Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas cu da vijam Vavrinku vise i uzivo da vrebam da uzme neki set, posto su ga brutalno potcenili.

Ja sam vec odigrao na Wawu i povezao sa Barsom(2, 2 i 2+, H2). Imam na tiketima da uzima 1 set, dva seta, i nesto sitno i na pobedu

Link to comment

Sad vidim da Maxbet ima svasta u ponudi za Djokovic - Wawrinka (duple greske, neiznudjene greske, wineri, procenat ubacenog prvog seta...itd). Ja cu samo sitno na Wawrinku da ga izmalerisem al mozda neko nadje nesto zanimljivo.

Link to comment

Kakav sam debil ispao. Napravio 7900 na racunu i skinuo 7000, ostalo 900 i snimio na 14:12 za Real kvotu 8.8 na Pamesu.. umesto da sam bacio svih 900, odigrao samo 400, debil. Da sam sve, mogao sam zvati da branim kad je bilo 2.3 a ovako me boli paja, imaju +12 na poluvremenu i neka bude sta bude. Vidjeno bilo da ce biti drama, sisa sam mlitava.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 3/3, kombo nisam mogao promasiti juce. Norvezani me nervirase, u prvom poluvremenu, no u nastavku je sve brzo doslo na svoje mesto. Barsa je prosla vec nakon prvog dela meca. San Francisco je odigrao, neocekivano tesan mec, nakon ranog vodjstva od 6-0, no pobeda je bitna. Felix ponovo izdominirao protiv Tampe; napad ga je jedva pokrio (2-1). Detroit je konacno zaustavio pad, jednim laganim trijumfom, bez pritiska na bullpen. Picerski duel i na Dodger Stadiumu. Kershaw nije pustio run, tesan trijumf, 2-0. Djokovic je uspesno priveo mec kraju, pa je prosao i teniski dabl od petka. Ovo je drugi put ove nedelje, da su prosli svi bitni tiketi, samo neka se nastavi taj trend.

 

 

Fudbal

 

Girona-Lugo P/K1

Basel-Sion w1

Racing Montevideo-Penarol P/K2

 

Kvota 1.72.

Girona pobedom sigurno ulazi u Primeru. Penarol trijumfom osvaja Clausuru i ulazi u playoff za titulu. Basel igra finale kupa.

 

 

MLB

 

NY Yankees-LA Angels >8.5 (Sabathia-Wilson)

 

LA Dodgers-St. Louis 1 (Greinke-Lynn)

 

Toronto-Houston H2(+1.5) (Dickey-McHugh)

Arizona-NY Mets 2 (Collmenter-Jacob deGrom)

 

Kvote, 1.80, 1.65, 2.54.

Sabathia je 8-8, 4.02 ERA, protiv Angelsa. Ukupno, 2-7, 5.45 ERA. Wilson, 4-3, 3.07 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 3-4, 3.55 ERA. Sabathia kod kuce, 0-3, 11.77 ERA; dan, 0-2, 15.95 ERA. Wilson na gostovanjima, 1-2, 3.03 ERA; raniji termin, 0-1, 8.44 ERA. Sabathia baca bolje, u odnosu na start sezone, no to i dalje nije na zadovoljavajucem nivou. Yankeesi su vec dobili seriju (2-0); oba meca su isla u over(8-7 i 8-2). Domacin je vezao 5 pobeda, gosti 4 poraza. Oba tima imaju fin trend overa, na prethodnih 10 meceva(Yankees 7-3, Angels 7-2-1), te odigrah istu stvar i danas.

Greinke, 9-4, 3.17 ERA, protiv Cardinalsa. Krenuo sa, 5-1, 1.97 ERA. Lynn, 3-1, 4.50 ERA, sa Dodgersima. Sezona, 4-4, 3.03 ERA. Greinke je 2-1, 2.18 ERA, na svom stadionu; vece, 4-1, 2.18 ERA. Lynn na strani, 1-3, 3.99 ERA; nocni mecevi, 4-2, 2.51 ERA. St. Louis vodi u seriji 2-1. Kershaw sinoc nije pustio run, mada to i dalje nije neka uteha, za playoff posrtanja protiv Cardinalsa. Greinke je standardno dobar. Puig se vratio u postavu Dodgersa i nakon 2 strajkauta, zabelezio hit, za vodjstvo svog tima. Dodgersi su i dalje u ofanzivnoj krizi, no kada Greinke baca, nece biti neophodna velika podrska udaraca.

