Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Djokovic 1,18-Andy 4,9

Andy osvaja set 1,69

Andy osvaja dva seta 2,98

Ako neko nadje negde vece kvote na Murraya nek javlja.

Mnogo su ga potcenili.

Link to comment

Ja sam prvi od tih sto vijaju velike kvote ali ovo je Novakov turnir konacno, mislim da nema nikakve sanse da sjebe. Cak i set ce tesko izgubiti, iako Marej igra stvarno jako dobro.

Link to comment

ja ću hvatati neki hendi na stanislasa (možda i manji), dobiće ga novak sigurno, ali em će do finala hajp na njega biti ogroman, em ovaj razbija kako trenutno igra, verujem da će mu uzeti jedan set sigurno.

Link to comment

Izigrah Hafnarfjodor u kupu, bas mi se cine poklon kvote. 4+ (1.89,) 5+ (3), pa sam natrpao svu danasnju zaradu i jos pride. Ova dva singla su najvaznija a igrao sam jos I2+, I3+, I4+, II3+, II4+, 6+ i 7+. Verujem da idu bar u 5, a sto ne i u 7+.. Potencijalni poroblem su dva dodatna para koja sam morao da igram da ispunim jebeni uslov u Meridianu za ovu ligu, pa sam dodao nesto po 1.01. Te kvote sam vec padao. Valjda sada necu (jedna je usla - Bagdatis)

Link to comment

Kakav lud pocetak tekme, 2 penala za goste asutsajdere u prvih 10 min. Oni prvi daju, drugi omase.. Da su dali taj drugi odmah bi branio na ogromne kvote i zavrsio posao. Ovako se nadam da ce Hafnar da se probudi i napuni ove autsajdere kao sto ih je stalno i punio (10:1, 7:0, 5:0...)

Link to comment

HT 2:1, vec uslo I2+ i I3+. Branio sam upravo da nece biti 4+ po 8.5 i 5+ po 2.8, ali tako da mi I dalje odgovaraju golovi. Vec sam u plusu oko 25% od ukupne uplate. Sad je svaki gol dodatna zarada. A bice ih valjda :)

Link to comment

Ne napisah jer sam odigrao pred pocetak meca. Predlozim u Meridianu slobodnu igru Novak Hendikep gemovi 1 na -6.5. I olos mi da kvotu 2.2. Bas bezobrazno,, regularna granica je bila -4.5 sa kvotom 1.85. Odbijem kvotu.Onda iz zezancije predlozim granicu od -8.5 i dosta smanjim ulog (samo 300 din stavim). Daju mi kvotu 4.5 sto me opet iznervira, ocekivao sam preko 5. Al odigram svakako jer sam sitnu uplatu predlozio. I Novak lagano napravi 10 gemove viska a ja zaradih 1000 din... Usao mi i onaj sistem od gore Novak i Serena, to dovoljno samo z apovracaj uplate. Ali ako Ferer uzme set, to bi valjda bilo dovoljno i za 40 gemova u tom mecu, sto bi mi donelo lepe pare. Al tesko ce to...

Sad pogledah, na Novaka -6,5 i jeste bilo realno da ti daju toliko..on-line prosečna je bila 2,35 na to..

Ne mogu sad da vidim za H-8,5 kvotu, ali -7,5 je average bila 3,60..

Link to comment

MLB 2/2, tenis 1/1, prosao i kombo. MLB je za promenu, prijatno iznenadio. Cardinalsi su poveli 5-0, vec u 1. iningu, sto se pokazalo dovoljnim za pobedu. Tanaka je bacao bolje od onoga, cemu sam se i ja nadao. Lagani trijumf San Diega za kraj. Teniski tiket je prosao pomalo srecno, nakon sto se Ferrer vratio u 3. setu. Konacno je prekinut los niz, skoro idealan dan.

 

 

MLB

 

Detroit-Oakland 1 (Greene-Hahn)

 

Kansas-Cleveland <7.5 (Young-Bauer)

Arizona-NY Mets <8.5 (Hellickson-Harvey)

 

Kvote, 1.75, 3.61. 

