Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

đoković ga je bez većih problema dobio na svom bunjištu, u monte karlu, a otada je u pripremi za rg nadal izgubio od fonjinija, mareja i vavrinke, nije osvojio nijedan turnir na šljaci u sezoni. kvota potpuno realna.

Edited by Malvo
Link to comment

Odnos ponude i traznje. Ljudi su tako procenili. Nema to veze sa Srbijom i istorijom tenisa.. Ja licno mislim da su kvote realne. Cak je mozda Nadal malo i precenjen zbog svega prethodnog. Da se pitam stavio bih mu 3.8 :)

Edited by Timmy
Link to comment

Po meni, kvota na Nadala (ja sam najvise nasao u Maxbetu 3.00, bonus 3.20...(da Nadal dobije 2+ seta je 2.05)) je ipak previsoka (odigracu nesto sitno makar da mu izmalerisem -_- ), a granica od 38.5 izgleda ko dusu dala za OVER.

No, nadajmo se da kladionice, bar sto se kvote na konacan ishod tice, bolje cene situaciju od mene.

Link to comment

Ja nemam dilemu. Ubice ga bre Novak. Nece ni 30 gemova preci :fantom:

 

Serena samo da jos uzme svoj gem i udje mi na tiketu. Jedino sam se toga plasio.

 
Juce mi padose tiketi na Federera i Nishija. A bas je izgledalo da ce se oni sresti u polufinalu i da uzeh neke pare. 
 
edit: Serena dobi cak sa 8 gemova razlike.
Edited by Timmy
Link to comment

Ja nemam dilemu. Ubice ga bre Novak. Nece ni 30 gemova preci :fantom:

 

Imas 1& under 38.5 po kvoti 2.56 u Maxbetu. :)

 

Ja odigrao, zezanja radi, i jedan tiketic Djokovic i Mari obe 1& over (kvotica 7.12).

Edited by Nesh
Link to comment

Po meni, kvota na Nadala (ja sam najvise nasao u Maxbetu 3.00, bonus 3.20...(da Nadal dobije 2+ seta je 2.05)) je ipak previsoka (odigracu nesto sitno makar da mu izmalerisem -_- ), a granica od 38.5 izgleda ko dusu dala za OVER.

No, nadajmo se da kladionice, bar sto se kvote na konacan ishod tice, bolje cene situaciju od mene.

 

Juce su oba muska cetvrtfinala procenili do jaja.  

Link to comment

Ma kakvi strucnjaci, zar je moguce da ne znas da se na osnovu uplata ljudi koji se klade odredjuju kvote. Strucnjaci samo izbace svoju procenu na pocetku, a onda trziste cini svoje i koriguje kvote.

Link to comment

Ne napisah jer sam odigrao pred pocetak meca. Predlozim u Meridianu slobodnu igru Novak Hendikep gemovi 1 na -6.5. I olos mi da kvotu 2.2. Bas bezobrazno,, regularna granica je bila -4.5 sa kvotom 1.85. Odbijem kvotu.Onda iz zezancije predlozim granicu od -8.5 i dosta smanjim ulog (samo 300 din stavim). Daju mi kvotu 4.5 sto me opet iznervira, ocekivao sam preko 5. Al odigram svakako jer sam sitnu uplatu predlozio. I Novak lagano napravi 10 gemove viska a ja zaradih 1000 din... Usao mi i onaj sistem od gore Novak i Serena, to dovoljno samo z apovracaj uplate. Ali ako Ferer uzme set, to bi valjda bilo dovoljno i za 40 gemova u tom mecu, sto bi mi donelo lepe pare. Al tesko ce to...

Link to comment

Ma kakvi strucnjaci, zar je moguce da ne znas da se na osnovu uplata ljudi koji se klade odredjuju kvote. Strucnjaci samo izbace svoju procenu na pocetku, a onda trziste cini svoje i koriguje kvote.

 

Pa na sta da uplate pare ljudi ako nema pocetnih kvota? A njih neko ipak mora odrediti, posle se one logicno koriguju u skladu sa okolnostima i naravno uplatama... U svakom slučaju danas su se ispravili. Videćemo još sta ce Andy uraditi, ne da se Ferer...

Link to comment

Pa to sam i napisao u postu koji si kvotovao. A Ferer gubi 4:0. Jebeno ne verujem. NIje mi uopste malo na pamet da odigram 6:0 za Mareja, to je kvota preko 20 bila. Roknucu se ako bude djevrek :( Evo sad i 5:0. Poslednja nada sledeci servis gem Ferera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...