Dickey, 2-5, 5.11 ERA, protiv Astrosa. Dosadasnji deo sezone, 2-6, 5.53 ERA. McHugh, 1-0, 2.03 ERA, sa Torontom. Ove sezone, 6-2, 4.33 ERA. Dickey kao domacin, 2-2, 4.83 ERA; dnevni termin, 0-2, 5.68 ERA. McHugh u gostima, 2-1, 3.66 ERA; dan, 2-0, 3.32 ERA. Toronto je i dalje dosta losiji protiv desnorukih picera(D-.249;L-.299). Blue Jaysi su dobili seriju i gosti iza McHugha, pokusavaju da izbegnu ciscenje. On je 17. maja, zabelezio pobedu protiv vecerasnjeg rivala, uz 2 pustena poena. U blagom je padu forme; primio 4 runa, na dva vezana starta, pri cemu ga je napad ispratio protiv Oriolesa, u 6-4 pobedi. Dickey i kada baca dobro, ima losu podrsku. Gosti su blizi trijumfu, no ipak probah oprezniju varijantu sa hendikepom.

Collmenter, 2-2, 4.50 ERA, protiv Metsa. Sezona, 3-5, 5.03 ERA. Jacob nije nastupao protiv Arizone. Tekuca sezona, 6-4, 2.41 ERA. Collmenter na Chase Fieldu, 1-4, 6.06 ERA; dnevni mecevi, 1-2, 6.00 ERA. Jacob deGrom kao gost, 1-3, 4.50 ERA; po danu, 2-0, 0.00 ERA. Skor u seriji, 2-1 za Diamondbackse. Sinoc je Colon bacao dobro, ali nije imao srece da ga udaraci isprate u dovoljnoj meri. Starter Metsa je nesto losiji u gostima, no na poslednja 4 starta ima fenomenalan ucinak, 3-0, 0.92 ERA. Ovde je jedino upitan ucinak napada tima iz New Yorka, mada ne verujem da ce im trebati puno poena za pobedu.

Dabl odigrah opreznije.

 

Prateci tiket, Cincinnati PX, Pittsburgh PX, Boston 1, Colorado 1, Tampa 2. Kvota 12.19.

Edited by Miljenko
Link to comment

Novak -6.5 gemova, kvota 1.9Ispostovao me Novak u prethodna dva meca, pa ne ide da ga danas preskocim. A ja ne mislim da je Vavrinka potcenjen. Taman je ovo kako treba da bude. Novak ce ga ubiti, mozda ovaj uzme 1 set, ali ide to u hendikep gemove. Na sitno sam dodao i 3:1 po kvoti 3.. a kad je dobio vava da prvi servira odigrah brzinski 6:4 po kvoti 4, Meridian sporo reaguje posle bacanja novcica.. a kad su promenli dodao sam i 6:3 po kvoti 5.6

Edited by Timmy
Link to comment

Ja igrao drugi h2+1.5 na Vavrinku, servira prvi a mislim da ce odvuci jedan set u tb. Doduse, samo hiljadu po kvoti 2.13, skromno.

 

Pamesa :Hail:

Link to comment

Ja po 2.04, al bas na sitno, nisam imao vise na racunu (nisu mi jos isplatili prvi set). A da bi mi usao hendikep Vavrinka sme da osvoji najvise dva gema do kraja meca. E ako i sad udje ja sam najveci srecnik na svetu koji igra hendikep gemove :D

Link to comment

Golden State - Cleveland 1

Vikingur - Hafnarfjordur 2+

Lillestrom - Viking 2+

Venezia - Reggio Emilia 1

@2,56

 

Turow - Zielona Gora 1

Partizan - Metalac 1/1

Hapoel Eilat - Maccabi 2

@2,52

Link to comment

X2 na belgijance protiv francuza, kvota 1.8. nema pogbe ni benzeme, belgijanci osim kompanija u najjačem sastavu, klupa im sigurno nije gora od francuske ako bude mnogo izmena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...