Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kod mene ima od +1.5 do +4.5 gema na Anu, +1.5 je 2.15 i to je najveca kvota. Ja licno mislim da ce je Safarova pocepati rutinski 2:0.

Link to comment

Daj da se kladimo mi medjusobno, da ne dajemo olosu pare. Ja cenim da ce je Ana otkinuti. Zahvalan sam na ovim kvotama.. Ponudicu Ana-3.5, pa da vidim sta ce kazu.. Hvala Miljenko :)

Link to comment

Probajte Konstantin h1

 

ja baš razmišljao dvojku na tamiš, valjda im je... lakše tako ako već hoće da ućare nešto?

 

a serena-timea je da se juri neki ekstrem, ili će terminator da je odvali ili će ova makar da joj uzme set.

Edited by Malvo
Link to comment

Gde da nadjem koje su kvote za razlicite henikep gemove.. Juce je to neko rekao.. Hocu da igram na Anu, pa da vidim sta kazu stranci, pre nego sto pitam nase lopove. Edit godfrey, ti si to gledao za Novaka? Koje kladionice?

Izvoli

http://www.oddsportal.com

 

Ja tu proveravam, imaš razne sportove i takmičenja. Da bi video kvote svih kladionica treba samo da se registruješ, minut posla. Ali i bez registracije će ti izbaciti solidan broj kladionica.

Edited by Godfrey
Link to comment

ja baš razmišljao dvojku na tamiš, valjda im je... lakše tako ako već hoće da ućare nešto?

 

a serena-timea je da se juri neki ekstrem, ili će terminator da je odvali ili će ova makar da joj uzme set.

 

tako mi je javljeno iz prve ruke. sad jbg, ne bih se zaletao, ali eto, ako su lagali mene lažem i ja :)

Link to comment

ma ok, znam da vole i jedni i drugi, zato mi čudno ako već hoće... ali ispoštovaćemo nešto na sitno

 

možda ne žele da baš upadnu u oči

Link to comment

Ode 5000 na Safarovu 2-2 u Mocartu, hvala Kireca na informaciji jer bih uplatio po 2.45 na 2:0 u setovima a to je mnogo gora opcija i jos sa manjom kvotom. Videcemo jel zajeb ili ne.

Link to comment

Prosla Lusi i onda sam kao sisa odigrao 750din na Bacinski prvi set pa mi se ne isplati da branim, a mogao lepo par hiljada i da imam sigurnu lovu sad... Debil.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...