Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mnogo gotivna ekipa ova Karsiyaka. Potpuno su razmontirali Fener. Jos odigrah na kraju da ce da ih dobiju poslednju cetvrtinu -2.5 i vratih nesto para. Final Four je veliki uspeh ali Obradovic je morao bolji rezultat u prvenstvu da napravi sa ovom ekipom.

Link to comment

Nisam planirao da igram finale LS, neću ga ni gledati, al kad videh kvote na Juve golovi morao sam. 1+, 2+, u oba i 3+. Kvote 1.64, 4.3, 7 i 14.5.

Link to comment

Ne priznaju jebi ga. Sad sam pogledao, kaze lost. :(

 

Realno je i prvi start Vidala bio za zuti ali je ipak bilo previse ocekivati da ce mu dati karton.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Dabl @1,62

Ward

Novak

 

 

Kudermetova @1.80

 

 

Dabl @1,68

Ram-Groth 10+ prvi set

Novak

 

 

Dabl @1,80

Fener

Cedevita

2/4 = -0,70  :thumbdown:

Link to comment

Argentina-Bolivija GG, kvota 2.5. Nije mi jasno zast ovolika kvota, prijateljski mec, juznoamericke reprezentacije... Mislim, jeste Argentina jaca 3 puta, ali dace ga Bolivijci. Dodao sam na sitno i Igg, IIgg i GG GG

Link to comment

E jebali me Bolivijci, evo vec 5:0. Mogao sam domacin golove, ukupno golove... da biram. A ja Bolivijce koji centar ne mogu da predju

Link to comment

Meni juce bio lep dan, a bio bi jos lepsi da je Lusi macka dobila i mec jer sam je forsirao do kvote 10.43 :D Ovako je ispostovala vise gemova sto je uplaceno pre meca, kao i drugi set dva singla, na samom pocetku i kad je dosla na 3:4 tj vratila jedan brejk i uzela svoj servis. Cak me islo i gadjanje losijih turnira, promasio sam otprilike samo nju mec i 2-2, kao i Juve duplu sansu, ostalo uslo. Najlaksi prolaz bio na Armani 1 @ 3.00 na -12 na poluvremenu a najdrazi pobeda Dodiga i Mela protiv brace Brajan @ 4.2, posto njih ne podnosim nikako.

 

Danas cu da vijam Vavrinku vise i uzivo da vrebam da uzme neki set, posto su ga brutalno potcenili.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...