Greene, 0-1, 6.35 ERA, protiv Oaklanda. Sezona, 4-4, 5.19 ERA. Hahn, 1-0, 0.00 ERA, protiv Detroita. Do sada, 2-5, 3.77 ERA. Greene kod kuce, 2-1, 3.24 ERA; dan, 2-1, 4.32 ERA. Hahn na strani, 1-3, 5.40 ERA; raniji termin, 1-1, 1.74 ERA. Detroit je vezao i sesti poraz u nizu. Samo jednom, na poslednjih 9 meceva, su dali vise od 4 runa. Ovo je tim koji je primarno pravljen, da meceve resava napadom, te je ovo nedopustivo los ucinak udaraca. Oakland je dobio 5 od poslednjih 6. Resili su seriju u Detroitu u svoju korist(vode 2-0 u pobedama). Hahn je porazio Detroit, 25. maja u Oaklandu, bez pustenog poena(4-0). Ipak, on ima dosta slabije nastupe u gostima, te ocekujem da se Cabrera i drustvo "pojave" danas i prekinu seriju kilavih meceva(najduza serija poraza Tigersa, je iz 2011.-7 meceva).

Young je 2-0, 2.08 ERA, protiv Indiansa. U sezoni, 4-1, 1.55 ERA. Bauer, 0-1, 4.22 ERA, sa Royalsima. Za sada, 4-2, 2.97 ERA. Young na Kauffman Stadiumu, 4-0, 0.43 ERA; vece, 4-0, 0.30 ERA. Bauer na gostovanjima, 2-1, 0.99 ERA; nocni termin, 1-2, 3.06 ERA. Skor u seriji je 1-1. Oba meca su bila tvrda, sa malo poena(2-1 i 4-2), te ne vidim razlog, zasto se isto ne bi desilo i veceras. Duel picera koji se nalaze u odlicnoj formi, lici na under.

Hellickson ima nepuna 4 ininga protiv Metsa(0-1, 19.64 ERA). Dosadasnji deo sezone, 3-3, 5.08 ERA. Harvey, 1-1, 3.97 ERA, protiv Arizone. Ukupan bilans, 5-3, 3.11 ERA. Hellickson na Chase Fieldu, 1-2, 6.58 ERA; nocni mecevi, 0-2, 6.00 ERA. Harvey u gostima, 2-2, 3.41 ERA; Standardni termin, 2-2, 2.14 ERA. Na prethodna 3 starta, koja je imao Hellickson, Diamondbacksi su zabelezili pobede. Harvey nema trijumf, jos od 1. maja(5 meceva). Vezao je 2 losa starta, uz 11 primljenih runova, tokom 12 ininga, te je vreme za povratak dobre forme. Ovo je stadion, gde je imao MLB debi, uz cak 11 strajkauta i pobedu. Metsi i dalje imaju problema sa povredjenim igracima, te i ucinak napada varira.

 

Prateci tiket, Houston <7.5, Boston >8.5, Washington 1, Texas 1, St. Louis H2(+1.5). Kvota 15.05.

 

 

Tenis

 

Ivanovic >21.5

Serena fix

 

Kvota 1.95

Dosli smo do polufinala, nema previse prostora za mudrovanje. Slicna stvar je i sutra na programu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce kvote na Ivanovic - Safarova bile 2.05 - 1.85 i hteo sam jace na Cehinju jer mislim da je jaca za klasu u ovom trenutku, ali danas vec dvojka pala na 1.65 i to mi nikako nije za singl. Probacu nesto malo na 0:2 po 2.45 a vrebacu uzivo ako skoci kvota na cistu pobedu.

Link to comment

Juce kvote na Ivanovic - Safarova bile 2.05 - 1.85 i hteo sam jace na Cehinju jer mislim da je jaca za klasu u ovom trenutku, ali danas vec dvojka pala na 1.65 i to mi nikako nije za singl. Probacu nesto malo na 0:2 po 2.45 a vrebacu uzivo ako skoci kvota na cistu pobedu.

Imas u Mozzartu Safarova prvi set - Safarova kraj @2.65 sto je dosta povoljnija varijanta posto imas fore da izgubi drugi set a i veca kvota.

 

Pozdrav

Link to comment

Ja sam morao da probam na Timeu @5.4 posto mi je to suluda kvota protiv onako lose Serene a i secam se njihovoh meca iz IW od pre par meseci gde je ova mala bas dobro namucila

Link to comment

Gde da nadjem koje su kvote za razlicite henikep gemove.. Juce je to neko rekao.. Hocu da igram na Anu, pa da vidim sta kazu stranci, pre nego sto pitam nase lopove. Edit godfrey, ti si to gledao za Novaka? Koje kladionice?

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...