Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hunter Nicholas 2 @ 2.90, za 10e. Pocinje u 19h, pratio sam ga malo i preterana je kvota, pogotovo sto je juce izbacio staru kajlu Gooch-a, valjda prvog nosioca.

Link to comment

MLB 0/2, tenis 1/1. Detroit izjednacio rekord fransize, u broju uzastopnih poraza, u regularnom delu sezone. Cekali su 9. ining, da daju nesto, no 6 poena zaostatka je bilo previse. Na Kansas-Cleveland je kisa mogla pasti ranije. Pade under za jedan poen. Glupi Cleveland; nikada nisi nacisto, kako ce odigrati. Sinoc dadose dosta poena, protiv jednog od boljih ovosezonskih picera. Metsi ostase taman u okviru minusa, no nije vredelo. Tenis , jos jedan uredan prolaz. MLb prateci tiket je bio blizu, no nije se posrecilo. Pokradose Washington protiv Cubsa, par puta sinoc. Sigurno je moglo bolje(i srecnije), no i dalje igram sa malim ulozima, pa se i ne zivciram.

 

 

MLB

 

Philadelphia-San Francisco 2 (Williams-Lincecum)

 

Minnesota-Milwaukee 1 (Gibson-Lohse)

 

NY Yankees-LA Angels >7.5 (Eovaldi-Weaver)

Cincinnati-San Diego H2(+1.5) (Iglesias-Ross)

 

Kvote, 1.70, 1.70, 2.54.

Williams, 0-2, 4.35 ERA, protiv Giantsa. Sezona, 3-5, 5.49 ERA. Lincecum, 6-3, 3.29 ERA, protiv Philliesa. Do sada, 5-3, 3.00 ERA. Williams kod kuce, 3-2, 4.01 ERA; vece, 2-3, 5.10 ERA. Lincecum na strani, 1-1, 4.79 ERA; standardni termin, 3-3, 3.07 ERA. Philadelphia ima losiji ucinak, protiv desnorukih picera(D-.223;L-.264). Domacin je 2-8, na poslednjih 10 meceva, gosti 5-5(uz cak 5 poraza u nizu). Giantsi su pocisceni od mog Pittsburgha, tokom vikenda. Imaju kvalitetnijeg startera, te mislim da je ovo ok prilika za prekid lose serije.

Gibson, 0-1, 6.00 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 4-3, 2.61 ERA. Lohse, 0-1, 11.57 ERA, sa Twinsima. Nesiguran pocetak sezone, 3-6, 6.50 ERA. Gibson na Target Fieldu, 3-1, 1.44 ERA; noc, 3-1, 1.38 ERA. Lohse na gostovanjima, 1-2, 4.00 ERA; vecernji mecevi, 2-2, 4.62 ERA. Minnesota i dalje igra dobro; 7-3, 10 meceva unazad. Milwaukee je ponovo u "limbu", 2-8, kada je rec o tekucem trendu. Minnesota ima startera koji je u boljoj formi, sigurniji bullpen, ok napad, lici na 1.

Eovaldi, 0-1, 6.75 ERA, protiv Angelsa. Za sada, 4-1, 4.40 ERA. Weaver, 7-4, 5.47 ERA, protiv Yankeesa(u New Yorku 1-2, 8.17 ERA). Dosadasnji deo sezone, 4-4, 4.08 ERA. Eovaldi kod kuce, 2-0, 4.43 ERA; nocni termin, 2-1, 5.15 ERA. Weaver u gostima, 2-3, 4.93 ERA; uvece, 4-2, 3.47 ERA. Weaver je vezao 5 kvalitetnih startova, no ovo nije stadion na kome on voli da nastupa. A-Rod je ubitacan protiv njega(9/26, 5HR, 6 walks, 9 SO). Puno dobrih udaraca cemo videti veceras, te se nadam da nece manjkati poena.

Iglesias bez iskustva sa Padresima. Tekuca sezona, 1-1, 5.11 ERA. Ross, 3-0, 0.72 ERA, protiv Redsa. Krenuo sa, 2-5, 3.76 ERA. Iglesias na svom stadionu, 1-0, 4.35 ERA; nocni termin, 1-0, 3.00 ERA. Ross van Petco Parka, 0-2, 3.28 ERA; kasniji mecevi, 1-4, 3.56 ERA. Period od 10 meceva, Cincinnati 5-5, San Diego 6-4. Ross nema srece sa podrskom ove sezone. San Diego je dobio 3 od poslednja 4 gostovanja. Udaraci su im ponovo raspolozeni i jedan su od najboljih ofanzivnih timova do sada(ovo nisam verovao da cu skoro reci za njih). Odigrah oprezni hendikep na gostujucu ekipu.

 

Prateci tiket, Cleveland >8.5, Pittsburgh 2, Detroit >8.5, Arizona 1, Seattle <7.5. Kvota 18.87.

 

 

Tenis

 

Wawrinka >39.5

Djokovic fix

 

Kvota 2.22.

Malo mudrovah oko prvog para. Ocekujem ipak da se Tsonga nece lako predati, te probah over.

 

Skandinavci nisu bas laki za procenu sa golovima. Juce sam se suzdrzao da ne odigram Haku i dobro uradih.

Probah nesto za zanimaciju, Flora Tallinn 3+, Levadia 4+, Infonet 4+, Molde 3+. Kvota 10.50.

Link to comment

ne kontam kako radi ovaj cash out na bet365.

imam istu opkladu, congu, po kvotama 4,5 i 10. trenutno mi na kvoti dest daje dobitak po kvoti 1.8 (na 50 dinara mi vraća 91), a na manjoj kvoti gubitak od 10 dindži (vraća mi 41 na uloženih 50).

Link to comment

Uh ispade tezak mec,mozda je i bolje za Noleta sto se mec nastavlja sutra.Najbolje je ipak ispalo za Stena koji ce imati dva dana za odmor.

Link to comment

Safarova 2-2, prvo za neki osrednji ulog a uzivo cu da pratim situaciju i pojacam ako treba. Sad ili nikad, ne zelim da ova folirantkinja opet osvoji.

Link to comment

Mene mami 2:0 na dubl Safarova i Matek Sends, jace su sigurno a Safarovoj ne treba tri seta nikako pred finale singla. Rezervna varijanta je manje gemova ukupno ali je tu dosta manje kvota a mislim da nece izgubiti. Pedju Krstina cu ubaciti na neki tiket ako budem igrao, to je valjda zicer.

Link to comment

 U Socceru kvota na Cleveland 4.00. Ne pratim kosarku, pa da pitam da nisu ipak preterali?

 

EDIT: Sad vidim da je Irving povredjen i da nece igrati. Mogu li Cavaliersi da iznenade bez njega?

Edited by Nesh
Link to comment

Mogu ako Dzejms bude silovao od pocetka do kraja, a ne kao u prosloj da ubija sve zive koji su ga cuvali a onda na kraju pocne da dodaje Mozgovu i slicnim indijancima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...