningu, smor. Nakon savrsene subote, juce je bio baksuzan dan. Tja, naviknut sam vec na ove toplo-hladno periode. Dobro je te preskocih Djokovica i Golden State, inace bi bilo jos manje simpaticno.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Philadelphia H2(+1.5) (Leake-Hamels)

 

Atlanta-San Diego 1 (Miller-Kennedy)

 

Pittsburgh-Milwaukee 1 (Burnett-Nelson)

Chicago White Sox-Houston 1 (Sale-McCullers)

 

Kvote, 1.50, 1.70, 2.64.

Leake, 1-3, 6.43 ERA, protiv Philliesa. U sezoni, 2-4, 4.40 ERA. Hamels, 9-0, 1.59 ERA, protiv Redsa. Do sada, 5-4, 2.88 ERA. Leake kod kuce, 0-2, 6.91 ERA; vece, 2-3, 3.92 ERA. Hamels na strani, 3-2, 3.67 ERA; noc, 4-2, 2.17 ERA. Hamels je 4-1, na poslednjih 6 startova. Trenutno je najbolji igrac tima iz Philadelphie i moguce je da ce biti uskoro trejdovan u neku ekipu, koja konkurise za vrh. Hamels je nocna mora za vecerasnje rivale, i dalje bez poraza protiv njih. Ucinak napada gostujuce ekipe je uvek upitan, pa odigrah hendikep.

Miller, 1-1, 4.79 ERA, protiv Padresa. Sezona, 5-2, 1.89 ERA. Kennedy, 2-0, 3.54 ERA, protiv Atlante. Za sada, 3-5, 6.60 ERA. Miller na Turner Fieldu, 2-1, 1.67 ERA; kasniji termin, 3-2, 1.97 ERA. Kennedy u gostima, 1-2, 4.08 ERA; nocni mecevi, 2-4, 7.63 ERA. Bravesi bolje udaraju protiv desnjaka(D-.256;L-.227). Atlanta igra promenljivo. Napad je dosta dobar, 10 meceva unazad(52 poena), no piceri ne odradjuju posao. Miller je trenutno jedan od top startera, na nivou lige, te je domacin blizi trijumfu veceras.

Burnett, 2-6, 4.65 ERA, protiv Brewersa. Dosadasnji deo sezone, 6-1, 2.20 ERA. Nelson, 1-1, 1.50 ERA, protiv Piratesa. Ukupno, 2-6, 4.41 ERA. Burnett na PNC Parku, 2-1, 1.69 ERA; vecernji mecevi, 4-1, 2.50 ERA. Nelson na strani, 1-4, 5.51 ERA; klasican termin, 2-4, 4.14 ERA. Milwaukee me je naplasio ranijih sezona, brutalnom dominacijom protiv nas. U ovogodisnjoj seriji je skor 5-1 za Pittsburgh(Nelson zabelezio jedinu pobedu za Brewerse). Pirates su 7-3, na prethodnih 10 nastupa, Milwaukee 4-6. Nelson je napunjen protiv Cardinalsa, na prethodnom startu i ima jednu pobedu, na poslednjih 10 startova. Burnett ima jos jednu dominantnu sezonu. Baca dobro, ma gde igrao, te bi trebao doneti novu pobedu svojoj ekipi, uprkos losoj tradiciji sa Brewersima.

Sale, 2-1, 0.38 ERA, sa Astrosima. Ucinak na nivou sezone, 5-2, 3.27 ERA. McCullers, 0-0, 2.08 ERA, protiv White Soxa. Fino iskoristio sansu kao starter, 2-0, 1.88 ERA(4 starta). Sale kod kuce, 1-1, 3.15 ERA; uobicajeni termin, 2-1, 4.23 ERA. McCullers na gostovanjima, 1-0, 3.00 ERA; uvece, 1-0, 1.50 ERA. White Soxi su bolji protiv desnorukih picera(D-.249;L-.201). Sale nikada nije imao problema protiv Houstona. Na poslednja 3 starta je imao cak 35 strajkauta, uz samo 3 walka. McCullers se do sada fino snasao. Bio je fenomenalan protiv Baltimora, prosle srede; 11 strajkauta, uz samo 1 pusten run, u pobedi. Protiv tima iz Chicaga je bacao nepunih 5 ininga i primio 2 poena. Houston je odlicno krenuo, no sada su vezali 4 poraza; White Soxi igraju promenljivo, od starta sezone. Tvrd mec u najavi, te dajem prednost domacinu i iskusnijem starteru.

 

Prateci tiket, Toronto >8.5, Minnesota >8.5, St. Louis 2, LA Dodgers 1. Kvota 8.68.

 

 

Iskombinovah i neki tenis, no nije to za ozbiljniju igru. RG je ispao neocekivano dobar, nakon nesto losijeg starta turnira.

Edited by Miljenko
Link to comment

jbmumater, sere mi se više od ovih basket plejof utakmica, ne može nešto normalno da dođe, jedino čovek da vija iznenađenje na veliku kvotu. u poslednjih sedam dana mi na dobre uplate i moguće isplate padnu dva iksa, prvo na alba-bajern, sinoć i na nba. ajde ovo prvo sam i branio (mada beše bolno svejedno, velika suma, a i sitan minus), ali sinoć mi nije ostalo ništa na računu, a posle belgije i brazila čekao još golden stejt. i ono iks, jebo ih iks više koji kurac.

Link to comment

USA Women - Australia Women, both teams to score - NO @2,00

 

Baš sam jako ovo odigrao, a neću moći da pratim..sutra se radi..

Ne pamtim kad sam nešto jako odigrao, a da nisam pratio.,

Link to comment

Ko ce ga znati,mozda zato sto je domaci igrac,visok dobar server...Thiem vidim se nije nesto proslavio na travi,prosle godine je izgubio u prvim kolima Vimbldona i Queensa od Luka Savilla i Goffina a pre toga nije nesto ni igrao na toj podlozi.Zverev s druge strane je imao pauzu od proslogodisnjeg RG do pocetka ove godine a poslednji put kad je igrao na travi 2013.god. dobio je Socka na Vimbldonu i Goffina u Halleu...Ipak mislim da je realno favorit Thiem a takodje bi i Mahut  kv. 1.60 trebao da dobije Hjuita koji nije igrao par meseci unazad

Link to comment

USA Women - Australia Women, both teams to score - NO @2,00

 

3-1

Ohh, well..

 

Slabo šta igram u zadnje vreme jer je ponuda očajna, a onda i kad nešto nađem - bolje da nisam :)

Link to comment

Trenutno kvote na Wawu su @15 na oba turnira..

Od on-line kladionica možeš da tražiš da ti daju kvotu da osvaja oba (ako si mislio da "vežeš").

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...