Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/3, Novak nastavlja danas, nadam se da ce i to proci. Najsigurniji par sinoc, Minnesota, je naravno pao. Metiljavi Milwaukee brzo poveo 5-0, Twinsi poravnaju; propustaju par sansi za potpuni preokret, te gosti resise mec na kraju. Minnesota nije prejak tim, ali igraju dobro i ovakva losa izdanja protiv tima, koji je potpuno van forme, su stvarno neverovatna. Lincecum nije bio savrsen, ali je imao dovoljnu podrsku, da bi dosao do pobede. Lagani over u New Yorku, uz jos laksu dvojku na Padresima. Ako Djokovic dobije, korektan dan, postace odlican.

 

 

Fudbal

 

Valerenga-Rosenborg 3+

 

Juventus-Barcelona P/K2

 

Kvote, 1.40, 1.51.

Norvezani su malo zakazali sa golovima, ovih dana, te mislim da je vreme za jednu goleadu. Pratim ovo i sirim sistemom, ako se raspucaju. I dalje mi je krivo, sto Real nije prosao, bar bi sigurno gledali efikasan mec. Ovako sam ogranicen na igranje fiksa danas.

 

 

MLB

 

Philadelphia-San Francisco 2 (Severino Gonzalez-Bumgarner)

 

Seattle-Tampa 1 (Felix Hernandez-Colome)

 

Chicago White Sox-Detroit 2 (Danks-Price)

LA Dodgers-St. Louis 1 (Kershaw-Garcia)

 

Kvote, 1.57, 1.55, 2.43.

Severino nije nastupao protiv Giantsa. Na nivou sezone, 2-1, 6.88 ERA. Bumgarner, 2-2, 2.57 ERA, protiv Philliesa. Do sada, 6-2, 3.12 ERA. Gonzalez nema nastupa kod kuce; dan, 1-0, 4.82 ERA. Bumgarner u gostima, 4-1, 3.48 ERA; raniji termin, 1-0, 2.13 ERA. Gonzalez jos nije bacao duze od 5 ininga na mecu. San Francisco je sinoc prekinuo neprijatnu seriju poraza, pa bi iza perjanice rotacije, veceras trebali lako doci do pobede. Giantsi dominiraju dominiraju u medjusobnoj seriji, 8-2 na poslednjh 10 susreta.

Felix, 6-2, 1.94 ERA, protiv Tampe. Odlican tekuci deo sezone, 8-2, 2.63 ERA. Colome, 0-0, 3.38 ERA, sa Marinersima. Za sada, 3-2, 5.05 ERA. Hernandez na Safeco Fieldu, 4-2, 3.32 ERA; vece, 5-2, 3.04 ERA. Colome na strani, 2-1, 4.66 ERA; nocni mecevi, 3-2, 4.73 ERA. Felix je 27. maja, potpuno zaustavio udarace Tampe, u pobedi 3-0, na Tropicana Fieldu(bacao kompletan mec). Seattle ima 7 vezanih poraza. Napad nije dao vise od 3 runa, na prethodnih 10 meceva. Ni Raysi nisu stravicno efikasni, ali imaju 6 pobeda, 7 meceva unazad. Dobili su prva dva meca ove serije, rezultati, 2-1 i 1-0. Hernandezu nece trebati prevelika podrska za novu pobedu. Tradicionalno je dobar protiv Tampe, a i vreme je da Cano, Cruz i drustvo, pokazu zasto su skupo placeni.

Danks, 6-10, 5.11 ERA, protiv Detroita. Krenuo sa, 3-4, 4.81 ERA. Price, 4-5, 3.36 ERA, sa White Soxima. Sezona, 4-2, 2.91 ERA. Danks na svom stadionu, 1-1, 4.44 ERA; vecernji mecevi, 1-1, 6.17 ERA. Price na gostovanjima, 3-1, 2.34 ERA; noc, 3-2, 4.66 ERA. Tigersi su uspeli da izgube i nocas. Vodili su do dva auta u 9. iningu, a onda je Soria pustio jos jedan HR, te su kasnije porazeni u 11. iningu. Imaju osam poraza u nizu i veceras iza svog najboljeg picera, bi trebali prekinuti ovu uzasnu seriju. Udaraci i dalje ne produkuju u dovoljnoj meri, bullpen je retardiran, kao i prethodnih godina, no tu je Price. Iz meca u mec daje sansu svojoj ekipi da dodje do trijumfa. Domacin je losiji protiv levorukih picera(D-.250;L-.203).

Kershaw, 5-5, 3.46 ERA, protiv Cardinalsa. Dosadasnji deo sezone, 4-3, 3.73 ERA. Garcia, 2-1, 5.31 ERA, protiv Dodgersa. Sezonski bilans, 1-2, 2.70 ERA. Kaershaw na Dodger Stadiumu, 3-1, 2.48 ERA; standardan termin, 4-2, 3.04 ERA. Garcia u gostima, 0-1, 2.57 ERA; vece, 1-1, 2.77 ERA. Kershaw nas je navikao na skoro perfektna izdanja, vec par sezona, pa se njegov ovogodisnji ucinak, cesto tumaci kao los. Baca pristojno, ali igra protiv tima, koji ga redovno dobija u playoffu. U regularnom delu sezone je nesto bolji protiv njih. St. Louis je dobio prva dva meca serije, 7-1 i 2-1. Trenutno imaju najbolji skor u ligi, 37-18, uz 10 pobeda, na prethodnih 12 meceva. Puig bi se trebao vratiti veceras, sa liste povredjenih, sto bi moglo stabilizovati, inace nesigurni napad domaceg tima. Kershaw je podigao formu(2-1, 2.53 ERA, kada je rec o trendu od 3 meca), te mislim da bi Dodgersi mogli do pobede veceras.

 

Prateci tiket, Toronto >8.5, Atlanta 1, LA Angels H2(+1.5), NY Mets <8.5. Kvota 9.49.

Edited by Miljenko
Link to comment

Izgleda da cu morati da sacekam da krene Cile, odnosno ove jace lige u avgustu. Skandinavci su prilicno nepouzdani za golove. Valerenga-Rosenborg, poluvreme 0-0. Ako me nesto ne zanima da gledam , to su dobre intervencije golmana/odbrana. <_<

Link to comment

Dzaba mi sve kad mi je Serena usrala tiket. Težko če preokrenuti ona ovratna Čehinja igra ko na drogama. Jebeno nemogoče da verujem sta se desava.

Link to comment

Neverovatno koliko anemicno igra Fenerbahce. Karsiyaka ih razvaljuje u skoku a mentol Veseli ne moze da se kontrolise i dobija glupu tehnicku na kraju druge cetvrtine i opet odose na 11 razlike. Tesko ce oni ovo dobiti a Dudi se otvara nova sansa za titulu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...